Pkw dała szachrajom tydzień na zmanipulowanie wyników wyborów!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Znak zapytania w tytule postu jest zbędny!!! Zwyczajna nieudolność PKW? Czy też zamierzone celowe zamieszanie? Jest to w tej nieistotne. PKW nie dopilnowała prawidłowego przebiegu wyborów do samorządu w minioną niedzielę dając mozliwośc zmanipulowania ich wynikami przez przeróżnych szachraji!

PKW dała niemal cały tydzień na ich sfałszowanie, na wypaczenie wyników wyborów!
PKW dała czas przeróżnym szachrajom na "korektę", poprawki, dodawanie, odejmowanie" na , zmanipulowanie głosów oddanych przez Polaków!
Pkw dała im mnóstwo czasu, ale mimo to zostawili oni po sobie wiele śladów dowodzących o kombinacjach w komisjach na różnych szczeblach.
Dodatkowo pkw poprzez przyjęte diurawe, niezabezpieczone odpowiednio i niesprawdzone opragramowaniue umozliwiła ingerencję w system, w podliczanie wyniku wyborów.
Wszystko to czyni je nie do zaakceptowania.

Tam wszedzie, gdzie miały miejsce manipulacje, "korekty", "poprawki" należy wybory powtórzyć bez wzgledy na jazgot salonowych mędrców wspieranych nie tylko łżemedialnym ściekiem, lecz co przerażające i skandaliczne przez prezesa TK!

Salonowi i przysalonaowi obrońcy uczciwych, transparentnych wyborów na Białorusi, Gruzji, putinowskiej Rosji czy krytycy hecy na Krymie dziwnym trafem zamykają oczy, są jakby ślepi na te cuda przy urnie w minioną niedzielę oraz karygodne zaniedbania oraz zachowania PKW!

I oni wszyscy razem, ci salonowi nikczemnicy będą jazgotać, straszliwie jazgotać, posądzając o najgorsze tych wszystkich , którzy ośmielaja się kwestionować prawidłowość przeoprowadzonych wyborów i poprawność, uczciwość przeliczania głosów!

Ten chór, nikczemny chór ma i będzie miał niestety wsparcie prezydenta Komorowskiego oraz premier Kopacz!
Bo to jedno towarzystwo zainteresowane status quo, POpierające gnilny skorumPOwany system, konserwujący państwo cwaniaków, krętaczy.
Państwo opanowane przez szachraji, zdeprawowane struktury pąnstwa, skorumpowane i nieudolne instytucje jak chocby PKW to wszystko im ... SŁUŻY!
Bo to ich państwo, zawłaszczone przez nich państwo!

Będą więc oni wszyscy razem i każdy z nich z osobna bronić wyników wyborów, bronić pkw!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (13 głosów)

Komentarze

Czy jeszcze ktoś wierzy komunistom, przecież oni sami już nie wierzą w to co mówią. Taśmy prawdy znakomicie to POkazują. Kłamali kłamią i kłamać nie przestaną. Bo tu chodzi o ich dupy, strach przed karą i utratą koryta, a może i majątku nielegalnie zdobytego. POwoduje u nich że nie cofną się przed niczym. Zamach w Mirosławcu a POtem w Smoleńsku, tego przykładem. Tak robili Niemcy i Sowieci, gdy wkroczyli do polski, likwidacja inteligencji. I tak zrobili teraz.

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1452659

W PRL- u od najdawniejszych lat wszyscy władający Polską mianowani bądź aprobowani przez Moskwę zawsze głosili DEMOKRACJĘ . Słuszność  była po stronie jedynej właściwej  partii, początkowo PPR, później PZPR, a jeszcze później dołączono przystawkę ZSL tworząc tzw Front Jedności Narodu.  Wybory były, a jakże "demokratyczne", zwyciężąli ci sami i to jaką przewagą głosów. To oni głosili, że raz zdobytej władzy nie oddamy NIGDY! A oponenci (nieliczni) byli nazywani podobnie jak dzisiaj "oszołomy", podpalacze, siejący zamęt itp. Inwektyw na nich nie brakowało, a nawet były identyczne ze stosowanymi obecnie przez premierzycę Kopacz i prezydenta Komoruskiego.. Wśród społeczeństwa krążylo powiedzonko, że "urna to taka szkatułka wrzucasz Mikołahjczyk wychodzi Gomułka", a dzisiaj można to zmodyfikować, że "URNA to takie TO, wrzucasz PIS, a wychodzi PO". Ale wszystko, a jakże było demokratycznie.Dzisiaj mamy zamiast Frontu Jedności Narodu tzw KOALICJĘ jedynie słusznych partii (POd.PZPR + PSL d.ZSL), która władzy nie odda nigdy. Naiwnych nie brakuję, którzy sądzą, że w państwie teoretycznym, a raczej organizacji przestępczej czyli III RP mogą coś zmienić, jakiekolwiek wybory. Nie darmo "nasze" PKW przeszło szkolenia w Moskwie, a wzorce z Białórusi, Rosji, Korei Północnej, Chin są dobrze przyswojone. A zatem do urn Rodacy utrwalimy jedynie słuszną władzę, a podpalaczy .....wyeliminujemy, przecież mamy DEMOKRACJĘ !

#1452666

1. nie szachrajom, lecz przestępcom.
2. nie zmanipulowanie, lecz sfałszowanie.
Nie czas na daleko idącą powściągliwość, eufemizmy itd.

Racjonał

#1452679

Tutaj pełan zgoda. Kolejne wybory, przy urnach możemy sobie darować.

Nastene wybory, żeby były wiarygodne, muszą mieć odpowiednie oparcie w "kosach na sztorc".

"Nie czas na daleko idącą powściągliwość, eufemizmy itd."

Ten czas już minął. Polski "Majdan" może nie wystarczyć. Sprawy zaszły za daleko.

 

#1452701