Mówimy o Dudzie poczytajmy też o Braunie.

Obrazek użytkownika Bibrus
KawiarNIA

Proszę Państwa,

zawsze w moich wpisach czy komentarzach apeluję o równowagę przekazu.

Nie inaczej jest i tym razem.

Było dużo wpisów na portalu promujących pana Dudę, pozwólmy również zaistnieć panu Braunowi.

Przedstawiam krótki wywiad z Grzegorzem Braunem, którego popiera 21 milionowa emigracja polska.

Niech wygra lepszy.

 

"Wiele osób nie wierzyło, że zdecyduje się Pan na start w tegorocznych wyborach prezydenckich, co skłoniło Pana do tej decyzji?

Namowy i wezwania moich rodaków – zarówno z kraju, jaki i stąd, zza granicy, gdzie aktualnie przebywam. To się dobrze składa, bo jestem przekonany, że bez aktywnego włączenia się emigracji w polskie życie publiczne nie poradzimy sobie. Polaków w pojałtańskich granicach jest za mało. Sporo jest bowiem wynarodowionych tubylców i kolaborantów – wcale nie wszyscy mieszkańcy Post-PRL są świadomymi, pragnącymi własnego państwa Polakami. Jest jednak dobra wiadomość: Są przecież Polacy pozostający na obczyźnie – na Wschodzie i na Zachodzie. Ich zaangażowanie może okazać się znów kluczowe – jak przed stu laty, gdy szalę dziejową przechylił m. in. wielki Polak-emigrant, Ignacy Jan Paderewski i inicjowana przezeń „błękitna armia” polskich ochotników z USA, Kanady i Francji. I jest jeszcze druga „błękitna armia”, która może przyjść nam z odsieczą: legion dobrych Polaków w Niebie, którzy mogą zawsze orędować za nami. Trzeba ich tylko o tę pomoc prosić – bo bez wstawiennictwa polskich świętych i błogosławionych nie będzie Wielkiej Polski. Serio: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Jako kandydat na prezydenta, zapewne będzie Pan miał, kilkukrotnie możliwość zabrania głosu w mediach głównego nurtu. Jakie tematy będzie Pan chciał wyeksponować?

Przede wszystkim trzeba zachować Polskę dla przyszłych pokoleń – a to przy obecnym stanie rzeczy wcale nie jest takie oczywiste. Państwo musi przestać zniechęcać do siebie własnych obywateli. Polakom trzeba zwrócić wolność – ze szczególnym uwzględnieniem wolności gospodarczej. Maksymalna obniżka i uproszczenie podatków i radykalne przetrzebienie gąszczu przepisów, które dziś dławią przedsiębiorczość. Zamiast zajmować się promocją zboczeń i napadaniem na Marsz Niepodległości, władza powinna wreszcie zacząć szanować nasze tradycje i bronić Polaków przed nieuczciwą konkurencją ze strony obcych. Demokracja tego nam nie zagwarantuje. W Warszawie rządzą dziś zdrajcy, zaprzańcy i kapitulanci, którzy już dawno z Polską się pożegnali – i szukają tylko, któremu patronowi zza której granicy najlepiej się sprzedać. I rzeczywiście tanio wyprzedają to, co jeszcze zostało. Przykłady? A choćby ta planowana sprzedaż lasów na konto urojonych „odszkodowań”, jakich domagają się od nas Żydzi. To się musi skończyć. Złodzieje pod sąd. Kara śmierci dla morderców i zdrajców stanu.

Przeciwko Panu toczy się kilka postępowań sądowych. Czy może Pan pokrótce opisać czego one dotyczą?

W telegraficznym skrócie: szereg usiłowano wymóc na mnie sądownie, żebym przepraszał za mówienie prawdy – np. o tym, kto był kim i kto komu służył w PRL, a teraz podaje się za autorytet polityczny, czy nie daj Boże moralny. Jako dowody oskarżenia odtwarzano w sądach m. in. dwa moje filmy dokumentalne: „Plusy dodatnie, plusy ujemne” o TW „Bolku”-Wałęsie i „Towarzysz generał idzie na wojnę” o TW „Wolskim”-Jaruzelskim. Oskarżano mnie też o napaści na funkcjonariuszy policji – jedna z tych spraw ciągnie się już siódmy rok. To w pewnym sensie jest pochlebne dla mnie, że osiłki z Policji przedstawiają mnie w swoich zeznaniach jako jakiegoś supermena. Parę miesięcy temu uzyskałem po latach pewną satysfakcję: w sprawie cywilnej z prof. Miodkiem strasburski trybunał uznał działania sądów wobec mnie za bezprawne – zasądzonego odszkodowania jeszcze na oczy nie oglądałem, a oszczerstw i obelg rzucanych przez lata pod moim adresem oczywiście nikt nie odwoła. Ale dobre i to. Jednocześnie w żadnej z wytaczanych mi spraw karnych nie zapadł nigdy żaden prawomocny wyrok skazujący – szczęśliwie zachowuję więc pełne prawa wyborcze.

W tych wyborach prezydenckich będziemy mieli chyba rekordową ilość „anty-systemowych” kandydatów, jak Pan to ocenia?

To dobry znak. Najwyraźniej Polacy zdrowieją na sercu i umyśle – skoro ludzie występujący z miażdżącą krytyką systemu, ludzie spoza układu okrągłostołowego zajmują tak szeroki segment rynku idei politycznej.

Dochodzą nas słuchy, że wokół Pana osoby gromadzą się liczne osoby prywatne, jak i organizacje. Może Pan uchylić rąbka tajemnicy, kto popiera Pana kandydaturę i kto będzie się angażował w kampanię? Są jakieś mocne nazwiska? organizacje?

Mojej kandydatury nie wyłoniła żadna koalicja partyjna – ale nieformalna konfederacja polskich patriotów, którzy zdecydowali się wyrazić swoje poparcie dla mnie. Na czele Komitetu Wyborczego stoi człowiek-firma: Wiktor Węgrzyn, inicjator i organizator Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego. Jestem pewien, że z takim koordynatorem i ten rajd wyborczy dotrze bezpiecznie do celu.

