Odpowiedź na odpowiedź

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Idee

Szanowny Gawronie, ani moją intencją, ani moim zamiarem nie było Ciebie obrażać. W moim felietonie z dnia 28.01.2020r., postawiłem kilka prostych pytań, na które niestety nie doczekałem się odpowiedzi, a w zamian nazywasz mnie Burakiem i Chamem. Niech będzie.

Moje pytanie, które wywołało u Ciebie niezrozumiałą dla mnie reakcję brzmiało czytając wprost i ponawiam je: Czy portal Niepoprawni.pl jest prywatnym portalem Pana Gawriona? Czy przeciwnie nas wszystkich, którzy pośrednio utrzymujemy portal z zamieszczanych na naszych komputerach reklam, a więc społeczny? Tak czy tak? (Czy to pytanie jest dla Ciebie obraźliwe, czy jestem owych Burakiem i Chamem, który jak napisałeś cyt: „na środku salonu zdjął gacie, pokazał bladą wypucowaną dupę przystrojoną brokatem i koronkami i zrobił śmierdzącą kupę, a następnie zaczął nią obrzucać gospodarza i innych gości”)

Dlaczego Cię pytałem o status portalu Niepoprawni.pl?

Otóż dlatego, iż jeśli portal jest Twój, Gawronie to go sobie sam opłacaj  i rób co Ci się żywnie podoba, ale jeśli traktujemy, że portal (mimo, że go założyłeś, administrujesz i zarządzasz) jest społeczny czyli nas wszystkich tu piszących, to przestrzegaj – z łaski swojej – „Zasad”, które sam opracowałeś i są zapisane w Regulaminie, cyt: „Bardzo cenimy prawe wartości - wśród nich, na jednym z pierwszych miejsc, stoi sprawiedliwość. Ludzie są w stanie zaakceptować pewne reguły, zespoły reguł, płynące z nich zakazy, nakazy, a nawet sankcje, tym łatwiej im bardziej dany system reguł jest sprawiedliwy, jednolity, logiczny. Projektując cały zespół zasad chcieliśmy właśnie osiągnąć taki stan. Stosując te zasady musimy być także bardzo rzetelni i precyzyjni.”.

W moim felietonie z dnia 28.01.2020r., chodziło mi o to, aby być traktowany sprawiedliwie, zgodnie z Zasadami i  Regulaminem serwisu. Tylko tyle, chociaż okazuje się, że aż tyle. Czy w tym miejscy tekst okazał się obraźliwy – pisany ręką Chama i Buraka?

Do napisania poprzedniego felietonu skłoniło mnie niesprawiedliwe traktowanie tu piszących, a w istocie stosowana przez Ciebie Adminie, cenzura. Niesprawiedliwe według mnie dlatego, iż jednych Twój serwis hołubi pozwalając na publikowanie felietonów przez 7 do 10 dni, natomiast innych (w tym mnie) przez 24 godziny. Piszesz w rozdziale „Misja” cyt.: „Serwis niepoprawni.pl powstał w lipcu 2008 roku. Głównym celem, jaki nam przyświecał, było stworzenie niezależnego miejsca wolnej wymiany myśli, poglądów, opinii i informacji, do którego nie sięgałyby - wszechogarniające główny nurt polskich mediów informacyjnych - manipulacja, fałsz, kłamstwo i cenzura.” Więc dlaczego niektórych, w tym mnie cenzurujesz? Gwoli tak „zwanej” prawdy informuję, że nigdzie w Regulaminie nie określono zasad czasu „wiszenia” co jest zasadniczą ideą pisania tutaj, nie określono, iż jedni mogą wisieć a inni nie.
Oczywiście masz prawo robić co tylko chcesz (wszak jesteś Administratorem, Właścicielem, Moderatorem i Bóg wie jeszcze kim), ale – właśnie – ale, przyznaj, że portal jest Twój i te zasady owa Misja, to bzdury dla małych dzieci i nie zbieraj pieniędzy na utrzymanie, gdyż tym samym powodujesz, iż tacy niepoprawni jak ja mają roszczenia.  Natomiast jeśli są zasady (te o sprawiedliwości, prawdzie, rzetelności i wartościach, o braku cenzury) to ich przestrzegaj. Proste. Napisałem i powtórzę, nie chodzi mi o to, że nie podobają się Tobie moje treści, ale nie zdejmuj mojej pracy po kilkudziesięciu godzinach, pozwól jej żyć jeśli nie przez 7 czy 10 dni, to chociaż przez 3 dni jak bywało dawniej. Czy zbyt wiele wymagam? Czy podnosząc tę kwestię „nawaliłem śmierdzącą kupę w Twoim salonie? Czy to pisząc „pluję Ci zwyczajnie w twarz”, jak stwierdzasz?

