Prostactwo, zdziczenie obyczajów posłów PO

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Takiego bezmiaru głupoty i prostactwa nie spotkałem w życiu, żeby grzebiący w cudzych rzeczach posłowie nie widzieli w tym nic niestosownego, a tak ze swoich zachowań w Sejmie, tłumaczyli w wywiadach politycy z PO.

W dodatku wrzutki bezsensownego śpiewu na okupowanej sali obrad i kłamstw- autorstwa Joanny Muchy do ogłupiałego, wyjącego tłumu: że nie chciano opozycji wpuścić na salę kolumnową, podczas głosowana ustawy budżetowej i dezubekizacyjnej, oraz że została pobita przez straż marszałkowską.

Poniżej udokumentowane dowody na bezczelne szerzenie kłamstw, w celu wywołania nieszczęścia w postaci rozruchów, skoro nie pomogły manipulacje Trybunałem Konstytucyjnym i kłamliwe donosy do zagranicznych instytucji na rząd polski. Obok Muchy, widoczny i skandujący z tłumem Bredzisław Komoruski:

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

MĄŻ SCHMIDT: CHCIAŁEM URATOWAĆ MAŁŻEŃSTWO! PETRU NIE POZWOLIŁ! DEGENERACJA NIE TYLKO PUBLICZNA, ALE I PRYWATNA!

W tzw "opozycji totalnej" afera za aferą, oprócz tego, że kłamią na każdym kroku, Kijowski kradnie pieniądze KOD-u, to jeszcze kruszy się były zdradzony maż posłanki Joanny Schmidt - kochanki Ryszarda Petru.

Środowisko poznańskie, aż huczy od plotek odnośnie głośnego romansu lidera Nowoczesnej z jego podwładną.
Mówi się, że numer na liście posłanka Joanna Schmidt zawdzięcza swoim "łóżkowym zdolnościom", z których bardzo często korzystał jej lider.
Petru jest skończony, czy Joanna to wytrwa?
Wiadomo, że żona Ryszarda Petru wywaliła go z domu. Sex afera szefa Nowoczesnej zalała cały kraj, już nikogo nie interesują nawet głupawe wpadki lidera .N, cały kraj czeka na to, aż stanie się mężczyzną i przyzna do romansu.
Najbardziej cierpi rodzina...
Jak podają źródła poznańskie Paweł Schmidt - były zdradzony mąż posłanki .N, bardzo chciał ratować swój związek, jednak Petru tego zakazał - chciał rozbić rodzinę - ponoć to nie pierwszy raz.
Romans Ryszarda Petru i Joanny Schmidt trwa już grubo ponad rok - mąż posłanki wyznaje, że nie mógł tego wytrzymać, chciał to ratować, ale był ciągle zdradzany, było mu przykro.
W końcu sama posłanka złożyła pozew o rozwód - Petru kazał?
Wszystko działo się jeszcze przed wyborami, czy to była zamiana? Poświęcenie i sex za miejsce na liście?
Dzisiaj posłanka Schmidt i Ryszard Petru lakonicznie się tłumaczą pogrążając swoją i tak radykalnie słaba partię.
W domu Petru miało dojść do mega kłótni, po której żona kazała mu się wynosić.
Od tamtej pory klaun polskiej polityki nie wrócił więcej do domu i rodziny.

https://wrealu24.pl/polityka/3632-maz-schmidt-chcialem-uratowac-malzenstwo-petru-nie-pozwolil-degeneracja-nie-tylko-publiczna-ale-i-prywatna

Vote up!
13
Vote down!
0
#1529621

Są tylko trzy słowa na określenie tej opozycji, a mianowicie: totalitarna antypolska hołota.

Vote up!
9
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1529649

nieodpowiedzialne zachowanie cyborga i pewnej pańci ,to już nie ich prywatna sprawa jak to komentuje ów cyborg występujący pod nikiem "jestem w kontakcie" ale własnie najbardziej ucierpią Dzieciaki obu par... wstyd i żal... ale czy "one" znają takie uczucia ?

wątpię

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1529655

Tak jak synonimem slowa - zlodziej jest od niedawna - Nitras, tak słowo głupota można stosowac wymiennie z nazwiskami Muchy, Szczerby czy PO-maski...o Kierwińskim nie wspominając...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1529665

bezczelność,parcie na szkło i wyjątkowa odporność na elementarną kulturę,to ich LOGO

ICH i tych,którzy wybrali te typy...

Vote up!
4
Vote down!
0

gość z drogi

#1529676

Jaśnie Niemożny 6-ty Królu spraw niezręcznie abym i ja pojechał se prywatnie do Petrugalii. Bez Much i Dziewic. Sam, gdyż nie mam  10 000 zł diety ale na prywatny wyjazd jakoś uciułam. A jak nie, to wezmę puszkę z Kijem i naród DA. Szósty Królu, to Twoja ostatnia szansa. Jutro (7-go) to już może być za późno. Będzie Ci jeszcze bardziej niezręcznie, obleci Cię strach i niemoc, no i siódmego zastąpi Cię 7-my Król. Ciebie zaś wyrzucą demokratycznie na śmietnik. Bądź choć raz zręczny i słowny. "Czas ucieka ......" 

Vote up!
2
Vote down!
0

Kolejorz

#1529679

Kijowski zaje*ał.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1529696

Tak jak Kijowski wyprowadzał składki publiczne do swojej spółki, tak wyprowadzał je Owsiak z WOŚP do spółek m.in."Mrówka Cała" i "Melon", zarejetrowanych na siebie i swoja żonę. Nie tak dawno ujawnił to bloger Matka Kurka.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

anty bolszewik

#1529803

ślepi i głusi...mimo,ze o sprawie było już od pół roku głośno w necie.Kijowski nietykalny,ale babcia z pietruszką ukarana...ot i cała prawda nie nadarmo krzyczeli z peną Agnieszką na czele,"ze ma być tak jak było...koniec,kropka 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#1529832