Jak Pan postrzega osobę Janusza Korwina – Mikke i czy nie uważa pan, iż będziecie rywalizować o głosy tego samego elektoratu?

Otwieranie ludziom oczu na oszustwo socjalizmu i otwieranie uszu na logikę dwuwartościową – to dziejowa misja i zasługa pana Janusza. Za jego osiągnięcia w przywracaniu normalnych pojęć i wolnościowych kategorii myślenia, jako wybitnemu publicyście i genialnemu rezonerowi politycznemu, jestem mu osobiście ogromnie wdzięczny. Co innego jednak Janusz Korwin-Mikke jako genialny publicysta, a co innego – działacz polityczny. Łatwo ocenić wieloletni dorobek i owoce jego działalności w obu tych dziedzinach. Sądzę, że polscy patrioci – rozumiejący pilną potrzebę przywrócenia wolności gospodarczej i utrzymania niepodległego państwa narodu polskiego, jak też pojmujący fundamentalne znaczenie Tradycji katolickiej dla tych spraw – doskonale rozumieją tę różnicę.

W polityce międzynarodowej liczy się przede wszystkim interes, Zjednoczone Królestwo jest tego dobitnym przykładem. Czy mamy zatem jakieś korzyści w awanturze na Ukrainie?

Wojna ukraińska oznacza wejście w nową fazę nowego projektu geopolitycznego w Europie Środkowej. Ja ten projekt nazywam: KONDOMINIUM ROSYJSKO-NIEMIECKIE POD ŻYDOWSKIM ZARZĄDEM POWIERNICZYM. Demontaż i parcelacja Ukrainy już nastąpiła. Teraz, obawiam się, kolej na nas. Przypuszczam, że głębsze zaangażowanie Polski zarówno w wojnę ukraińską, jak i w wojnę z państwem rezunów islamskich na Bliskim Wschodzie – a jedno i drugie deklarują ludzie rządzący dziś w Warszawie – posłużyć może tylko do zadania ostatecznego ciosu naszej niepodległości. Stan wojny z jednej strony doprowadzić może do roztrwonienia tych skromnych aktywów, jakie jeszcze posiadamy, a z drugiej – posłuży władzy do legitymizowania wewnętrznej pacyfikacji sił patriotycznych. Tak, czy inaczej, aktualna sytuacja jest dla nas skrajnie niebezpieczna. To tragiczne, że wkraczamy w ten nowy okres pod przywództwem ludzi, którzy powinni raczej siedzieć po więzieniach – oczekując na trybunał stanu za zdradę, wyprzedaż Polski i sprowadzanie powszechnego niebezpieczeństwa na naród.

Prezydent posiada inicjatywę ustawodawczą. Czy będzie pan z niej chętnie korzystał?

Tu nie może być żadnych wątpliwości: potrzebna jest kontrrewolucja – czyli powrót do normalności. Polakom trzeba przywrócić wolność – ze szczególnym uwzględnieniem wolności decydowania o własnych, ciężko zarobionych pieniądzach. Dość wyzysku fiskalnego i talmudyzmu biurokratycznego!

Głowa państwa ratyfikuje w Polsce umowy międzynarodowe. Będzie pan podpisywał wszystkie zatwierdzone przez sejm, czy można liczyć na veto?

Nie może być zgody na zamachy na żadną z trzech kardynalnych wartości: Wiarę, rodzinę i własność. Głowa państwa musi dawać gwarancję właśnie tego, że pewnych aktów prawnych nigdy nie podpisze. Nie może być zgody na uszczuplanie wolności Polaków – czy to przez wewnętrzny ucisk podatkowy, czy przez niekorzystne umowy międzynarodowe, które rząd warszawski w naszym imieniu zawiera.

Czy po ewentualnej porażce wyborczej będzie pan próbował dalej działać na polskiej scenie politycznej?

Mówmy raczej o tym, jak sukces tej kampanii może przywrócić narodowi godność i nadzieję.

Na jaki wynik w wyborach Pan liczy?

Liczę na to, że uda nam się zmienić kraj – zatrzymać trend autokompromitacji i demontażu państwa.

Ostatnie słowo dla czytelników?

Nie dajcie się zadowolić byle czym – jakąś namiastką, jakimś „wyrobem polskopodobnym”. Polska ma dziesięć wieków, zbliża się 1050. rocznica Chrztu Polski. I to jest właściwa perspektywa widzenia – a nie „25 lat demokracji” z orłem w czekoladzie. Domagajcie się więc Polski na właściwą jej miarę. A jak Pan Bóg dopuści, to i z kija wypuści!"

Rozmawiali: Krystian Żelazny, Piotr Waligóra

]]>http://thepolandtimes.com/grzegorz-braun-kandydat-na-prezydenta-rp-wywia...]]>

 

 

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (23 głosy)

Komentarze

    Bardzo ważny tekst Bibrusie. Zauważ jak wiele konkretów pada w tak krótkim wywiadzie. Obok wyjścia z UE, wolności gospodarczej i obalenia demokracji dopiszę chyba do swej listy postulatów bezwzględnych karę śmierci. 

Vote up!
8
Vote down!
-6

              

#1467931

sprawiedliwie wpisy o obu kandydatach, umieszczając ten o Braunie równie wysoko jak i ten o Dudzie.

Niech ludzie mają prawo wyboru, prawo równego wyboru.

Pozdrawiam.

Vote up!
10
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1467938

      Obawiam się Bibrusie, że nawet gdybyś miał tysiąc wyświetleń w ciągu godziny, to na pudło nie trafi. Jeden z autorów, taki posiadający ponoć wpływ na to, co gdzie trafia, zapowiadał na portalu krucjatę. 

      Jeśli chodzi o równe prawo wyboru, to wczoraj ładnie wyartykułował to Błaszczak, iż reszta kandydatów jest planktonem wyborczym i MY jako wyborcy, obchodzimy ich ( POPiS) tyle co zeszłoroczny śnieg. 

