Netanjahu wzywa do siebie środkowoeuropejskich wasali

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Co, że „fejk nius”?

Ja najmocniej przepraszam, ale fejk nius to jest wtedy, gdy Ciemnemu Ludowi kamanda z Nowogrodzkiej miesiącami nawija makaron na uszy, jaka ta Polska dziś suwerenna,

a jednocześnie wychodzi na jaw (powoli ale wychodzi), że przynajmniej 2 ustawy: tę o IPNie i drugą, reprywatyzacyjną, rządy pisowskie od 2 lat „konsultowały” z Izraelem i USA.

A to, ze Netanjahu, który jest premierem państwa suwerennego w realu,a nie w teoretycznie, wzywa do siebie swoich wasali, czyli, jak to się w języku dyplomatycznym nazywa proponuje posiedzenie grupy V4 w Izraelu, to izraelskie (czyli wiarygodne – a jak kto twierdzi inaczej, ten antysemita) ]]>media podały:]]>

Taaa…

To, że Netanjahu chce, żeby polski premier w dyrdy do Izraela poleciał – to jego prawo.
A że Fedorowicz tego nie chce – to prawo Fedorowicza, który w przeciwieństwie do Netanjahu ma polski dowód osobisty, a to znaczy, że jest cząsteczką tego, co ściemniacze z Nowogrodzkiej w zależności od okoliczności nazywają Suwerenem bądź Ciemnym Ludem.

***
Mnie tam ganc pomada:

jak pisowcy chcą udawać, że Izrael, który właśnie dokonuje bezprzykładnej agresji na Polskę, leży w Europie Środkowej – pażałsta (nie wierzgać mi tu, bo powszechnie wiadomo, że Prezes po angielsku nie fersztejen), tylko żeby potem płaczu nie było, że na maturach z geografii polegnie 90% zdających.

Ale jak znam życie (a ponieważ mam już lat 60, to trochę tego życia poznałem, a nawet nieco użyłem) pisowcy oprócz pisania na nowo historii, spróbują i geografię na nowo napisać, bo od czego komercyjnie niepokornych Karnowskich, Sakiewiczów i Wildsteinów mają?

Tylko że kalendarza na nowo napisać pisowcy rady nie dadzą, a wg kalendarza w październiku (czyli za chwilę) zaczyna się w 4RP dwuletnia sekwencja 4 głosowań (nie mylić z wyborami, bo o kandydatach Ciemny Lud /Suweren decydować prawa nie ma – to jest zastrzeżone dla wychowanków Cioci Magdalenki).

I podczas wieczorów wyborczych może być różnie, a nawet rozrywkowo.

Bo Ciemny Lud (wymiennie – Suweren) może nie zdążyć zapomnieć, że w Warszawie
pisowski wojewoda Sipiera zabronił demonstracji przed ambasadą Izraela, zamykając cały kwartał ulic, podczas gdy w tym samym czasie, w Tel-Avivie izraelska policja, która potrafi jak trzeba nawet ortodoksyjnych Żydów lać tak, że mało im pejsy nie poodpadają, umożliwiła napaść na polską ambasadę.

Wiadomości TVP tak cudnie łgały o tym fakcie w żywe oczy, że odmłodniałem o prawie 40 lat i znalazłem się w stanie wojennym:

Niemająca precedensu napaść na ambasadę Polski w Izraelu a oni:
„DEMONSTRACJA WYMKNĘŁA SIĘ SPOD KONTROLI”

W Izraelu, gdzie nawet mucha ma tablicę rejestracyjną!

Spoko – nie ma sprawy. Jak to mówią; „sytuacja jest dynamiczna”:

rzecz w tym, iż z każdym dniem kryzysu obnaża się pisowska intelektualna niemoc i Suweren (jak trzeba, to Ciemny Lud) widzi, że oni nie mieli żadnej recepty na politykę zagraniczną oprócz „robienia łaski USA i Izraelowi” i teraz, kiedy to im się posypało, rozgladają się ogłupiali i kombinują: „komu łaskę, komu…?”

Żałosne.

Od kogo się uczyć asertywności?

