Prośba do Donalda Tuska o zrzeczenie się obywatelstwa Polskiego

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

"Prośba do Donalda Tuska o zrzeczenie się obywatelstwa Polskiego" 

Rodacy! po  ostatnich wydarzeniach w UE gdzie Donald Tusk i jego komunistyczna „Ekipa & Alkoholik” narzucają nam „prawa” których sami nie wypełniają i ciągle atakują nas zgryźliwymi i chamskimi naciskami, które stawiają nas w obliczu upodlenia podnosimy swój glos i mówimy dość!!!. Nie zgadzamy się na takie traktowanie nas Polaków!  Mówimy stanowcze NIE! My Polacy jesteśmy dumnym Narodem i mamy prawo do tego!„Amor Patriae Nostra Lex" Miłość Ojczyzny naszym prawem! Wnieśliśmy w fundamenty Europy wiele wspaniałych i do dzisiejszych czasów bardzo ważnych i aktualnych osiągnieć we wszystkich poziomach nauki, kultury i obrony Europy. Nie pozwalamy aby nas upadlać jak za czasów rozbiorów Polski i komunistycznego reżimu sowieckiego! NIE i po trzykroć NIE !!!

„Herr” Donald Tusk wiele razy już pokazał, że gardzi Polską i polskością obrażając nas Polaków kierując się zawsze interesem innych obcych rządów.

Panie Tusk, naraża pan nasz Naród na wiele niebezpieczeństw, pozwala na okradanie nas Polaków i naszej Ojczyzny. Gardzimy panem i nie chcemy, aby pan posiadał nasze obywatelstwo, za które nasi przodkowie płacili życiem, a pan je po prostu bezcześci! Pańskie zdradliwe, wrogie naszej Ojczyźnie działanie jest dla nas Polaków haniebne i niewybaczalne. Bezczeszcząc nasze polskie wartości nie zasługuje pan na miano Polaka.  

Żaden prawdziwy Polak nie chce, aby pan wrócił do naszej Ojczyzny.

Panie Donaldzie Tusku, w związku z powyższym oczekujemy od pana złożenia wniosku o zrzeczeniu się obywatelstwa polskiego, ponieważ w naszym demokratycznym i suwerennym kraju nie możemy go Panu odebrać. „Zgodnie z ustępem drugim 34. artykułu Konstytucji, „obywatel polski nie może utracić́ obywatelstwa polskiego, chyba że sam się̨ go zrzeknie.”

Życzymy Panu i Pana całej rodzinie jak najszybszego opuszczenia naszej ojczyzny. 

Patrioci RP

 

Adresat/Adresaci petycji: Panie Donaldzie Tusku prosimy o złożenie wniosku o nadanie Panu obywatelstwa Niemieckiego

Panie Donaldzie Tusku prosimy o złożenie wniosku o nadanie Panu obywatelstwa Niemieckiego

Patrioci RP

 

Jesteśmy zwolennikami POLEXITU !!!

*****

Petycję można podpisać TU:

]]>http://www.citizengo.org/pl/71469-panie-donaldzie-tusku-prosimy-o-zlozen...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (20 głosów)

Komentarze

Gdy się pozbędzie polskiego obywatelstwa...to nie będzie go można zamknąć w kryminale.

Vote up!
11
Vote down!
-3

Verita

#1542662

moze i nie bedzie mozliwosci go oskarzyc przy braku obywatelstwa ale sa inne mozliwosci osadzenia tej wyjatkowej kreatury i pozbawienie wszystkiego co dla innych  stanowi sens życia i wartosci narodowe jak i patriotyczne.Mozemy zawsze skorzystac z doswiadczen mosadu.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1542664

Słuszna uwaga bo wyroki może dostać ale z ekstradycją już będą problemy.