     Wg. mnie Jarosław Kaczyński nie walczy o zwycięstwo, on walczy o polaryzację strefy politycznej i zbudowanie dwubiegunowego systemu- wieczne PO vs PiS. Nawet jeśli PiS będzie w wiecznej opozycji. W końcu dzięki temu można spokojnie dzielić konfitury w samorządach. Partie biorące pieniądze od państwa za przekroczenie progu wyborczego w wyborach parlamentarnych stać na utrzymywanie lokalnych koterii, zwanych "terenem". To daje handicap w wyborach samorządowych i gwarancję udziału w podziale lokalnych synekur. Maski już dawno spadły. 

Vote up!
8
Vote down!
-6

              

#1467950

gorzkiej prawdy o naszym biednym kraju.

Rzeczpospolita w siłę urośnie... jednak nie zaciągiem u obcych jako armatnie mięso...jeno głęboką wiarą Ojców i

patriotyzmem wskazanym przez dawne pokolenia oraz odpowiednim wychowaniem młodzieży.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1467952

//wiele konkretów pada w tak krótkim wywiadzie. Obok wyjścia z UE, wolności gospodarczej i obalenia demokracji dopiszę chyba do swej listy postulatów bezwzględnych karę śmierci//

- Gdyby miał ten Braun realne szanse zrealizować te postulaty to zagłosował bym nawet na Komorowskiego, aby do tego nie dopuścić, bo była by to katastrofa dla Kraju i Narodu. I wierzę też że wiekszość Polaków z rozsądku zrobiła by podobnie.

Vote up!
2
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468359

Bardzo dobry wywiad. Niedługi, ale  jest dokonałym odzwierciedleniem charakteru, poglądów  i mądrości kandydata.

Nie każdy wyborca korzysta z internetu i ma możliwości zdobywania dodatkowych informacji.

Dobrze, że Pan Grzegorz Braun teraz jest poza granicami Polski. Skrup[ulatnie i z pożytkiem wykorzystuje czas przedkampanijny.

Wkrótce, kiedy już oficjalnie zostaną zarejestrowani kandydaci (po zebraniu podpisów poparcia) - otrzymają czas antenowy i będą mieli możliwość publicznych wystąpień w łże-mediach.

Dopiero wtedy zacznie się prawdziwa kampania.

Zapowiada się  ciekawie i gorąco!

Wywiad przez Ciebie, Bibrusie przytoczony można wydrukować, jako ulotkę.

 

 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

 

PS. Moim zdaniem bul zrezygnuje z kandydowania. Jest po prostu zbyt szybkie tempo, a widać, że nawet jego otoczenie "rakiem" się wycofuje.

Vote up!
9
Vote down!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1467933

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1467939

Brauna i Kukiza uważam za ludzi, którzy poprzez wieloletnią pracę wyrobili sobie osobiste - nie z nadania partii - prawo do kandydowania. Byłbym zadowolony gdyby rozstrzygnięcia zapadły w tej trójce. 

Vote up!
8
Vote down!
-1


#1467934

Twoją wypowiedź traktuję szczególnie uważnie i życzliwie z uwagi na poprzednie, często odmenne poglądy na inne sprawy.

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1467941

komentarz na Twój Bibrusie wpis

http://bibrus.neon24.pl/post/119749,grzegorz-braun-tez-kandydat#comment_1128294

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1467973

bez względu na to co jest w tym komentarzu, dopuściłeś się wielkiego "świętokradztwa", reklamujesz stronę, którą zazwyczaj

odsądzasz od czci i wiary. A fuj.

Więcej tego nie czyń.

 

Vote up!
6
Vote down!
-6

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1467984

A dlaczego tak sądzisz - ja tam jestem czynnym komentatorem

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1467993

bo ja tam jestem blogerem ale żadnego "Jozio" nie spotkałem.

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1467996

the biggest mystery

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1467999

.a simple change of nick.

Bohaterem to mógłbyś zostać, gdybyś występował u Ruszkiewicza pod nazwą "Jozio".

Ale czy wystarczy odwagi?

Raczej nie.

Vote up!
4
Vote down!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1468148

Rozumiem. Jozio to mroczna strona Jazgdyni i Ulejskiej. Przekazuje to, czego oni nie mogą powiedzieć wprost, bo się zdemaskują.

Vote up!
3
Vote down!
-4

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1468307

często zaglądam na ten rozreklamowany tu,na  NP , portal.Ale tam są same mądre i dorzeczne komentarze..W/w osobnika tam chyba nie spotkałam.Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-7

Verita

#1468020

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1468029

Zwięzły i treściwy, zawierający głęboko przemyślaną wizję odbudowy Polski, a przede wszystkim bez obiecanek cacanek.

Vote up!
8
Vote down!
-3

jan patmo

#1467947

Pan G. Braun BYŁ JEDYNĄ OSOBĄ PUBLICZNĄ (znaną z patriotycznych mediów), która miała odwagę wejść w jaskinię lwa - do siedziby PKW- i domagać się publicznego ogłoszenia wyników wyborów.

To dzięki stanowczej postawie Pana Grzegorza mieliśmy możliwość uzyskać wiele informacji o tworze jakim jest  PKW.

Czy ktokolwiek z nas przypuszczał, że siedziba PKW znajduje się pod władaniem administracji pałacu bula?

Gdyby nie "zadyma" i problemy, jakie spowodował p. G. Braun swoją zdecydowaną i odważną postawą - media do tej pory w wielu sprawach by milczały.

O tym wszystkim należy pamiętać i to przypominać.

Na razie, z nazwisk kandydatów wynika, że p. G. Braun po zgłoszeniu kandydatury będzie na liście, jaki PIERWSZY.

Chyba, że .....zrobią losowanie co do kolejności. A co? To taka innowacja. Różowa flaga, orzeł z czekolady, więc dlaczego spis kandydatów na kartach wyborczych miałby być tradycyjny, alfabetyczny?