A od Rosji na przykład, która NIGDY nie pozostaje dłużna, i nie insynuować mi tu od ruskich agentów, bo to zarezerwowane dla tow. Targalskiego.

Zresztą wczoraj, u pisowskiego aż po cebulki włosowe (no zazdroszczę mu tej czupryny – taka prawda) redaktora Rachonia, prof. Marek Chodakiewicz prosto z Ameryki to samo o Rosji powiedział, a nawet więcej, bo on ich mistrzostwo dyplomatyczne skomplementował, a ja nie (jeszcze nie).

Tu dygresja, acz wagi fundamentalnej:

profesora Chodakiewicza szanuję, bo 5 lat temu miał odwagę powiedzieć, że „nie posiadamy broni nuklearnej, która mogłaby zapewnić nam stabilizację naszej pozycji i bezpieczeństwo” oraz że „znacznie lepszym scenariuszem byłoby podjęcie w Polsce, największym kraju Międzymorza decyzji o uzbrojeniu się w bron nuklearną” (strony 199 i 205-6 w książce Między Unią a Rosją, rozmowy prowadzone przez Artura Dmochowskiego).

No to zanim, szanowny Czytelniku, dojdziesz do siebie po tym nuklearnym wtręcie, wracamy do ad remu:

i pomyśleć, że ta izraelska agresja nastąpiła w momencie, kiedy Prezes Kaczyński wymienił premier, która ma syna księdza katolickiego na premiera, który sam ogłosił, że ma żydowskie korzenie

(inna sprawa, że życie potrafi być okrutne:
jakiś porąbany piarowiec podpowiedział Morawieckiemu, żeby się przyznał do żydowskich korzeni, a tu krajanie taki mu numer wycięli…).

A Prezes Kaczyński z właściwym sobie wyczuciem, przy okazji miesięcznicy smoleńskiej, zamiast wreszcie coś konkretnego o tej katastrofie powiedzieć, wszedł w licytację na ściganie polskiego antysemityzmu, której nigdy nie wygra:

ferajna z Czerskiej i Wiertniczej przelicytuje go zawsze.

A jak tak dalej pójdzie, to na końcu tej licytacji będzie rozbijanie przez milicję (tym razem pisowską) Marszu Niepodległości.
Ale to jego, Prezesa, sprawa.

Bo jak rozumiem, ci milicyjni (nie poprawiać – policja, to była przed wojną) prowokatorzy w zielonych kominiarkach, to teraz już pod Brudzińskim, a przedtem Błaszczakiem służą?

]]>]]>

O żadnych dyscyplinarnych wywaleniach z milicji słychać wszak nie było?

Ale żeby było konstruktywnie, mam propozycję:

zrobię skrin i wrócimy do tej kwestii 11 listopada br. Bo coś mi się wydaje, że eskalacja izraelskiej agresji na Polskę dojdzie to takiego stopnia, że hasłem Marszu będzie np „Izrael – łapy precz od Polski!”, a reakcją PiSu – rozbicie Marszu.

A póki co – poślijcie szanowni pisowcy tego Netanjahu wraz z jego żądaniem złożenia mu przez premierów wyszehradzkich hołdu lennego na drzewo – może być oliwne.

Jak spadnie, to się przynajmniej nie połamie.

]]>https://www.haaretz.com/israel-news/netanyahu-holds-talks-with-hungarian-official-on-visegrad-in-israel-1.5820476]]>

-----------------

Informacja dla Czytelników:w związku z trollowaniem moich tekstów, nie odpowiadam na żadne komentarze.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (12 głosów)

Komentarze

Nie była to jeszcze agresja, przywołująca na myśl napaść 1 września 1939 roku Niemiec hitlerowskich na Polskę, lecz raczej coś takiego, co wyglądało znacznie gorzej  niż żądania Adolfa Hitlera poprzedzające zbrojną agresję!

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1557951

Witam po długim czasie... Hitler żądał korytarza, " szydzi " chcą i korytarz i przedpokój i pokój gościnny i poddasze i łazienki,  ubikacje,  słowem wszystko..., a ich minister sprawiedliwości właśnie ostatnio ujawniła jak ma wyglądać polityka społeczna Usraela,  pzdr.

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1557954

o niczym.

