Upiory multi culti - Macron'izmy antypolonizmu

Obrazek użytkownika antysalon
Świat

Voila!
Doprawdy licho musi być z jednym z kandydatów na prezydenta Francji, skoro przed drugą, decydująca turą zamiast zająć się tym, co Francuzów najbardziej teraz dotyka, czyli bezpieczeństwem wewnętrzym: terroryzmem, rozpasaniem nieasymilującej się społeczności muzułmańskiej Emmanuel Macron straszy Polskę i Polaków.

Na środowym spotkaniu w Amiens ze strajkującymi tam pracownikami likwidowanej fabryki Whirpool ostro zaatakował nasz kraj.

O co chodzi?

Kandydat na prezydenta Francji, nękanej skutkami ich chorej, durnowatej i samobójczej polityki multi culti zajmuje się Polską, deklarując publicznie, że gdy zostanie wybranym, to w trzy miesiące z nami, Polską się rozprawi.

W kraju sterroryzowanym przez islamistów, gdzie od miesięcy obowiązuje stan wyjątkowy, jeden z kandydatów wciąga nasz kraj do swych wewnętrznych brudów.

Mógłbym oczywiście w tym miejscu się powyzłośliwiać, że być może to jakiś już kompleks?!
Czy to zemsta za to, że to my ich uczyliśmy używać noża i widelca? jak też, to u nas ich Henryk de Valois po raz pierwszy w życiu zobaczył wygódkę, i zamiast w krzaki jak to było w Luvr'ze i obok, skorzystał jak przystało na króla z porządnego sarmackiego toi toi! ( tak, tak! Luvre i przyległości były wtedy całe obwalone ekstrementami, a mówiąc wprost ...osrane!).

Jeden z ichnich byłych prezydentów kazał nam siedzieć cicho.
Obecny, ten cienkuszowy - pięcioprocentowy ( nawet najpodlejszy ich sikacz ma więcej %!) groził obcięciem funduszy strukturalnych.

A teraz E. Macron, ten, który już w miniony niedzielny wieczór samoogłoszony prezydentem na dwa tygodnie przed II turą też nam grozi.

O co chodzi?

Te cywilizacyjne dobra jakimi Francję onegdaj obdarowała szlachecka Rzeczpospolita Obojga Narodów czyli sztućce i wygódki biorę w nawias, lekko opuszczam, ale nie zapominam.

Caracale?
Fabryka agd, którą amerykańska Whirpool przenosi do Polski?
Tudzież niektóre firmy z branży energetyczno/ciepłowniczej, onegdaj tak durno i za grosze wyprzedane Francuzom, a teraz przez obecną ekipę odkupywane?
A może to taki nacisk na przedpole energetyki jądrowej planowanej przez Polskę? wszak wcale nie musimy kupować ich urządzeń z demobilu! Mamy oferty bardziej nowoczesne i tańsze.

Alor!
Alors on danse!?
Ale my Polacy, Polska wcale nie musimy tańczyć, jak nam chce zagrać monsieur Macron!

Zaiste zadziwiający jest ten pan Macron!

Ma tyle własnych, wewnętrznych tematów do poruszenia i spraw do omówienia.

Zamiast powiedzieć Francuzom, że ich kobiety, żony, matki, córki i kochanki nie będą już zagrożone, obłapywane, obmacywane bezkarnie w miejscach publicznych przez bezczelnych śniadych byczków, grozi Polsce.
Pan Macron zamiast deklaracji, że zaprowadzi porządek w zonach muzułmańskich, w enklawach szariatu, że zapewni bezpieczeństwo, zniesie stan wyjątkowy, a żołnierze francuscy zamiast stać razem z ... putanami nie tylko na Place de Pigalle, wrócą do koszar i na poligony, zapowiada rozprawić się z Polską.

I co nam Polakom, Polsce pozostaje wobec takiego wulgarnego i bezczelnego dictum E. Macrona?
Oczywiście spokój!
Róbmy swoje, to co służy dobru i bezpieczeństwu Polakom.

A monsieur'owi Emmanuele Macron, może by tak delikatnie, po cichu, dyplomatyczno/teatralnym szeptem przekazać zdanie, słowa z dialogu jednego z bohaterów naszej kultowej komedii filmowej z Kargulem i Pawlakiem w roli głównej.

Macron!
Macron! nie czepiaj się nas!
Zajmij się pan, monsieur Macron Francją, Francuzami.
I sobą też.