 

 

 

 

Vote up!
12
Vote down!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1467949

ale to co wygaduje jest nie do przyjęcia. 

Vote up!
2
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468360

No chyba, że zamiast Bula językoznawcy zatwierdzą Baala! 

Vote up!
3
Vote down!
-3

jan patmo

#1467971

Proszę nie podpowiadać krętaczom, jak bardziej można kombinować podczas gry w ....( nie tylko trzy!) karty.....DO GŁOSOWANIA.

 

:)

 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1467991

jako że, poprosiłem "Redakcję", aby poważnie potraktowała wpis o kandydacie innym niż pan Duda i się tego doczekałem, to

winien jestem podziękowania-tejże "redakcji" za zrozumienie tego czym winien być portal niezależny i opiniotwórczy.

Zdarza się, że czasem nie szczędzę słów krytyki jednak kiedy trzeba chwalić to również to robię.

Tym razem brava dla adminów za obiektywizm.

A kto wygra? Idealnie byłoby gdyby był to ten lepszy.

W każdym bądź razie na pewno nie obecnie nam panujący Komorowski.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
10
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1467983

miejsce na patriotycznym portalu i potem kłaniać się w pas. Wydaje mi się ,że to obywatelski obowiązek..żeby nie powiedzieć , psi.

Vote up!
7
Vote down!
-8

Verita

#1468022

Tekst świetny, tylko czemu Braun - monarchista che poddać się demokratycznym proceduroro, nawet tak ułomnym jak w PO-lsce? Rzeczywiście nie można się zadowolić byle czym - bo to chodzi sitwie PO i służb...

Vote up!
4
Vote down!
-1

Yagon 12

#1467990

Osobiscie jestem monarchista.  Dlugo by wyliczac dlaczego. Dla mnie jest to czlowiek madry, patriota, rozsadny. Gdy trzeba podchodzi do spraw z zimna kalkulacja. Nie sprzedajny, z ogromna kultura i edukacja. To czlowiek glebokiej wiary. Ufam ze takiego przywodcy nam trzeba.

Bibrusie wlasnie czekalem na taki artykul.  Czytales moje mysl ?  Dzieki Bibrusowi i portalowi.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
6
Vote down!
-3

casey

#1468003

Jaką wartość ma kandydat nadmuchany przez partię, trzy miesiące wcześniej nieznany nikomu?

Może być znakomitym ministrem, a chocby i premierem.

Prezydent - to ma być silna, sprawdzona bojem osobowość.

Czyż Grzegorz Braun nie dał wielokrotnie dowodu na niezłomną walkę z przeważającym wrogiem, często w okrążeniu?

Nie ma żadnych zobowiązań partyjnych.

Oby tylko mógł podłączyć się do "szczekaczek" TVP i temu podobnych, już sobie poradzi.

Zbierajmy podpisy, to też "rozpoznanie bojem". Czy jesteśmy warci Grzegorza Brauna.

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468057

Proszę, przeczytaj mój wpis, który przed chwilą "wrzuciłam" .

Zawsze z dystansem podchodzę do zarzutów, jakie są kierowane pod adresem  osoby, której ufam.

Stosuję starą słowiańską zasadę (którą nie bul wymyślił), jaką jest rosyjska mądrość: dawieriaj, no prawieriaj.

To, co wczoraj zobaczyłam i usłyszałam podczas spotkania A. Dudy z mieszkańcami mazurskiego miasta, to było, jak złapanie najbliższej osoby na zdradzie.

 

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1468071

Osobiscie jestem monarchista.  Dlugo by wyliczac dlaczego. Dla mnie jest to czlowiek madry, patriota, rozsadny. Gdy trzeba podchodzi do spraw z zimna kalkulacja. Nie sprzedajny, z ogromna kultura i edukacja. To czlowiek glebokiej wiary. Ufam ze takiego przywodcy nam trzeba.

Bibrusie wlasnie czekalem na taki artykul.  Czytales moje mysli ?  Dzieki Bibrusowi i portalowi.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
6
Vote down!
-3

casey

#1468004

Szanuje twój wybór.

Ale tylko A. Duda ma realne i duże szanse pokonać red bula, jego wiedza i praca u pana śp prezydenta Kaczyńskiego, dają mu predyspozycje do pełnienia tego stanowiska, jako prezydent polski.

Szanuje pana Brauna, ale głosować będę na pana Dudę.

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1468007

Na miłość boską, czy rozum odjęło ludziom, którzy to zamierzają zrobić?

Vote up!
4
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468058

Jako PISowiec głosuje na swego kandydata, więc niech pani to uszanuje, a nie sugeruje pani że nam rozum odjęto.

Z całym szacunkiem dla pani, to jest mój świadomy wybór.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1468092

Poniosło mnie. Zbieram podpisy poparcia Grzegorza Brauna - i często słyszę: Braun jest lepszy, ale zagłosuję na Dudę.

Dlaczego? Bo Duda ma większe szanse.

Na czym one polegają? - na partyjnym pijarze.

I to mnie "wścieka".

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468685

Spokojnie.!

G. Brauna nie było jeszce w mediach. Napewno dostanie poparcie Narodowców i szerokiego środowiska patriotycznego z nimi związanego. To jest człowiek z charakterem. Mówi wprost. Po tym sie rozpoznaje solidność polityka. Kto ma czyste zamiary - nie musi zastanawiać sie nad odpowiedzią na postawione pytanie. Odpowiada natychmiast i z sensem.

Nie poszukujmy pudrowanych przez PRowców twarzy.

Wolę człowieka "surowego". Takiego, jakim go natura stworzyła, z jego zaletami i niedoskonałościami.

Polityk musi byyć odważny, a pan G, Braun wielokrotnie taką postawą sie wykazał.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

PS.

Proszę zbierać podpisy dalej, bo ja zbieram też.

Vote up!
3
Vote down!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1468688

Rozpoznanie bojem - powiada Grzegorz Braun.

Ruszam do zbierania podpisów.

Rozpoznaję bojem najpierw samą siebie.

