Salez, Kolonia, Gandawa czyli...przychodzi maczeta do lekarza...

Obrazek użytkownika contessa
ŚwiatA dokładniej – do psychiatry. – Pan da mi coś na nerwy bo świruję......Po lipcowej fali zamachów w Europie Zachodniej tamtejszy eurokołchoźny naród odetchnął z ulgą. Co prawda nadal  zdarzają się napady, leje się krew, są ranni i ofiary śmiertelne – np. w Szwajcarii w pociągu relacji Buchs-Sennwald dopiero co szalał z nożem i koktajlem Mołotowa jakiś osobnik, jedna z napadniętych osób nie żyje, kilka walczy o życie ale spoko alles Damen und Herren, to tylko miejscowy, Szwajcar, nie muzułmański uchodźca z problemami psychicznymi, nie terrorysta islamski – informuje  policja... Wczorajsza prasa donosi, że w Kolonii i Gandawie też doszło do jatek. Niemiecka i belgijska policja – w odróżnieniu od szwajcarskiej - wciąż nie wie kim są sprawcy ale wie, że na pewno nie były to zamachy terrorystyczne!

Że policja nie wie kim są choć ma ich w rękach, taki wniosek można wyciągnąć na podstawie dziwnych konfabulacji zeitungów, które do tej pory zawsze tak dobrze poinformowane,  tym razem  miotają się w domysłach – a może to była sprzeczka albo może mafijne porachunki. Jedno jednak trzeba im przyznać – tym razem o incydentach poinformowały expressem, nie tak jak  wcześniej z czasami nawet miesięcznym poślizgiem.

Co do w/w policji - jest jeszcze inny wariant:  policja wie ale nie powie, oooo!  No, ale jeśli policja „wie ale nie powie”, to znaczy, że nabrała wody w usta na czyjś rozkaz. Czyj? Hmmm... Ponieważ zawsze najlepiej poinformowany i najbardziej opiniotfuuuu!...(rczy) organ Axela S.   w Warszawie jeszcze nie ogłosił, że na rozkaz prezesa Kaczyńskiego więc śmiało można domniemywać, a nawet mieć pewność, że ma berlińsko-brukselski rodowód.  

Pod koniec lipca portal niezalezna.pl wspomniał, że media zachodnie dostały szlaban na używanie słów - terror, terrorysta, uchodźca, cudzoziemiec, obywatel muzułmańskiego pochodzenia. I to się sprawdza! Już chyba tylko kredki będą zapewniać obywatelom UE bezpieczeństwo bo nakaz milczenia Berlina i Brukseli dla policji i mediów te dwie ostatnie kompromituje. Szczególnie policję bo jeśli nawet będzie sumiennie wykonywać swe obowiązki i zapobiegać podobnym incydentom to przez takie durne decyzje durnych władz traci na zaufaniu obywateli i autorytecie.

Dziś kolejne tego typu doniesienie – z Austrii. „60-letni obywatel Niemiec poharatał nożem dwóch Austriaków w wieku 17 i 19 lat”....

...

Nie wiadomo – śmiać się czy płakać. Śmiać z policji i mediów zlewaczonego zachodniego eurokołchozu, czy płakać nad obywatelami, ofiarami ich durnej politycznej poprawności i posłuszeństwa szaleńcom z politycznego świecznika Berlina i Brukseli...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Raczej płakac wypada, bo lewactwo gotowe poświęcać rodaków dla politycznej poprawności zbrodniczej...ciekawe kiedy narody zachodu same się obudzą?

Vote up!
8
Vote down!
0

Yagon 12

#1518479

Witam! Media zachodnie dziwnym zbiegiem okoliczności nie mogą podać personalnie z imienia i nazwiska sprawców.

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1518491

A mnie przez cały czas chodzi po głowie, że pomysł aby wpuszczać do Europy islamskich terrorystów, to wymysł naszych pejsatych braci w wierze, a wykonawcami agentka STASI frau Makrela i bandyta Putin, i mamy co mamy.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1518519

Zainfekowanie Europy "uchodźcami" to z pewnością jeden z wielu programów globalizacji. Mocno podejrzewam, że powstanie UE również wchodziło w te plany, tylko czekano na odpowiedni "grunt". Ten grunt w postaci chętnej Angeli i jej brukselsko-berlińskich fafików wreszcie się pojawił i został już tylko sprytnie wykorzystany.

Oczywiście, że Putin zaciera łapki bo bez osłabionej "rządami" lokajów Unii i w ogóle Europy,którą frymarczą różne polityczne alfonsy i burdelmamy swych planów by nie mógł realizować. On potrzebuje nowych terytoriów,  tak samo jak nowych terytoriów potrzebuje również Erdogan. Ja się nie zdziwię jeśli za kilka lat islamski świat ogłosi go  "prorokiem Mahometem" XXI wieku... 

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1518544

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1518553

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1518569