447! wyłudzić na ...jarmułkę

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Od momentu wybuchu kryzysu wywołanego rzekomo niezręcznymi zapisami ustawy o IPN jestem przekonany, że nie o to idzie.

Jest drugie dno.

Idzie o wielką kasę i to jest klucz do zrozumienia powodów tak gwałtownego, brutalnego ataku środowisk żydowskich w Izraelu, a USA i w Polsce.
Czyli totalnego, brutalnego ataku na Polskę, na rząd, parlament, prezydenta.
Polacy in gremio zostali oskarżeni nie tylko o antysemityzm, lecz co jest wyjątkowo wredne jako współwinnych z Niemcami za ludobójstwo.
Wredne, wulgarne, nieprzyzwoite!

To mało powiedziane.

Sygnalistą, czyli sygnalistką tej nikczemności była ambasador Izraela w Polsce, która za zlecenie, polecenie rządu tego państwa to zrobiła.
Nikczemność ta, moim zdaniem zawiera się nie tylko w miejscu, terminie tych oskarżeń, które zawspółbrzmiały z tymiż samymi wypowiedzianymi przez ambasadora Rosji.

Dla mnie, to preludium do kolejnej antypolskiej akcji.
Kasa, kasa, kasa!
Trzeba Polskę, Polaków zrównać z Niemcami, przypisać nam współwinę.
Zohydzić publicznie w oczach światowej opinii publicznej, aby potem wystawić rachunek.

447!, czyli Polska, Polacy muszą zapłacić.
Komu?
Głównie amerykańskim organizacjom żydowskim za mienie byłych obywateli II RP wyznania mojżeszowego.

I tu widzę tę nikczemność, brutalność i pazerność.

Albowiem to się kłóci nie tylko ze zwykłą przyzwoitością, a do sprawiedliwości to się ma, że ho, ho!
Trzeba pamiętać, że te środowiska amerykańskich Żydów łączy z byłymi obywatelami polskimi pochodzenia żydowskiego tylko...jarmułka.
Albo i nawet nie ona.
Wielu z nich, nawet jarmułki od lat nie założyło, bo gros z nich, to bezbożne mocno zlaicyzowane środowiska, którzy gdzieś mają nie tylko szabas.
Co gorsza zaś i istotne dla pamięci o pomordowanych przez Niemców, Hitlera Żydów europejskich, w tym polskich, wielu tam obecnie w USA stowarzyszonych, to potomkowie tych, którzy w latach trzydziestych nie widzieli niczego złego, aby jedna z ich gazet przyznała Adolfowi nagrodę człowieka roku!
Ba! było nawet gorzej, gdyż palcem nie kiwnęli nie tylko, aby przygarnąć błąkających się, dryfujących po Atlantyku swoich współwyznawców, uciekinierów z Europy, ale co gorsza odesłali ich, skierowali z powrotem w łapy Adolfa, do hitlerowskich obozów na pewną śmierć.

To oni, ro wszechpotężne, wpływowe środowiwsko w Ameryce; w administracji amerykańskiej pozostawili tę europejską biedotę żydowską na pastwę zbrodniarzy niemieckich.

Byli głusi nie tylko na raporty, analizy Polskiego Państwa Podziemnego.
Byli też ślepi, ale ta ich ślepota wynikała z zimnej kalkulacji, nie widzieli bowiem interesu w obronie i pomocy europejskim współwyznawcom.

Perfidna, zimna kalkulacja.
Interes, geszeft!
Wtedy i jarmułkę założą.

Dzisiaj wielu z potomków tych wyżej wspomnianych środowisk, organizacji, wykalkulowało sobie, że jest okazja na kolejny interes na byłym majątku pozostawionych wtedy, w latach wojny samych sobie europejskich, głównie na polskich Żydach obywatelach IIRP.

447!
Kasa, kasa, kasa.

447!
To wulgarna próba ograbienia naszego kraju pod pozorem odzyskania mienia pożydowskiego.
Mienia im nienależnego.

