Kandydaci PiS:K. Ardanowski i K. Czabański zapraszają liderów PO do dyskusji

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Dwaj kandydaci zjednoczonej prawicy okręg nr 5: Grudziądz-Toruń-Włocławek lista nr1, z PiS: Krzysztof Ardanowski (nr 5) oraz Krzysztof Czabański ( nr 1 ) zaprosili toruńskich liderów PO; Arkadiusza Myrchę oraz Tomasza Lenza do dyskusji przedwyborczej n/t stanu Polski po ośmiu latach rządów PO/PSL.

Dyskusję-debatę zgodził się poprowadzić prof. Andrzej Zybertowicz na kanwie najnowszej książki „Państwo Platformy. Bilans zamknięcia” autorstwa prof. Andrzeja Zybertowicza oraz jego doktorantów; Macieja Gurtowskiego i Radosława Sojaka.

Pierwsza odbędzie się w Grudziądzu, 17 października, w sobotę, o godz.17.00 w Sali NOT przy ul. Piłsudskiego 20.
Druga – we Włocławku 23 października, w piątek, o godz. 18.00. w auli Wyższego Seminarium Duchownego przy ul. Prymasa Stanisława Karnkowskiego 3.

Dyskusja mogłaby być ciekawą, gdyż książka jest jak na polskie warunki umikalną, wręcz doskonałą, perfekcyjną w każdym calu, czyli na każdej stronie i bardzo, a to bardzo ...OBIEKTYWNĄ analizą rządów ośmiu lat rządów PO, opartą wyłącznie o dane, analizy, informacje zaczerpnięte przez trzech autorów tylko z rządowych agend typu ZUS, GUS, instytuty badawcze.

Byłem na spotkaniu z autorami tej książki.
Nie ma w niej partyjniactwa, sympatii, antypatii, ataków, agresji.
Zero zadęcia, żadnej demagogii tylko brutalne dane, wykresy opisujące minione osiem lat rządów PO aczniew wielu dziedzinach naszego życia.
Na jej stronach rządzi tylko proza!, proza naszego polskiego życia.
Książka ta jest kapitalną rekapitulacją tego okresu.
Tam nie ma zbędnych słów.
Tylko dane i fakty!
To mocna książka!
Niestety tym gorzej dla faktów, czyli rządzących.
I dla nas, Polaków też.

Czy liderzy PO z Torunia ( 1 i 2 ) odważą się skorzystać z zaproszenia Jana Krzysztof Ardanowski, Pełnomocnika PiS w Okręgu nr 5 oraz
Krzysztofa Czabańskiego, lidera listy PiS do Sejmu w Okręgu nr 5 staną z nimi do dyskusji n/t stanu Polski?

Czy też raczej POzostaną wyłącznie na ... słupach i banerach ze swymi urzędowo-zadowolonymi plastikowymi, przylepionymi uśmiechami?ć

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)