Nabuzowana abuzywnie kauzyperda bankowa E. Kopacz i jej ekipa POgrąża nie tylko frankowiczów

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Miałem juz sobie dać luz, wyciszyć się! wszak to już mamy pierwszy dzień Wielkiego Triduum!
Niestety ta niszczycielska łobuzeria antyPOlska, od'buzer'ska ekipa, te nabuzowane nicPonie nie zwalniaja, ani na chwilę nie ustają w ograbianiu,, gnębieniu naszych obywateli.
Ledwo polskie firmy z wielkimi stratami wyszły na prostą po tzw opcjach, to mamy kolejne ofiary skandalicznych, nieuczciwych toksycznych produktów bankowych.
Frankowicze, to kolejna ich ofiara.
I zdawałoby się, że rząd na modłę węgierskiego będzie bronić naszych ugotowanych we frankowe opcje rodaków!
Zdawałoby się, że tak będzie!
Otóż nie! po raz kolejny okazuje się, że ta ekipa, to nie tylko rzecznik nieuczciwych banków, lecz także ich obrońca.
Ekipa E. Kopacz jest ich kauzyperdą.

Aktualnie na wniosek węgierskiego rządu Europejski Trybunał Sprawiedliwości analizuje jego racje broniące interesów węgierskich obywateli przed zagranicznymi bankami w głośnej juz sprawie nie tylko w Polsce i na Węgrzech toksycznych opcji frankowych.

Co znamienne rząd E. Kopacz też deklarował intencje obrony ponad pół milionowej rzeszy Polaków utopionych w te kredyty, czyli raczej opcje walutowe.
Ba! pani Kopacz perorowała, że stanie po stronie pokrzywdzonych obywateli!

I stanęła! jak to ma w zwyczaju rozkraczona!

Ale po stronie banków! głównie tych zagranicznych, bo to one są beneficjentem jak na razie tych toksycznych dla polskich kredytobiorców opcji!
I rząd Kopacz zagrał jak zwykle PO swojemu, czyli kiwnął tych, których ma obowiązek bronić!
A jak kiwnął? zostawił ich jak to ma w zyczaju od lat siedmiu na ... kamieni kupie!( początek ominąłem ze względu na Wielki Tydzień!).

Nabuzowana kłamstwami Ewa Kopacz po raz kolejny daje POpis swej prawdpomówności!, gdyż jej list w imieniu polskiego rządu do Europejskiego Trybunału Śprawiedliwości jest jakże odmienny tak w formie jak co istotne i treści od tegoż listu-wniosku premiera Orbana występującego w obronie Węgrów nabranych na toksyczne opcje walutowe przez pazerne zagraniczne banki!
I wiele na to wskazuje, że posłuży on ETS, stanie się pretekstem do nieuznania racji polskich frankowiczów!
Orban broni swoich rodaków!
A E. Kopacz ... lobby;uje na rzecz banków!, gdyż list ten ...cichcem! wysłany do ETS ubiegłej jesieni to nic innego jak jedynie propagandowy kamuflaż, że rząd Kopacz usiłuje bronić swoich obywateli przed skutkami chciwych baangsterów!
A w rzeczywistości posłuży do utrącenia racji polskich ofiar nieuczciwych, toksycznych bankowych opcji.

W tę komedię, rzekomą obronę frankowiczów oraz klientów tzw polisolokat wpisuje sie też prezydent B. Komorowski, który ma czas by bredzić o szogunie, bawić się z cielaczkami, lecz nie znajduje go na zabranie głosu w sprawie oszukiwanych przez banki rodaków!

Tak więc jedna ściema goni następną! czyli nabuzowana ekipa Kopacz bierze się za ... tzw zachowania abuzywne!
Znając zdolności pani Kopacz, szczególnie zaś jej sławetne już rozumienie terminów pochodzenia obcego ( nie tylko vide Dojcze Kabana) śmiem przewidywać, że abuzywność jest dla niej, znaczy premier Kopacz bliższa buzowaniu niż klauzuli niedozwolonej!

Więc będą buzować! walić nas kolejnymi kłamstwami po oczach!

I tak oto ta koalicja pod rządami premier E.Kopacz nabuzowana głupotami, odzwierzęcą wręcz nienawiścią do jedynej tak naparwdę partii opozycyjnej będzie dalej nie tylko brnąć w te demogogiczne durnoty, lecz co gorsza co rusz będzie tracić cenny czas poświęcając nasze interesy.

Nabuzowaną ( jeszcze wtedy nie abuzywnie!, bo nie słyszała o tym terminie!) premier Kopacz pamiętamy z jej sławetną już kłamliwą deklaracją sejmową, gdy zakasała rękawy i razem z patomorfologami Putina oraz gen.Anodiną tudzież płk Parulskim przekopywała i przesiewała podsmoleńskie bagniorko!

I tego jej buzowania końca nie widać!

"Trza końca patrzeć" jako był rzekł do pustej sali klasyk, niejaki Sekuła zamykając posiedzenie komisji hazardowej!
Ale! gdzie ten koniec?
Ba! wszak nie widać końca tych nabuzowanych idiotyzmów!

Nabuzowana ekipa premier Kopacz jeszcze nie jeden od'buzer'ski abuzywny idiotyzm będzie usiłowała nam wcisnąć! nawet w życzeniach wielkanocnych.

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

strumień kasy

 

słowem dobrym o Węgrzech

pisnąć się nawet nie odważę

bo mi zaraz strumień kasy

odetną dobrotliwi lichwiarze

Vote up!
6
Vote down!
0

jan patmo

#1472226

Współpraca Millennium Bank z Bankiem Polska Kasa Opieki S.A. – czyli kup pan cegłę

Nikomu nie radzę otrzymywania przekazów z zagranicy na konto walutowe w Millennium Bank.

Bowiem, pomimo tego, że tzw. „wire transfer” jest opłacany przez nadawcę -- to Milenium korzysta z pośrednictwa Bank Polska Kasa Opieki S.A., który dolicza znaczne dodatkowe "swoje opłaty" jako "bank korespondent" Millennium!

Warto dodać, że przedstawiciele Millennium Bank przy otwieraniu konta walutowego w tym banku nie uprzedzają swoich klientów o tych znacznych dodatkowych opłatach za transfery z zagranicy!

Pewnie dobry prawnik mógłby powiedzieć, czy takie praktyki są zgodne z prawodawstwem regulującym działalność banków w Polsce!

Moim skromnym zdaniem, takie dodatkowe "opłaty" przypominają czyny gościa, który na jakimś ciemnym rogu "sprzedaje" nam cegłę - nie zostawiając żadnej możliwości wyboru...

Są jednak banki, które takich nieetycznych metod wykorzystywania swoich klientów nie stosują, więc warto ich poszukać...

Dlatego, Millennium Bank powinien zmienić ten swój "korespondent bank " – z tym, że proszę zarząd Millennium o przesłanie mi stosownego honorarium za tę radę!

To w jakimś stopniu wyjaśnia jedne z najdroższych w Europie opłaty za „usługi” bankowe, bardzo wysokie zyski banków w PRL-bis i milionowe płace ich zarządów, a także pokazuje jak zamiast pomagać – banki wykorzystują swoich klientów.

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1472282