Niechciany czerski gorący kartofel. Andrzejek Hadacz!? GWnianym człowiekiem roku!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Siedzący już na walizkach i kartonach Bronisław Komorowski ( mój sąsiad senator PO pracowicie od poniedziałkowego ranka znosił kartony do swego samochodu!) był szykowany na człowieka roku przez czerskie GWno!
Wszystko było gotowe!, ba! nawet chciano rozszerzyć to wyróżnienie nie tylko na całą dekadę lecz ćwierćwiecze tej kaprawej III RP!

Tyle,że Polacy zrobili psikusa tej antypolskiej menażerii! i w pierwszej turze dali większe poparcie Andrzejowi Dudzie, kandydatowi z PiS, zaakceptowanego przez całą prawicę!

A w drugiej zwyciężył A. Duda!

I cała kłamliwa manipulatorska konstrukcja, koncepcja polakożerczego Michnika wzięła w łeb!
O kant!
Teraz muszą na gwałt szukać sybstytuta dla swego Gwnianego wyróżnienia!

Jak z tego wybrnąć?
Michnik i jego odczerscy krętacze mają zawrót głowy!
Wszystko gotowe, jeno kandydata brak!

Nie tak dawno już to przerabiali, mieli niemal żelaznego kandydata, faworyta do jednej ze swych popłuczkowych nagród mających w sobie raczej więcej z obuwia sportowego niż greckiej bogini!
Ich spedalona kapituła wszystko zaklepała czyli Ignaca lat ok 40 nominowała, gdy raptem wszystko się walnęło.
Ich faworyzowany nominant Ignac lat 40 i kilka, poskarżył się publicznie, że bliska mu ideowo niejaka Kinga lat ponad 60 regualarnie go wykorzystywała!
Ba! gwałciła go! czyli ujawnił klimaty, scenerię niemal z celi więziennej!
I wcale to nie była literacka konfabulacja ze stron jego nominowanej książki lecz real z kanapy w domu jurno/rzeczonej Kingi!

I rozszedł się i tak już nie tylko po zasmrodzonych salonach III RP zapach nie lepszy od odstojników szamba!
Ignac l. ponad 40 zaczął polemizować na tweeterze w konwencji mocno GWnianej delikatnie rzecz ujmując z Kingą lat ponad 60!
I nie tylko parytety się walnęły, bo wylazły na wierzch jak wszy z kaleson czerwonoarmiejca także układy męsko/męskie kapituła/nominanci!

Wtedy na tym Kingowo/Ignacowym molestunku/gwałtunku niespodziewanie skorzystało jedno z resortowych dzieci( konkretnie syn resortowców), potomek kominternowsiej żydokomuny inkasując czek za swe małowartościowe w sumie poligramoto/gnioto/ wypociny na całkiem znośną okrągłą sumkę 100 000 zł!
Tak więc po chwilowym skandalu Michnikowi udało się całkiem zgrabnie wybrnąć z tego smrodu Kinga/Ignac/materac/kapituła!

Ale co teraz?, gdy z takim nakładem sił i hałaśliwych przygotowań wszystko niemal gotowe było pod imienne wielkie wyróżnienie dla Bronisława Komorowskiego?
Jak z tego wybrnie Michnik i jego redakcja tudzież salon?
Wszystko poszło się bujać!
Tak jak pan Bronek i suta dotacja 18-19 mln zł PO wyrzucona w błoto, gotowe smokingi nie tylko Michnika, Wajdy, Olbrychskiego czy Pszoniaka!
Wymaślona do granic nieprzyzwoitości laudacja!
Na nic! wszystko na nic!
Efektywność...ZEROWA!
I co na to L.Balcerowicz z swoimi chłopcami od noszenia jemu teczki?
Jak to wszystko przenieść na propagandowo/demagogiczną przesłankę efektywności!
I prezes NBP ze swoją durnowatą opinią obrażającą nie tylko miliony młodych wyborców lecz także ... prezydenta elekta też! ( aczkolwiek ośmiorniczkowy prezes banku uważa, że to jego mętno.żałosne wyjaśnienie z pod kropki sprawę zamyka!)