447 jest próbą wyłudzenia od Polski, Polaków odszkodowania przez amerykańskich Żydów, którzy nie są w żadnym stopniu spokrewnieni, nie są spadkobiercami wymordowanych przez Niemców obywateli IIRP.
To brutalna, wredna, wulgarna próba najpierw zastraszenia, potem zmuszenia polskiego rządu, parlamentu do wypłacenia nienależnych odszkodowań.

I temu wszystkiemu moim zdaniem służy ta heca zapoczątkowana agresywną, ahistoryczną wypowiedzią ambasador Izraela.

I wspiera ich, antypolski hałaśliwy akompaniament; środowiska czerskiej, wypowiedzi niby to polskich europosłów z PO.
Nie próżnuje też Soros!
Nie dziwią i nie zdziwią mnie prostackie, polakożercze, pozbawione elementarnej wiedzy nie tylko historycznej wypowiedzi niektórych amerykańskich kongresmenów.
Ja w odróżnieniu od opinii polskiego msz, widzę w nich zaplanowaną antypolską kampanię, a nie zwykłe nieuctwo.
Aczkolwiek w tym środowisku nie brakuje też po prostu nieuków, tępaków.
A nieuctwo wsparte np. kasą Sorosa dobrze się sprzedaje.

447!
Polski rząd musi się przed tą grożbą mądrze obronić
I polskie sądy też!
Polskie sądy!
Tyle, że nie tylko po wyrokach w sprawie niejakiej Agnes Trawny, gdy zapłacono jej odszkodowanie nie wiedzieć czemu za majątek w Nartach ( koło Szczytna), mam wątpliwości co do morale i wyczucia ( i też poczucia) polskiej racji stanu przez sędziów!
Uogólniam! wiem, publicystyka mnie może tłumaczyć.

Dzisiaj nastały ciężkie czasy, gdyż niemal każdą krytyczną wobec Izraela, Żydów wypowiedż czy opinię wszelkiej maści polakożercy kwalifikują jako antysemityzm.

Antypolskość w wydaniu Polin, łżeczerskich i łżewiertniczcych czy springerowskich beobachterków!, to mamy jak w banku, deutsche banku!
Naturlich!

Genau!

Szczególnie zaś ci tak..."pobożni" medialnie Żydzi, jak Adam Michnik czy Dominika Wielowiejska.
Ale niech tam sobie mnie kwalifikują.
Nie oznacza to bowiem, że nie zapytam ich.
Kiedy to np. pani Dominika była ostatni raz w bożnicy?
A czy red. Adam szanuje szabas? a Waldek Kuczyński zakłada jarmułkę?

Jarmułka!

Iluż to mądrali za ten jeden wyraz już mnie do antysemitów zaliczy!
Jakoś przeżyję!
A jak przeżyję, to żyć ....będę!( jak mawiał klasyk...pan doktor Koziołka Matołka!)
Bowiem pochodzenie ( Kresowiak) i "papiery" i tak mam mocno podejrzane; skoro rodzice nie tylko pomagali swoim bliźnim zamkniętym w gettach nr 1 i 2 w Grodnie, lecz co gorsza byli też zaprzysiężeni jako żołnierze X Obwodu Inspektoratu Grodno Armii Krajowej#.

pzdr

p.s.

# Co najmniej trzy grupy partyzanckie wywodzące się z Obwodu nr 10 przetrwały jednak aż do początku lat 50. Ciężar działań organizacyjnych przeniesiony został wówczas na tereny litewskie – za Niemnem. Ostatnia z nich, dowodzona przez Stanisława Burbę „Skoczka”, została zlikwidowana przez sowieckie służby specjalne dopiero w 1953 r)

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

- t.z.w. "naród wybrany" ...