Moim zdaniem jeśli już irańskie rakiety poczęły strącać F-16 -tki to tylko patrzeć, jak zabraknie pilotów chętnych do katapultowania się i trzeba będzie wysłać naszych. Stąd ten rejwach. A Ty piszesz o jakichś tam duperelach wyciekłych z baraku po dawnym "Expresie Wieczornym". No i co z tego, że dwa lata konsultowali skoro w Izrael już chyba zabrakło tych co w knesecie po polsku przeklinali, więc nie dziwota, że później jak się połapali co za ustawa wyszła, to szturm na naszą ambasadę podjęli, to ma być news? Czyżbyś miał nadzieję, że załapiesz się na "niebiańską" część blogu: "Redakcja poleca"? Weź na wstrzymanie i gdy KRLD - niebawem - odsprzeda "Strażnikom Rewolucji" wyniki swoich prób podziemnych dopiero będzie o czym pisać.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
4
Vote down!
0

Apoloniusz

#1557961

Czy pamięta Pan nasze wspólne dywagacje na temat... gdy dojdzie PiS do władzy,  to wrócą nasi kochani rodacy ze wschodu... mamy Ukraińców, a dla naszych nie ma miejsca...dyrektor do spraw emigrantów chwali się, że nie wie ilu jest Ukraińców w RP. 

Vote up!
7
Vote down!
-4

chris

#1557953

Gdyby rządziło dalej PO z PSL, to doszłyby pod stołem do skutku geszetfy pozbawiające Polskę resztek tego, co jeszcze pozostało po szabrowniczej prywatyzacji, łącznie z przejęciem lasów państwowych tytułem nienależnych roszczeń wysuwanych przez przemysł holokaustu (określenie przedsiębiorstwo nie oddaje już charakteru i skali tego "przedsięwzięcia"). A po tym całym giewałcie sprawa się znacznie skomplikowała dla zarządzających przemysłem holokaustu.  

Pozdrawiam Wszystkich 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1557990

Ten temat żeśmy już tutaj przerabiali przed wyborami...dlatego miało to być złem koniecznym...pozostało tylko zło...( jak czytam Jozio  i Jjj się już o tym przekonali , Satyra nie słyszę,  więc nie wiem czy nadal zaczadzony PiSem) Dla nas nie jest ważnym czy nas rozkradną w formie " partyzantki" tj.POpluczyny i komuchy, czy zrobi to w formie eleganckiej PiS na rzecz "szydów" i Ukraińców...proszę więc nie starać się relatywizować , bo takiego Pana Jana nie pamiętam 

Vote up!
5
Vote down!
-3

chris

#1557993

Kaczyński powiedział, że Polska nie będzie płacić podatku od niemieckich zbrodni. Jest to jednoznaczna deklaracja! Ale przerwanie prac nad ustawa reprywatyzacyjną wskazuje na to, że targi trwają w najlepsze. I nie mam co do tego wątpliwości, że jak strona polska ulegnie presji mafiozów kierujących przemysłem holokaustu, to wcale nie polepszy się bezpieczeństwo Polski. A cena jaką przyjdzie nam zapłacić za "ochronę" będzie nieproporcjonalnie wielka do wątpliwych gwarancji, z których nasi "przyjaciele" mogą się w każdej chwili wycofać.

Równocześnie jednak otwierają się przed Polską nowe możliwości (poluzowania ruchów w amerykańsko-izraelskich dybach). Na miejscu Kaczyńskiego otworzyłbym się bardziej na współpracę z Niemcami i Francją, które to kraje wyszły w ostatnich dniach z takowymi propozycjami, mając oczywiście na uwadze stojące za tym rozgrywki Rosji  

Polska bardzo wyładniała w ciągu ostatnich dwóch lat, czego nie tylko wrogowie nam zazdroszczą, ale i "przyjaciele"! Tak więc dyplomacjo polska do roboty! I Polacy na całym świecie też!

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1557999

od tego są goim. Tylko patrzeć jak nasze F16 -ki odlecą na pustynię, tym razem już nie na ćwiczenia a na wojnę. Mamy dzielny Grom i inne jednostki przećwiczone w Iraku i Afganie. Jak znalazł. I wówczas się okaże, że Polacy to najdzielniejsi z dzielnych, a piloci! Sam cymes.Tabliczek w Yad Vashem przybędzie co nie miara.

