A Niemcy nadal swoje..

Obrazek użytkownika aty
Świat

Dowiedzieliśmy się właśnie, że niemieckie statki patrolują wody pomiędzy Libią i Włochami. I nie chodzi wcale o ochronę granic UE przed intruzami, ale o pomoc tymże intruzom w nielegalnym przekroczeniu granic. Niemcy przejmują ludzi z pontonów, które odbiwszy od wybrzeża libijskiego nie mają szansy samodzielnie przepłynąć do Włoch i dostarczają ich na teren UE.

..Tylko w okresie świątecznym przerzucono w ten sposób ponad osiem tysięcy nowych imigrantów.

..Tylko dzięki złej pogodzie zagrażającej przepełnionym niemieckim statkom się o tym dowiadujemy.

Nikt nie pyta kto to wszystko finansuje...

Nikt nie pyta dlaczego przejęci z pontonów ludzie nie są wysadzani w portach, z których wypłynęli...

Nikt nie pyta dlaczego nie wysłano tam wojskowych kutrów patrolowych, które ostrzeliwałyby nieproszone jednostki naruszające granice UE...

..Wszyscy popierają amerykańskie naloty, dodatkowo podgrzewające konflikt w regionie i generujące nowe fale przesiedleńców.

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Czasem tylko się dowiadujemy o takich faktach.....Należałoby uszczelnić granice,wyjść z Unii Jewropejskiej jak najszybciej, zanim nas zaleje fala emigrantów...bo wtedy to nawet św. Walenty nam nie pomoże, ani św.Antoni ani caracale ani Berczyński....ani cały wybitny rząd. Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-4

Verita

#1537444

   Ilu imigrantów przyjął do tej pory Izrael? Czy w zamian za okazywaną pomoc w walce z Rosją Ukraina zgodziłaby się przyjąć część przybyszów z Afryki? Czy Ukraina zdecyduje się na akt solidarności z tymi, którzy są solidarni z Ukrainą?

Vote up!
3
Vote down!
-2

              

#1537506

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przz krnę jż wdz szlk mgrcyjny, w Brzśc jst z kl Dżngl.
Vote up!
1
Vote down!
-4

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537508

To jest dżungla w Brześciu, czy jej nie ma? Czuję się zdezorientowana na skutek pojawiających się minusów, czy one się odnoszą do zawartości merytorycznej?

Vote up!
2
Vote down!
0
#1537558