Vote up!
3
Vote down!
0

ke-fas

#1562811

Pohukiwania Iranu, na temat atomowego ataku na Izrael, to nie są czcze groźby!. Ten dzień nadejdzie, kiedy cierpliwość zostanie narażona na ostateczną próbę!. To już nie dekady, a lata!. Ustawa 447, czyni Polskę niewypłacalnym dłużnikiem. Społeczeństwo jest zadłużone ponad miarę!. Mówi się, że wszystkie banki w Polsce są w rękach niemieckich. To nie jest prawda!. One są w rękach żydowskich, obywateli Niemiec!. Polacy są niewolnikami banków, ponad 80% obywateli, ledwo wiążę koniec z końcem. Większość przychodów, natychmiast zabierają raty. Z tej perspektywy, ustawa senatu USA, jest kamieniem do szyi!. Podwaliny pod nią, położyli dwaj rezydujący w Polsce żydzi!.  Na co dzień udający niezbyt zgrabnie zresztą, Polaków!. To Tusk i Komorowski!. Pierwszy zapewnił Kneset, o nieprzedawnieniu roszczeń, drugi już szukał pieniędzy, oddając żydom, polskie Lasy Państwowe!. Obecny rząd jest tak samo zwasalizowany i uległy!. Powinien popędzić z Polski Danielsa, oraz kategorycznie uciąć wszelkie spekulacje o nienależnych odszkodowaniach!. Jasno i głośno przedstawić polskie stanowisko. Nie dostaniecie nawet jednego szekla, nawet jednej cegły, z odbudowanych przez naród kamienic!. Zapomnijcie o dalszym dojeniu Polski!. Ale kto ma to zrobić, skoro w polskim MSZ, nadal rządzi klan pozostawiony przez Bolesława Bieruta. Jego synowie, córki, wnuki i powinowaci. Za czasów Geremka, MSZ został wyczyszczony z Polaków i patriotów. Pozostały, czerwone sprzedajne kanalie!. Kiedy wreszcie Iran straci cierpliwość i zamieni Izrael w pustynię, wtedy wszyscy ewakuowani i "cudem ocaleni", zasiedlą nasz ukochany i nieszczęśliwy kraj. Premierem zostanie, lubiący o tyle o ile Polaków, Joony Daniels, ministrem spraw zagranicznych Tomasz Gross!. Ministrem spraw wewnętrznych, najlepiej do roli przygotowany "Marek Borowski" vel Szymon Berman!.. Bo to i znajomość realiów i świetne referencje, od morderczego krewniaka!. 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1562812

........Kiedy wreszcie Iran straci cierpliwość i zamieni Izrael w pustynię, wtedy wszyscy ewakuowani i "cudem ocaleni", zasiedlą nasz ukochany i nieszczęśliwy kraj. Premierem zostanie,........

Nie prorokuj, nie prorokuj Włodeusz.

oni mogą sobie tylko chcieć !

mycki na łbach nie przestraszą Polaków !

Strach na Lachy w ręku musi mieć miecz.

 

Ale miecz w ręku żyda - niedorzeczność !

Na łbie mycka, w ręku jeno sakiewka.

- Aj Waj Waj, sie należy ! To je nasze !

tu je polin a wy goje idźcie precz.....

 

wy PÓJDZIECIE ! 

myckowate badziewie.

TU JEST POLSKA !

mycka TUTAJ to jest tylko śmieć..........

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1562833

"Albowiem to się kłóci nie tylko ze zwykłą przyzwoitością, a do sprawiedliwości to się ma, że ho, ho!"

- - -

Żydowska talmudyczna "przyzwoitość" i "sprawiedliwość" jest całkiem inna i nie ma nic wspólnego z przyzwoitością i sprawiedliwością tak jak my je rozumiemy, czyli na gruncie cywilizacji łacińskiej.

Żydzi rozumują po żydowsku, przyzwoite i sprawiedliwe jest po prostu to co jest dobre dla Żyda. To jest w sumie bardzo prosta sprawa, kto tego nie rozumie od wszelkich kontaktów z Żydami powinien być trzymany jak najdalej.

Dokładnie tak samo wszelkie umowy i zapewnienia strony żydowskiej nie są warte nawet funta kłaków bo dla nich oszukanie goja to nie jest nic złego lecz wręcz przeciwnie. Jedyne co Żyd rozumie w miarę normalnie to jest siła, tutaj czuje przynajmniej respekt, i jedynie siłą można na nich wymusić odpowiednie zachowania. Dla kontrastu ugodowość wywołuje skutek dokładnie odwrotny niż moglibyśmy oczekiwać "po naszemu" i tylko ich zachęca do wzmagania agresji.