Otóż to!

Odczep się pan!

Czepsie pan swej baby!
Swojej baby czepsie monsieur!

À toute à l'heure

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

tylko sprawa polska? Pracownicy, którzy stracą tam pracę nie są Francuzami? Jeśli nie to kim?
A francuski rząd nie będzie musiał płacić zasiłków od tego bezrobocia?

Vote up!
1
Vote down!
-5

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1538313

bylebyśmy na niej skorzystali!

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1538444

Moje dwie ostatnie notki też o nim. W tym samym duchu co Pana. Żal mi Francuzów a jeżeli wygra uczciwie E. Macron to mogę spokojnie stwierdzić, że obecne pokolenie, czynne wyborczo, Francuzów to odmóżdżeni politpoprawnością debile.

A my? Róbmy swoje!

Pozdrawiam serdecznie z 5-tką.

Vote up!
8
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1538331

A na odmóżdżenie nie tylko Francuzów ostro pracują od lat nie tylko te antycywilizacyjne upiory z zamku Bildenberg.

Na najbliższy sabat sproszono panią Jablonowską z dodatkiem Radka. Ona!, wiadomo za jakie zasługi!, ale on na przyczepkę.

pzdr

 

Vote up!
5
Vote down!
0

antysalon

#1538445

 Witam! Promowanie lewackiego kolorowego multi culti w Europie odwodniło instynkty samozachowawcze niektórych narodów. Widocznie niedawne krwawe zamachy terrorystyczne, to za mało. Co jeszcze musi się wydarzyć, aby obudzić ze snu narody, aby ostro przeciwstawić się rządzącym lewackim propagandzistom, aby przeciwstawić się lewiźnie? Na oczach Świata trwa przeprowadzana terrorem przez Niemcy islamizacja Europy. Komu to ma służyć? Odpowiedź łatwa. Głównemu terroryście Świata, aby osłabić i zniszczyć UE.  On póżniej szybko islam wypleni metodami NKWD. Dawni okupanci nadal pod rękę. Obecnie tylko państwa narodowe mają  przed sobą przyszłość.  Pozdrawiam! 

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1538372

odmóżdżająco-rozwadniającej i wypłaszczającej zwoje mózgowe pożal się Boże tych Europejczyków.

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1538446

https://t.co/PJWvttha1r

Vote up!
5
Vote down!
0
#1538394

na pociechę dajesz wieże bez kopuł i półksiężyca, ale niebawem cyrklem i węgielnicą je, .t e wieże przeszwancują..

p.s. we wtorek miałem "dyżur", kilka godzin z niemal dwuletnią wnuczką, która lubi rysować, czyli jak na ten wiek przystało naśladować starszego braciszka, zamazywać kredkami zarysy kolorowanek..

I... w jednej z nich na kilku stronach ...same meczeto-podobne budowle z kopulastymi wieżami.!!! Aż mnie siekło. Nie!

Zamazgałem  je natychmiast! Na szczęście wnukom te strony też nie za bardzo, gdyż jak zobaczyłem po ich aktywności kredkowej tam nie zaglądały.

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1538447

Antysalon - masz pecha cyco?

Ostatni c*ś często się do Ciebie wcinam.

Chyba Cię lubię...

A poważnie.

Pan prezydent Donaldino Trump też pokrzykiwał  w kampanii przedwyborczej w rytmie pierdu pierdu, a KONGRES szybko wyprostował jego rogi!!!

Nie jest istotne co mówi pan Emmanuel Macron  - istotnym jest co kiełkuje w główce "mamusi" pewniaka na prezydenta Francji.

I wiesz, Antysalonie,  co mnie niepokoi?

Mnie niepokoi stan zdrowia/kondycja pana Prezesa PiS - Jarosława Kaczyńskiego!

Nie chodzi mi o tekst zamieszczony przez antypolską wp.pl, ale o zdjęcie Prezesa. 

http://wiadomosci.wp.pl/niektorzy-w-ue-coraz-bardziej-chca-porzucic-polske-6116993544332929a

Zdjęcie bez filtra nie kłamie....

Pan Prezes Jarosław Kaczyński jest już bardzo zmęczony walką na wyniszczenie psubratów zewnętrznych i wewnętrznych!

Kto naprawi Polskę jak zabraknie Wodza?

PS

Panie Prezesie - życzę zdrowia.

