PiS i PO - to samo zło! Precz z komuną!

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

Od dawna głoszę pogląd, że PO i PiS specjalnie się od siebie nie różnią. Obie partie realizują program socjaldemokratyczny. Obie rujnują Polskę. Takie notki napisałem pokazując, że PiS i PO to takie samo zło:

      Ale niestety może się okazać, że nie miałem racji. Może się okazać, że PiS to jednak większe zło. Nie chodzi mi o ostatnie przepychanki wokół Trybunału Konstytucyjnego - w tej aferze PiS i PO się nie różnią - obie partie tak samo naginają prawo dla swoich potrzeb.

     Dużo poważniejszym problemem jest to, co proponuje pisowski wiceminister pracy Marcin Zieleniecki i pisowski prezydent Andrzej Duda. Chodzi o pomysł dodatkowego opodatkowania pracy w postaci zwiększenie składek na ZUS dla każdego rodzaju umowy - o pracę, zlecenie, o dzieło i dla samozatrudnionych. Tu informacje na ten temat: ]]>ZUS od każdej umowy. Nowy projekt ustawy skierowany przez Prezydenta]]>

     Jeśli PiS zrealizuje ten pomysł, to doprowadzi Polskę ruiny w kilka lat. Oczywiście w żaden sposób te pomysły nie spowodują zwiększenia wpływów do budżetu państwa -  bo po prostu większość młodzieży wyjedzie na wyspy, a starzy przejdą do szarej strefy. Wzrośnie oficjalne bezrobocie. Wzrośnie liczba ludzi rejestrujących swój biznes zagranicą. Wzrośnie liczba płacących składki emerytalne przez KRUS. ZUS zbankrutuje szybciej. Gospodarka spowolni. Deficyt budżetowy wzrośnie. To wcale nie będzie lepsze niż powolne gnicie z PO. Zostanie już tylko kamieni kupa.

     Pomysły PiS-u są tragiczne. Jeśli teraz przejmują pełnię władzy - i wykonawczej, i ustawodawczej, i sądowniczej - po to by móc swobodnie zwiększać opodatkowanie, zwiększać ZUS, zwiększać etatyzm państwa, to wróży to jak najgorzej dla Polski. Rządy PiS-u okażą się gorsze od PO. Nie przetrwamy 4 lat zwiększania socjalizmu. Źle się stało, że PiS ma samodzielną większość, źle, że ma prezydenta, źle, że obstawią sądy i trybunały swoimi ludźmi. Źle, że uchwalą więcej ustaw niż uchwalała PO. Źle, że zwiększają podatki.

     Było źle, a będzie jeszcze gorzej. Wpadliśmy z deszczu pod rynnę. Ale niestety tak działa demokracja. Polacy niczego się nie uczą. Ciągle głosujemy na socjaldemokratów. I ciągle na coraz gorszych. Ech…

     Precz z komuną!

Grzegorz GPS Świderski

PS. Tu więcej informacji na ten temat:

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.6 (17 głosów)

Komentarze

Gdyby nie podpis pod tym wpisem, czytając to byłem przekonany że jakiś ....... wkleił przemówienie Gomułki lub Gierka

Vote up!
15
Vote down!
-1
#1500961

To ja poproszę o przykład takiego przemówienia Gomułki lub Gierka, w którym potępiają podnoszenie podatków, potępiają zwiększanie kosztów pracy, potępiają zwiększanie składek na ZUS i uważają, że zwiększenie fiskalizmu zrujnuje Polskę. Kiedy takie przemówienie wygłosił któryś z nich?

Vote up!
3
Vote down!
-9

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1500962

Nie o treść mi chodzi ale o styl, taki język nienawiści, podparty bzdurami,kłamstwami i zwyczajną demagogia. Wiem że po dostaniu "w dupę" w wyborach wielu ma traumę,wielką traumę i dlatego to rozumiem. ale nie martw sie jeszcze tylko 4 lata i znów dostaniesz "szansę" na zrobienie z siebie ......y

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1500966

A konkretnie jakie kłamstwo jest w mojej notce?

Vote up!
3
Vote down!
-7

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1500992

Ja to myślę, że jesteś w depresji! Widzisz sam, że głosów wyborczych miałeś, co kot napłakał, prawie wcale! Znaczy Twoja wizja Polski nie spodobała się! A zobacz, ile milionów Polaków oddało swój głos, na program Prawa i Sprawiedliwości!!! Nie dziw się zatem, że ta Twoja notka budzi wspólczucie i śmiech na sali! 