Jeśli już nazywasz mnie Burakiem i Chamem, to przyjmując Twoją konwencję poinformuję, Cię jak przystało na Buraka i Chama, że nie zamierzam się z Tobą procesować, chociaż przyznam, iż pewne szanse bym miał, tylko po co? Procesowałem się z czerwonymi przez 19 lat, na płaszczyźnie administracyjnej, cywilnej a nawet zapodali mnie karnie. Procesowałem się we wszystkich instancjach (w SN uzyskałem pozytywne orzeczenie) i nawet zatargałem skargę przed TK w sprawie tak zwanego „przedsądu”, więc zaręczam nie boję się, ale nie zamierzam wojować z Niepoprawnymi, gdyż jest to wyśmienity portal. Czegoś tak fajnego (technicznie i światopoglądowo) nigdzie nie spotkałem i stwierdzam to mimo, a może właśnie z okazji przypięcia mi przez - Ciebie Szlachetny Gawronie – ksywy „Elegancki burak

Pozdrawiam serdecznie.

 

PS. Wybacz, Gawronie, że zaśmiecam portal prywatą, ale na mój post, na który tak się oburzyłeś byłeś uprzejmy odpowiedzieć, gdy już go zdjąłeś do niebytu i mogło tak się zdarzyć, iż nikt ani TY nie doczytałbyś odpowiedzi na coś czego nie ma, więc postanowiłem zabrać ciutek miejsca i zamieścić niniejszą odpowiedź niejako od początku. Może to i buractwo, ale sytuacja tego wymaga. Przepraszam.

 

PS. Jak zwykle: Do naszego Dobrodzieja Gawriona - Administratora: uprzejmie proszę nie wywieszać niniejszego felietonu w rubryce pt., "Redakcja poleca", gdyż kto będzie chciał się zapoznać z treścią to zdąży, a poza tym przykro mi gdy jednego dnia rano wywieszasz, a wieczorem sru kopa i zdejmujesz, co ja jestem pan Banaś (bez obrazy Panie Prezesie). Uwaga: PS zapożyczony z postu „Ile jeszcze lżenia naszej Ojczyzny przed nami” z dnia 02.01.2020

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.1 (10 głosów)

Komentarze

Nie pamiętasz chamie swoich słów? To Ci przypomnę:

"Nie mam pojęcia jakie zyski osiąga Szlachetny Admin, czy za wpływy z reklam utrzymuje kolejne konkubiny, lub buduje sobie następne pałace ze złotymi klamkami. Nie wiem, gdyż podobnie jak „Nasz Jurek” nigdzie tego nie ogłasza, w przeciwieństwie do księdza proboszcza w mojej parafii, który corocznie w październiku ogłasza z ambony ( i na stronie internetowej) jakie pieniądze wpadły do skarbony i co się z nimi podziało. Nasz ksiądz proboszcz tak ma, a nasz Admin tak nie ma i już jest jak jest i dobrze. Co mi tam."

https://niepoprawni.pl/blog/apoloniusz/pierwsze-pytanie-do-jwp-gawriona-admina-i-wlasciciela-niepoprawnipl-naszego

Masz czelność insynuować mi konkubiny, następne pałace i złote klamki za pieniądze z portalu? Masz czelność porównywać mnie do Owsiaka? Masz czelność zaglądać mi wogóle do kieszeni? Podaj kiedy i jaką kwotą wspomogłeś portal to zwrócę Ci wszystko - mały człowieku. Zgromadź wiedzę, następnie zbuduj, zorganizuj i obsługuj przez kilkanaście lat podobny portal i zobacz jak wygląda ciężka praca i poświęcenie...

I daruj sobie ten szyty grubymi nićmi fałszywy szacunek, bo ja tutaj takich jak ty - insynuatorów, skłócaczy, podburzaczy, podjudzaczy, i innych, podobnych - którzy szczególnie "życzyli" mi szczęścia (bo wyjątkowo miało mi się przydać) - miałem wielu. Niektórzy nadal tu dyżurują - tylko, że po kompromitacji z kilkonastoma czy kilkoma tysiącami punktów na minusie - zostawieni na pamiątkę i w celu utrzymania układu odpornościowego portalu na odpowiednim poziomie...