Proszę odpocząć w Święta Majowe, bardzo proszę...

Vote up!
6
Vote down!
0

casium

#1538406

w kłopocie! ( antysalon przez duże "A",) gdym jam  jest przez cały mój byt w tej przestrzeni  przez male!), jeśli jesteś  tej samej płci! Ale, postaram się jakoś otrząsnąć.

Taa, te " mamusie" to taki twór mocno odczłowieczony czerpiący garściami zewsząd od Marksa, Engelsa. Lenina po Stalina. Nie gardzą  też z Adolfa, a i motyką czerwonych chmerów także!

A Macron ta taka ich wydmuszka. Zresztą któż inny na takie wsparcia by mógł liczyć.

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1538448

„antysalon” kojarzę z „Niepokornym Antysalonem”!

"Antysalon" przykuwał moja uwagę co niedzielę w godzinach porannych na kanale TVPInfo od 2008 roku. W styczniu 2011 roku władze TVP zaczęły czyścić ramówkę z dziennikarzy o prawicowych i konserwatywnych poglądach. Rafał Ziemkiewicz pożegnał się z programem, który prowadził od ponad dwóch lat i który zdobył sobie wierną rzeszę fanów.

Następnie był „Atysalonik”…

Na niepoprawnych.pl aktywnym jest „antysalon” – ja ze względu na sentyment i szacunek napisałam „A”ntysalon.

Co do oświadczyn – lubię żarty, natomiast nie akceptuję związków małoletnich z nauczycielką etc.

Gdybym się panu oświadczyła byłby to związek w stylu Brigitte Trogneux z Emmanuelem Macron.

Ja tulam wnuki Antysalonie i na marginesie -  mimo, że jestem wyrozumiała …

Uwzględniam mentalność narodu francuskiego przyzwyczajonego (siłą!) do seksualnych ekscesów od rozwiązłych Ludwików począwszy aż do bujnego życia osobistego prezydentów Francji. Mimo to związek niedojrzałego chłopca wykorzystanego przez dojrzałą kobietę przystrojony we francuskie barwy narodowe budzi we mnie duże zdziwienie! Zwłaszcza kiedy czytam: „- Brigitte świetnie pełni rolę emisariusza, mówią osoby z bliskiego kręgu polityka. Jeśli chcesz się porozumieć z Emmanuelem, zrób to przez Brigitte – doradzają"

PS

"Seks po dziewięćdziesiątce jest jak gra w bilard przy pomocy sznurka. " ~ autor nieznany.

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1538503

"przy ....dziecku, po niemiecku!", czyli wnucząt na hadko nie pouczać!
Ja "antysalon'em" przez małe "a' zostałem jesienią w 2005 r. korzystając jako visitor z bezpłatnego internetu w czytelni Queen's Univesrity w Belfaście już na wyspach będąc, czyli konkretnie na północy tej zielonej; sześciu hrabstwach, półkolonii brytyjskiej, gdzie m.in. na zamki JKM Elżbiety się dokładałem co tydzień ( ani dnia na czarno nie przepracowałem i na moje szczęście odezwali się do mnie jej urzędnicy prosząc mnie o nr konta, aby mi za te trzy lata pracy state pension przesyłać.)

Co zaś do uwiedzenia Emmanuela lat 15 przez Brigitte lat 38!, to przyznaję nie znam się na tym.

Ale wiem tyle, że w czasie niemieckiej okupacji Francji, w rodzinach, których mężowie i bracia byli w niewoli w Reichu urodziło się w l. 1940-45 niemal 200 000 dzieci, na 300 000 ogółem.
A skala sq.... z Niemcami takich jak Coco i jej podobne ( podobno i Edith P. też ?) była tak przeogromna, że , gdyby ich ruch oporu (... kilka tysięcy !!! na całą ludną Francję, wielką nie nadążyłby tych q... strzyc na glacę. Podobno ostatnią z tych niemieckich putan by ostrzygli, ogolili dopiero ok. roku 1950!
Tyle w tym temacie.

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1538506

Polak na emigracji tęskni...

Jeden tworzy Małą Polskę inny od Niej ucieka....

Wzajemne stosunki między Polakami poza Ojczyzną bywają trudne....

Obecnie, jak słyszę,  na tle innych nacji wyróżnia nas ogromna pracowitość, profesjonalizm, solidność i obowiązkowość....

Tęsknota... tęsknota wciąż jest ta sama. Tęsknota to bliskość w oddaleniu...

