Śmieciowe wybory i ruskie serwery dwa

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

W III RP nic nie ma wpływu na wynik wyborów. Zwłaszcza same wybory !

Pomyłki PKW nie mają wpływu na wynik wyborów!

Naruszenia w komisjach wyborczych nie mają wpływu na wynik wyborów.

Zaginione karty nie mają wpływu na wynik wyborów.

Włamanie do serwera PKW nie ma wpływu na wynik wyborów.

Handel głosami nie ma wpływu na wynik wyborów.

Różnice w protokołach KW nie mają wpływu na wynik wyborów.

 

Itd., itp. komunikaty rozgrzanej PKW i rozgrzanych sądów znane są  z poprzednich wyborów. W tych listopadowych AD 2014,  PKW  podobnych komunikatów jeszcze  nie podała bo póki co  ma żelaznego gwaranta swej uczciwości i rzetelności w osobie prezydęta B.Komorowskiego - tego, który kilka miesięcy temu ordynował Polakom lewatywy, sprowadzając siebie, godność i dostojeństwo sprawowanego przez siebie  urzędu Prezydenta RP  do poziomu  konowała ! Diagnozujący kilka dni temu Polaków  B.Komorowski - jako szaleńców, sam już dawno temu w odmętach szaleństwa partyjnej poprawności, wierności i poddaństwa Kremlowi się zanurzył. Dziś otwarcie i bezczelnie gra va banque – albo PO+PSL albo nikt.

„jeśli ktoś uważa że coś zostało sfałszowane niech leci do prokuratury” radzi prezydęt. Jakby nie wiedział na czyich usługach są prokuratury, do dziś – hehehe - uczciwie prowadzące np. śledztwo smoleńskie, osądziły sprawiedliwie Jaruzelskiego, Kiszczaka, zabójców śp.Bł.Ks..Popiełuszki, Pyjasa, pozbawiły praw obywatelskich żyjących wyrokodawców i katów Żołnierzy Wyklętych itd.

„Kto oszukał? Jeśli ktoś oszukał niech idzie do sądu. Na razie nikt tego nie zrobił”bełkocze prezydęt bez ładu i składu, pierwszy uczciwy wśród równie uczciwych oszustów, który gdyby miał świadomość tego co papla to pierwszy by biegł do sądu i żądał „zamknijcie mnie bo oszukałem”. Wygląda na to, że poza intelektualnym kalectwem nie tylko ortografia polska sprawia strażnikowi żyrandola  problemy ale i składnia i rozumienie znaczenia słów. 

„Dzisiaj trwa kampania antyprezydencka. To jest pomysł na to, by kosztem państwa polskiego żyrować na tym, co się stało w PKWżali się ofiara urojonej powyborczej kampanii antyprezydenckiej Bronisław Komorowski, jakby nie pamiętał jaki udział miał w takiej przed 10.04.2010 i że antykomorowska kampania  antyprezydęcka  trwa właściwie od dnia jego „wyboru”w lipcu 2010  na urząd Prezydenta RP. Nie liczy również kosztów jakie ponosi Polska i jej obywatele  przez  jego „państwo polskie zdało egzamin”. Dziś  tylko CBOS pompuje mu do 76% lovanie narodu  i brygada wazeliniarzy rozmazuje tony pomady na jego wizerunku.

„W trakcie przeprawy przez wzburzoną rzekę naprawdę się koni nie przeprzęga –  ociężała bystrość umysłu kaznodziei z Budy Ruskiej, tokującego na widok kamery czy mikrofonu jak głuszec  rzuciła mu bielma na oczy bo kto te konie i ten wóz wpędził do wzburzonej rzeki ? Zatem niech się nie dziwi B.Komorowski, że gdy sam siał wiatr to teraz zbiera burzę  i niech zostanie w tej rzece bo nie wszyscy Polacy chcą tonąć i za te konie – za  I wałacha i I szkapę III RP,  i za ten wóz zwany Platformą Obywatelską, ciągnących Polskę w odmęty ich bezhołowia !

I jeszcze jeden kwiatek prezydęckiego wzwodu intelektualnego:

„To jest niepokojące zjawisko, że się coś popiera i pracuje razem, a następnie wysyła się do prezydenta pomysł na zmiany, jakby nie można było tego samemu zrobić. „Panie prezydencie, niech pan to zrobi!” Czemu pisano do mnie w tej sprawie? No czemu? Bo to element ]]>gry politycznej, bo tam jest zawarte rozwiązanie upartyjnienia PKW!”