A 65miliardów ? Odłożą nam w czasie (z odsetkami). Wszystkim ulży.

Vote up!
9
Vote down!
0

Apoloniusz

#1558000

Oni nie mają przyjaciół, tylko szukają jeleni by im strzelić w miedzy rogi, tak jak teraz próbują z Polską i testują na ile mogą się posunąć, by później jak po przejściu szarańczy zostawić tylko pustą i ogołoconą ziemie, ze wszystkiego co można spieniężyć.

To nasz czeka, gdy przyjaźń będzie tylko z jednej strony, a PIS właśnie do tego dąży swoją uległościom wobec żydów za wszelką cenę.

Tylko słabymi się gardzi i się ich opluwa, silny Naród nie pozwoli sobie na takie traktowanie.

A rząd Polski się tłumaczy, jak dziecko które coś zbroiło, zamiast wywalić ambasadora Izraela za zniewagę i oplucie Polski.

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1558009

Jak czytam, doszedłeś już do siebie. Najważniejsze by nie iść w zaparte... I właśnie tym się definiujesz,  wiedziałem że porządny z Ciebie człowiek. Jak tam Maruś ? żyje jeszcze? Pamiętam jak ubolewał , bo oficjalnie tutaj na Niepopkach wyraziłem się wówczas o PiSie... reszta chyba nadal zaczadzony, bo nie czytam żeby " Stara Kadra mówiła głośno i do rzeczy...No Satyr jak czytam nadal łapie nowych za słówka...nic się nie zmienia ten " nasz wykładowca " a i Janusz chyba trochę się opuścił i zapadł w jakiś umysłowy letarg, bo zabrania Elig pisać artykułów... i po prostu ją strofuje...oj oj oj ...na ucho Ci powiem, że na mieście mówią by nie uczyć się chińskiego tylko prędko hebrajskiego pzdr.

Vote up!
4
Vote down!
-2

chris

#1558042

Byłem ślepy, a odzyskałem wzrok, byłem głuchy, a odzyskałem słuch, tak mocno wierzyłem w PIS że nie docierały do mnie sygnały ostrzegawcze.

I wszystko stało się jasne dla mnie i runęło to w co tak bardzo wierzyłem, PiS wcale nie chce zniszczyć żydo-komuny, miał ich już w garści i zaniechał ich dobijania, pozostawiając ich w sądach, urzędach i współkach skarbu państwa.

Najpierw Duda zawetował ustawy o sądach, co pozwoliło by te mendy żydo-komusze w togach, dalej funkcjonowały i ferowały dalej wyroki przeciw Polskim patriotom, oraz broniły takie mendy jak Lis, Cimoszewicz, Święcicki, Gronkiewicz, Schetyna i nie pozwolą ich na ukaranie za zdradę Polski, to jest efekt weta Dudy.

A prezes zrobił rewolucje w rządzie i wywalił patriotów, a dał przybłędy z UW, PO, z pod skrzydła Gowina.

A teraz Duda jak Piłat dał ustawę o IPN do TK i pokazuje że ma czyste ręce, że jak odrzucą to on ma czyste sumienie.

A dlaczego Duda nie dał ustaw o sądach do TK, bo wiedział że TK uzna je za zgodne z konstytucją, a to by było nie pomyśli żydom, komuchom i szwabom, a na to nie mógł sobie pozwolić, by te ustawy przeszły.

I wyszło szydło z worka kim są i dla kogo pracują, na pewno nie dla Polski.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1558085

Nawet dresaż z arabem jest pozorowany...

C*ś ostatnio tylko casium plusuje...

Nic w tym dziwnego skoro i mnie wzrok i słuch wrócił, a ścieżka skręca do ojczystego!

PS

„Wtem z ambony ozwało się warczenie bębna.

Zdumieli się słuchacze. Ksiądz Kamiński zaś bił w bęben, jakby na trwogę; nagle urwał i nastała cisza śmiertelna. Poczym warczenie ozwało się po raz drugi, trzeci; nagle ksiądz Kamiński cisnął pałeczki na podłogę kościelną, podniósł obie ręce w górę i zawołał:

— Panie pułkowniku Wołodyjowski!

