Czy krymska konfiguracja leśnych dziadków i tym razem wieczorem POprawi wynik wyborczy?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Leśne dziadki znów bawią się w cyferki! Co im tym razem wyjdzie? Co też skonfigurowali?
" Platformie się zazwyczaj poprawiają wyniki na wieczór "-to słowa obecnego marszałka, a niedoszłego sołtysa z Chobielina.

I przypominaja mi się słowa prymitywa Gomułki " towarzysze! jeśli sądzicie, że oddamy władzę przez jakieś cyferki?". " raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy "!

Jak należy odczytywac słowa Sikorskiego, że już POd wieczór zmienią się wyniki wczorajszych wborów!?

O pracy tej żalosnej pkw szkoda nawet słów?
Gdy patrzę na te tępe mordy suto opłacanych figurantów, dobrze odkarmione, zadowolone z siebie gęby, to nie mam wobec nich większych oczekiwań poza jednym, żeby ktoą ich zdrowo kopnał w ....!
Nic więcej, bo sami nie zrezygnują. Bez względu na ilość kompromitujacych ich zachowań, nieróbstwa, bezmyślności będą trwać!
I czy to tylko nieumiejętność, niedudacznictwo?
Czy raczej coś grożniejszego!?

Ćwierć wieku temu byłem członkiem okręgowej komisji wyborczej; ręcznie, na piechotę ( ołówek, kalkulator, długopis, telefon) podliczaliśmy wyniki głosowań z obwodowych komisji.
I tak liczono w całym kraju w czerwcu 1989r.
Szło szybciej, składniej niż tym tzw leśnym dziadkom.
Nad ranem mieliśmy wyniki.
Był tylko problem z tymi z najdalszych odległych miejscowości z braku dobrej łączności tel.

Co wyliczą tym razem?
Pójdą znów w "głosy nieważne"!? czy tym razek w konfigurację? krymską konfigurację! cokolwiek by to znaczyło!

Obserwując te "manewry" nie mam już od kilku wyborów absolutnie i to żadnych wątpliwości o dokonywanych przez ostatnie wybory machlojek przy POdliczaniu głosów!
Od kiedy to już trwa?
Jestem pewien, że prezydenckie z 2010 zostały na drut! sfałszowane na fali POsmoleńskich żółwików!
A cudowne odrobianie ponad 7 % straty przez tuskowych POd wieczór w ostatnich wyborach do PE!?
Czy to miał na myśli Sikorski!?, że " Platformie się zazwyczaj poprawiają wyniki na wieczór "!

Mam nadzieję, że tym razem PiS był na to już porządniej przygotowany!
Wszak dziś komórki, tablety i inne gadżety pozwalają już stworzyć od ręki alternatywne własne "archiwum" z zapisem niemal każdego protokołu ze wszystkich komisji wyborczych i wręcz od ręki mieć i podawać niezależne wyniki nie czekając aż te 'leśne dziadki" przeszkolone na Krymie przefiltrują na ruskich serwerach i wysmażą kolejną wygraną PO!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (25 głosów)

Komentarze

Tym bardziej że system padł,i ręczne liczenie POdjeli głosów.

Vote up!
13
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1451212

na zamówienie

 

na zamówienie poprawi

wynik każdego głosowania

poprzez ruskie serwery

do bulu resortowy Wania!

 

PS No cóż, wystarczy się tylko dobrze zareklamować!

Vote up!
8
Vote down!
-1

jan patmo

#1451224

I przewały POszły jak konie PO betonie,w Lubelskim 116% głosujących,tak POdała komisja wyborcza,jaja jak berety,dalej,na śląsku duża przewaga PO nad PISem,mówię wam jesteśmy krajem gdzie cuda są na POżdku dziennym,i  się objawiają,POprostu święty kraj,rządzony przez świętych.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1451244

no bo przegrala dzieki falszerstwu miminimalnie tylko i to juz ich cieszy bo rzeczywistosc to by poszla na dno.