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1617129

Przepraszam, że pozwoliłem się tu wtrącić, lecz jestem przerażony tą całkiem nową roszczeniową postawą wielu Polaków.

Już nie proszą, już nie czekają - oni żądają i to natychmiast.

Znasz mnie i wiesz, jaki jestem. Łatwo mnie wq..qić i wtedy ostro się odgryzam.  Ale szybko się opanowuję, a potem żałuję.

Pływałem na wielu statkach, pod różnymi flagami i u armatorów z całego świata. Jak tylko postawiłem nogę na pokładzie, oddałem moje dokumenty i angaż kapitanowi, a potem, jak mu uścisnąłem rękę, co jest na całym świecie znakiem zawarcia umowy, to natychmiast stawałem się lojalny i podporządkowany panującym regułom. Starałem się jak mogłem je już do końca przestrzegać. Miałem to wszystko zapisane w Umowie. Dodam, że na świecie istnieje i jest również przestrzegana umowa ustna, a nawet ma prawny sens tego uścisku dłoni.

A tutaj Sz. Kolega domaga się dla siebie specjalnych przywileiów niemalże na zasadzie ekskluzywności. Dla mnie to postawa szczeniacka. No dobrze - dziecinna.

Wrzuceni nagle na głębokie wody demokracji, niektórzy natychmiast zapominają o wzajemnym szacunku, a już najgorzej, o szacunku do usługodawcy, który przecież za darmo i dobrowolnie oddaje internautom stworzone przez siebie miejsce do publikacji. Kolega zapewne nie ma pojęcia, że dzisiaj jeśli chce się wydać własną książkę, a nie jest się Adamem Mickiewiczem lub Stephenem Kingiem, to już na wstępie wydawnictwo żąda własnej partycypacji finansowej w wydaniu dzieła. Od razu powraca skromność i potulność.

 

Pzdr

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1617138

Mam dobrą pamięć i niestety nie należę do tej grupy chrześcijan którzy nadstawiają drugi policzek. Nie chcę sobie przypominać i rozpamiętywać....

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1617657

Mam swoje zdanie o ludziach pamiętliwych, oraz o ludziach mściwych.

Inaczej mówiąc o małostkowych, w przeciwieństwie do wielkodusznych.

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1617663

Ja mściwy nie jestem - raczej "płacę" symetrycznie, na zasadzie retorsji, a gdy trzeba bronię się. Raczej karmię się energią pozytywną :D

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1617697

Pozytywne stwierdzenie 8-)

Tylko, wydaje mi się, że jak się na poważnie myśli o symetrii, to trzeba co rusz robić bilans i patrzeć na którą stronę szalki się przechylają. Tylko wtedy jest to sprawiedliwe. Oczywiście, jak sytuację traktuje się po partnersku. Jeżeli jednak podchodzi się do tego z pozycji mocarstwowej, to za kradzież cukierka można ukarać dwudziestoma latami więzienia. Niektórzy właśnie tak pojmują symetrię.

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1617708

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Niektórzy nadal tu dyżurują - tylko, że po kompromitacji z kilkonastoma czy kilkoma tysiącami punktów na minusie "...

Punktacja na tym portalu to totalna kompromitacja, każdy widzi jak to "działa".
Jednego dnia można dostać kilkaset minusów, a wszystko zależy wyłącznie od kaprysu Pana, lub pańskich "przydupasów" .
Nie ma to nic wspólnego z treścią zamieszczanych wpisów, a wygląda na bolszewicką cenzurę.
Często tu bywa tak, że Niepoprawny z (jak Pan to pisze) "klikonastoma" (aż dziwne, że nie nastąpiła jak zwykle gwałtowna reakcja portalowego purysty Satyra) tysiącami punktów to w porównaniu z Pańską ekipą, wprost nieskazitelnie uczciwy polski patriota.
Co do pańskiego tekstu powyżej można zauważyć jedno... uderz w stół, a słoma z butów wyjdzie na pewno...
Wszedł Pan w buty swoich portalowych protegowanych i jak widać nie cisną, a Pan czuje się w tych klimatach jak ryba w wodzie.
A to "który na środku salonu zdjął gacie, pokazał bladą wypucowaną dupę przystrojoną brokatem i koronkami i zrobił śmierdzącą kupę" to swego rodzaju językowa perełka w Pana wykonaniu...
Gratuluję...

