Zafałszowany sondaż IBRIS, czyli PiSowi urosło!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

 

 

 

 

Każdy kto choć trochę miał zawodowo do czynienia z badaniami konsumenckimi (a wyborcy, to konsumenci ofert politycznych różnych partii) wie, że wyniki ostatniego sondażu IBRIS są zafałszowane.

A zafałszowane są dlatego, że są w jaskrawej sprzeczności z konsekwentnie realizowaną strategią PiSu, która polega na rozszerzeniu swojej bazy wyborców o grupy, które nie były do tej pory stosownie do swej wagi reprezentowane.

1. I tak, kluczowe stanowisko ambasadora w Berlinie objął TW „Wolfgang”, prywatnie Andrzej Przyłębski, mąż nowo mianowanej prezes Trybunału Konstytucyjnego, określający się wobec funkcjonariusza SB jako „marksista i ateista”. Trzy w jednym, chciałoby się z podziwem zakrzyknąć!
A w 3/4RP kapusiów, marksistów i ateistów – jak mrówków (i to mrówków czerwonych).

2. Kandydatem POLSKI (nie PiSu – to byłoby biedy pół – POLSKI) na Przewodniczącego Rady Europejskiej został człowiek-kryształ, który jako adiunkt w 1986 zapisał się do PZPRu.

Owszem, są tacy różni nienawistnicy (jednego znam osobiście, imię ma dziwne takie), którzy twierdzą, że wtedy to do PZPRu już naprawdę najgorsze – proszę wybaczyć właściwą mi precyzję opisu – mendy wstępowały, ale to tylko zawiść, bo PiS od lat czerpie garściami z kadr partii komunistycznej, dzięki czemu ma tak wartościowych członków, jak prezes Orlenu Jasiński, szef Rady Mediów Narodowych Czabański, czy prawa ręka ministra Macierewicza w Akademii Sztuki Wojennej – Targalski.

3. PiS na każdym kroku udowadnia, że daje różnym ludziom zarobić, co cieszyć powinno każdego, bo kto zarobić nie lubi?

O, taki prezes PKP Cargo Maciej Libiszewski,  przetransferowany z pisowskiej spółki Srebrna, jak podaje portal money.pl zarobił przez rok ]]>1 213 772 zł]]>.*

Przyznać muszę, że to skromnie, bo wspomniany Targalski metodą „na stowarzyszenie” za organizację dyskusji o polityce dostał od ministra Waszczykowskiego przelew w wysokości 1,5 melona,** i tylko ci zawistnicy z konkurencyjnego Ruchu Kontroli Wyborów Orła Józefa się martwią, jak to z rozliczeniem tego szmalu będzie.

Mnie osobiście ujęły pisowski umiar i skromność: spółka nazywa się Srebrna, a mogłaby Złota, a nawet Platynowa – no kto rządzącemu zabroni?!

O, Brylantowa to chyba jednak nie, bo ten biznes jest zarezerwowany dla nacji, która za konkurencją nie przepada, ale kto przepada?

Na koniec – moja działka, czyli komunikacja:
ta komunikacja PiSu jest doskonałą a będzie jeszcze doskonalszą:

w grudniu rzucił służbę u Hajdarowicza sam Dominik Zdort, który trwał na tej hajdarowiczowskiej reducie może nie do ostatniego naboju (… i żołnierz pobladnął, nie znalazłszy ładunku – już bronią nie władnął), ale do ostatniej wypłaty z pewnością...

...i teraz został naczelnym portalu TVP INFO :-D
No i nie jest to otwarcie na nowe środowiska?!

Już w Newsweeku dziennikarze działający tam przez lata cale w patriotycznej konspiracji szykują się do masowej zmiany uniformów na pisowskie, bo nie będzie im jakiś Dekan przekazów tygodnia pisał, skoro oni sami to potrafią!

Gdy dodam jeszcze do tego te wszystkie, jak ich przy okazji Waszczykowskiego nazwałem – wiernoty, to mamy Dream Team taki, że strach się bać! A sam Waszczykowski jest obdarzony darem szczególnym zupełnie:

czego się dotknie to (użyjmy gwary śląskiej) zdupczy.

Krótko mówiąc – IBRIS ze swoimi wynikami niech się schowa, bo gołym okiem widać, że PiS rośnie i pęcznieje, a do wyborów samorządowych tak jeszcze urośnie, że cho! cho... cholera wie co z tego wyjdzie.

---------------------

* ]]>http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zarobki-prezesa-pkp-cargo,88,0,2282840.html]]>
** http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/jak-jerzy-targalski-15-banki-przytulil-0

-------------------

Informacja dla Czytelników:

w związku z trollowaniem moich tekstów,  nie odpowiadam na żadne komentarze.

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (13 głosów)

Komentarze

Może wszystkie komentarze Np powinny być pisane w gwarze śląskiej. Byłoby milej ,uprzejmiej , tak bardziej swojsko. Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-2

Verita

#1535575