Słuchać pana Grzegorza, oglądać filmy, czytać "Kto tu rządzi" - bardzo przyjemnie. Ale teraz trzeba "ruszyć tyłek"

Własnego lenia pokonać. Wydrukować kwestionariusz - tabelkę.

No, mam kilka egzemplarzy. Co dalej?

Najpierw - rodzina. Bracia, bratowe, dzieci... Eeeeee nie wiem jak zareagują.

Mam piękny plakat Grzegorza ( z autografem uzyskanym pod Kolumną Zygmunta)

Zawieszam w widocznym miejscu na ścianie. Rodzina "nie zauważa".

Więc w pewnym momencie zagajam: "zbieram podpisy" etc.

Pytanie: - a kto to jest?

Tłumaczę cierpliwie i spokojnie.

Jedna osoba podpisuje. (c.d.n.)

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468693

Najlepsza metoda, to przypominanie o okupacji siedziby PKW.

Nawet ktoś, kto nie ma internetu - słyszał o tym.

Fakt, że aby uświadomić rozmówcę, potrzeba na to kilku  kilkunastu minut.

Ale gdyby NIE OKUPACJA  siedziby - WYCISZONO BY FAŁSZ WYBORCZY.

 

 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1468695

Po rodzinie - następuje przegląd aktualnych znajomych/przyjaciół.

Większość z nich na moje wezwanie do złożenia podpisu odpowiada: przepraszam, ale ja już mam swojego kandydata.

Odpowiadam, że to nic nie szkodzi, podpis nie przywiązuje do Grzegorza, umozliwia tylko zarejestrowanie jako kandydata.

Dzwonię ponownie, bez rezultatu.

Sięgam do zapomnianych znajomych, druhów mlodości.

O zgrozo! Albo nie żyją, albo okazują się dziećmi resortowymi. Kamienne twarze, drętwy wzrok, miedziane czoła.

Walczę dalej. Pozostaje stanąć w niedzielę przed Kościołem. Ale jak?

Potrzebny jakiś stolik, parasol, ulotki, plakat, osoba towarzysząca.  Dzwonię do przedstawiciela "sztabu wyborczego".

Proszę nagrać wiadomość. Nagrywam - i do tej pory czekam na odpowiedż.

Ponura refleksja: ilu agentów bezpieki podszyje się pod sztab Grzegorza?

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468698

No

ileż to razy można przepraszać:-))))))))))))

prosze szanowac nasze kandydatury

Vote up!
2
Vote down!
0
#1468689

Przepraszać można tyle razy, ile trzeba.

Szanuję wszystkie kandydatury, no, może z wyjątkiem bula i babo-chłopa.

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468690

Ja też................... nawet G.Brauna.

Dla mnie testem na poparcie lub nie G.Brauna bedzie zebranie 100tyś. podpisów ,co wbrew pozorom bez jakiegokolwiek zaplecza bedzie szalenie trudne.

To po pierwsze, po drugie nie oszukujmy się, bez dużych pieniędzy, bez wsparcia mediów szanse nawet na przyzwoity wynik w granicach 4-5% bedzie kolosalnie trudne.

Jedynym pozytywnym faktem, będzie promocja swojej osoby co może procentowac na przyszłośc

Vote up!
3
Vote down!
0
#1468694

Zgadzam się, że czasami ręce opadają i człowiek traci wiarę, ale kiedy ktoś mądry dobrym słowem wzmocni i poda pomocną dłoń nadziei - daje to siłę. Uświadamia nam wtedy, że musimy mieć grubą skórę, aby dojśćdo celu. Im większe draństwo i głupota nas otacza, tym grubsza musi być skóra.

 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1468692

na pokonaniu redbula ale na dobrym prezydencie, silnej osobowości.Duda jest zbyt miękki i posłuszny. Cały czas siedział cicho jak mysz pod miotłą..bo mu kazano?Teraz tańczy..jak mu grają.   Oj jak mało jest w Polsce ludzi myślących i przewidujących zarazem.

Vote up!
5
Vote down!
-6

Verita

#1468138

Pani Verito pan Duda ma już dziś blisko 30%, wiec ludzie chcą pana Dudę, a ile ma pan Braun.

Ja ni kogo nie zmuszam, pani to widzi inaczej, i ja to widzę inaczej.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1468144

to czego chce większość nie zawsze jest dobre...więc tym nie należy się kierować. A na temat sondaży....lepiej nie mówić.Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-5

Verita

#1468153

choć prywatnie możemy sie z tym nie zgadzać. 

I módlmy się aby taki Braun nie miał szans na prezydenturę bo była by to katastrofa dla nas.

Vote up!
2
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468361

Prezydentura Grzegorza Brauna - "katastrofą dla nas"

To wiele mówi o autorze tej sentencji...

Kto się boi Grzegorza Brauna?

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468728

O Andrzeju Dudzie trzy miesiące temu nikt nie słyszał. Jest kandydatem "odpalonym" przez partię polityczną - i wobec tej partii zobowiązanym.

Gdyby Grzegorz Braun miał pewność, że Andrzej Duda sprosta roli prezydenta - zapewne nie kandydowałby, ma co robic jako reżyser dokumentalista.

Dziwi mnie, ze Pis nie wystawił Joachima Brudzińskiego - człowieka z większą charyzmą i temperamentem.

Gdy Grzegorz Braun pojawi się w TV1 - poradzi sobie z każdym z kandydatów.

Inna sprawa, czy Polacy-tubylcy zamroczeni piwkiem i serialami docenią wartość tego człowieka.

A tacy trochę inteligentniejsi ulegną tyranii "słupków" i zagłosują, jak słupki każą.

 

Vote up!
3
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468349

//czy Polacy-tubylcy zamroczeni piwkiem i serialami docenią wartość tego człowieka//

- oby nie. Zamroczeni czy trzeźwi - niech lepiej zagłosują na uczciwych i mądrych kandydatów a nie na oszołomów. A za takiego uważam Brauna.

Vote up!
2
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468362

Rzucić obelgą - rzecz prosta.