Vote up!
11
Vote down!
-1

viki

#1501129

No to niech budzi wspólczucie i śmiech. Ale to, że ożywia chamów to już ewidentne psucie dyskusji. Takie publiczne chamskie przysrywanki niczemu sensownemu nie służą, oprócz demonstracji prymitywizmu czytelników tego portalu.

Vote up!
3
Vote down!
-7

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501135

Nie użalaj sie nad sobą i nie płacz! Większość na tym portalu, to ludzie na wysokim poziomie intelektualnym! Nie możesz dorównać, to może warto się doszkolić! Przyznaj jednak gps65, że lubisz przebywać w towarzystwie niepoprawnych, bo wiesz, że tu prawdy sie dowiesz! No, jak?

Vote up!
10
Vote down!
-1

viki

#1501207

KW KORWiN 26 Grzegorz Piotr ŚWIDERSKI 88 glosow 0.01% Po takim oszałamiającym wyniku pozostaje współczucie i ........śmiech tak jak Ci pisałem trauma,wielką trauma Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1501250

http://gps65.salon24.pl/676679,osiemdziesiat-osiem

Vote up!
3
Vote down!
-6

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501286

Tutejsza społeczność oceniła negatywnie komentarz, tak, że został on ukryty. Komentarz brzmi tak:

"A konkretnie jakie kłamstwo jest w mojej notce?"

Ta społeczność to ewidentnie dzieci ORMOW-ców.

 

Vote up!
2
Vote down!
-10

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501620

Pytasz, cyt.: "A konkretnie jakie kłamstwo jest w mojej notce?"

W odpowiedzi trzeba przytoczyć całą twoją paszkwilancką i rozmijającą się z prawdą notkę. Po co zatem robić kopy-paste? 

Poza tym, za obelgę dla nas tu piszących uznajemy, iż jesteśmy dziećmi cyt.: "ORMOW-ców".  Ty nawet nie wiesz, co to było ORMO. A nie wiesz dlatego, bo kiedy ono istniało, to ty nawet nie byłeś swoją częścią w jądrach swego ojca, który jako gówniarz biegał zagilowany boso za orkiestrą dętą na komunistycznym pochodzie 1-majowym. Zapamiętaj sobie, że ORMO to skrót Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej, a w dopełniaczu liczby mnogiej piszemy go tak: "ORMO-wców". Skąd o tym wiem? Bo takich gnid jak ORMO-wcy - jako mały chłopak, z kolegami obrzucaliśmy zza węgła kamieniami. 

 

Kończę "Krysioków dziecioku" z palą za twój powyższy komentarz,

Vote up!
10
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1501625

Nie życzę sobię Pana komentarzy na swoim blogu. Zalecam udanie się na jakąś lekcję dobrego wychowania. Proponuję zacząć od tego, że wypowie Pan ten swój komentarz na głos do lustra. Proszę sobie stąd iść i nigdy nie wracać.

Vote up!
2
Vote down!
-8

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501630

Komentator stawia mi ogólne zarzuty, ja proszę o konkrety, a społeczność portalu źle ocenia moją prośbę. I to skutkuje jakimś tam odsunięciem mojej prośby. No to już bardziej się ta społeczność skompromitować nie mogła. Co to za społeczność? Prośbę o konkrety można zignorować. Ale odsunąć? Ukryć? Co to za jakieś zbiorowisko ORMOwców?

Vote up!
3
Vote down!
-9

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501026

WYPADAJ !

ZE SPOŁECZNOŚCI gostku. W paleolit.

niekumaty ?

Do ORMOwców nie pasujesz.

przekaz bardzo czytelny nawet dla średnio rozgarniętego osobnika.

Czyżby tak daleko od średniej siem odstawało ?

niemożebnie

Wszystkie te:

O sobie: 
Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, dociekam, analizuję, dyskutuję, politykuję, polemizuję, rozważam, prowokuję, filozofuję.

Źródło: http://niepoprawni.pl/ludzie/gps65

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/gps65/pis-i-po-to-samo-zlo-precz-z-komuna#comment-15010

walory arcy... filozofa z sufitu wzięte ???