Tak mądrze i adekwatnie „jakby nie można było tego samemu zrobić” zareagował pan prezydęt gdy odświeżano mu dziś pamięć iż kwestia nowelizacji kodeksu wyborczego datuje od 2011 r. Jednak jak samemu znowelizować kodeks wyborczy pan  prezydęt już nie wyjaśnił. Wygląda na to, że nie zna procedur takiej zmiany no ale... od kogoś kto udowodnił, że najlepiej zna się na bigosie i lewatywach trudno wymagać znajomości poważniejszych procedur.

Śmieciowe wybory i ruskie serwery dwa – pan prezydęt Komorowski i PKW !...

Tylko tak można podsumować wybory do samorządów choć wciąż jeszcze trwają bo przecież  ich II tura za kilka dni. Wybory śmieciowe bo system liczenia głosów okazał się śmieciowy, PKW potraktowała śmieciowo proces liczenia głosów co znaczy, że dla niej głosy oddane w tych wyborach to śmieci. A jeśli głosy wyborcze to śmieci, zatem  wyborcy to również śmieci. A jeśli wyborcy to śmieci zatem ci, na których poszli głosować to też śmieci.

Świętem demokracji nazywa wybory m.in.prezydęt Komorowski. Kpi czy o drogę pyta ? Żarty sobie robi czy po raz kolejny obraża wyborców bo o jakim święcie, o jakiej demokracji można  mówić jeśli  16 listopada 2014 r. „państwo polskie zdało egzamin” wrzuciło Polskę i polskich wyborców do kubła na śmieci ?! Tak, tak, do takiego samego jak na zdjęciu otwierającym  notkę. To najnowszy model urny wyborczej, zaprezentowany w Chorzowie w wyborczą niedzielę.

Taka „urna” to obraz Polski i jej najwyższych władz.

Taka „urna” to obraz stosunku najwyższych władz do Państwa Polskiego i Narodu Polskiego i ciężka ich obraza.

Może właśnie o to chodziło Komorowskiemu i Kopacz w tych wyborach – by obrazić, upokorzyć Polskę i Polaków, pokazać miejsce w szeregu i kto tu wciąż jest prawdziwym suwerenem, choćby tylko z własnopartyjnego nadania...

 

*************

Cytaty pochodzą z:

http://wpolityce.pl/polityka/223032-komorowski-nie-nalezy-siac-wiatru-zmiany-w-systemie-wyborczym-dopiero-po-wyborach-prezydenckich-i-parlamentarnych]]>

]]>http://wpolityce.pl/polityka/223341-zlosc-pana-prezydenta-komorowski-zadnej-powtorki-wyborow-nie-bedzie-to-odmet-absurdu-i-szalenstwa-politycznego]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (29 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A co miał Komorowski  powiedzieć ? Tak,  sfałszowaliśmy wybory i co nam zrobicie ? 

Na takią szczerość raczej bym nie liczył.

 

TzW

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1452709

... - chrabiowski chonor na to nie pozwala.

pozdrawiam

miarka

#1452735

... Peowszczyna i inne stowarzyszone autorytety i media w obronie tej parodii wyborczej tak pyskują, że okazuje sie...że nawet gdyby jakiekolwiek wybory w Polsce były w sposób najbardziej ewidentny sfałszowane, to i tak nic się nie da zrobić.

Welcome to the Jungle, (Guns & Roses)

Witamy w PRL (wersja dla pamiętających)

 

5*

#1452720

za rzetelne przetłumaczenie znaczenia bełkotu pana prezydęta.

Mało kiedy mam ochote go słuchać, a jesli już słucham, to nie rozumiem i mam wątpliwości czy on sam rozumie co mówi.

Pozdrawiam

#1452758

 

Contesso Droga,

Jak zwykle z uwagą i z przyjemnością przeczytałem Twój tekst, choć niestety przyjemnego tematu nie Dotykasz w nim.
A raczej paskudnego bardzo.