W którym momencie Grzegorz Braun "oszołomiał"?

Jest człowiekiem sprawdzonym w boju.

Nie salonowym pieszczochem.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468420

pewnie nie da się tego zrobić odrazu.Nie wystarczy założyć koronę.Potrzebny etap przejściowy,np .silna prezydentura.Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-8

Verita

#1468018

Bo się nimi łajdakami szczególnie brzydzi

Wprawdzie w każdej nacji bywa wyjątków wiele

Lecz są nacje które tępią wszystkich  w kościele

Monarchia to sedno zwalczenia zła na tronach

Tylko wybitni powinni siedzieć w koronach

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-5

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1468021

Chrabia stefek von szczav i jego drużyna czytają nasze portale.

Powoływał się na informacje jakie są w internecie.

Dzisiaj mówił u ordyńskiego, że A. Duda, to atrapa kandydata. Ale bardziej, wręcz panicznie  się boi p. G. Brauna.

Boi się odpowiedzialności za grzeszki, bo coś o cybie wspomniał.

Pisz, Bibrusie, zamieszczaj informacje i linki uzupełniajce.

Dobre i wielkie dzieło tworzysz w sieci.

 

Dziękuję bardzo.

 

Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
-6

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1468027

Niezalezna nawet nie zająknęła się o udziale Grzegorza Brauna i Wiktora Węgrzyna.

 

G. B. w 46 minucie.

Vote up!
7
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468035

// Dlaczego nikt nie chce pamiętać, że wuj Grzegorza, Juliusz Braun jest prezesem zarządu TVP SA? Tu nie ma przypadków, w III żydo-RP wszystko jest w żydowskich rękach, TVP także.

Niestety, jest wśród nas wielu nierozgarniętych politycznie osobników, którzy z tępym uporem będą popierali Żyda.Poznałem G.Brauna osobiście jakieś dwa lata temu. To człowiek niewątpliwie inteligentny, o dużej erudycji, który rozumie polityczną koniunkturę i z wielbiciela wszelkich standardów USA przeszedł pozornie na stronę ich krytyków. Jednak wykonuje piękną woltę (przeciętny odbiorca polityki tego nie zrozumie, nie zauważy) i wskazuje na Kościół, a ten, jak wspomniałem wyżej, nakazuje integrację z Zachodem i judeochrześcijańską miłość.Polakowi nie wolno popierać żydostwa nawet, jeśli Żyd jest geniuszem, bo i tak zawsze będzie antyPolakiem//

komentarz pod tym samym wpisie na "ciekawym" portaliku

.http://bibrus.neon24.pl/post/119749,grzegorz-braun-tez-kandydat#comment_1128412

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1468036

abyś nie cytował tu neonowego ścieku!

I do tego kogoś tak niewiarygodnego jak Bibrus...

Vote up!
4
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468265

"wskazuje na Kościół, a ten, jak wspomniałem wyżej, nakazuje integrację z Zachodem i judeochrześcijańską miłość"

Raczej nie chodzi o Kościół, ale o tzw. kościółek, który z Kościołem nie ma nic wspólnego. Ponadto Kościół nie ma nic do gadania w sprawie integracji z zachodem, bo jak sam wielokrotnie zaznaczył: KOŚCIÓŁ NIE MIESZA SIĘ DO POLITYKI. Prawda Jozio? Kościół kłamie, czy nie? Judeochrześcijaństwo jest herezją, a Kościół nie może popierać herezji. Co Ty Jozio próbowałeś tu imputować Kościołowi? Wstyd.. :>

Parafrazując:

Polakowi nie wolno popierać ruskich nawet, jeśli Rosjanin jest geniuszem, bo i tak zawsze będzie antyPolakiem. Co powiesz, Jozio?

PS. Wbrew pozorom komentarz, który przytoczyłeś to miecz obosieczny. Równie dobrze może posłużyć za poważny atak przeciwko Kościołowi.

Vote up!
4
Vote down!
-4

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1468308

Kłopot z tego rodzaju działalnością polityczną jak p.Brauna czy Kukiza jest brak szerszego zaplecza. Obywanie się bez partii politycznej to niestety anachronizm. Żyjemy w zbyt skomplikowanej rzeczywistości aby jedna osoba dyktowała innym co ważne, co mniej i jakie wybory są słuszne. Pewne cechy osobowości też nie przemawiają za panem Januszem. Czyli dla przykładu impulsywność i maniera długiego skądinąd logicznego wnioskowania gdzie jednak niezauważalnie przekracza się granicę prawdopodobieństwa. I czasem zwyczajnie się myli jak w przypadku Ukrainy - zawsze opłaca się angażować w wojnę którą toczą kraje z którymi graniczymy,tyle że inaczej to zaangażowanie wygląda na etapie gdy jeszcze nie wiadomo kto weżmie górę a inaczej gdy mniej więcej wiadomo. Na tym polega sztuka dyplomacji aby conajmniej jedna ze stron konfliktu a najlepiej obie była w jakiejś mierze zadowolona z tego zaangażowania. Pan Grzegorz niestety nie rozumie że nie chodzi tylko o samą wojnę ale i sposób w jaki jest prowadzona , to że niejako przy okazji Rosja wycofała się z wszelkich zobowiązań w kwestii bezpieczeństwa europejskiego, że nie zachowuje pozorów, że jest zwyczajnie nieobliczalna. Więc cicho siedzieć , nic nie robić to jedno z najgorszych rozwiązań.     

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1468045

Jeżeli kandydat na najwyższy urząd w państwie tego nie rozumie i nie potrafi pojąć na czym polega polska racja stanu to świadczy o nim, ze nie nadaje się. A to jest abecadło polityki polskiej, moralnego wymiaru polityki, honoru, polskości i interesów Kraju. 

Vote up!
4
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468364

To jeden z nas. Wie ile kosztuje emigracja. Wie jak emigracja wyostrza spojrzenie i poglądy. Jego podział społeczeństwa polskiego na tubylców i Polaków odpowiada najbardziej prawdzie.