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-2
#1501050

Rozumiem, że Pan swoim chamstwem reprezentuje tutejszą społeczność, tak? Sam Pan się mianował, czy ma Pan jakiś mandat tej społeczności?

Vote up!
3
Vote down!
-10

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501051

poeta - 7 Grudnia, 2015 - 01:54
napisałeś
 
O sobie: 
Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, dociekam, analizuję, dyskutuję, politykuję, polemizuję, rozważam, prowokuję, filozofuję.

Źródło: http://niepoprawni.pl/ludzie/gps65

 

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/gps65/pis-i-po-to-samo-zlo-precz-z-komuna#comment-1501098©: autor tekstu

i

napisałeś chamstwem ?  

chamstwo to ty reprezentujesz. ono, to chamstwo, aż bije po oczach z twoich prowokacyjnych wypowiedzi prowokatorze, filozofie.

A ja MANDAT  mam !  od SPOŁECZNOŚCI ORMOwców, jak raczyłeś łajdaku z wielkim wdziękiem TĘ MOJĄ SPOŁECZNOŚĆ nazwać.

Jestem tym ORMOwcem łajdaku z paleolitu i prowokatorze, od lat ponad 5. 

I powtórzę:

wypadaj ! sarmacki ćwierćynteligencie. dla ciebie nie jestem żadnym PANEM

(choć jestem), jeno ORMOwcem Tej SPOŁECZNOŚCI ORMOwców, Którą kocham !

Poniatno ?  bez odbioru 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1501098

Nie przechodziłem z Panem na "Ty". Nie znam Pana i nie chcę znać. Proszę sobie stąd iść i nigdy nie wracać. Nie interesuje mnie dyskusja z Panem. Proszę nie komentować moich notek. Proszę epatować swoim prymitywizmem gdzie indziej.

Vote up!
2
Vote down!
-9

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501134

Od czasu istnienia blogosfery istnieje tzw. Netykieta. W jej to zapisach można wyczytać, że zwracanie się do adwersarzy w formie "per ty" jest jak najbardziej wskazane. Ułatwia ona nawiązywanie kontaktów. Zwrot "per ty" nie może być jednak wykorzystywany jako pretekst do deprecjonowania i drwienia z interlokutora.

A w kwestii przeganiania twojego adwersarza z blogu, to nie ma to umocowania prawnego. Przypomnę Ci, że ty nie jesteś właścicielem blogu na Niepoprawnych. Ty go tylko dzierżawisz (w dodatku za darmo!), a to nie daje Ci legitymacji do decydowania, kto może a kto nie może komentować na "twoim" blogu.

Ale co stoi na przeszkodzie, byś założył swój - w pełnym tego słowa znaczeniu - blog? Wówczas jako jego właściciel miałbyś prawo moderować i decydować jednym kliknięciem o zbanowaniu niewygodnego dla Ciebie adwersarza. 

 

Od czasu, kiedy zaistniałeś na Niepoprawnych - nie zauważyłem, byś poczynił chociażby najmniejsze kroki w celu zintegrowania się z niepoprawną politycznie społecznością piszącą na NP. Wstawiasz swoje "filozoficzne" teorie, które z zastosowaniem naszego zdrowego rozsądku są po prostu nie do przyjęcia. Stąd też na każdy twój tekst spada grad minusów.

 

Nie bój się myśleć, - nie filozofować!
Uwierz mi - myślenie naprawdę nie boli!

Żegnam z minus 6,

 

Vote up!
10
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1501156

Nawet drobne chamstewko wprzęgnie w najmądrzejszą polemikę zniechęci do jej kontynuowania. Przysrywanki nie pokazują, że się ma chęć do rozmowy, polemiki, czy wymiany zdań. Nie mam najmniejszej ochoty integrować się z przysrywaczami. Ja ich przepędzam bez umocowania prawnego, wystarczy mi umocowanie w elementarnej grzeczności. Chamów nieumocowanych w polskiej kulturze sobie tu nie życzę.