Jak są te "bochatery" zbulałe lewatywą.
PO spolite śmiecie, niestety.
barachło.
temat tych śmieciowych wyborów i tych "wybrańców" bula i jego sitwy, szemranych cwaniaczków, żulii przestępczej,

pewnie długo jeszcze będzie na czołówkach blogerskich wpisów i tematem będzie nocnych Polaków rozmów i.....
 

Ja tym moim króciutkim wierszykiem dopisuję się do Twego tekstu i życzeń, aby jak najszybciej szlag jasny trafił tę ćpaną, komoruską hołotę w

 Naszej Ojczyźnie.
 

i tego cwaniaczka, co jak zauważyła Nasza Elig, nie tylko jest durnowatym strażnikiem żyrandola......
 

Im prędzej ich trafi !
tym lepiej.

J

 

"śmieci, q....urna  wy.....ć !
 
Dwa ruskie serwery i
Jeden Ból.
Ten Ból - to ma POLSKA.
serwer pierwszy to dziadki z
PKW !
serwer drugi - bul !
od bigosa.

 
Do śmietników trafiły
głosy wyborców !
 
śmieci rzondzom - więc to normalka.
 
CZAS Nam !
 
śmieci wy......ć !
daleko na wschód.
 
A W POLSCE ZNÓW
 BĘDZIE
POLSKA !
 

 

 

#1452770

To PKW chodzi na pasku urzędu Prezydenta RP.

Ja wielokrotnie pisałam o szkodliwości Komorowskiego dla Polski. Jemu osobiście pasuje by Polacy widzieli w nim tylko jowialnego misia safandułę i niestety widzą, dowodem jest 76% poparcia obecnie i pemanentnie od długiego czasu  w okolicy 70 się kręcące, a gdy trzeba to CBOS dopompuje.

Reszta się zgadza.

Pozdrawiam.

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1452812

Ileż cynizmu i pogardy, ba, bezczelnego, antypolskiego sadyzmu w stosunku do Narodu trzeba mieć w sobie, żeby kontener na odpadki proponować głosującym jako „urnę“ do wrzucania ich kart wyborczych?

Nie wiem jak inni, ale ja uważam, że za taką decyzję powinna być przewidziana kara bezwzględnego pozbawienia wolności, przynajmniej do lat 5-ciu. Toż to gorsze od obsmarowywania ściań swastykami, czy propagowanie tzw. „kłamstwa oświęciskiego“...

Osobiście w obliczu takiej prowokacji wyjąłbym z kieszeni obsmarkaną chusteczkę higeniczną i ostentacyjnie wrzucił ją do tego kontenera, a następnie zapytał gdzie stoi urna, bo chcę zagłosować... Ciekawe ILU Rodaków-buraków głosujących w takich lokalach tak właśnie się zachowało? A gdyby zrobili tak wszyscy? Może lokal by zamknięto, a wybory rzeczywiście trzeba by tam powtórzyć, o czym MUSIELIBY Polaków poinformować różne prostytuujące się Kraśki i Olejniki???

Ten kontener najlepiej określa miejsce Polski w rodzinie krajów uważających się za cywilizowane. Czy ktoś jest w stanie wyobrazić sobie taki numer w Niemczech, Francji czy we Włoszech????

Tymczasem podobno blisko 80% Polaków, między innymi za takie numery, kocha swojego I-go wałacha, a grubo ponad połowa tychże buraków kocha także I-szą szkapę... Wstyd do szescianu!!!

#1452782

powinni byli wrzucić przewodniczącego tej komisji i spowodować jego zamknięcie za obrażanie symboli państwowych przez komisję wyborczą.

Niestety nic takiego się nie stało i wątpię czy w ogóle ktoś z głosujących oprotestował "urnę" wnosząc wniosek do sądu.

To jest skandal by takie "żarty" sobie robić z wyborów i z głosów i kompletna degeneracja "autora" pomysłu.

Właściwie gdyby nie zdjęcie kubła to tej notki by nie było w ogóle....

Pozdrawiam.

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1452818

A co Contesso powiesz na to ,ze byc moze tenze przewodniczacy komisji tez jest tylko ........................smieciem

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1452824

Contesso,

 

To jest PRAWDZIWE ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

To Ty mnie teraz Zastrzeliłaś.

 

Ja w życiu nie myślalem, że zdjęcie, grafika przy Twoim komencie jest rzeczywistością.