P.S. Zajmij się Pan lepiej uczciwym prowadzeniem portalu, bo z dumną nazwą NIEPOPRAWNI, ma on już niewiele wspólnego.
Oddał Pan portal w łapy ludziom niegodnym i aż ciśnie się na usta pytanie, czy robi Pan to z głupoty, czy w z wyrachowaniem?
Wiem, że za chwilę, w najlepszym przypadku przybędzie mi kilkaset minusów, a w drugiej opcji, zniknę na jakiś czas z portalu. Pana wola.

#1617164

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pokłony

panMarek

#1617175

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pokłony

____________________________________________
I pamiętaj PiS-owszcziku o małym "minusiku"
I pamiętaj zboku, o swej onucy w rozkroku.
Wszak Dobra Zmian kasuje tego pana (Marka)
Prawda w oczy kole PiSowski matole?
Dalej przygłupie, daj mu po d....

panMarek

#1617254

może i kąśliwe uwagi Apoloniusza dotyczące "zysków" portalu mogły Cię urazić, bo z całą pewnością prowadzenie go jest związane z olbrzymim nakładem pracy, ale bez piszących blogerów portal też by nie istniał, a ich nakład pracy wcale nie jest mały. Stąd potrzebny jest szacunek i docenienie po obu stronach tego "biznesu".

Słuszne są też uwagi wielu piszących, że wiele portalowych rozwiązań systemowych sprzyja zbędnym konfliktom, jak choćby system punktacji, a blogerzy z dużym stażem i wkładem w istnienie NP są często sekowani przez nuworyszów lub anonimowych pałkarzy.

Nie podoba mi się też obrzucanie obelgami osób postrzeganych jako narodowcy, a nawet ich brutalne zwalczanie metodami rodem z PRL przez tzw. pisiorów lub agenturę tylko udającą zwolenników władzy.

Ps. Kto zdjął wczoraj z SG  i schował do "piwnicy" mój tekst:

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/kon-trojanski-na-portalu-np-czyli-kto-walczy-z-prof-budzynska

 

#1617179

Oczywiście portal gromadzi blogerów i komentatorów i dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi jest realizowana misja - bo portal ma określoną misję. Każdy dodaje jakąś cegiełkę. Każdy kto rejestruje konto musi zaakceptować jasno napisane reguły - ja oddaję za darmo funkcjonalności i serwis i za darmo promuję teksty blogerów - tu nie ma żadnych tajemnic dotyczących formuły portalu. Jeśli ktoś czyni mi zarzuty dotyczące tego, że potrzebuję pieniędzy na portal, na utrzymanie tego wszystkiego, że wyświetlam reklamy, to jest bezczelny. Co miesiąc dokładam na opłaty z własnej kieszeni. Nie mówię już o ponad dziesięcioletniej wartości wolontariatu - mojego i innych osób, które działały wspólnie ze mną. To co wypisuje Apoloniusz jest pluciem nam w twarz - wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do portalu - w takiej lub innej formie. To jątrzenie i szukanie dziury w całym nie wynika chyba z niewiedzy i głupoty (nie wierzę w taki debilizm i oderwanie od rzeczywistości) - to raczej przemyślane działanie.

Co do Twoich czy HD wpisów dotyczących Waszego (i nikogo nie interesującego) sporu. Prosiłem abyście nie wykorzystywali portalu do prywatnych wojenek. Macie czas i ochotę - idźcie do sądu. Ja będę odklejał Wasze posty dotyczace tego sporu ze SG.

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1617655

Pozwolę sobie tutaj dorzucić informację, jakbyś nie wiedziała, że utrzymywanie nawet przeciętnego portalu na standardowym poziomie, kosztuje około 10 tysięcy na miesiąc. Zautomatyzowanie obsługi tak jak tutaj pozwala znacznie zmniejszyć te koszty, jednakże wiąże to się z pewnymi niedogodnościami dla użytkowników.

Coś za coś.

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1617709

To HD ustawicznie atakuje moją rodzinę i to przy pomocy jakichś oszczerstw. Ja tylko - czasami - odpowiadam na kalumnie. Tu nie ma mowy o żadnym sporze, jest tylko wyjątkowo brutalna nagonka na mnie uprawiana otwarcie przez HD i kontrika, a anonimowo przez kilka osób, tzw. pałkarzy.