Piszę swoje notki, to są moje przemyślenia i właściciel portalu nic do tego nie ma, one nie są jego. Jak mu się nie podoba, to może mnie wyrzucić i tylko takie ma prawo. Do chamstwa i prymitywnych przysrywanek nikt nie ma prawa, nawet właściciel, bo to jest dla człowieka poniżające. Te internetowe mendy, które się do mnie tu przyczepiły nie tylko poniżają siebie, ale też obniżają poziom tego portalu. Bo widać, że są tu popierane. A chamstwa nie warto popierać - lepiej się go oduczyć.

A w kwesti etykiety polecam to: http://gps65.prawynurt.pl/spoleczenstwo/etykieta-blogowa,30.htm

Vote up!
2
Vote down!
-9

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501288

   Tajna bron J.K.M   

 

 

           

 

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1501374

To jest klasyczny spam. Proszę nie spamować, nie śmiecić na moim blogu. Proszę omijać mnie szerokim łukiem, nie czytać mnie, nie komentować. Nie życzę sobie śmieci pod moimi notkami.

Vote up!
2
Vote down!
-9

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501459

Każdy cham pisze spam, bo siebie najlepiej zna

Vote up!
11
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1501468

tego nie dz się skomentować!

Dwója to za mało

Vote up!
14
Vote down!
-1

kazikh

#1500973

Tyczy się to do autora  a nie do ciebie -komentatora!

Vote up!
9
Vote down!
-1

kazikh

#1500975

Kazimierzu oczywiscie ze ja to wiem.dzis wlasnie zamiescilem notke :

http://niepoprawni.pl/blog/jozio-z-londynu/urwac-leb-hydrze

o przemysle pogardy i ich zrodlach dochodu.(gps65 )jak nic mialby tam swoja stronke w tej gadzinowce

Zdrowia zycze,zdrowia

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1500978

Jak to dobrze, że niejaki Grzegorz GPS Świderski nie ma nic do powiedzenia w polityce. A także i o polityce...

W przeciwnym przypadku jego rady okazałyby się znacznie gorsze niż mafijne rządy PO - jakie tu wychwala!!!

Vote up!
15
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1500977

A konkretnie które moje rady są gorsze niż mafijne rządy PO?

Vote up!
2
Vote down!
-9

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1500993

Nie brnij dalej ze swoją agitacja.Wiesz co,tak myślę że te kilka tygodni po wyborach to zbyt krótki czas by taki niedoszły "polityk" mógł "dojść do siebie" po takim ciosie. Nie tak to sobie wyobrażałeś, wiem, stąd ta traumą potrwa długo, bardzo długo

Vote up!
11
Vote down!
0
#1501010

Proszę o konkrety. O jaki cios chodzi? Jakie są do mnie zarzuty? Poproszę o mowę wprost: tak,tak - nie, nie, a nie jakieś takie sugestie, niedomówienia, półsłówka. O co konkretnie Panu chodzi Panie Józiu? Ja poruszyłem konkretny temat. Atak ad personam nie związany z tematem jest poniżający dla atakującego. Po co się Pan tak poniża?

Vote up!
3
Vote down!
-9

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501027

Przesadzasz kolego, przesadzasz, to tylko taka "forma" dyskusji :-)))))))

Vote up!
6
Vote down!
0
#1501127

No ale mnie ta forma w postaci chamskich przysrywanek ad personam nie interesuje. Oczekuję merytorycznej dyskusji na arguementy. Nie jestem Pańskim kolegą i nie chcę być.

Vote up!
3
Vote down!
-9

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501132

Nie wiem czy mogą być gorsze rządy niz te PO+PSL. Nie działął dobrze żden resort, a Polska się zwijała. Oddała całkowicie niezalezność n ie tylko w  sprawach gospodarczych ale i światopoglądowych.

Ostatni rząd zlikwidował ustawę kominową, kolesie w spólkach skarbu państwa zarabiali miliony, a spółki te były na minusie. Utajniono przed społęczeństwem działąnie rządu w sferze finansowej. Zawarto umowy, na mocy których obce słuzby mundurowe maja prawo w Polsce interweniować. Wszelkie pakty klimatyczne i dekarbonizacyjne pogarszały konkurencyjność polskich przedsiebiorstw. A np. taki Kapica celowo niszczył polskie firmy. Celowo zablokowano toruńską geotermię.  W sferze demokracji było tylko wielkie gadanie: równocześnie oddalono 3 referenda, pod którymi podpisy złozyło 2,5 mln Polaków. Kilkakrtotnie zdradzieckie ugrupowanie próbowało doprowadzić do sprzedaźy poslkich lasów. Słuzby specjalne natomiast były takie dobre, że nie zapobiegły podsłuchiwaniu członków rządu.