Jest dowodem przestępczego, hańbiącego czynu !

to jest ta sama kategoria przestępstwa,

jak wtykanie przez głupka przed kamerami

 

POLSKIEJ, ŚWIĘTEJ

BIAŁO CZERWONEJ

 

w psie gówno !!!

 

To są ss....syny !!!

psie syny !!!

jakby ich nazwał  sienkiewiczowski Zagłoba.

 

Brakuje słów by oddać s....syństwo tej zbulalej bandy komorusków i ich prowodyra spod żyrandola.

 

ścierwa i śmieci !!!

to zbyt delikatne określenia

 

 

 

 

 
 

Wieszanie zdrajców na Rynku Warszawskim w roku 1794 podczas Insurekcji Kościuszkowskiej

 

 

 

 

 

Nic nie widać stąd gdzie stoję
Gęsto krążą w słońcu głowy
Tłum napiera na konwoje
Wokół prostych trzech rusztowań
Każdy krzyczy co innego
Nazbierało się wściekłości
Pcha się jeden na drugiego
Dziś będziemy bezlitośni

Król gdzieś w oknie stoi ponoć
Nic dziwnego że się kryje
Różnie może być z koroną
Gdy hetmańskie cierpną szyje
Nie dla żartu biskupowi
Postawili szubienicę
Pustą pętlą wiatr kołysze
Nie wiadomo kogo złowi

Krzyk się wzmaga - pierwszy w górze
Stąd nie widać tylko który
Nie chciałbym być w jego skórze
Dla nas też już kręcą sznury
Drugi dynda wrzawa wściekła
Mało tryumfu gniew w zenicie
Tamci w drodze już do piekła
A nam walczyć tu o życie!

Trzeci szarpie się jak umie
Coś tłumaczy klęka pada
Bo niełatwo mu zrozumieć
W taki sposób słowo zdrada
Zawisł - Tańczy przez minutę
Życie w nim ugrzęzło twardo
Jeszcze w pętli kopie butem
Z płaczem wstydem i pogardą

Wiszą zdrajcy takie czasy
Będą wisieć przez dni parę
Wrony drzeć z nich będą pasy
Jak się drze sztandary stare
Może wreszcie coś się zmieni
Coś wyniknie z tej roboty
Zanim zdejmą ich z szubienic
Żeby w trumnach złożyć złotych

Jacek Kaczmarski
1980

 

#1452833

To foto z dziś - http://niezalezna.pl/61786-wybory-wyborami-pkw-dostaje-nagrody

Foto w notce znalazłam tu: http://wgospodarce.pl/opinie/17277-smieciowa-polska-smieciowa-urna-zdjecie-symbol

Pozdrawiam.

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1452972

Komorowskiego, obecnie na etacie w Belwederze, wielu komentatorów ocenia tak jak starająsię go przedstawić Polakom jego me(n)dialni ochroniarze - jak trochę fajtłapę, o nienachalnym intelekcie, dobrodusznego safandułę, takiego Ferdka Kiepskiego polityki....Nic bardziej mylnego. To od lat szalenie niebezpieczny, zakompleksiony i mściwy /vide spprawa Szeremietiewa/ człowiek, prowadzony krótko przez swoją "resortową" żonę. W jego otoczeniu roi sie od...wiadomo zreszta kogo.Jest jednym  z fundamentów układu III RP. O tym trzeba mówić, bo tylko pół roku do wyboru prezydenta...