Ale i tak sie nie ma co cieszyc PIS dalej jest przegrane bo ilosc glosow jakie poszly na partie inne jak PO sa glosami na ta sama bande zlodzieji ktora wspolnie z PO rzadza krajem.

Przeciez jakim durniem trzeba byc zeby glosowac na PSL czy SLD.

Vote up!
12
Vote down!
-2
#1451263

Nie było męża zaufania PiS.

Ilu mężów zaufania zbrakło PiSowi!

Vote up!
9
Vote down!
0

kazikh

#1451267

ze PIS ma mniej czlonkow, niz jest siedzib wyborczych i nic nie robi, aby w swoje szeregi przyjac wiecej czlonkow i moc realnie kontrolowac wybory.

W komisjach i obsludze jest wciaz ta sama postPRLowska klika i ich rodziny czy pociotki, tam nie ma przypadkowych ludzi z ulicy.

W bolszewickim zaglebiu jakim jest Zawiercie do zloba startowali wciaz ci sami co byli za PRLu stare komuchy a wkomisjach sa ich pociotki badz tez profitenci starego ukladu.

W zeszle wybory wlasnie w Zawierciu falszowano wybory na grande uniewazniajac glosy na PIS, zlofdziej wygral ale zlodziej nie chcial sie dzielic i zlodzieja wsadzili do pierdla - mowa wlasnie o prezydencie Zawiercia.Te miasto bylo ewenementem w Polsce gdyz tam nie "bylo" korupcji.

Policja byla tak skorumpowana ze nie lapala zlodzieji, oczywiscie tycjh PObolszewickich czy postPRLowskich bedacych w ukladzie dzierzacym wladze.

Jak zwykle agent S/E POptrawniosci bolszewickiej okazal czujnosc. palujac moje wpisy.

Punkty komentatora
17 Listopada, 2014 - 12:09
Negatywna ocena mojego komentarza (6)
Zatwierdzone
view

-6
Punkty komentatora
17 Listopada, 2014 - 12:05
Negatywna ocena mojego komentarza (6)
Zatwierdzone
view

-6
Punkty komentatora
17 Listopada, 2014 - 12:04
Negatywna ocena mojego komentarza (6)
Zatwierdzone
view

-6
Punkty komentatora
17 Listopada, 2014 - 12:02
Negatywna ocena mojego komentarza (6)
Zatwierdzone
view

-6
Punkty komentatora
17 Listopada, 2014 - 11:54
Negatywna ocena mojego komentarza (6)

a kto jest miedzy inymi obecny oto lista.

  • Roman z USA
  • wilk na kacapy
  • Satyr
  • Wojciech z Wrocławia
  • Mind Service

Doadam ze S jest w czolowej elicie punktowej propagowanej przez Gawriona.

Po tych minusach dokladnie widac co tu sie dzieje i  jak tu sie broni sie zydokomuny atakujac takich jak mnie prawicowcow.

PS.Z  Zawiercia mam informacje z pierwszej reki od zakamuflowanych politycznie czlonkow komisji wyborczej.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1451277

Bo nie ma takie siły! Ileż to żałosnych komunikatów już wydali z siebie członkowie pkw. Ciągle powtarzają o wadach systemu, częściowych wynikach. O niewydolności program  jaki zakupili!

A tu widać, że ci ludzie zyją po prostu w jakims mało raealnym świecie, w rzeczywistości dla nich niezrozumiałej, nie potrafią najzwyczajniej w świecie skorzystać z narzędzi jakie sobie zakupili na koszt podatnika.

I co najgorsze, że oni nie mają sobie nic do zarzucenia!

Jest im dobrze w tym bajzlu jaki sobie stworzyli!

Bo w bałaganie w chaosie jest metoda, ich metoda na manipulowanie wynikami wyborów!

Pamiętam jak w trakcie obliczeń  tegorycznych wyników do PE z 7 % nocnej przewagi PiS nad PO raptem nad ranem zeszło na remis, by już po poludniu ogłosić minimalną przewagę Tuska!

I wcale sie nie zdziwię, gdy wykażą gdzieś ponad 100 % frekwencję, gdzie na PO bedzie oddanych 99,99% głosów jak onegdaj do Rady Najwyższej Zw. Sowieckiego.

