Wiadomości TVP nierzetelnie o ewakuacji Polaków z Donbasu

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Skandal! Wiadomości TVP 29 grudnia 2014 nie podały informacji o kompromitacji rządu PO-PSL czyli odwołaniu ewakuacji Polaków zagrożonych wojną na wschodzie Ukrainy. Zaś Fakty TVN nie pokazały nawet fragmentu konferencji Prawa i Sprawiedliwości w tej sprawie. Jedynie „Wydarzenia” Polsatu zrelacjonowały to wydarzenie zgodnie ze sztuką dziennikarską - gratulacje.

 

Jeśli zaś chodzi o winnych afery ze wstrzymaniem ewakuacji to obiecała ją premier Kopacz, a nie konsul, jak kłamią przedstawiciele rządu PO-PSL.

 

30 grudnia Wiadomości TVP w końcu wspomniały o tej sprawie, ale znowu nie pokazały opinii żadnej z partii opozycyjnych. Nawet Fakty TVN zaprezentowały opinie polityków Prawa i Sprawiedliwości i SLD, choć oczywiście ostatnie słowo musiały dać ministrowi Schetynie, który złajał opozycję jak śmie krytykować jego super rząd.

 

Natomiast w żadnym z głównych wydań wiadomości TVP, TVN ani Polsatu nie usłyszałem informacji, jakie podało kilka razy największe radio w Polsce RMF FM - otóż wielu Polaków w Donbasie licząc, że termin ewakuacji 29 grudnia jest pewny sprzedało mieszkania oraz zrezygnowało z pracy. To stawia rząd Kopacz w jeszcze gorszym świetle.

 

Więcej o kompromitacji rządu Kopacz pod linkiem:

]]>http://niezalezna.pl/62764-ujawniamy-konsulat-rp-kasuje-ze-swojej-strony-komunikat-z-podana-data-ewakuacji]]>

 

Filip Stankiewicz

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Oczywiście to Kopacz-ka a nie żaden konsul obiecała ewakuację, jak mógł konsul cos obiecywac w imieniu rządu? TVP juz dawno jest wiadomościami PO, załgani łżennikarze ściagają sie z TVN na ilość wejśc do d..y władzy. A o nieszczęsnych uchodźcach po co pisać prawdę? Przeciez jest radośc, zgoda iitd jak bredzi prezydĘt...

Vote up!
4
Vote down!
-1

Yagon 12

#1457613

Wkurza mnie to, w jaki sposób traktuje sie Polaków na Wschodzie. W 2008 roku, z okazji 40-lecia Marca68 prezydent Lech Kaczyński zezwolił na przywrócenie obywatelstwa polskiego wszystkim "marcowym emigrantom" bez zbędnych procedur. A nasi rodacy, których sowieci powywozili do Kazachstanu i w inne miejsca na Wschodzie muszą przechodzic upokarzajace procedury udowadniania swojej polskości. Czas skonczyc z kpinami z naszych rodaków, bo jesli chodzi o obrone Polski, to wtedy my jestesmy dobrzy, a gdy idzie o frukta, to....koczownicy są na czele. A w sprawie Polakow z Donbasu, to pewnie "Kopaczka na metr głęboko" chce to wykorzystać Pijarowo, gdy pojedzie na Ukrainę. Tylko kto pokaże jej droge na...dywanie?

Vote up!
5
Vote down!
0

Skorpion48

#1457691