Niestety nie jestem przekonany o tym, że monarchia konstytucyjna jest najlepszym wyjściem. Pozostają w dalszym ciągu dwa ośrodki władzy. Najlepszym wyjściem dla Polski byłbaby bardzo silna władza Prezydencka. No i oczywiście nowa precyzyjna, a jednocześnie prosta Konstytucja, że nie wspomnę o tym, że powinna być napisana po polsku, językiem, który każdy zrozumie. Ale to już są sprawy drugorzędne. 

W każdym razie Polacy za granicą głosują na swojego. Na Grzegorza Brauna! Wielu tubylców w Polsce nie chce Polski w Polsce. Czas najwyższy przyprowadzić tą Polskę do Polski. I to jest nasze zadanie!

Vote up!
8
Vote down!
-4

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1468049

I prognozuję, że to Duda zdobędzie największą liczbę głosów. 

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
4
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468366

On nie chce korony dla siebie. Sa tacy co moga  korone spokojnie wlozyc. Jest sporo kandydatow. Pytanie kto ?

Z piastow, jagielonow czy jeszcze innych dynastji. Zycze krola powaznego a nie tylko jako dekoracje. 

Vote up!
5
Vote down!
-5

casey

#1468050

Rodzina musi mieć ojca, orkiestra dyrygenta, statek kapitana, a Naród króla.

Albo przynajmniej silnego wyrazistego Prezydenta.

Vote up!
5
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468060

ani na wyrazistego. To, że gada czasami jak po lekturze ruskich wytycznych ukazuje jak niedoszły król "jest nagi"...

Vote up!
3
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468368

Największe szanse na zwycięstwo w starciu z Komorowskim ma niewątpliwie Duda, lecz najlepszym kandydatem - moim zdaniem - jest Braun. Już sam fakt, że kandyduje wywołuje prawdziwą panikę wśród POsowieckiej swołoczy. Poza tym jego wydawać by się mogło fantastyczna wizja odbudowy Polski zacznie w świadomości Polaków nabierać realnych i możliwych do zrealizowania kształtów.  Także jego kandydowanie wpłynie mobilizujaco na kampanię Dudy. I wreszcie zaczną się dziać cuda w obozie Komorowskiego!    

Vote up!
6
Vote down!
-3

jan patmo

#1468125

wśród Niepoprawnych swoim kandydowaniem na prezydenta. Jeszcze trochę i weźmiecie się za łby jak to drzewiej bywało.
Kto chce niech sobie głosuje na p. Brauna, nic nikomu do tego. Jednak pusty śmiech mnie ogarnia gdy czytam, że to najlepszy kandydat. Dla mnie to niezrównoważony osobnik nawołujący do rozstrzeliwania, lustrowania wszystkich jak leci bez podania konkretów. Nawołuje do modlitwy o króla dla Polski i ustawia się w pozycji poddanego. Tak naprawdę jednak gra rolę Wszechmogącego-najchętniej zostałby Bogiem gdyby to było możliwe, a w ostatecżności królem Polski.
Nie chcę na króla Polski Żyda, choćby katolika i w ogóle nie chcę króla. Nie mam zamiaru być poddaną.
Nie chcę też prezydenta, który wychwala pod niebiosa drugiego nawiedzonego Korwina-rusofila. Chcę człowieka zrównoważonego, prężnego, działającego w interesach Polski i Polaków, a takim jest Pan Andrzej Duda, który jako jedyny z tej "plejady gwiazd" jest w stanie wygrać ze strażnikiem żyrandola.
Dla mnie Braun, to koń trojański w wyborach prezydenckich. Ciekawe czy nie ustalał swoich działań z wujkiem, by rozbić prawicowy elektorat,jeśli oczywiście osoby nawołujące TU do głosowania na niego znajdują się w tym elektoracie. Osobiście nie ufam im.
ANDRZEJ DUDA PREZYDENTEM POLSKI

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1468255

Krótko, zwięzle i na temat. Mam nadzieje że wezmą sobie to do serca i przestaną pisać peany na kogoś kto na dziś nie ma szans nawet na zebranie 100 tyś podpisów. Zobaczycie za kilka dni jak sie okrakiem wycofa podając jako powód nagonkę wszystkich na niego. Taki będzie finał tej jego zabawy w kandydowanie

 

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1468256

Oni będą robić wszystko, żeby nie wygrał PiS. Kandydat PiS-u na prezydenta to dla nich najgorsze zło. Więc bedą tak działać żeby go maksymalnie osłabić i tym samym wzmocnić Komurskiego. Przecież to oczywiste, że jeśli jest tylko dwóch liczących się kandydatów to zabieranie głosów jednemu z nich wzmacnia tego drugiego. Stąd akcja na prawicy aby zabrać jak najwiecej głosów Dudzie i zmarnować je na kogoś nie mającego szans. Bo dla nich obecny prezydent to mniejsze zło. Dlatego znowu wygra gajowy. Niby tu z niego szydzą ale de facto popierają. 

I sądzę, że to rozmyślne działanie, bo nie wierzę że ktoś może być tak głupi żeby liczyć iż ma szansę wygrać ktoś z 4% poparciem. 

Na dodatek tutejsze zakamuflowane sympatie dla obecnego prezydenta pokrywają się z postawami popierającymi faszystowską Rosję, bo de facto Komorowski jest popierany przez kacapów gdyż to ich człowiek...

Vote up!
5
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468270

Miałem się powstrzymać od komentowania twoich tekstów, bo jest pewien poziom poniżej którego staram się nie schodzić, lecz muszę najzwyczajniej w świecie zapytać, na jakim poziomie zakończyłeś edukację z matematyki?
Specjalnie dla tobie podobnych postaram się poświęcić jeden tekst, może coś do was dotrze, może nie, aczkolwiek nawet jeśli dotrze, to wątpię abyście mieli wystarczająco dużo honoru, aby zwyczajnie, po ludzku przeprosić za swoją ignorancję. Może odrobina refleksji nauczy was pomyśleć, nim zwymiotujecie podobne bzdury pod czyimś tekstem...cierpliwości.