Nie spodziewać się po Żydach ani nie oczekiwać żadnej przyzwoitości i żadnej sprawiedliwości to absolutnie podstawowa zasada.

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1562823

Taki komunikat przekazał wczoraj mojemu synowi.

Rozumiem, że wszyscy są wzburzeni losem małego chłopca Alfiego Evansa oraz bezdusznością machiny lekarskiej.
Pochylmy się jednak nad Misiem i jego pustą lodówką.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1562868

A co nas obchodzi, ze jakis obcy parlament ustanowil jakas ustawe 447. Nas obowiazuje to co ustala polski  parlament. Poza tym w necie znalazlam ciekawa informacje, ktora was byc moze uspokoi. Jeszcze jej nie sprawdzilam.

Cos mi z tym zalaczaniem obrazkow nie wychodzi. Tak wiec w skrocie:

16 lipca 1960 roku  Polska i Ameryka zawarly traktat, ustatecznie regulujacy zobowiazania oszkodowawcze wobec obywateli amerykanskich a takze instytucji. Polska splacila wynegocjowana kwote w 1981 roku i od tego momentu wszelkie takie roszczenia powinni obywatele amerykanscy kierowac do wlasnego kraju. Byla to suma 40. milionow dolarow.

https://nk.pl/#profil/12668230/galeria/album/27/zdjecie/20076

Vote up!
4
Vote down!
-1

Gosia

#1562837

gdybym ufał rządzącym, myślałbym podobnie.

a kto wie, co sobie ustalą? czy uroszczenia to czasem nie kijek, by za plecami ludu fundować, co zechcą, mianować, przekazywać majątek inną drogą? a jak władza sie zmieni? dla polityka kasa publiczna to tylko liczby, na których może mieć korzyść. polskie afery dowodzą, że można doić kraj legalnie czy półlegalnie- ale bezkarnie.

 

a po "447" już sie zaczęło

https://wpolityce.pl/polityka/392115-szokujacy-list-50-czlonkow-kongresu-do-departamentu-stanu-usa-apelujemy-o-zwalczanie-antysemityzmu-w-polsce-i-na-ukrainie

negacja holocaustu, równanie z upowcami- a i Rosji to będzie na ręke.

 

trzeba uchwalić sensowną ustawę reprywatyzacyjną a wtedy ogłosić oszustom, że nic nie dostaną.

zechcą ujadać- nic na tym nie ugrają. ujadają teraz- mają nadzieję, że coś ugrają.

Vote up!
1
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562841

Oczywiście biedne amerykańskie organizacje "przemysłu Holokaustu" o tym nie wiedzą i jak im o tym powiemy to padną na  kolana i będą przepraszać!

Poniżej wypowiedż pana prof. Marka Chodakiewicza, a więc osoby bardzo dobrze zorientowanej w amerykańskiej polityce.

"Jak podaje interia.pl – prof. Chodakiewicz uważa, że ustawa, która daje Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji zrzeszających ofiary Holokaustu w odzyskaniu żydowskich majątków, które nie mają spadkobierców, może mieć negatywny wpływ na stosunki polsko-amerykańskie.

Od nieoficjalnych nacisków przez oficjalny lobbing aż do sankcji: pozytywnych czy negatywnych. Sankcje pozytywne to, krótko mówiąc, przekupstwa. Na przykład, jeśli Polska zapłaci odszkodowania zarządzone przez organizacje żydowskie, dostanie ochronę tarczy antyrakietowej albo faworyzowany status handlowy. Sankcje negatywne mogą oznaczać – w razie odrzucenia roszczeń – bojkot polskich produktów, cła zaporowe na nie, albo odmowę udzielenia kredytu. Są setki rozmaitych kijów i marchewek w kategorii sankcji – powiedział prof. Chodakiewicz. – Za oceanem nastąpi niesamowita eskalacja medialnych i rządowych oskarżeń o antysemityzm i złą wolę Polaków. To będzie demonstrowane ich oporem wobec roszczeń organizacji żydowskich. Polska ludność odpowie pięknym za nadobne. Rząd RP będzie się starał łagodzić sytuację, ale naciski nie skończą się, dopóki żądania o odszkodowania nie zostaną wypełnione. Warszawa powinna przesłać ten rachunek do Berlina. Być może wtedy operacja się skończy. Przynajmniej na jakiś czas – dodał."