Vote up!
16
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1542670

Nie jestem zwolennikiem jałowych akcji, bez żadnych szans na powodzenie.
Są inne sposoby na ukaranie tego zdrajcy,
Mafia europejskich polityków nigdy nie pozwoli na ukaranie swojaka, w obawie przed precedensem.
Pamiętasz ujadanie europejskiej "swołoczy" w obronie ewidentnej złodziejki Tymoszenko?...
I kto wygrał...?.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1542701

Jak się będzie przyciskać Donka.

To chłopcy sami mu POmogą z odejściem do piekła.

Uwaga, kaPO jest w śród nas.

To nie jest do ciebie.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542702

..... koniecznie winien stanąć przed polskim sądem! Wielkie dzięki contesso za ten wpis, gdyż jako żywo umożliwia mi publiczne wyrażenie swoich przemyśleń na ten b. ważny temat i za to piąteczka. Osobiście szanuję stronę i działalność citizengo.org i ta wpadka absolutnie nie zmieni mojego dobrego nastawienia. Nie podpiszę jednak tej petycji dla trzech b. ważnych rzeczy:

Po pierwsze bo nie lubię rzucać słów na wiatr,  a tego po prostu realnie nie da się załatwić, jednakże rozumiem walory informacyjne, kimże ów Tusk dla polskiego społeczeństwa się stał i co sobą reprezentuje.

Po drugie gdyż należy Tuska z całą konsekwencją i ze szczegółową dokładnością osądzić, a nie wysyłać tego groźnego człowieka na wakacje poza granice kraju, jak gdyby nigdy nic. 

Po trzecie ponieważ absolutnie nie wolno nikim gardzić, nawet jeśli jest podłą kreaturą przez jego osobiste czyny! Z takim stwierdzeniem młodego człowieka, nota bene już się kiedyś spotkałem i to na Jasnej Górze, podczas pielgrzymki Kresowian, tam także był taki gostek, który buńczucznie wykrzykiwał, że oni młodzi patrioci gardzą, tymi którzy tym czy tamtym zawinili. Od razu zapaliła mi się czerwona lampka. Pamiętam, że przetłumaczyłem sobie wtedy dobrodusznie, że oni tak tylko o czynach złych i zbrodniczych, czasami jednak trzeba to klarownie wyartykułować. Tu chodzi nie tylko o zasady, wartości, ale także o ludzkie, prawe sumienie. Wątpiącym zapodaję sam początek modlitwy, którą osobiście śpiewam codzeinnie, niekiedy powielokroć, a zatem: "Święta Maryjo Królowo Niebieska matko Pana naszego Jezusa Chrystusa i Pani świata. która nikogo nie opuszczasz i nikim nie gardzisz......." Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
14
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1542672

 Witam! Jestem przekonany, że Rój wcześniej niż myśli pocałuje kraty. Do końca swoich dni , będzie się oglądał za siebie na ulicy. Ale wcześniej  chyba upomną się mocodawcy. Pewna wiedza jest zabójcza. Pozdrawiam!

Vote up!
14
Vote down!
0

ronin

#1542674

...Donka czeka.

Towarzysze gdy stwierdzą że to ten czas, reaktywują seryjnego. A z tej organizacji, wychodzi się jedynie nogami do przodu.

Tylko ten ryży zdrajca, jeszcze o tym nie wie.

I będzie baj, baj, Donek, co pomorze podatnikom.

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542682

Jak ma siedzieć to niech siedzi na razie tutaj. Pozbawienie obywatelstwa nie przeszkadza. W naszych więzieniach cała masa ruskich siedzi.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1542693

zamiast prosić trzeba żądać, ale najpierw sprawdzić czy Polska ma z Niemcami umowę ekstradycyjną...

Vote up!
9
Vote down!
0

Yagon 12

#1542695

Taka forma obywatelskiego nacisku ma sens, ale nie łączyłbym tego z hasłem Polexitu. Bez przesady, która pomysł udupia  na samym początku. Ekstremizm jest szkodliwy.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1542714

Trudno mieć Contesso, nikłą na dobrowolne
zrzeczenie się obywatelstwa nadzieję. Może
gdyby był człowiekiem honoru, ale nie jest!.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1542768