Vote up!
5
Vote down!
-6

              

#1468279

bo jest pewien poziom ignorancji, zacietrzewienia, bezczelności a nawet zwykłego chamstwa, z którym nie dyskutuję.

Ps. przeczytałem twoją lekcję z matematyki i wg mojej oceny oblałeś własnie egzamin gimnazjalny...

Vote up!
4
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1468370

Przyjacielu to jest portal najwyższej "klasy" piszą tam same tuzy blogosfery, nawet nasze koleżanki. Tylko szkoda że je tam tak traktują, i to kto,  najwiekszy przyjaciel Trybeusa niejaki partyzant.

Sam to oceń czy to nie najlepszy portal

http://macgregor.neon24.pl/post/119847,list-polakow-do-narodow-federacji-rosyjskiej#comment_1129561

http://macgregor.neon24.pl/post/119847,list-polakow-do-narodow-federacji-rosyjskiej#comment_1129585

a tak "serio" to piękne i kurtuazyjne są tam komentarze

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1468344

Wygląda na to, że kacapstwo pożarło się.

Ciekawym czy nasi znajomi, tryb, tadzinek, podpisali list do braci Rosjan, które na NEonie podpisują blogerzy i komentatorzy.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1468346

Jestem więcej niz pewny że zrobili to jak pierwsi. To chyba naturalne znając ich zaangażowanie w promocje sowieckiej dziczy gdzie tylko sie da. A wracając do tych komentarzy ciekawe jest to że żaden z "kolegów' naszej koleżanki nie staje w jej obronie. Widać że i tam dni naszej koleżanki są policzone. Gdzie bidulka teraz będzie pisać

A list podpisał niejaki Jinks - wiesz kto to , swego czasu coś tu pisał

http://macgregor.neon24.pl/post/119847,list-polakow-do-narodow-federacji-rosyjskiej#comment_1129700

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1468347

To nawet guru Ruszkiewicz, nie próbuje już ukrywać prorosyjskiej opcji.

A Astrę partyzant zelżył tak niesamowicie, i zero obrony od kolegów.

Kacapy się wkurzyli za brak efektów w pracy, na NEonie, i pieniądze wyrzucone w błoto.

Mała rewolucja wśród szefostwa niewykluczona, nie ma efektów, nie ma forsy.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1468350

Wiesz wielokrotnie czy to trybeus, czy to Jinks, czy to sama Astra że o Rebeliantce nie wspomne, wypominali czy to mi czy to innym by nie używać wulgaryzmów , obrażać itd. sam teraz widzisz jaki ten portalik ma "poziom". Aż wstyd że to ma miejsce, żenujące. Ciekaw jestem czy tam jest ktokolwiek kto zwraca na to uwage . Jak to dobrze że takie coś można zobaczyć na własne oczy. I jak kiedykolwiek, ktokolwiek z desantowców coś na temat "kultury"na naszym portalu napisze to mu natychmiast wkleje te wpisy. 

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1468351

To nasz portal NP, to pełna kultura, i jeszcze narzekali, chcieli to mają, na co zasłużyli.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1468352

Duda jest prawnikiem, konstytucjonalistą i to jest wg mnie argument niepodważalny.

Bronek zostawia po sobie totalny burdel ale również wiele spraw, które są do odkręcenia. Duda dzięki znajomości tej materii ma możliwość postawić się Sejmowi i poodkręcać szybko, bez zbędnych ceregieli z dziadkami z TK wiele lodów, które  Bronek w swym "majestacie" nakręcił by dogodzić PO.

Polska dziś nie ma czasu na prezydenta, który dopiero będzie "wchodził" w swe prawa i obowiązki, co zajmie miesiące, a tu każdy dzień się liczy. Polska potrzebuje prezydenta "technicznego" w tym dobrym słowa znaczeniu i Duda ten atut ma. Daleka jestem od kierowania się jakimiś sympatiami politycznymi, personalnymi itd., kalkuluję całkiem na zimno jaki pożytek z którego kandydata może być. Prezydent biegły w prawie jest dziś potrzebny. Oczywiście ktoś zaraz może mi wytknąć, że - no przecież Ogórek, Jarubas, (bodaj również) Wilk są prawnikami, a Ogórek jest nawet dr. No niestety - cała trójka odpadła już dawno z mojej klasacji.

Między reżyserem i prawnikiem rozsądek stawia na prawnika.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1468382

Gdzie był kandydat na Prezydenta - prawnik gdy fałszowano wybory w listopadzie?

Porównaj postawy prawnika Dudy i Grzegorza Brauna - reżysera-dokumentalisty.

Który z nich bezpardonowo stanął w obronie polskiego prawa?

Grzegorz nie jest "odpalony" przez żadną partię - i takiego Prezydenta trzeba Polsce.

Potrzebny czołg, a nie Porsche z pilotem z "tylnego siedzenia".

Jeszcze jedno: Jaką moc prawną ma "umowa z Polakami"?

 

Vote up!
3
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468390

boborock3945 | 05.03.2015 [01:00]

Mirek.
Sadze ze kazdy myslacy Polak patriota, ktoremu na sercu lezy dobro ojczyzny.
nie zaglosuje na partyjniackiego kandydata bo wiadomo jak uzalezniony jest zwycieski
kandydat od lansujacych go kolesi. Mamy bardzo przykre doswiadczenia ostatniego 25-lecia.
Tylko niezalezny kandydat wysuniety oddolnie przez spoleczenstwo jest w stanie rozwalic
ten zgnily zbrodniczy dla dobra Polski uklad, w ktorym wiekszosc pretendujacych do wladzy mord
zdazyla nakrasc i Ojczyzne rozwalic i zdradzic. Dlatego mysle ze panowie Grzegorz Braun i Marian
Kowalski sa wstanie sprostac temu zadaniu. Glosujmy zatem na nich. Serdecznie pozdrawiam.

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1468828