#1617728

Warto też wskazać, co jest przedmiotem ataków HD na mnie. Np. to, że bronię Chrystusowców z Poznania przed oszczerczymi atakami "Wyborczej" i wskazuję na niebezpieczeństwo obciążania KK odpowiedzialnością zbiorową za czyny, o których Kościół nic nie wiedział. HD atakuje mnie też za to, że pokazuję, iż do tej pory wymiar sprawiedliwości co do zasady nie naprawił krzywd wyrządzonych ludziom przez funkcjonariuszy publicznych i że nadal mają miejsce poważne nadużycia. HD brutalnie pomawia mnie też, gdy opisuję do jakich strasznych szkód społecznych prowadzi wzrost liczby rozwodów w Polsce. Nie podoba mu się też, gdy pokazuję nadużycia psychiatrów wobec ludzi. Posuwa się nawet do wielokrotnego zarzucania mi niepoczytalności. Próbował okłamywać ludzi, że rzekomo  nie posiadam wyższego wykształcenia, a gdy znużona idiotycznością tego zarzutu, okazałam dokument potwierdzający ukończenie studiów, nigdy mnie nie przeprosił.Atakuje mnie, gdy promuję deklarację wiary i sumienia nauczycieli polskich i twierdzi, że rzekomo powstała ona z inspiracji i w interesie lewicy, co jest kompletną bzdurą. Itp. Itd. Wszystko okrasza bluzgami i seksistowskimi atakami. Gdzie w tym jest indywidualny spór? To brutalna nagonka polityczna z pozycji liberalno-lewicowych. Jaką opcję w rzeczywistości reprezentuje HD, jednoznacznie okazało się, gdy zaczął twierdzić, że słusznie rzecznik dyscyplinarny UŚ prof. Popiołek wszczął postępowanie dyscyplinarne przeciwko prof. Budzyńskiej i że jest to rzekomo w interesie publicznym. Dziwię się, że w Twojej ocenie, Gawrionie, powyższe okoliczności nie są interesujące dla czytelników. Bo powinny być.

#1617739

Co mnie obchodzi autorze tego żalu !  -  kogo kochasz a kogo lubisz czy nie lubisz i za co ? Twój problem. Może opiszesz jak się kochasz z babą ? Co za brednie !

Wstydu nie masz. Bądż facetem ! Nie pasuje ci ten portal mówisz pa i idziesz gdzie indziej. A ty beczysz jak baba,że ktoś ci twoje wypociny pominął. Napisz książkę, otwórz swój portal itp.

Piszesz "Do napisania poprzedniego felietonu skłoniło mnie niesprawiedliwe traktowanie tu piszących, a w istocie stosowana przez Ciebie Adminie, cenzura..."

Kłamiesz ! i bredzisz ja też tutaj piszę i nie żalę się na traktowanie. Nie życzę sobie byś występował w moim imieniu. Żadnej cenzury stosowanej przez Admina w swoich materiałach nie stwierdziłem.

Kłamiesz i piszesz brednie i to na tyle !

Tezeusz

#1617137

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1617144

To w takim razie komu świadczy swoje blogerskie usługi antypolski, zbolszewizowany politruk "verita"?

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1617147

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A wy wyborcy PiS-u tu na NP co robicie???

Opluwacie i zniesławiacie innych ludzi, bo nie myślą tak jak wy i nie płyną z nurtem jak PiS, nawet lżycie jak w moim przypadku moich śp rodziców by mi dołożyć.

Choć nie macie zielonego pojęcia ile zrobili i ile przelali krwi dla Ojczyzny by była Wolna i Niepodległa.

Ale trzeba żydo-bolszewickimi metodami zwalczać tych co nie z PiS i już nawet posuwacie się do tego, że głośno już mówicie, by nas zamykać przymusowo w zakładach zamkniętych dla chorych psychicznie.

Czyżby wasze korzenie potomków były z żydo-komuszej NKWD??? Bo takie metody chcecie stosować.

I na wasze plucie i wylewanie pomyj na nas, powstaje nasza reakcja, bo nie pozwolimy byście nas obrażali bezkarnie.

I tu jest twoje zadanie Gawrionie, jako właściciela tego portalu, byś te wylewanie pomyj ukrócił. 