— Dla Boga, panie Wołodyjowski! Larum grają! Wojna! Nieprzyjaciel w granicach! A ty się nie zrywasz! Szabli nie chwytasz? Na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu? Zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz?

— Kościoły, o Panie, zmienią na meczety i Koran śpiewać będą tam, gdzieśmy dotychczas Ewangelię śpiewali. Pogrążyłeś nas, Panie, odwróciłeś od nas oblicze Twoje i w moc sprośnemu Turczynowi nas podałeś. Niezbadane Twoje wyroki, lecz kto, o Panie, teraz opór mu stawi?”

Pozdrawiam Jjj.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1558088

"Czytam Sienkiewicza. Dręcząca lektura. Mówimy: to dosyć kiepskie, i czytamy dalej.
Powiadamy: ależ to taniocha – i nie możemy się oderwać.
Wykrzykujemy: nieznośna opera! i czytamy w dalszym ciągu, urzeczeni.
Potężny geniusz! – i nigdy chyba nie było tak pierwszorzędnego pisarza drugorzędnego.
To Homer drugiej kategorii, Dumas pierwszej klasy."

Vote up!
2
Vote down!
0

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1558095

Polecam książki Jacka Komudy:

https://merlin.pl/a/jacek-komuda/?gclid=EAIaIQobChMI9Yeo6qGr2QIVw7XtCh1IEglPEAAYASAAEgLCsPD_BwE&gclsrc=aw.ds#read-more

Gdyby Henryk Sienkiewicz żył dzisiaj pisałby tak jak ... Jacek Komuda.

Pozdrawiam.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1558100

Moje sygnały ostrzegawcze też do Ciebie nie docierały :).

Vote up!
1
Vote down!
0
#1558090

Pamiętasz moje " popisywanie...  zawsze "Najjaśniejsza" na pierwszym miejscu, a nie jakieś internetowe przyjaźnie... to znaczy,  gdy ktoś prawy, to i owszem...ale " bawidamków " nie cenię. Poza tym po wtóre moje motto, to nasze odwieczne prawo...WOLNOŚĆ SŁOWA PONAD WSZYSTKO ! I żadna poprawność polityczną, również tutaj nie, a może przede wszystkim tutaj... To chyba jakiś paradoks historyczny, ale znowu Polonia walczy o Polskę,  a kolejny rząd i PAD chowają się " za  kosze od śmieci "... Przykre to tym bardziej, że wszyscy pokładali takie nadzieje. Dlatego powtarzam od lat, że to trzeba zwyczajnie zaorać ! Trzeba zmienić system ! DemoSracja nigdy nas nie uleczyć.Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1558102

Witaj, co do Kaczyńskich,  to kojarzy mi się ratyfikacjaTraktatu w Lizbonie i zablokowanie ekshumacji w Jedwabnym, jak również sprowadzenia Loży i...i.. wiele kilometrów z i... jesteśmy obecnie w jelicie grubym i to fakt bezsporny...pozdrawiam Janie i do pracy ! za jakieś 200 lat, powrócimy do tematu O ile uda się nam i kolejnym generacją wykształcić dosyć dużo patriotów i ludzi mądrych wielkiego serca i umysłu. 

Vote up!
6
Vote down!
-2

chris

#1558040

łupanego, jest gorsze niż musztarda zamiast obiadu. O d..ę potłuc.

Uzasadnienie: a który z polityków wówczas by się przeciwstawił? Oczywiście pomijając Ciebie gdybyś był prezydentem naszego kraju.

Obecnie sytuacja wymaga tylko merytorycznych posunięć jak na przykład dokończenie Jedwabnego. Pierwszy krok - ustawa IPN-u prawie, prawie wykonany.

