Zaczyna się..

Obrazek użytkownika aty
Kraj

Wojewódzki Sąd Administracyjny zdecydował, że cudzoziemcy mieszkający w Polsce otrzymają 500 +

]]>http://prawy.pl/38835-wojewodzki-sad-administracyjny-zdecydowal-ze-cudzoziemcy-mieszkajacy-w-polsce-otrzymaja-500/]]>

To jest zaproszenie „uchodźców” czyli „imigrantów” czyli wszelkiej maści nierobów do Polski. Właściwie to nie tyle ten wyrok jest zaproszeniem co właśnie 500+. Można teraz będzie łatać prawo, łamać, naginać je i nowelizować, tak by „uchodźcom” nie dać, ale do tej darmowej kasy będą leciały, jak muchy do miodu, wszystkie szumowiny świata.

Nie chcę tu obrazić tej jednej osoby której akurat przyznano świadczenie - nie znam jej. Używam tego brzydkiego słowa, by określić to, co widzimy w relacjach telewizyjnych z Niemiec, Francji i innych „otwartych” krajów. One mają problemy z „imigrantami” nie dlatego, że nie strzegą swoich granic, ale dlatego, że rozdają kasę.

Polska nie była marzeniem arabskiej młodzieży, ..bo nie dawała kasy. Wszystko się zmienia wraz z 500+. Płoty nie pomogą na granicach, kary nie pomogą, wojsko nie pomoże, nic nie pomoże.. bo siła przyciągania życia za cudze jest większa.

I wsparcia nigdzie żadnego nie dostaniemy, bo oprócz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego są jeszcze Trybunały międzynarodowe, przeróżne organizacje broniące praw człowieka i inne ONZety, które zawsze wezmą stronę biednego uchodźcy przeciwko ksenofobicznej, rasistowskiej, faszystowskiej, katolskiej Polsce. Naciski w sprawie TK okażą się zwykłą kaszką z mleczkiem wobec tego co zacznie się po tym precedensie dziać.

Brr aż sam się przestraszyłem :) Ale to nie żarty. Zobaczycie.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (7 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A "zgadnij kotku" kto się na to zrzuci? :)

              

#1521840