To towarzystwo stać na to bez najmniejszego rumienia i mrugnięcia okiem!

Oni czuja się bezkarni, gdyż są nieusuwalni, nie do ruszenia. To dożywotnia synekura. Przyspawani, zblatowani. Tylko prezydent Komorowski może odwołać członka pkw i to cyt. " ... na uzasadniony wniosek instytucji, która wskazala, zarekomendowała sędziego do pkw..." i to tylko w przypadku naruszenia obowiazków!  A jaki obowiązek oni naruszyli nic nie robiąc!? żaden! tak wiec nie ma tytułu, brak podstawy prawnej do takiego wniosku! Zresztą i sam onże jest tak na  mój nos beneficjentem stosowanego przez nich " systemu".Układ zamknięty.

Stąd ta ich bezkarna " twórczość". Mówią co chcą, robia co chcą, kpiąc sobie z powierzonych im obowiązków. Pilnują tylko jednego, aby PO krzywda się nie stała. i to ich zasadnicza rola. Strzegą układu. Niic do nich nie trafia. Ani wstyd, drwina, ani kpina, żadne memy ich nie wzrusząją,. Siedzą za prezydialnym stołem i tępo patrzą przed siebie. Kasa leci.

" I zrób takiemu dziecko" jak  to w przypadkach beznadziejnych zwykł mawiać Kisiel! Przeszkoleni w Moskwie, wybyczyli się na Krymie i rżną wariata, lecą w głupa, albo ...........!!!

I co dalej? skoro chłopaki deklarują się liczyć nawet na piechotę! Pracowitości nikt im nie zarzuci! Szczególnie pan prezydent!

Rosjanie maja takie powiedzonko. "Walać duraka"! I Iwalaja duraka! i to jeszcze jak!

 

pzdr

Vote up!
8
Vote down!
0

antysalon

#1451302

zachowania "Leśnych" niekoniecznie musi świadczyć przeciwko nim.Może jest to sposób, by zachować elementarne resztki twarzy przez tych ludzi i ewentualnie zachować stołki, odcinając się od sfałszowanych wyborów.Na dobrą sprawę, Leśni, posiadający przeciaż wiedzę o genezach wcześniejszych "cudów" nie dysponują aż takim szerokim wachlarzem możliwości,by wlączyć przekaz na ten temat a unikając, jednocześnie, drażliwych metod ...Choćby unieważnienia wyborów.Istnieje jednakże i drugi koniec tego kija- może właśnie idzie o to, by móc unieważnić przegrane przez POmazańców, wybory...Gdy analizuję fakty, zdarzenia, które mają miejsce w "naszym(?)" kraju, to namacalna wrręcz jest rosyjska łapka....Kiedyś pisałem o tym, że niespotykanym, politycznym zjawiskiem jest byt PSL-u jako języczka u wagi naszej polityki, jako koalicjanta do wzięcia przez KAŻDEGO chętnego, gwarantującego dostęp do władzy. Idąc dalej, to może nasza pamięć już nie sięga, ale spod jakiego znaku jest polityk, który podpisał "doskonałą umowę dot. gazu, kto, w sposób ewidentny, sabotuję możliwość uzyskania rekompensat przez rolników, bo o tak bezdenną głupotę ich nie posądzam...To są znane wszystkim fakty, ale umowę gazową próbowano przedstawić nam jako sukces...Wiemy ile razy ważniejsza była wierność wobec koalicjanta od obietnic dla wyborców.itd, itd...A tu BUM!!! i siła polityczna, której wróżono przegraną z kretesem, zajmuje III miejsce-kolejny przypadek...I o to mi chodzi, o tę chroniącą rękę, ten języczek...Ingerencja w POmazańców była by zbyt ewidentna, ale infiltracja PiS i PSL jak najbardziej wskazana dla naszego dużego sąsiada. Oby była to tylko moja spiskowa teoria dziejów,bez bytu w naszym "realu"....

Vote up!
5
Vote down!
0
#1451360