Bywa, stajemy przed wyborem: „Ojczyzna lub obczyzna”. Wybór z własnej woli za chęć lepszego jutra  pada nierzadko na „obczyznę”. Ojczyznę lokujemy wówczas na wiele, wiele lat w sercu, a czasami w...  zwrotkach wierszy.

Kiedyś do mnie z daleka napisano tak:

"Za Hermon piosenkę z Pollogu

Niesie golański wiatr.

Za tą piosenką polecę

Kiedy nadejdzie czas,

*

Śpiewać będę, aż z oczu 

Popłyną tęsknoty łzy.

Do ziemi ojczystej, do domu,

W którym spokojne są sny.

*

Pobiegnę przez pustynię

Wejdę na szczyty skał.

Popatrzę, popatrzę w dolinę

Bo przecież Polska jest tam.

*

Zatańczę z Goldą być może

Obudzi mnie lepszy świat.

Na który czekam uparcie

Od wielu, wielu już lat!"

~ CO of Pollog

PS

Nie pytajmy, co może dla nas zrobić ojczyzna. pytajmy co my możemy dla niej uczynić.
~ John Fitzgerald Kennedy

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1538533

Na obczyźnie, tam daleko od domu, rodziny, bliskich, przyjaciół najgorszy moment, to ten, gdy już szarówka czyli czas wieczerzy wigilijnej. Tej tęsknoty za domem rodzinnym nie da się wprost opisać, nawet gdy się jest na takiej kolacji-wieczerzy tam z przyjaciółmi, ludżmi ci sympatycznymi. To nie to samo, co w domu rodzinnym.

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1538540

Oj tak, tak - 100 : 100

http://img7.dmty.pl//uploads/201004/1271621542_by_lax007_600.jpg

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1538545

"Wartości europejskie" lewactwo nie jest w stanie wprowadzić  "demokratycznie" do wszystkich krajów członkowskich. Wymyślono sposób - "zaproszono uchodźców", którzy mają sterroryzować Europę i następnie narzucić Islam Europejczykom. W ten sposób powstanie w Europie system "multi-kulti", w którym k...wa, złodziej i bankier będą decydować o tym co jest dobre a co złe. Dlatego Polska Katolicka w tym planie jest przeszkodą i będzie zwalczana. Macron to marionetka, francuski pajac. Bardziej groźni od niego są ci co "pociągają za sznurki" i sterują jego karierą.

Vote up!
5
Vote down!
0

RAK

#1538416

 i  chyba można bez obaw o przesadę uzna,ć, że nie brakuje tam nikogo, w tym szczególnie bankierów a i  najpodlejszych, najwulgarniejszych ...kurwów też!, którym chrześcijaństwo, a katolicyzm szczególnie od wieków ością w ich gardziołach mocno uwiera. Dlatego mieści się w ich planach ściągnięcie i zalanie Europy hordami  agresywnych, śniadych byczków, wrogich naszej cywilizacji.

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
0

antysalon

#1538450

Byc moze trzeba temu panu powiedziec, ze w Polsce mozna pozamykac  te wszystkie francuskie sklepy?I przez to zminimalizowac francuskie dochody w Polsce. 

Macron  powoduje przez takie glupie gadanie, ze wiekszosc Polakow jest za Le Pen.  Nie cenie tej pani, ale w tej sytuacji demograficznej Francja potrzebuje silnej reki, a Wspolna Europa przeciwwage w stosunku do Niemiec. WYBOR MIEDZY DZUMA A CHOLERA. Co jest lepsze dla Polski?

Inny temat. Nie rozumiem waszych stwierdzen, ze lewactwo europejskie - jest za multi-kulti, sprowadza islam do Europy i przez to - co takiego chce osiagnac? Mnie sie wydaje, ze islam tez jest przeciwko multi-kulti.Wiec dlaczego lewactwo chce sciagnac islam do Europy, zeby jednak zniszczyl multi-kulti???? Wydaje mi sie to nielogiczne.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

Gosia

#1538464

Preferencje mają bowiem najróżniejsze, czyli multi są na sicher.

 

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1538510

:-))

Vote up!
0
Vote down!
0

Gosia

#1538842

Ano chyba dotarło do Macrona, że z Le Pen nie wygra (http://papug.pl/le-pen-frexit-eurocrash/) i z tego wszystkiego już zaczął bredzić.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1538511