Paint in Bolek. Not as take Constitution .. mu go

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Paint in Bolek, Not as take...Constitution!
Stało się! nie o take Satisfaction Bolusiowi szło!

Kolejny idiotyzm, apel o interwencję zagranicy Lecha Wałęsy kapusia TW Bolka został tym razem przygnieciony przez toczące się kamienie.
Ten patentowany cymbał tym razem skamlał u lidera Rolling Stonesów o pomoc w sprawie SN.

I jak przystało na faceta z klasą, Mick Jaegger tak jak lekko od 1962 roku porusza się na koncertach, tak samo z lekkością motyla zachował się w Warszawie i okpił nie tylko donosiciela, obrzydliwego kapustę TW Bolka lecz także totalniactwo oczekujące krytyki rządzącej w Polsce prawicy.

No cóż! jedno jest pewne, że nie tylko L. Wałęsa czyli TW Bolek zostali ośmieszeni.

Kogo tym razem wezwą na pomoc?

Może zaproszą na stadiony polskie z cyklem koncertów kultową kapelę z Korei Północnej lub ulubiony ansambl V. Putina i wyżebrzą od nich krytykę rządów PiS?

Mnie zastanawia zaś dodatkowo to, co sobie pomyślał M. Jagger, gdy mu zasuflowano ten apel Bolka?

Zamiast Paint in Black, Satisfaction, Brown Suger, Norvegian Woods, Angie miałby wykonać pod zamówienie totalniaków oranżację-agitkę pt" Not as take ...Consitution " wykorzystując podkład z przeboju "Jumping Jack Flash."
A chórek zmieszany z Farmozona, Hadacza, Kacprzaka, Zolla, Rzeplińskiego, Stępnia, oraz dziewoji w topless; Gersdorf, Gretkowska, Środa, Płatek, Wielgusowa, Waltz i Kidawa Błońska wymachujące stanikami porykiwałby, ryczałby; Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja!

pzdr

p.s. Rolling Stones był jednym z moich ulubionych onegdaj zespołów.
Od samego początku nie za bardzo trawiłem tych słodko mdlących Beatlesów.
Brzmienie RS miało w sobie to coś, ten pieprz.
Niestety w naszej paczce byłem z kolegą Luckiem w mniejszości jeśli chodzi o sympatię dla Micka Jaggera i jego wspólników.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (11 głosów)