Kociarz - bo koty nie kłamią

Vote up!
2
Vote down!
0

kociarz

#1562863

Oczywiście, że TAK Gosiu. 

Niech se żydki w parlamentach uchwalają co im te zażydziałe umy podpowiadają.

Pani Ewa Kurek, Wielka Ekspertka od tej nacji, od tego żmijowego plemienia, Ukuła określenie: 

- dwużydzian Polaka,

ja ukuć sobie pozwolę:

- pięciożydzian Jankesa.

Takie osobniki, z tak wysokim wskaźnikiem zażydzenia w genach, winny mieć bezwzględny zakaz zasiadania w jakimkolwiek parlamencie jakiegokolwiek kraju! na tym naszym łez padołku.

Niech se zasiadają w knesecie swoim i w swoich kibucach.

Przydałaby się jakaś skuteczna szczepionka na TĘ zarazę. Toć to gorsze od najgorszej ptasiej grypy, czy innej cholery

Vote up!
4
Vote down!
0
#1562865

Najpierw biesiadują w jarmułkach, następnie wyłudzają?

https://marucha.wordpress.com/2017/11/27/polska-ministrowie-z-pis-biesiaduja-w-jarmulkach/

Nie ma dymu bez ognia!

"Ani prezydent, ani rząd, ani lider partii rządzącej nie wypowiedzieli się oficjalnie na temat amerykańskiej ustawy JUST. Wypowiedzi na ten temat w mediach udzielili natomiast wicepremier Gowin, minister Czaputowicz, posłanka Lichocka i europoseł Czarnecki. Ich wypowiedzi należy zatem traktować jako stanowisko obozu władzy. Wyżej wymienieni wyrazili opinię, że ustawa JUST nie zagraża interesom polskim, ponieważ ma “głównie symboliczny i deklaratywny charakter”, nie należy przywiązywać do niej zbytniej wagi i dlatego trzeba zachować powściągliwość. “Polska nie jest wymieniona w ustawie jako państwo” – ucieszył się minister Czaputowicz. “Dzisiaj nie widzimy powodu, by się czymkolwiek niepokoić” – stwierdził wicepremier Gowin. Z kolei europoseł Czarnecki przestrzegał przed rozpętywaniem histerii i uspokajał, że ustawa ta jest tylko demonstracją polityczną bez żadnych następstw dla Polski. Wymienieni politycy obozu władzy podkreślali, że Polska jest państwem suwerennym i dlatego nic jej w rezultacie wejścia w życie ustawy JUST nie grozi."

http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/129662-pietka-refleksje-nad-ustawa-447

 

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1562840

Sytuacja jest b. poważna. Chyba nikt w PiS nie ma odwagi o tym poinformować. Alarmował tylko Macierewicz. Czy w "głębokiej rekonstrukcji rządu" chodziło TYLKO o usunięcie Macierewicza?
W krótkim filmiku o Serbii, która już "wywiązuje się z Deklaracji Terezińskiej" są szczegóły.
www.youtube.com/watch?v=KXwfoOmMluo

Vote up!
1
Vote down!
0

Leopold

#1562852

Jestem zszokowana, myślałam, ze portal niepoprawni stoi murem za PiS I panem prezydentem Dudą. Skąd taki spadek wiary? Jestem przekonana, ze to wszystko to jest błyskotliwy i chytry plan pana prezesa Kaczyńskiego, jedynego i największego polskiego patrioty, który razem z duchem swojego śp brata poprowadzi nas do wspaniałej przyszłości. Notowania ciągle rosną więc głowa do góry!

Vote up!
2
Vote down!
-8

M.I.Onuckina

#1562846

gdzie ulokowane sympatie?.....

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1562854

A co wskazuje?
Ja uwielbiam pana prezesa Kaczyńskiego i wierzę mu bezgranicznie.

Vote up!
2
Vote down!
-3

M.I.Onuckina

#1562867