Odszydlanie rządu, czyli wszystkiego morawieckiego!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
BlogŻe proces, który nazwałem po imieniu trwa, jest oczywistą oczywistością i żadne płacze i żadne krzyki nie przekonają nas, że białe jest białe, a czarne jest czarne (Autor: Jarosław Kaczyński, więc nie wierzgać mi tu).

Odszydlanie zaczął Prezes Kaczyński jak przystało na genialnego stratega od głowy, czyli od odwołania z funkcji premiera samej Beaty Szydło, która tak między nami mówiąc zupełnie się na tę funkcję nie nadawała i to z oczywiście oczywistej przyczyny:

no jak może w dużym, europejskim, dumnym (i wstającym właśnie z kolan) kraju być premierem rządu kobieta, która syna na katolickiego księdza wychowała?!

No toż to jeśli nie ciemnogród, to z pewnością katolicki integryzm, a tego, to już od czasów Porozumienia Centrum, Prezes (TEN Prezes) nie znosi, i słusznie!

I dlatego Prezes znalazł w szafie z rekwizytami prawdziwie europejskiego polityka, który się wręcz idealnie na premiera nadaje, bo nie dość, że ]]>bankster]]> (nawrócony, jak pisałem, ale jednak) to ma jeszcze i tę zaletę, że swoje dzieci zamiast na jakichś ministrantów szykować, to do żydowskiej szkoły posyła, co sam Szewach Weiss ]]>potwierdził]]>.

Krótko mówiąc, odszydlanie zaczęło się od samej głowy, a potem to już poszło z górki i kolejni, integrystyczni (a fuj!) katoliccy ministrowe pooooolecieli:

Szyszko, Macierewicz, Radziwiłł.

Temu ostatniemu należało się od dawna, bo też syna ma w seminarium duchownym, co powodowało, że wstyd się było na imprezie w niemieckiej, francuskiej, holenderskiej czy amerykańskiej ambasadzie pokazać!

To i się nie pokazywałem, co ww ambasady potwierdzić mogą.

Owszem, poleciał i (jak go nazwałem) wiernota Waszczykowski, ale i jego zaczynam żałować, bo to, co wyprawia ten ]]>Czaputowicz]]> (kolega Rokity, Klicha, Sienkiewicza, Miodowicza i wieeelu innych, zacnych ludzi z ruchu, którego nazwa tłumaczy się Swaboda i Mir), to jednak zbyt ostentacyjne dawanie Brukseli i Berlinowi nabłonka.

Teraz odszydlenie  rządu trafiło i na wieś, dzięki czemu poleciał minister Jurgiel, i do tego „z powodów osobistych” poleciał, czyli witamy w czasach komunistycznych, kiedy królowało określenie „ze względu na stan zdrowia”.

A poza wszystkim idziemy w słusznym (co nie znaczy, że w dobrym – to co innego) kierunku, bo Premier odkrył jednoosobowo ]]>mafię śmieciową]]>, która przez prawie 3 lata rządów PiSu sprowadziła do Polski ponad 1,5 miliona ton śmieci, które to śmieci są (jak to teraz modne) innowacyjne, bo cechują się samozapalnością.

Jest i afera GetBack, która przez wspomniane prawie 3 lata rządów PiSu sobie rosła nieniepokojona i bardzo dobrze, bo dzięki temu przerosła rozmiarem Amber Gold.

No i odkryta raptem, bo wczoraj afera imigracyjna, której skutki każdy kto chce widzi, bo w stolicy imigrant z Bangladeszu czy innego Pakistanu na rowerze, ze smartfonem w ręce i paką z napisem znanej firmy dostawczej na plecach, to już norma i bardzo dobrze, bo nie ma nic gorszego, niż brak norm (nawet tych nie najlepszych).

Coś optymistycznego na koniec?

Ależ oczywiście:

jak się już to odszydlenie rządu z sukcesem zakończy, to się obudzimy w nowej, piękniejszej Polsce, rządzonej już oficjalnie, a nie z tylnego siedzenia przez fachowe kadry z doskonałej szkoły Cioci Magdalenki.