Ale tak zwycięski, skuteczny, elegancki pan prezydent elekt z klasą, wielką klasą! jak niezadowoleni antysystemowi, oszukani przez Tuska i PO wyborcy mają ten komfort, że im wisi to czerskie, michnikowe Gwniane wyróżnienie!
I mnie też!

I któż zostanie tym substytutem? czerskiego GWna?
Kogo "uszczęsliwią"? i za co? chyba za tzw całokształt!, bo innego wyjścia nie widzę!
Panu Bronkowi teraz bardziej potrzebne są kartony, sznurek i taśma na spakowanie się do Budy... ruskiej! niż to GWniane wyróznienie! i klaka zapłakanych zastrachańców.

Lista awaryjnych pretendentów dość długa!
Może by tak przyznać zbiorowy człowiek roku wg czerskiego michnikowego GWna?

Zasłużyli, zapracowali!

Lis, Karolak, Hadacz, Jowita, Kraśko, Sobieniowski, Gugała, Olejnik, Pochanke, Balcerowicz, Olbrychski, Smolar,....
Lista nominantów jako sybstytutów jest doprawdy długa, ale wszyscy oni razem i każdy z nich z osobna naprawdę spełniają kryteria salonu IIIRP i odmichnikowej kapituły!
Skoro pan Bronisław ich zawiodł niemal na finiszu uwalając nie tylko 18 mln w kampanii, ale i wygraną też! ( choć uważam, że mimo wszystko zasłużył chłop na tego ludzia roku! miałby na budyruskiej odludziu nagrodę POcieszenia!), to niechaj chociaż ci pozostali zostaną uhonorowani!
Zaslużyli, napracowali się!
Tak się upaskudzili, że to GWniane wyróżnienie byłoby naprawdę zasłużonym, sprawiedliwym zwieńczeniem ( finis lub opus coś tam!!!) dopełnieniem ich starań, trudu i gorliwości!

Więcej odwagi Adamie czerski!
Ta nagroda nie może trafić do kanciapy III RP!
Ona musi być przyznana!
Niechaj Olbrychski czy inny Pszoniak chociaż przez zaciśnięte zęby i łzy wygłosi laudację, bo może to już być ostatnia taka okazja!
A pan, Adamie między jednym kopiastym talerzem ulubionej wątróbki wieprzowej z cebulą a kolejnymi! znajdzie czas i nawet w klumpach/kaloszach wręczy tę nagrodę!
Będzie to swoiste symboliczne zwieńczenie ćwierćwiecza nie tylko pańskiego kominternowskiego trudu! przy akomapaniamencie muzycznym
Pendereckiego, który nawet w bulu jakąś etiudę mocno rewolucyjną też jest w stanie jeszcze z siebie wykrzesać!
Alons enfents! jak mawiali starożytni mieszkańcy nad Wołgą!

Wpierod rebiata! jakby im odkrzyknęli ci gołodupcy- bezgaciowcy znad Sekwany.

pzdr

p.s. a moja biało-czerwona dumnie szaleje za oknem! furkocze, łopocze!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Ja bym mu dał nawet i tytuł agenta ostatniego pięciolecia z WSIowego "GWna".

Bo służąc WSI jak wierny pies zasłużył sobie na to...

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1481420

sław uniesie terau ciężar tego oto wektorowego pucharu:

 

i te wszystkie laury - laurowe, diamentowe i cholera wie jeszcze jakie, którymi wazeliniarze namaszczali go przez 5 lat. Tyle wymyślonych specjalnie dla niego tytułów i wszystkie nagle poszły się yyyy.....

No chyba, że czerski wątróbkarz zceduje ten dziś "bezpański" tytuł GW-nianego ludzia roku na panią premierę Kopacz. Pasuje jej jak ulał !

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1481543

ruskiej!?

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#1481560