Wylinka!#, a raczej mózgu....wycinka!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wyleniała (wyliniała ) tzw opozycja zaprzestała już posługiwać się rozumem, gdyż go najzwyczajniej chyba już utraciła!

Albowiem ostatnie wypowiedzi oraz zachowania jej przedstawicieli ( spectrum bardzo szerokie od trepa lwp, poprzez TW, esbeków po tych byłych nie tylko od panny "S" plus te od skrobanek ) jako żywo upoważniają mnie do roboczej tezy, że to towarzystwo nie tylko żałosne!

A co gorzej!
Odmóżdżone!
Totalna mózgu wycinka!?

W tej sytuacji od kogo tu zacząć?

L. Wałęsa TW Bolek już dawno wszem i wobec udowodnił swą bezmyślność. kretynizmy jakie co rusz wygłasza nie robią już na nikim wrażenia.
W. Frasyniuk też od lat jest w formie, wystawiając jak najgorsza opinię o dawnej pannie "S".

Dorównuje im, tym dwóm byłym robotnikom w tej mózgowej wycince Stefan Niesiołowski, nawet profesor! wzywając do ulicznych zamieszek, aby obalić znienawidzone PiS.
Dzielny pan Stefan chce widocznie zrekompensować swe haniebne zachowanie z czasów młodości, gdy zaraz po aresztowaniu mając pełne gacie strachu, sypał przed esbekami swoich kolegów, łącznie z ...narzeczoną!, która szła w zaparte do końca nie przyznając się.
A on, Stefan wszystko esbekom wyjawił już od pierwszego przesłuchania.
Po latach nawet ciągał po sądach swą byłą narzeczoną oskarżając ją za pomówienia!

Józef Pinior zamiast siedzieć cicho, pokornie opuścić sąd, nie tylko zbezcześcił znak V!, którym przyozdobił zarzuty korupcyjny jemu postawione przez cba i prokuraturę.
Jeśli to miałaby być victoria, to raczej bezmózgowia!

Grzegorz Schetyna, swym zachowaniem, deklaracjami nie odbiega od poziomu i morale wyżej wymienionych stając w jednym szeregu z trepem lwp oraz esbekami zagrożonymi utratą wysokich , uprzywilejowanych emerytur.
To nie tylko głupota ogólnowojskowa.
To dowód na stręczycielstwo!
Tylko degenerat, polityczny alfons może się do czegoś takiego posunąć.
A przy nim oczywiście nieodłączne pomniejsze alfonsięta POkroju budko/brejzo/kropiwnickie to tylko suplement tego zdziczenia zawierającego się w POjemnym terminie totalnej opozycji.
Bowiem to totalne odmóżdżenie!

Czy dalej to rozwijać?

W moim mieście, przepiękna toruńska Starówka ma być jutro, w 35 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego zbezczeszczona po raz kolejny przez wulgarne tałatajstwo.
Bowiem lokalne szKODnictwo ściąga Adama Michnika; wybielacza, piewcę zbrodniarzy prl'owskich Jaruzela, Kiszczaka, których mianował nie tylko na łamach swej polakożerczej gazety ludżmi honoru.
Na domiar złego planują złożenie kwiatów pod tablicą dzielnych Torunian, którzy w dniach 1-3 maja 1982roku odważnie sprzeciwili się stanowi wojennemu; brutalnie potem spacyfikowani, pałowani, sądzeni, relegowani ze studiów.
I toto wulgarne szkodnictwo ( menażeria obłędna; byli ludzie "S", esbecy, czarcice od skrobanek, aktywiści PO) z Michnikiem zamierzają tam przyleżć!

O zgrozo!

Przylezą!?##

Doczekaliśmy się!

Zastanawia mnie, czy moi, nasi byli koledzy z opozycji, ci od PANNY "S"!!!
W tym byli, dwaj nasi szefowie "S", b. prezydent Torunia; podobno nawet mówią, że ... pierwszy!!!niekomunistyczny (???)!) upadną aż tak bardzo nisko!!! by razem z Michnikiem z byłymi esbekami oraz z wulgarnymi babsztylami od skrobanek wymachującymi wieszakami złożyć kwiaty pod tablicą przy kościele OO Jezuitów!?

pzdr

# RAZ użył wczoraj tego terminu, mówiąc w jednej z audycji o zachowaniach antypolskiej czeredki w 80 miesięcznicę katastrofy smoleńskiej.
## celowe

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (15 głosów)

Komentarze

A do kanonu dzisiejszych elit europejskich nalezy wychwalanie i zaloba po Castro, zezwalanie Rosji na budowe i przejmowanie europejskich rurociagow celem uzaleznienia energetycznego, pochwaly i udogodnienia dla wiekszosci zboczen   seksualnych, itd.