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1558076

Nie bardzo rozumiem ten komentarz, tj.intencji. Czytam, że Kolega o sobie, że łakny wiedzy i takie tam, a tutaj zarzuca mi, że przypominam kto zacz ! Chyba należy się zdecydować. I chyba nie trzeba relatywizować , że inni też by tak postąpili,  bo ja nie o innych tylko o nim.I tym różni się konkretna  rozmowa od " pieprzenia na boku ".I jeżeli Kolega myśli o Jedwabnym w chwili obecnej , to znaczy jedynie o tym, że albo na Jawie, albo... no trudno to wyrazić... no może znowu jakąś " musztardą " albo " cuś takiego "... 

Vote up!
2
Vote down!
-2

chris

#1558089

toby Kolega także nabrał otuchy. Tak dla porządku: tego co właśnie obserwujemy nie dadzą rady odwrócić. Pałac zbudowany z kłamstwa, na fałszywych podwalinach właśnie się sypie (mam na myśli zakłamywanie historii państwa Izrael).

Jak sobie Kolega posłucha informacji z pierwszej ręki to dojdzie (być może) pan Kolega do podobnych refleksji.

www.youtube.com/watch?v=eLIlY6lc9FQ  Ostrzeżenia, których nie rozumieliśmy. Stary wykład Pani dr Ewy Kurek w klubie Ronina.

Pozdrawiam (a, przy okazji; to nie ja Koledze wstawiłem minusa).

Vote up!
3
Vote down!
0

Apoloniusz

#1558103

Gdyby Kolega mnie znał,  to by wiedział, że ja z definicji nie stawiam żadnych minusów i... latają mi owe minusy koło dupy ! Raczono mnie tutaj owymi minusami latami i to obficie...Panią doktor Ewę Kurek bardzo cenię i to od lat, od bardzo bardzo wielu lat...Jest historykiem pierwszej klasy ! Doskonałość sama w sobie.Jednak co innego jest prawda historyczna, a co innego polityka i obecny opłakany Stan naszego Państwa i to w obcych rękach. Pozdrawiam i bez urazy, być może trochę niezręcznie żeśmy zaczęli , bowiem nie znam Kolegi i Jego intencji...

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1558108

a odnośnie intencji: każdy, kto pisze na Niepoprawnych nie może mieć złych intencji. Natomiast w kwestii prawdy historycznej, bywa różnie. Wystarczy porównać czego nas uczono za PRL-u, czego uczą dzisiaj. Wówczas uczono nas, iż USA to największy wróg, dzisiaj iż największy przyjaciel. Koniec świata panie Popiołek.

Cieszę się, iż przynajmniej my obaj doszliśmy do zgody.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Apoloniusz

#1558114

Jestem optymistyczny realista lub odwrotnie z dużą dozą sceptyzmu i nie ulegam nastrojom ogółu. Nie powiedział bym, że tutaj piszą jedynie ludzie prawi, gdyż widząc ich poziom intelektualny nie jest możliwe by tu i ówdzie pisali głupoty. Czynią to więc resortowo lub dla pieniędzy tzn. Z qrwy syny.I to się tyczy i starych i młodych...bydle to bydle... również się cieszę,  bo nie znoszę niesnasek i cichych dni...gdy Trzeba to należy opierdo.... , a nie się dąsać... szczególnie gdy widać, że intelekt w pułapie dorównuje afrykańskiemu ... 

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1558121

Powiedział, a co pomyślał?

PS

Politykowi nigdy nie wolno mówić "nigdy".

-~Lyndon B. Johnson

Vote up!
6
Vote down!
0

casium

#1558043

Powiedział, a co pomyślał?

PS

Politykowi nigdy nie wolno mówić "nigdy".

-~Lyndon B. Johnson

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1558047

Brakowało tutaj Ciebie!

Vote up!
4
Vote down!
0

Apoloniusz

#1558075

Jestem smutna, mam pieski nastrój...

Moje serce koi "Barka" Jacka Kieroka i Chór parafialny w Krasnej...

PS

Bądźże pozdrowiony, wszechmocny Boże! Już Cię kocham szczerze, jak serce może!

https://www.youtube.com/watch?v=A1yFB-17fOE

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1558093

... i niechaj żywi nie tracą nadziei i przed Narodem niosą oświaty kaganiec, a gdy czas przyjdzie ...

Pozdrawiam serdecznie, wiosna i słonko coraz bliżej. Dotrzymaj!

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Apoloniusz

#1558104