Po analizie wyników wyborów - na 99% były fałszerstwa!

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Wyniki ogłoszono, wątpliwości zostają… W wielu rejonach liczba głosów nieważnych przekroczyła liczbę głosów ważnych! Zdumiewające wydają się różnice w liczbie głosów nieważnych odnotowanych przez komisje w sąsiadujących ze sobą obwodach. Dla przykładu w gminie Powidz, w której były dwa obwody, w jednym było 23% głosów nieważnych, a w drugim aż 55%. Trudno doszukać się przyczyny aż tak dużej różnicy w charakterystyce socjologicznej lokalnej społeczności. Podejrzenia budzą także obwody, w których liczba głosów nieważnych była nienaturalnie niska lub nie było ich wcale. Dla przykładu w gminie Pieszyce w sześciu na siedem obwodów liczba głosów nieważnych oscylowała w granicach dwudziestu kilku procent, natomiast w jednym z nich, w Zespole Szkół Pieszyce oddano 610 głosów i wszystkie okazały się ważne. I znów niespodzianka: PSL osiągnęło tam zdecydowanie lepszy wynik. Czyli na 99% wybory w tych miejscach zostały sfałszowane! A dla Komorowskiego wątpliwości co do rzetelności wyborów to „odmęty szaleństwa”!

 

Jednak największe obawy musi budzić zmiana decyzji podjętej jeszcze przez poprzedni skład PKW, który nakazał przechowywanie głosów. Sędzia Hermeliński w wywiadzie dla Rzeczpospolitej 12.03.2015 powiedział: „Poprzednia Komisja podjęła taką decyzję ale ona wcale nie musiała być honorowana przez wójtów, burmistrzów, prezydentów, którzy głosy przechowują. Ślą do nas listy, co z nim zrobić. Odpowiadamy, że mają stosować się do przepisów, które ich obowiązują, czyli nie można wykluczyć, że głosy są niszczone”. Innymi słowy PKW najpierw opóźniła ogłoszenie zbiorczej informacji o wynikach wyborów o ponad trzy miesiące, a gdy już to zrobiła, i gdy okazało się, że budzą one liczne wątpliwości, dała przyzwolenie na niszczenie głosów. Pozostaje zapytać, którym to wójtom, burmistrzom i prezydentom tak spieszy się do niszczenia głosów? I co robi PKW by zapobiec niszczeniu ewentualnych dowodów przestępstw wyborczych?

 

Źródło tych informacji oraz więcej przykładów dziwnych wyników wyborów:

]]>http://wpolityce.pl/polityka/237502-wyniki-ogloszono-watpliwosci-zostaja-w-wielu-rejonach-liczba-glosow-niewaznych-przekroczyla-liczbe-glosow-waznych]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Komuszy reżim, a tego właśnie systemu spadkobiercy nami rządzą,

zna już takie "przypadki".

Ba, nawet od tego zaczynał.

Czyż już wszyscy zapomnieli 3XNIE, przez czerwonych

oszustów zamienione na 3XTAK?

Czego mamy się spodziewać po ochroniarzach stalinowskich ludobójców?

 

Vote up!
8
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1470247

Najbardziej przerażająca jest bezradność  a także  nieświadomość i obojetność większości spoleczeństwa. 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1470251

Chyba nikt w PO-lsce nie ma wątpliwości,że PKW to tylko lokaj zPOdziei. Zrobi co jej polecą, w żaden sposób jakościowo nie różni sie od poprzedniego składu. Głosy muszą byc zniszczone by przy ewentualnej zmianie nie można było zaciągnąc do sądu Kopacz, Komorowskiego czy innego Sikorskiego.

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1470253

Wiadomo, że były te i nie tylko te wybory fałszowane! Wystarczy trochę logiki i statystyki. Zresztą, samo zastosowanie praw logiki i statystyki jako NAUK, powinno zmusić prokuratury do wszczynania postępowań z urzędu! 

Już poprzednie wybory wziąłem na tapetę i wyszło pięknie i klarownie. Szkoda, że nikt nie walił w bęben wtedy, odpowiednio głośno. PiS jakoś olał sprawę. Może niezbyt znają się na logice? ;)

http://xiezyc.blogspot.com/2010/11/jak-sie-faszuje-wybory.html

 

pozdrawiam,

Vote up!
3
Vote down!
0
#1470264

glosow niewarznych,a trzeba przypomniec ze wtedy bylo pare milionow analfabetow.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1470275

O !

to ogłoszono już wyniki wyborów ?

 

Vote up!
2
Vote down!
0

wp

#1470277

Teraz mysla jak zalatwic wybory Bronka .Serwer teraz zapewne bedzie w Berlinie 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1470373