- O co Merkel apelowała do Putina??

Obrazek użytkownika cornik
Świat
 

 

 
 
 
 
       
        Na wspólnej konferencji prasowej, która odbyła się po rozmowie z "Szanownym Prezydentem" Putinem, "Nasza Złota Pani Aniela" - jak mawia St.Michałkiewicz - Merkel, uznała, iż należy OFICJALNIE poruszyć kwestię "okrutnie nękanych" i prześladowanych pedałów w Czeczenii, narażających się na represje i utrudnienia w swobodnym dostępie do cudzych odbytów, oraz pozbawianych możliwości OFICJALNEGO demonstrowania swoich "upodobań" i skłonności na terenie Federacji Rosyjskiej.

          - Jak widać problemy wewnątrz własnego kraju z ok. 2 milionami muzułmanów - "zaproszonymi" przez "Naszą Złotą Panią" Merkel do lepszego życia w Niemczech..

- Czy terror i mordowanie Europejczyków w zamachach islamistycznych..
 

- Ale też wojsko i uzbrojona po zęby policja na ulicach miast Unii Jewropejskiej, czy też STAN WYJĄTKOWY w unijnym kraju (Francja) w czasach, gdy od 1945 roku Europa i świat żyje - podobnież - "w pokoju", nie miały takiego znaczenia jak "prawa gejów" - nad losem których to, musiała(?) "pochylić się" Frau Kanzlerina Merkel, apelując do Putina o użycie swoich wpływów, aby poprawić "okrutny los" czeczeńskich pedałów i dewiantów.

A co na to Putin? - Ano Putin jak to stary KGBowiec: - powiedział że Merkel powiedziała !! :))
No powiedziała :) - Bo przecież (parafrazując Stuhra) "mówić każdy może - jeden lepiej, drugi gorzej"! - Merkel też !
------------------------------------------------------------------------

I to są sprawy i kwestie (kwestie "praw" pedalskich w Czeczni) zasługujące - i wymagające - poruszania ich na szczeblu rozmów przywódców dwóch wiodących państw w Europie???

To jest to, co aktualnie nurtuje ŚWIAT, budzi obawy, niepokój czy niweluje napięcia i konflikty polityczne, ekonomiczne, społeczne - etc.itd.itp.. tegoż dzisiejszego, skarykaturowanego przez lewaków świata??

To już nie tylko absurd i groteska godna Ionescu, Mrożka czy Kafki..
Tu przecież i Orwell staje się dziecinnie naiwny i wręcz śmieszny, przy skali kompletnego zgłupienia lewackich "elyt". Unii Jewropejskiej i samych Niemiec - Niemiec rządzących i zarządzających de facto Unią i Europą..

Oto Putin zarządzić ma i spowodować, by pedały w Czeczni swobodnie i w majestacie prawa.. mogły mieszać swoim narządem płciowym, g.wno w cudzych odbytach!

                 Zaiste, życie w Unii (i nie tylko w Unii) pod rządami lewactwa coraz bardziej niskich lotów kabaret przypominać zaczyna - gdzie ślimak to ryba słodkowodna, marchewka to.. owoc - zaś do prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa, niezbędne jest wydanie wielostronicowej i przetłumaczonej na kilkanaście języków instrukcji obsługi.. KALOSZY!

Przy takich aberracjach w ocenach i postrzeganiu rzeczywistości przez lewackie, unijno-niemieckie "elity" typu: "Juncker", "Schulz", "Timmermans" czy "Verhofstadt", przestają dziwić groźby i brednie, wysuwane pod adresem Polski przez monsieur Macrona, pretendenta do fotela prezydenckiego we Francji.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Po prostu - prawdziwe!

Tak więc - charakterystyczne dla UE, dla polit-popr, i dla kompletnej degrengolady moralnej zachodniego lewactwa.

A Makrela - czy tylko, po prostu, głupsza niż dopuszczają normy ogólnie przyjęte. Czy może sprytnie stworzyła "zasłonę dymną" istotnym (dla Niemiec) ustaleniom polityczno-gospodarczym z Wołodźką ? Te ostatnie umowy na temat Nord Stream 2. Walka idzie również o kolejną elekcję.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1538935

Też tak uważam. - Napisać, że "ładne" - byłoby faux pas", gdyż tekst jest świetny.

- Wpis "cornika" jest ostry i drapieżny, doskonale obnażający "miałkość" politycznych elit europejskich i pokazujący jednocześnie "głębię" (czyli dno) moralną i intelektualną europejsko-brukselskiego lewactwa.

Lewactwa, które w obliczu zagrożenia i inwazji Islamu rozwalającego "od środka" Europę (dzięki - m.in. - A.Merkel) i naszą cywilizację opartą korzeniami o chrześcijaństwo, ma do zaoferowania (owo lewactwo) jedynie cieniutki i nic nie znaczący dla Putina "pisk" o.. "prawach" tych takich.. "kochających inaczej".
Temat wyświechtany i budzący raczej rozbawienie i IRYTACJĘ - niż chęć np. obrony tychże "odtylcowych".

