A jednak miałem rację, co do "ustawki" z Gowinem! Gowin na… prezydenta!

Obrazek użytkownika Bogdan Czajkowski
Kraj

W notce z dnia 3 kwietnia, napisanej niezwłocznie po patetycznym występie Gowina, gdy "stając w prawdzie przed Narodem" podał się do dymisji, zasugerowałem, że jego rzekoma propozycja o przedłużeniu - o 2 lata - kadencji A. Dudy, była - w istocie - pomysłem samego Kaczyńskiego, zaproponowanym w trakcie dłuuugich negocjacji z Gowinem, którego "wypuścił” - jako „zająca" - z ogłoszeniem tego pomysłu! [Idiotyczne pomysły - o jednorazowych przepisach „konstytucyjnych” - tu już pomijam!]

https://niepoprawni.pl/blog/bogdan-czajkowski/zwykla-ustawka-gowin-zagral-va-bank-i-dwa-jaroslawy-wygraly

Napisałem też wówczas, że mimo protestów ad hoc opozycji – kategorycznie odrzucających możliwość zmiany Konstytucji - sprawa nie jest wcale przesądzona; zwłaszcza z uwagi na smaczną przynętę, w postaci zakazu reelekcji znienawidzonego A. Dudy. I nadal uważam, że nie jest ona przesądzona!

Najważniejsze jest jednak to, iż J. Kaczyński - podpisując złożony wczoraj wniosek PiS-u o zmianę Konstytucji; zgodny z pomysłem, "ogłoszonym" przez Gowina - potwierdził niejako moją hipotezę, iż owa propozycja jest pomysłem samego Kaczyńskiego! Była więc to klasyczna "ustawka" Kaczyńskiego z Gowinem!

Wskazałem w tym tekście także, na jakie konfitury może liczyć każda ze stron tej "ustawki"! Co do Gowina - są one zaprezentowane na poniższym obrazku!

 

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.1 (9 głosów)

Komentarze

Czy to już tak zawsze będzie?

#1626201

Wszystkie sPISki Jarosława K

Wydawnictwo: Srebrna Wieża
Wyd;II poprawione
Nakład 1 mln

cena promocyjna 49.99 zł

#1626202

Jeśli gowin miałby być kandydatem, to oznacza, że Kaczyński na prawdęnie ma kompletnie pomysłu ani zasobów ludzkich do tego stanowiska.

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626252

Dowodem na to jest dłuuuga lista jego żałosnych "wynalazków"! Począwszy od np. Miśka (Kamińskiego), a skończywszy na Dudzie! Dlaczego? - bo nie akceptuje żadnej krytyki (nawet życzliwej, co wiem z własnego doświadczenia) w swoim otoczeniu i zawsze stawia na BMW! [Co nie jest nazwą marki samochodu...]

Bogdan Czajkowski

#1626414