Kaczynski i PiS "robia "  z Polski zacofany zascianek, bo przeciez dzisiaj postep to zapewnienie wysokich pensji "elitom" , uprzywilejowanie "swoich" biznesmenow, popieranie islamskiej imigracji - wszystko kosztem zwyklych ludzi chcacych uczciwie i spokojnie zyc...

Chcialoby sie powiedziec:   "Postepowcy" calej Europy laczcie sie - w jej niszczeniu...

mikolaj

#1527658

mają a tej kaprawej IIIRP przyczółek i przytulisko!
pzdr

antysalon

#1527664

że Cię "spałował". Nic nowego dla tych pogrobowców ZOMO i LWP.

Ode mnie "piątka" z odpowiednią ilością punktów.

Pozdrawiam,

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1527659

..."wielbicieli"! i niekoniecznie muszą oni być z zaciągu o którym piszesz! Od ponad ośmiu lat nie przykładam wagi do pkt! Czy dasz wiarę?, ale nawet nie wiem jak się punktuje! I proszę o wybaczenie, gdyż jeszcze nigdy nikomu tu nie dałem swej oceny. O naiwności-bezradności! trwam w tym stanie od początku! jedynie komentuję klikając pod tekstem.
pzdr

antysalon

#1527665

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

I to mi się podoba. To "punktowanie", to dziecinada dla portalowych dzieci. Robi dużo więcej szkody, niż daje pożytku. Niektórych (jak wyżej} niezwykle to bawi i podnieca... Czasami myślę, że to jedyny cel ich "działalności" na portalu...
Poza, może podbudowaniem własnego ego...

#1527672

to obrona portalu przed KOD-omitami i wszelkiego rodzaju zboczeńcami.

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1527775

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie uważasz, że argumentami więcej można zdziałać niż "pałowaniem" ?. Wyzwiska też uważasz za dobry sposób na obronę portalu?. Chcesz bronic portalu przede mną ?.Uważasz, ze to ja zagrażam portalowi?. Ja mam argumenty, wy pałujecie. Nie przypomina Ci to czegoś ?. Tak ma wyglądaćPolska po dobrej zmianie ?. Dziwisz się , że ta POwska hołota zarzuca wam dzielenie społeczeństwa ?. Tak łatwo przychodzi Ci nazywanie mnie "KODomitą i zboczeńcem ?. Nawet mnie nie znasz , a sądzę, że nie czytasz też tego co piszę...

#1527780

równości między PiS a KOD-omitami, PO i resztą dziadostwa nazywasz argumentami? Stajesz też po stronie tego, który nazywa przywódców PiS łotrami i piszesz "nawet mnie nie znasz". Czy potrzeba czegoś więcej aby kogoś poznać?

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1527792

Możesz mi przypomnieć, gdzie postawiłem ten znak równości?. W przeciwieństwie do wielu z was , umiem w pewnych sprawach przyznać rację człowiekowi, z którym nie ze wszystkim się zgadzam. Po tym co piszesz mam wrażenie, że w ogóle nie czytasz tego co piszę teraz i pisałem wcześniej. Nigdy nie ukrywałem w moich tekstach tego, że ludzi poprzedniej władzy uważam za bezwzględnych przestępców i wrogów Polski. Nigdy też nie ukrywałem, że po osobistych doświadczeniach z każdą, kolejną władzą po okrągłym stole, każdej następnej władzy uważnie patrzę na "łapy"... Uważasz, że z tego powodu zasługuję na epitety Twoich portalowych przyjaciół i na ich totalne "pałowanie"?. Możesz odpowiedzieć szczerze ?...

#1527918

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Uciekaj od tych z pałami….bo ci zrobią zaraz ścieżkę zdrowia. Tu tych miłych panów z obrazków , którzy co rusz zamieszczają swoje zdjęcia, zamiast dyskutować merytorycznie, nie brakuje. Pełna kultura na NP, jak u mazguły.Pozdrawiam

Verita

#1527798

Dziurawy Stefek cierpi na kwasice mózgową [za dużo szczawiu i mirabelek]. Obawiam się,że to zarażliwe i cała "łopozycja" na to zapadła.Europa im słodzi i kwas łagodzi PiS nie dlatego jest dla nich be.

#1527680

Świetny tekst, pełen "patriotycznych" treści, ciepła i niezwykłej wiedzy historycznej autor(ki)a :).Dopełnieniem tekstu jest "piękna "polszczyzna i niezwykle ujmujący sposób wyrażania własnych uczuć . W pełni zasługuje na tak wysoką ocenę "niepoprawnych"...Prawda, PAŁKARZE ???.

#1527979