Do szkół wpuszczono pontoniarzy, żeby mogli deprawować dzieci, a UE pozwolono finansować wszelkie głupoty typu genderyzmy.

Natomiast prawo nie działa, o czym świadczy  zabranie obcemu człowiekowi traktora przez komornika, sąd zaś pozostał bezradny.

Na dzień dzisiejszy nowy rząd nie zaaprobował sprzedazy lasów, i wycofuje sie ze sprzedaży polskiej ziemi. Broni prawa Polski do korzystania z zasobów węgla no forum UE oraz protestuje przeciwko obowiązkowemu przyjmowaniu muzułmanów. Opodatkowano 70% podatkiem odprawy bonzów ze spólek skarbu państwa. Dzieci będą mogły uczyc się poprzez zabawę o 1 rok dłużej, a wszelcy seksedukatorzy zewnętrzni zostali ze szkół wyrzuceni na pysk.

Nie wiem do jakiej grupy pan apeluje, mnie nie jest po drodze z tymi, którzy aprobują pauperyzację kilkadziesiąt procent społeczeństwa. I żadne pseudoliberalne ględzenie mnie przekona, że sprawiedliwe są wynagrodzenia po 6,- zł za godzinę, podczas gdy taki bankster Petru uciułał sobie milionik. Jak również inni milionerzy, którzy wyrośli ze służb specjalnych i przejmowaniku majatku narodowego.

 

Vote up!
12
Vote down!
0
#1501035

Przepraszam, ale z uwagi na zalew chamstwa, trolli, spamerów i przysrywaczy na tym portalu nie ma tu warunków na merytoryczną dyskusję. Przyczepili się i nie mogę ich przegonić. Zapraszam na normalną dyskusję tu: http://gps65.salon24.pl/683570,pis-i-po-to-samo-zlo-precz-z-komuna

Vote up!
2
Vote down!
-11

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501123

O sobie: 
Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, dociekam, analizuję, dyskutuję, politykuję, polemizuję, rozważam, prowokuję, filozofuję.

Źródło: http://niepoprawni.pl/ludzie/gps65

 

Tak sobie luknąłem kto zacz GPS no i lukam wciąż. I widzę, że waść faktycznie skrajny i jakby odjechany mocno.

Prowokator ? 

ten gps GPSa poprowadzi widzę na manowce, skrajne.

W paleolit pewnie. Szerokiej drogi GPSie. Niech cię gps wyprowadzi. Z Niepoprawnych.

Możecie nie wracać. Będzie mniej skrajnie. I o jednego myślącego inaczej prowokatora mniej: 

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1501036

Nie życzę sobie spamu i chamstwa na moim blogu. Proszę u mnie nie komentować. Proszę sobie stąd iść i nigdy nie wracać.

Vote up!
2
Vote down!
-8

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501088

To nie twój prywatny portal, byś mógł mówić kto może komentować a kto nie.

Skoro piszesz na blogu to wyrażasz zgodę, by inni mogli to komentować jak o tym twoim wpisie, myślą i jakie wyciągają wnioski.

A ty to sobie możesz życzyć, byś nie popuścił w majty i tego możesz sobie życzyć, a nie zakazywać.

Wyzywając tu piszących od chamów, sam sobie laurkę wystawiasz kim jesteś.
Bo siebie znasz najlepiej, a każdy pisze za siebie.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1501094

Nie wyrażam zgody na chamstwo. Nie życzę sobie tutaj chamstwa i obrońców chamów. Proszę sobie stąd iść i nigdy nie wracać. Tu jest miejsce na poważne dyskusje, a nie na głupie przysrywanki prymitywnych chamów.

Vote up!
2
Vote down!
-9

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1501122

Co chcą udawać pana, a słoma im z walonek wychodzi.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1501124

"Tu jest miejsce na poważne dyskusje",

 

masz racje i powinienes tego przestrzegac

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1501240

... przestaje nim być jeśli dopuszcza do koryta lub daje nadzieję na koryto?

Dowód:

Ot, korwinowskie zasady hehehehe

Vote up!
10
Vote down!
-1

Ula

 

#1501243