Zbita szybka w synagodze w Gdańsku i profanacja kościołów w Polsce

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jak traktowane jest zdarzenie w synagodze  a jak w kościołach katolickich. W sierpniu 2018 r. jakiś, jak się później okazało chory psychicznie młody człowiek będący na dodatek pod wpływem alkoholu rzucił kamieniem w szybę synagogi w Gdańsku.

Gazeta Wyborcza zwana Żydowską wpadła w amok określając chuligański wybryk mianem ataku na synagogę. Zbita szyba urosła do miana symbolu, a na uroczystości  wstawienie szybki  pojawił się nawet śp. Adamowicz.

Niestety ataki na kościół i księży nie spotykają się z taką reakcją jak np. w przypadku synagogi w Gdańsku.  Ataki na kościół trwają od dłuższego czasu , ale nasiliły się po edycji filmu braci Sekielskich o pedofilii w kościele.

Jest sprawą oczywistą, że z pedofilią w kościele należy walczyć , a księża dopuszczający się tych ohydnych czynów, powinni być wydaleni ze stanu duchownego i ponieść odpowiedzialność karną.

Rozpoczęła się nakręcać antyklerykalna i antykatolicka spirala nienawiści. Zaatakowanie nożem księdza we Wrocławiu,  siekierą w Rypinie zaatakowano ołtarz, obrazoburcze dla katolików obrazy Matki Boskiej z tęczową aureolą przyklejane na toaletach, murach kościelnych , itp., w końcu dzień przed wyborami do PE marsz sodomitów w Gdańsku pod patronatem Dulczessy z symbolem waginy jako  monstrancji .

Dulczessa   zreflektowała się po trzech dniach przeprosiła  i powiedziała, że została oszukana, refleksji na pewno nie doczekamy się od prezydenta Warszawy, pod którego patronatem odbywała się manifestacja sodomitów w czasie, którego  odprawiono coś w rodzaju mszy, a jeden/a  uczestnik/czka  tej manifestacji/parady, życzył wszystkim starym k…. głosującym na PiS śmierci.

Taka to jest parada równości i poszanowaniu wszystkich oprócz katolików, których można obrażać pluć im w twarz przy rechocie i pobłażaniu liberalnych mediów, coś co w stosunku do religii judaistycznej czy muzułmańskiej nie mogłoby się zdarzyć.

Jaki jest  stan polskich elit można było zobaczyć na UW, gdzie suporter Tuska  Jażdżewski obrażał kościół i katolików w taki  sposób, że bardziej nie można, a kwiat ynteligencji i elyt wpadł w zachwyt i bił mu brawo.

Porównajmy zbicie szybki w synagodze i  ataki fizyczne na kościół , kapłanów i wiarę. W pierwszym przypadku  wielkie oburzenie, w przypadku drugim cisza.

]]>https://www.wykop.pl/link/4546207/totalny-odlot-uroczyste-odsloniecie-szyby-wybitej-przez-wariata/]]>

]]>http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23954740,mezczyzna-ktora-zaatakowal-synagoge-moze-byc-niepoczytalny.html]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

https://www.youtube.com/watch?v=YrfyzrYuW3o

Vote up!
5
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1594649

Dziękuję za link.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1594652

To już cała fala, inspirowana przez innych. Mamy w Polsce własnych ekstremistów przemocowych, a że zwykle zaburzeni, to nawet gorzej. 

Vote up!
2
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594672

Niektórzy zaczęli uruchamiać "śpiochów".

Vote up!
4
Vote down!
0
#1594677

prawdopodobne, mają przecież swoich zaufanych, np.

https://niezalezna.pl/272091-pulp-fiction-w-hajnowce-czyli-czemu-bezpieka-sprzata-po-wypadku

Vote up!
2
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594682

I to  w Rządzie predysponującego do "narodowego", a w rzeczywistości nawet finansującego antypolską działalność "starszych i mądrzejszych" od których to całe zło wychodzi.

Vote up!
6
Vote down!
0

antyleming

#1594683

I to  w Rządzie predysponującym do "narodowego", a w rzeczywistości nawet finansującego antypolską działalność "starszych i mądrzejszych" od których to całe zło wychodzi.

Vote up!
3
Vote down!
0

antyleming

#1594684

Przypomnę niejakiego Antonio Francesco Gramsci 1891-1937 włoskiego judeo-satanistę, którego zgniłe myśli to kamień węgielny obecnej Unii Europejskiej. Gramsci był zdania, że w Europie Zachodniej rewolucja judeo-satanistyczna à la Rosja nie wchodzi w grę. Żeby w Europie stworzyć nowego człowieka Homo-Judeo-Satanicus trzeba zdecydować się na długi marsz przez instytucje.

Marsz destrukcji, lewica ma przejąć bądź zniszczyć wszystkie instytucje będące czynnikami integrującymi ludzi. Zlikwidować państwa narodowe, wymazać ze słowników pojęcia ojczyzny i patriotyzmu i mówić wyłącznie o faszyzmie i nacjonalizmie, zlikwidować religię chrześcijańską, przekształcić uczelnie i szkoły w miejsca indoktrynacji i ogłupiania ludzi, przerabiania ich na osobników których wolna wola jest uzależniona od osób trzecich , promować w sztuce nihilizm, zniszczyć tradycyjną rodzinę poprzez promowanie matriarchatu i tym samym dewiacji, łącznie z kazirodztwem, spowodować aby statystyczny obywatel był (odwrotnie niż pisał John Donne w XVII medytacji) samoistną wyspą niemającą oparcia w państwie, społeczności, w kościele, szkole i rodzinie. Idee Gramsciego przejęła tzw. Szkoła Frankfurcka, a jej sztandarowym hasłem było zdanie autorstwa Willi Münzenberga: „Uczynimy Zachód tak zepsutym, że aż będzie śmierdział”. Co też uczynili w Unii Europejskiej.

Oto co Bóg powiedział św. Katarzynie ze Sieny odnośnie grzechu homoseksualizmu!
Grzech ten jest tak obrzydliwy dla Mnie, który jestem najwyższą i wieczną czystością, że przez ten jeden grzech zniszczyłem pięć miast z wyroku mej boskiej sprawiedliwości (por. Mdr 10,6; Rdz 19,24-25; Iz 13,19; Rz 9,29), która nie mogła go ścierpieć. Tak wstrętny był Mi ten grzech. I nie tylko Mnie, lecz i samym diabłom (których ci nieszczęśni obrali sobie za swych panów). Nie aby czuli odrazę do złego: nie lubią oni dobra, lecz z powodu swej natury, która była naturą anielską, odpycha ich widok tego potwornego grzechu, popełnianego obecnie. Wprawdzie rzucają oni zatrutą strzałę pożądliwości, lecz, gdy dochodzi do samego grzechu, uciekają z powodu, który ci podałem.

Ciekawostka, która jest mało znana i jest wielką tajemnicą:
Dane statystyczne wskazują, że homoseksualiści żyją średnio o 20 lat krócej niż osoby heteroseksualne i dlatego homopropaganda we wszystkich państwach gdzie jest przymusowa „opieka społeczna” propaguje to zboczenie. Homoś płaci 30 lat na ZUS i znika z rozdzielnika. Ot i cała tajemnica. Żydom chodzi o kasę pozostałą po frajerach.

Lepiej więc być antysemitą niż pedałem.
 

Vote up!
1
Vote down!
0

panMarek

#1595106