Mobbing w IKEA dla poparcia sodomitów

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Tomek został zwolniony z firmy IKEA w trybie dyscyplinarnym, a dwóch pracowników, którzy dali mu lajki dostało nagany, to typowy mobbing wobec podwładnego. Za co? Za odmowę udziału w promowaniu homoseksualizmu.
Sprawa wydaje się być wzięta z jakiegoś horroru. Oto pracownicy firmy IKEA są zmuszani do uczestniczenia w promocji homoseksualizmu. A więc już nie wystarcza tolerancja, musimy promować lgbt, gejów i lesbijki, homoseksualizm, opowiadając się tym samym za małżeństwami homoseksualnymi i adopcją dzieci!!! W niektórych firmach na Zachodzie (oraz w ich filiach w Polsce) uczestnictwo w tzw. paradach równości jest obowiązkowe! Co to ma wspólnego z wolnością, tolerancją, prawami człowieka?

Gdzie szeroko nagłaśniana reakcja urzędującego RPO Bodnara, popierającego naloty lektorów seksu dla dzieci w przedszkolach i tak niedawno zatroskanego aresztowaniem podejrzanego o zabójstwo dziecka.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

To, że bodnar to skrajny lewak to wiadomo od dawna. Na szczęście odliczanie jego wypadu z RPO już się rozpoczęło.

Ps. tutaj szeroko opwiedziana sprawa http://solidarni2010.pl/38594-ikea-zwolnila-sprzedawce-za-cytowanie-biblii.html?PHPSESSID=6f3ac7d8ca5055b6614d7fff630aefc1

Vote up!
5
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1595928

Vote up!
4
Vote down!
0
#1595946