Ciamajdan PO- ze wsparciem oficerów SB i WSI

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 

 

Nie udało się Platformie i Nowoczesnej zablokować uchwalenia budżetu i ustawy deubekizacyjnej.

Blokada ustaw i skoordynowana z nią perfekcyjnie demonstracja wokół Sejmu, miały w ich chorych umysłach doprowadzić do- rozruchów, niszczenia mienia, opanowania ważnych budynków państwowych i w konsekwencji metodą „majdanu” na Ukrainie, doprowadzić do obalenia demokratycznie wybranych władz w Polsce.

Tymczasem z zamiarów wyszedł „ciamajdan”, ale jak w poniższym filmie- byli oficerowie z WSI i SB nie odpuszczą. Przegrali potyczkę, ale nadal marzą o wygraniu wojny, zakładając bierną postawę prawicy, która boleśnie i zdecydowanie odsunęła ich od władzy i pieniędzy.

  

Jak dotąd opozycja poniosła 3 dotkliwe porażki:

 

1. Trybunał Konstytucyjny po odejściu upolitycznionego prezesa Rzeplińskiego, przestał zajmować się      polityką, a zajął się orzecznictwem wobec dawno zarejestrowanych i nie roztrzygniętych sporów  konstytucyjnych. 

2.Unia Europejska unika wspierania awantur opozycji, która coraz bardziej ją kompromituje i odsuwa od istotnych problemów w Europie.

3.Sondażowe poparcie dla sprawujących władzę wzrosło, wbrew planom rozczarowanej opozycji. Jednocześnie Polska w ocenie instytucji rankingowych, nadal zachowuje dobrą stabilną pozycję, co od nowego roku przekłada się na zakontraktowane dwie poważne inwestycje zagraniczne, które dadzą kilkadziesiąt tysięcy nowych miejsc pracy.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Ciekaw jestem jak będzie wyglądać emerytura Grzegorza Piotrowskiego vel Grzegorz Pietrzak- zabójcy ks. Popiełuszki, który w zeszłym roku ukończył 65 lat, po wspomnianeym uchwaleniu ustawy deubekizacyjnej, 

Wiadomo, że po wyjściu z więzienia, podjął pracę dziennikarza w anty katolickim tygodniku b.księdza Kotlińskiego- „Fakty i Mity”, pod dwoma pseudonimami-  Dominika Nagel i Anna Tarczyńska. 

A tak wygląda wizytówka tego "zasłużonego" esbeka, którego uprawnień chciała bronić PO, okupując Sejm:

Vote up!
6
Vote down!
0

anty bolszewik

#1531181