No, to jak w tytule - wszystkiego morawieckiego!

]]>http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/nawrocony-bankster-pisu-likwiduje-ofe]]>

]]>http://nczas.com/2018/03/01/szewach-weiss-mocno-o-zydach-i-polakach-dla-zydow-holokaust-jest-dzis-religia-morawiecki-nie-jest-antysemita-jego-dzieci-chodzily-do-zydowskiej-szkoly/]]>

http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/witold-waszczykowski-czyli-wiernota

]]>http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/ustawa-447-podpisana-czyli-nic-sie-nie-stao-polacy-nic-sie-nie-stao]]>

]]>http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/jak-pis-przez-25-roku-import-smieci-akceptowa]]>

---------------------------------------------------
Informacja dla Czytelników: w związku z trollowaniem moich tekstów nie odpowiadam na żadne komentarze

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (17 głosów)

Komentarze

A wszystko zapoczątkował Juda i jego weta, które PiS przyklepał i wycinka stała się faktem.

A "dobra zmiana i ani kroku w tył" stały się farsą, bo telefony z Berlina i Izraela zrobiły swoje i blady strach padł na Judę i Kaczyńskiego.

A reformy naprawy Polski poszły się je*ać, co widzimy dobitnie co się wyprawia w sądach.

Tak więc nic się nie zmieniło i żydo-komuna dalej rozdaje karty i budują sobie spokojnie Polin.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1566295

Oni tak rządzili zarówno przedtem jak i potem....jak nasi na mundialu. Zwyczajnie, do tego się nie nadają. Zarówno jedni jak i drudzy-

Vote up!
5
Vote down!
-3

Verita

#1566304

katoliczka to jeszcze syn ksiedzem ,no ale prezio szybko sprawe poprawil i podminil ja na Malowieckiego zydobangstera ktore dzieci napewno ksiedzami nie zostana bo chodza do talmudycznej czyli zydowskiej  szkoly.

Tak ze teraz Kaczynskiemu nikt nie zarzuci antysemityzmu, bo jak wiemy katolicki rzad w Polin to najwieksza obraza dla zydostwa,ktore ma byc wedlug Judy pelnymi wspolobywatelami Polski.

A tak na marginesie infantylne pytania Malinika odnosnie konstytucji zamiast durnot powinny zawierac putania np:

Czy uwazasz zeby prezydent Polski byl chrzescijaninem i Polakiem z krwi i kosci przez ostatnie 10 pokolen i zeby jego tescie tez byli takimi samymi Polakami jak on?

Czy uwazacie ze w konstytucji powinien znalezc sie zapis ze w rzadzie ,senacie i sejmie powinno byc procentowo proporcjonalnie tyle etnikow ile ich mieszka w Polsce ?

Czy uwazasz ze w konstytucji powinien byc zapis nakazujacy uzywania swoich prawdziwych nazwisk rodowych ?

Czy uwazasz ze za  morderstwo,zdrade panstwa i narodu polskiego oraz za celowe sprzeniewierzenie majatku narodowego powinna byc kara smierci?

Czy uwazasz ze polonia powinna miec procentowo  proporcjonalnie do ilosci ogolnej obywateli polskich  tylu poslow ilu jest obywateli Polskich za granica?

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1566335

patrzeć władzy na łapy zdaje się mówić wilk na kacapy

Nie jestem szowinistą, aż tak specjalnie na obce nacje
ciętym - ale mam nieodparte wrażenie, że Prezydent
i Premier mojego kraju - powinni być katolikami od
dziesiątego pokolenia z metryką chrztu do cv przypiętą.

Każdy urzędnik wyższego szczebla, który chce pełnić
zaszczytny urząd, w moim pięknym kraju zamieszkać,
powinien używać tylko własnego rodowego nazwiska.
Wypad w trybie natychmiastowym - wszelkiego typu
komedianci, fałszerze nazwisk, oczajdusze przechrzty.

Rabusiom majątku narodowego - bezzwłocznie kajdany
na łapy. Zdrada własnego państwa powinna skutkować
bezwarunkowa czapą.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1566382