 Zaś taka Unia, Unia obrońców "praw gejów" - nie przetrwa..
Są dziś ważniejsze i istotniejsze sprawy, problemy i kwestie w Europie niż "tęczowi", "odtylcowi" i im podobni - oraz ich przywileje i "prawa".

Ode mnie też 5 pktów dla "cornika".

Vote up!
4
Vote down!
0
#1539002

Makrela nie apelowała ale prosiła o druga rure.Jedna juz ma wprowadzona,ale pozostała druga dziura i trzeba ja zapełnic.Kwestia pederastów poruszna w czasie spotkania tylko potwierdza jej pragnienia

Vote up!
4
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1539003

Ale to ważna informacja!. Potwierdza moje wieloletnie obawy!.

http://www.koniec-swiata.org/szok-soros-sie-przyznal-specjalnie-zalalem-europe-islamistami/

Vote up!
3
Vote down!
0
#1539019

Korzystniej i bezpieczniej jest, gdy rozmawiają o pederastach, aniżeli np. o czołgach, armatach, rakietach ...

Vote up!
0
Vote down!
0

Racjonał

#1539110

Dla mnie "rozmowa o pederastach" to właśnie "zasłona dymna" dla rzeczywistego tematu rozmowy, tzn. np. zachodniemu wsparciu dla Nord Stream 2. Co już się "przekłada" na armaty, czołgi, rakiety...

Pzdr.
 

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1539142

"Racjonał" napisał:
"Korzystniej i bezpieczniej jest, gdy rozmawiają o pederastach, aniżeli np. o czołgach, armatach, rakietach .."

*******************************************
Wielce.. "oryginalne" to podejście. Zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę (przykładowo) aneksję Krymu przez Rosję.. Wojenkę na Ukrainie gdzie giną ludzie..
- Wojnę w Syrii i rolę Rosji na Bliskim Wschodzie - czy chociażby konflikt turecko-niemiecki grożący kolejnym "zalewem" Niemiec arabskimi poszukiwaczami lepszego życia.

A tymczasem, niemiecka kanclerz przybywa do Rosji na pogawędkę o czym?
- NordStream2 już dawno uzgodniony i zaakceptowany przez obie strony, więc o czym?
- O zdrowiu przywódcy Rosji? - I "przy okazji", dodatkowym najważniejszym tematem - umiędzynarodowionym w ten sposób - staje się "problem mniejszości homoseksualnej" w Czeczenii?

- Nie istnieje np. problem łamania praw człowieka w Rosji?  Nie zasługuje na uwagę np. sytuacja rodzin czeczeńskich, przemocy wobec kobiet.. Los i sytuacja dzieci czeczeńskich (etc.itd..) - tylko tak ważnym, i niezbędnym do zaprezentowania na OFICJALNEJ konferencji tematem, stał się "problem" (jak oni sami siebie pieszczotliwie nazywają) - "geeeyów"?

Łatwo sobie wyobrazić prezydenta USA, przybywającego do szefa drugiego (prawie) mocarstwa - Chin, by zamiast o RAKIETOWYCH groźbach nuklearnych Korei Płn, o roli Chin w tym regionie, o zagrożeniach nie tylko dla Korei Płd i Japonii ale i dla pokoju światowego przez Koreę Północną.. o kwestiach gospodarczych, handlowych, o Tajwanie - itp.itp.itp.. - w OFICJALNYCH rozmowach na szczeblu przywódców państwa,  kłaść nacisk na "problemy" chińskich "geeyów".
- Wesołe, co? Ale jednak trudne do uwierzenia.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1539143

Uważni wiedzą, że porozumienie strategiczne Rosja-Niemcy, to nic innego, jak dogadany i podpisany w 2007 roku, podział post sowietów!. Dziwnym trafem, w Niemczech pojawiają się atlasy i globusy dla szkół, gdzie nie ma państwa Polska!. Jest granica, po linii z 1939 roku. Ta, którą podpisali Stalin z Hitlerem!. Nie ma państw Bałtyckich i jest wiele innych ciekawostek. Jeśli nawet to, nie wywołuje u gawiedzi wysypki i torsji, to w jakiej sytuacji jest rząd PiS?. Który wie, co się dzieje i ma znakomitych, ale tępionych ministrów od bezpieczeństwa?. Co ma zrobić?. Wyjść z Unii, mając pewność sojuszniczej interwencji wojskowej?. To byłaby nowa gehenna dla narodu, po wojnie, utracie kresów i pół wieku trwającej, sowieckiej okupacji!...

Vote up!
1
Vote down!
0
#1539228