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1617152

Oto twój język " miłości" w stosunku do blogerów i komentujących na Niepoprawnych cytaty twoich komentarzy :

 "Za cienki Bolek jesteś pejsaty bolszewiku, byś mógł Boga zastępować i ferować wyroki, kto dobry a kto zły, kto patriota a kto nie."

"Widać tę mentalność niewolników, sługusów, wasali i tu na NP też, by służyć pejsatym panom, część to szabas goje, część to pożyteczni idioci."

"I niech się teraz boją ci pejsaci degeneraci, co tylko lżą i pomawiają niewinnych ludzi, tylko dla tego że mają swoje zdanie i nie płyną z nurtem wraz z PiS-em."

"Zawsze będzie tylko gnojem, cuchnącym smrodem i fekaliami."

"Mało że cham i prostak, gdzie słoma mu wychodzi z walonek i kufajki, to jeszcze bezczelnie kłamie, tak jak w moim przypadku, tak jak i w twoim.Dobrały się pejsate smrody z pejsatej ławeczki, jeden pałuje za życzenia Bożego Błogosławieństwa dla innych, drugi lży umarłych i rozsiewa oszczerstwa, trzeci nie mając argumentów wyzywa wszystkich od głupców i idiotów, inny wypisuje wierszyki z kibuców i proponuje niewygodnych dla PiS wysyłać na przymusowe leczenie, a inni ich wspierają.Mnie nie złamią, bo walkę mam we krwi, choć stosują metody żydo-komusze rodem z NKWD, uderzające w rodzinę.Zrobię im Sajgon, na jaki pozwala regulamin NP, że będą dostawać torsji wymiotnych na widok moich komentarzy.Mogą śmiało pałować. 2, 3 lata zanim zjadę do zera.Pozdrawiam."

"Atakuje Ciebie cała ta nadzwyczajna pejsata kasta z NP, nawet sam prezes pejsatej ławeczki towarzysz oficer z PRL-u rebe z dyni.A ty dzielnie się spisałaś, brawo.Pozdrawiam."

Wystarczy ! a może więcej mogę zacytować.

Zanim kogoś obwinisz stań przed lustrem.

Tezeusz

#1617153

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Obrzezany, co prawda zabolała i pali???

Złapałem cię i możesz tu cuda niewidy wypisywać, a prawdy nie zakłamiesz.

Bóg dał człowiekowi wolność postępowania i przekonań, a ty obrzezany i twoi pejsaci ziomkowie, chcielibyście wolnym ludziom to odebrać, byśmy śpiewali jak wy pejsaci zagracie.

I spadaj szabas goju, bo myślałeś że możecie nas obrażać bezkarnie, a my będziemy cicho, nie doczekanie wasze, pejsate oszołomy.

I von 

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1617155

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

i tak cię potem ugryzie - bo musi.

Jak pisało w 1890 roku jezuickie wydawnictwo Civilta Cattolica: “Jeśli jakiś kraj oddala się od Boga, poddaje się rządom żydów”.

Jan Nordmann w roku 1860 napisał, że żydzi tak należą do państwa, którego są obywatelami, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta.

Innocenty III Papież - Sobór Laterański IV
69. Żydzi nie powinni pełnić urzędów publicznych.
69, 1. Byłoby absurdem, by bluźniący Chrystusowi sprawował władzę nad chrześcijanami. Dlatego z powodu zuchwałości przestępców odnawiamy w tym artykule roztropne zarządzenie synodu w Toledo i zabraniamy, by Żydzi pełnili urzędy publiczne, ponieważ dawałoby im to pretekst do większego nękania chrześcijan. Jeżeli ktoś powierzy im taki urząd, po uprzednim upomnieniu zostanie ukarany, jak na to zasłużył, przez synod prowincjonalny, który nakazujemy odbywać każdego roku.
69, 2. Takiemu urzędnikowi zabrania się kontaktów handlowych oraz innych z chrześcijanami na tak długo, dopóki wszystkiego, co uzyskał od chrześcijan przy okazji pełnienia tego urzędu, nie obróci na korzyść ubogich chrześcijan, zgodnie z zaleceniem biskupa diecezji. Powinien on ze wstydem usunąć się ze stanowiska, ponieważ bezwstydnie przyjął to, co mu się nie należało.
69, 3. Ten sam przepis stosowany niech będzie wobec pogan.”

panMarek

#1617255