latający biedroń wg prawa islamskiego

Obrazek użytkownika gorylisko
Kraj

Kiedy pojawiła się kwestia przyjęcia tzw. "uchodzców" prezio pewnego miasta na Pomorzu zgłosił chęc ich przyjęcia... ciekawe czy zdaje sobie sprawę, ze szykuje sobie, byc moze kiedyś, lot ku ziemi bez spadochronu. 

Ci tzw. "uchodzcy" wcale nie ukrywaja tego, ze chcą wprowadzić prawo szariatu...a co szariat mówi o stosunkach homoseksualnych...a no mówi, zeby delikwenta zrzucić ze skały czy wysokiego budynku...

tedy pniżej fotki z takich egzekucji, zas wiecej szczegółów w temacie islam i jego prawa można znelezć /TUTAJ/ uprzedzam, drastyczne i nie dla dzieci...

Znamienne, że popieracze w/w "uchdzców" jednocześnie straszą katolicyzmem jak średniowieczem... to co jest najciekawsze, że jawne, mordercze, średniowieczne metody praktykowane przez islam jakoś im szczególnie nie przeszkadzają... generalnie sytaucja typu diabeł sie w ornat przebrał i ogonem na mszę dzwoni...

no cóż, czy w przyszłości islamscy praktycy którzy przejma władzę w mieście rządzonym przez prezia biedronia, nie wyrzuca go kiedyś przez okno ratusza ?

Pozostaje życzyć panu biedroniowi miękkiego lądowania...na życi...

poniżej fotki z egzekucji homosiów w islamie

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Mocne! Ale tylko w ten sposób można przedstawić problem.

Vote up!
7
Vote down!
0


#1495802

Z rąk (zazwyczaj sowieckich) dyktatorów w krajach muzułmańskich ginie ponad tysiąckrotnie więcej ludzi niż wskutek szariatu, czy nawet Państwa Islamskiego. 
 
Przedstawione zdjęcia, czy n.p. ucinane głowy (uciętą przez pierwszego Niemca (Habsburga) na węgierskim tronie głowę mojego krewnego, przyjaciela Władysława Łokietka, Felicjana Zycha (Zacha, Záha) powieszono w bramie zamku w Wyszehradzie) służy skutecznemu odstraszeniu. 
 
W okupowanej wciąż Polsce więcej ludzi likwidowanych jest po cichu, wciąż działają obozy koncentracyjne a cele aresztów przerobione na komory gazowe służą torturom. 
 
 
W mojej wsi mieszkało ok. 4 000 Polaków - w 1945 roku, po spacyfikowaniu polskiej ludności, zastąpiono ją ok. 70 000 t.z.w. "uchodźców" - czyli sowieckich okupantów z Ukrainy pod przykrywką "kresowian". 
 
 
Nie zgadzam się by sowieccy okupanci, w moim imieniu i na mojej ziemi przyjęli choć jednego "emigranta". 
Wielu sowieckich agentów Assada dociera do Europy samolotami trasą Damaszek-Moskwa a następnie Murmańsk-Nikel-Skandynawia. 
 
Sowietom w Niemczech i na okupowanych terenach słowiańskich (Pomorze Zachodnie, Kopanik (Berlin), Łużyce…) "emigranci" potrzebni są do zarabiania i prania pieniędzy pochodzących z podatków n.p. poprzez "udostępnianie" obskurnych koszar-noclegowni, za które otrzymują od "swoich polityków" opłaty nawet wyższe niż za hotele. 
 
Sam przyjmę 10 000 lojalnych uzbrojonych Islamistów by pozbyć się przynajmnej sowieckich okupantów zajmujących moją wieś i okolice. 
 
 

Więcej szczegółów: 

http://sbb-music.jimdo.com

http://sbb.w.interia.pl

http://niepoprawni.pl/blog/janko-walski/jaki-interes-ma-merkel

http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/zniszczyc-pelna-pychy-europe

Vote up!
1
Vote down!
0
#1495885

na tych zakupionych sznurach wieszać...

A teraz to zdegenerowane lewactwo samo chce zakładać sobie sznur na szyję!

Wyłącznie z czystej nienawiści do katolicyzmu i polskości...

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1495812

towarzysz Lenin SPRZEDAWAŁ kapitalistom sznury, żeby mogli być na tych sznurach wieszani. Kapitaliści SAMI za sznury płacili!

Towarzysz Biedroń też sam sobie szykuje przyszłe rozległe perspektywy.

Vote up!
5
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1495815

  • Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy.
    • Źródło: Tadeusz Gospodarek, Aspekty złożoności i filozofii nauki w zarządzaniu, 2012, s. 175.

Za Wiki: https://pl.wikiquote.org/wiki/W%C5%82odzimierz_Lenin

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1495820

Wybór dewianta prezydentem Słupska sam w sobie jest już kompromitacją mieszkańców miasta. Ten aktywny homoseksualista nie ma pojęcia o samorządzie i wywalą go sami mieszkańcy...najlepiej już niedługo i niekoniecznie przez okno...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1495849

a co robia lemingi, gdy sie ich za duzo rozmnozy? Gromadnie wedruja na wysokie brzegi morskie i rzucaja sie ze skal w glebie, gdzie stanowia doskonale pozywienie dla morskich stworow.  Podswiadomosc podszeptuje Biedroniowi koniecznosc takiego "oczyszczenia" spoleczenstwa a nadmiaru jednostek odmiennych. Nie przyjmuje tego do wiadomosci - ale w zamian proponuje sprowadzenie osobnikow, ktorzy wykonaja za niego ta czynnosc (czyli zrzuca go ze skaly).

Kolo sie zamyka... ewolucja nie znosi jednostek nieproduktywnych i nie przekazujacych swoich genow nastepcom...

Vote up!
1
Vote down!
0

mikolaj

#1495869