Wściekłość lewactwa po zwycięstwie Trumpa

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

O zwycięstwie Trumpa "w praktyce przesądziło niewiele ponad 100 tysięcy głosów w trzech stanach tzw. "zardzewiałego pasa": Pensylwanii, Michigan i Wisconsin" - tłumaczy Oskar Górzyński. - "Stany te, które przed wyborami były uważane za stosunkowo bezpieczne dla Clinton (w Michigan i Pensylwanii republikanin odniósł ostatnie zwycięstwo w 1988 roku, w Wisconsin - od 1984), lecz w tym roku zagłosowały na Trumpa. Wszystkie trzy należą do największych skupisk amerykańskiej Polonii" - dodaje.

 W Pensylwanii mieszka 800 tys. Polaków, z czego uprawnionych do głosowania jest ok. 600 tys. Wystarczyło przesunięcie głosów 25 tys. naszych rodaków z Demokratów na Republikanów, by przeważyć szalę zwycięstwa w stanie na korzyść Donalda Trumpa i by uzyskał on 20 głosów elektorskich. Trump wygrał w Pensylwani z Clinton różnicą nieco ponad 50 tys. głosów bezpośrednich. – Ci ludzie nie są konserwatywni, kierują się bardziej w stronę liberalną, jednak w tych wyborach poszli za Trumpem, nie mogąc znieść sytuacji zwycięstwa kandydata firmowanego przez Obamę.

Polonia w czasie kampanii zorganizowała z Trumpem w Chicago spotkanie, na którym Trump potwierdził sojusz polsko-amerykański, stwierdził,  że Polska jest jednym z czterech ważnych państw, dotrzymujących zobowiązań w NATO, obiecał zniesienie wiz dla Polaków, oraz pomoc w odzyskaniu wraku Tupolewa od Rosji.

Ze strony Clinton, prócz majaczeń o zagrożonej u nas demokracji i konieczności zwrotu mienia pożydowskiego, nie zostały nawiązane jakiekolwiek pozytywne relacje.

Tramp potwierdził w wywiadzie, że wie o walnym przyczynieniu do jego zwycięstwa- polonii amerykańskiej, w której większość stanowią katolicy.

W kilka godzin po ogłoszeniu wyników wyborów Prezydent Duda, jako siódmy z państw UE, odbył dłuższą rozmowę z nowo wybranym Prezydentem USA i  pogratulował zwycięzcy.

Poniżej udokumentowane reakcje po zwycięstwie Trumpa.

1. Tu, do czego zdolni są globaliści, w swych wynaturzonych demokratycznych planach?

2. Jak ustawiano propagandę pod niedoszłe zwycięstwo Clinton?

3. Tutaj- wściekłe ataki murzyńskich "demokratów" i ideologów gender, oraz ich brutalne akty terroru, po zwycięstwie Trumpa

 

 

4. Wyzwiska od faszystów, formułowane przez oszalałe feministki i zwolennków H.Clinton- porównywanie do Hitlera, to kopia z naszego podwórka i sabatu ANTIFY i KOD-dziarzy

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Jak to nazywacie pięknie "lewactwa"?....Ja mówię wprost, gudłajstwa!. Niewielu wie, o istnieniu amerykańskiego dokumentu, z napisanym dokładnym scenariuszem świata powojennego. To tzw. mapa Gomberga!. Powstała w 1941 roku co jest napisane w lewym górnym rogu!. Patrzcie Rodacy i wyciągajcie wnioski. Stanie się dla Was jasne, zaistnienie Wałęsy, ale też Balcerowicza, Petru i Kijowskiego!. Fenomenu Platformy, Tuska i Kopacz. Sami swoi i wszyscy protegowani Sorosa!. Należy wreszcie zauważyć prawdziwego wroga i go eliminować. Z polityki, życia, biznesu i wreszcie naszego kraju!.

http://memory.loc.gov/gmd/gmd3/g3200/g3200/ct001256.jp2

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mapa_Gomberga#/media/File:Gomberg_map.jpg

Vote up!
10
Vote down!
0
#1526009

Proszę nie przeglądać tego aktywnego linku http://memory.loc.gov/gmd/gmd3/g3200/g3200/ct001256.jp2  

podanego także powyżej, w komentarzu w/w "Wlodeusza", gdyż nawet kliknięcie na ten link, powoduje automatycznie zapis na komputerze nie zamawianego programu.

Wówczas program ten należy jeszcze w trakcie zapisu zamknąć, klikając na krzyżyk, w celu unieważnienia trwajacego zapisu. Jest to wirus, albo program szpiegujący.

Także ta dziwna mapa Gomberga, posiada kopię tego niebezpiecznego linku- w dolnym, lewym rogu okna strony z datą.

 

Vote up!
8
Vote down!
-1

anty bolszewik

#1526029

za Googlami. Nie potrafiłem wkleić obrazka, to wszystko. A te rzekome wirusy to już totalny odlot!. Wystarczy znać odrobinę historię i wszystko jasne. Robienie ze mnie agenta to chyba tylko żyd, albo bolszewik!. Mapę przedstawia Wikipedia i jest oficjalnym dokumentem. Ogólnie dostępnym. "Dziwna" to ona dla wtajemniczonych z pejsami, nie dla mnie!. Niebezpieczna wyłącznie dla gudłaja, nie dla komputera!. NIe pobiera żadnego programu szpiegującego zapisuje tylko obrazek w innym formacie zamiast jpg!.  Cała reszta powyższego postu, to jeden wielki strach przed pokazaniem prawdy!. Każdy ma Google, niech szuka sam!. Warto!....Jak żydzisko może być wrogiem bolszewii?.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1526037

Proszę uważnie czytać, nie było to posądzenie Pana, ale ostrzeżenie przed otwieraniem zamieszczonego przez Pana, nie sprawdzonego linka, który powoduje automatycznie ładowanie dziwnego programu, na co wskazuje rosnący pasek postępu ładowania (w operze zobrazowało to miejsce w prawym, górnym rogu okna).

Twierdzę, że jest to wirus, z typowym zachowaniem, w postaci ładowania się na siłę do komputera z automatu, pomimo braku zgody na tę operację.

Dlatego proszę Pana, żeby w edycji skasować ten link i sprawa będzie załatwiona z korzyścią dla wszystkich.

Zamiast się gniewać na rzeczywistość, radzę na przyszłość zachować więcej ostrożności- sprawdzać bezpieczeństwo stron i nietypowe reakcje kopiowanych z nich linków.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

anty bolszewik

#1526042

z mojego komentarza. Nie mam możliwości edycji i usunięcia tego badziewia, które wciska Wikipedia!.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1526061

Dziękuję za pozytywną reakcję i przepraszam, jeśli Pan poczuł się urażony moim wpisem.

Vote up!
3
Vote down!
0

anty bolszewik

#1526063