Yagon 12

#1452796

Wielokrotnie na swym blogu poruszałam temat szkodnictwa B.K. Jest to osoba melzaczona (to taki taternicki termin) przez partyjnych kumpli przez wszystkie szczeble kariery państwowej od popychadła w MON przez ministra i marszałka do obecnie.  (Przepraszam ale "B.K.-Prezydent RP" nie przechodzi mi ani przez gardło, ani przez klawiaturę). Taki "cud motoryzacji" - połączenie BMW (bierny,mierny,wierny) z AUDI (administracyjnie uregulowany dron intelektualny). Jedynie mam  zastrzeżenia odnośnie "zakompleksiony" ale jako, że obserwuję go dopiero od 10.04.2010 r. dlatego kwestionować nie będę. Dla mnie jest karierowiczem i grandomanem bez pokrycia, wiejskim chłopkiem roztropkiem - tu drobnym huligankiem, tu pajacem czyli cwaniaczkiem w zależności od sytuacji i osobistych potrzeb, ćwierć ćwierci inteligentem  osiągającym kolejne swoje "szczyty" po plecach innych ("plecy"  czytane jako wyforsowanie na urzędy niewłasnymi siłami i zacementowanie na nich przez niewłasne siły). To o osobie  B.K., a B.K. jako tzw.polityk i mąż stanu z racji pełnienia funkcji Prezydenta RP to zwykły handlarz interesami Polski i polską racją stanu, przed ruskimi kremlowski pachoł, przed NATO wielki sojusznik. Czy B.K. zerwał jakąkolwiek umowę z Rosją odnośnie cyfryzacji i logistyki polskich sił zbrojnych, podpisywanej z szefami FSB ? A takich jest kilka, podpisywał Koziej. Czy B.K. choć raz zająknął się na temat zakupu przez Polskę wyposażenia wojskowego, rakiet itd. od Rosji ? Temat jest w sumie całkiem świeży bo z sierpnia 2014 gdy ganił redukcję wydatków NATO na wyposażenie wojska podczas gdy Rosja własne tylko dozbraja?

B.K. ma na swym koncie 2 zamachy stanu. Hybrydowe...(?)  A czemu nie hybrydowe - jeśli może być wojna hybrydowa to i zamach stanu hybrydowy jak najbardziej.  Pierwszy zamach stanu to 10 kwietnia 2010. Zacytuję siebie (z 6.11.2010, trochę głupio ale zacytuję):

 

"1. 10 kwietnia o godz.14.29 marszałek Sejmu, Bronisław Komorowski bezpodstawnie obejmuje funkcję pełniącego obowiązki prezydenta ZANIM ciało Lecha Kaczyńskiego zostało odnalezione i zidentyfikowane (pierwsza nieoficjalna informacja o znalezieniu ciała prezydenta Lecha Kaczyńskiego pochodzi z godz.15.54, Jarosław Kaczyński dokonuje oficjalnej identyfikacji ciała Prezydenta RP o godz.22.16, mimo to marszałek sejmu, B.Komorowski od ponad 8 godzin już sprawuje funkcję P/O prezydenta). Marszałek Komorowski nie wystąpił do Trybunału Konstytucyjnego z odpowiednim wnioskiem, Trybunał Konstytucyjny 10 kwietnia nie został zwołany jak również Zgromadzenie Narodowe, które powinno stwierdzić o „trwałej niezdolności Prezydenta Rzeczypospolitej do sprawowania urzędu, ze względu na stan zdrowia, uchwałą podjętą większością co najmniej 2/3 głosów ustawowej liczby członków Zgromadzenia Narodowego,” (Konstytucja RP, art.131, ust.4), które jako jedyne mają prawo powierzyć Marszałkowi Sejmu tymczasowe wykonywanie obowiązków Prezydenta RP.

http://www.trybunal.gov.pl/index2.htm

Na stronie TK - brak danych z 10 kwietnia 2010 r. o złożeniu przez Marszałka Sejmu wniosku.

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/tkall?OpenAgent&6

Na stronie Sejmu RP brak wzmianki by TK zbierał się między 3 i 20 kwietnia (daty ostatniego przed 10 kwietnia posiedzenia TK i pierwszego po 10 kwietnia b.r.).
http://www.senat.gov.pl/k7/pos/kalpos.htm

Ze strony Senatu RP wynika, że pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Narodowego po 9 kwietnia odbyło się 6 sierpnia 2010 r.

Zatem??? Bronisław Komorowski (w ramach samoinicjatywy?) przy milczącej aprobacie Rządu RP, Sejmu RP, Senatu RP, TK RP i ZN RP przejął 10 kwietnia 2010 r. o godz.14.29 obowiązki prezydenta RP !

Nie są to symptomy zamachu stanu ?"

 

http://niepoprawni.pl/blog/1830/co-po-10-listopada

Ostatni raz w/w linki sprawdzałam rok temu, żadnych zmian nie zarejestrowałam.

