Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 2 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Notice: Undefined offset: 3 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).

Ambasador Polski w USA, w opozycji wobec rządu RP

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Ryszard Schnepf, będąc ambasadorem RP w państwach Ameryki Łacińskiej, działał na szkodę Polonii Amerykańskiej- pisała polonijna działaczka Elżbieta Szczepańska w tekście „Polonia, czyli ofiary i oprawcy” („Głos” z 1-8 kwietnia 2006 r.), a obecnie kontynuuje destrukcję wobec rządu polskiego. Jego żoną jest była znana dziennikarka wiadomości TVP-1 Dorota Wysocka-Schnepf, która mieszka z nim w USA.

 Ojciec Ryszarda Schnepfa Maksymilian Schnepf- żydowski komunista, należał do antypolskiej KPP, oficer stalinowskiej Informacji Wojskowej, kawaler „prl-owskiego” orderu Virtuti Militari. W 1945 r. wraz z wydzielonym oddziałem specjalnym brał udział w przeprowadzonej przez siły sowieckie „operacji augustowskiej”, w rezultacie której ponad 700 mieszkańców ziemi augustowskiej nie tylko nigdzie nie odnaleziono wśród żywych, ale także nigdy nie odnaleziono ich ciał. Jako rezydent GRU o pseudonimie Czapla oficjalnie miał pełnić obowiązki attaché wojskowego, morskiego i lotniczego przy Ambasadzie PRL w Waszyngtonie.

Ryszard Schnepf – (ur. 22 września 1951 w Warszawie) – żydowskiego pochodzenia dyplomata, historyk, iberysta i urzędnik państwowy, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005–2006, był wiceministrem spraw zagranicznych w latach 2007–2008, od 2008 ambasador RP w Królestwie Hiszpanii i Księstwie Andory.

Aktualnie jest od czterech lat ambasadorem w USA, z nominacji swojego przyjaciela Radka Sikorskiego szefa MSZ (sic!), oraz inicjatorem reaktywowania żydowskiej loży masońskiej w Polsce – B’nai B’rith po hebrajsku Synowie Przymierza.

Działalność B’nai B’rith w przedwojennej Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.

Loża została reaktywowana 9 września 2007 za zgodą Prezydenta L. Kaczyńskiego i czas najwyższy by to zmienić. Są dowody na antyrządowe działania osób z jej gremium, m.in. ambasadora RP w USA Ryszarda Schnepfa, który ostatnio bez uzgodnienia ze zwierzchnikami rządu RP,  demonstracyjnie zorganizował z honorami, przyjęcie i spotkanie na terenie USA ze skonfliktowanym prezesem TK Rzeplińskim, a tu są fakty w 2:08 min. wiadomości TVP-1:

 

Az dziw bierze, że rząd i bezpośredni zwierzchnik  minister Waszczykowski, tolerują antyrządowe inicjatywy parszywego "ambasadora" Polski w USA.

Ambasador z żoną Dorotą Wysocką

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Został wezwany na "konsultacje" do Polski; jego kadencja, kończy się w lipcu.

Nie zauważyłam, żeby wrócił do USA. Może rozstają się z nim bez rozgłosu.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1515220

Mnie też tak się wydaje.

Pozdrawiam!

Vote up!
1
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1515223