 

Drugi zamach stanu B.K.  to "odmęty szaleństwa"  z gwarantcjami B.K."rzetelności i uczciwości"  PKW podczas I tury wyborów samorządowych 16.11.2014.... Wydawało się Polakom, że gwałt na ich votum odbył się podczas ostatnich wyborów powszechnych i w maju 2014 podczas wyborów do PE. Rzeczywistość pokazała, że to były tylko "uwertury" do 16.11.2014, a  listopad 2014 jest tylko uwerturą do majowych wyborów prezydenckich 2015 i tych parlamentarnych. W rzeczywistości jest testowana tolerancja i cierpliwość polskich wyborców ale już sam ten fakt powinien być czerwonym światłem dla wszystkich - z tytułu czego jesteśmy materiałem eksperymentalnym dla władzy, która z suwerena stara się zrobić wasala tylko po to by utrzymywać się przy władzy? Ja się tej "władzy"  w sumie nie dziwię, że wykorzystuje każdy faktor i moment by spychać konstytucyjnego suwerena na margines bo dziś  prawo dżungli decyduje o wszystkim. Prawo dżungli ubrane w piórka pseudopolityków lokalnych i UE - że niby wspólnota, że niby solidarność itd.. Tylko, że.... dziś już nawet dżungla dżunglą nie jest - wycinana, zatruwana, spychana na margines marginesu przez tych samych, którzy np.wymyślili haracz od CO2.... Dziś różnej maści i autoramentu quasi polityczne i/lub intelektualne eunuchy - takimi są właśnie B.K., Kopacz, Tusk, Partia Oszustów i wszyscy ich poprzednicy na przestrzeni ostatnich 25 lat polskiej "wolności", gloryfikowanej przez Bronisława Komorowskiego - po(d)pierane przez UE-eunuchy,  po prostu robią w Polsce swoje. We Francji swoje, w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech itd. robi swoje. Międzynarodowy gang, międzynarodowa sitwa pod wspólną marką, szyldem i mianownikiem - "UE" - to "organizm" naczyń połączonych i zrobi wszystko, użyje wszystkich środków by z wasala stać się suwerenem. W Polsce szczególnie  lokalny gang walczyć będzie,  i na śmierć i życie ponieważ Polska już ma wyrok na niego - Smoleńsk ! I tego wyroku nic nie odmieni.

Pozdrawiam.

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1452882

Obrazek super.Jakie wybory taka urna.Ale Orła należałoby zdiąć  jest  Nasz nie ich.Na temat "prezydęta" nie zabieram głosu bo nigdy nie używam brzydkich słów.

#1452813

"nigdy nie używam brzydkich słów."

 

To pruderia! Czasy i okoliczności są takie, że najwyższy czas nazywać rzeczy i sprawy po imieniu zamiast biernego trwania bo... przyzwoitość. Zdrada jest zdradą, a nie wariantem sprzeniewierzenia, qrewstwo jest qurewstwem choć bigoci, kabotyni  i dewoci spod sztandaru  św.Pruderii  wolą je nazywać "biznesem"  i  "handlem  towarem pochodzenia "ekologicznego" w celu uzyskania korzyści materialnych".

Babo-jago Szanowna - ja też jestem baba jaga, konserwatywna baba-jaga i swoje zasady mam ale jestem przede wszystkim Polką i gdy stawką jest Polska to całe moje dobre wychowanie, wszystkie moje ryzy, kindersztuby itd. ramy wysyłam się paść jeśli ograniczają mą wolność pojmowania, reagowania i nazywania rzeczy po imieniu. Kupczenie Polską jest przestępstwem, gwałt na prawach obywatelskich Polaków jest przestępstwem. Więc nazywajmy przestępstwo przestępstwem, i nie bawmy się w erystyczne gierki, których finał kończy się dyżurnym werdyktem sądu  - "niska szkodliwość czynu" albo "nie ma wpływu na wynik wyborczy".

Sami dajemy władzy  instrument i bat na siebie,  a potem protestujemy, że ta władza  go wykorzystała dla swoich celów i przeciwko nam.

Pozdrawiam.

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1452889

Ja też uważam że należy piętnować  wszelkie zło. A co do brzydkich słów miałam na myśli niecenzuralne. Po przeczytaniu Twojego celnego podsumowania tylko takie nasuwały mi się na myśl. A dla mnie szacunek dla naszego pięknego ojczystego języka to też przejaw kultury i patriotyzmu,czego tak bardzo brakuje naszym politykierom [i nie tylko im].

#1452922