Wczoraj na Komisji Sprawiedliwości opozycja dostała obuchem w łeb

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Poseł Piotrowicz nie wymyślił prochu, poseł Piotrowicz zastosował manewr PO z grudnia 2012 r. kiedy to jednym głosowaniem PO odrzuciło 6 tys. poprawek  Ruchu Palikota.

Tak samo było w 2013 r. kiedy PO odrzuciła 999 poprawek Solidarnej Polski w sprawie OFE. Opozycja chcąc uniemożliwić procedowanie ustawy o SN zgłosiła ponad 1300 poprawek, mając nadzieję, że procedura tak się przedłuży, że uniemożliwi to uchwalenie ustawy o SN.

Harcownicy ci co zawsze, próbowali różnych sztuczek, ze szczególnym uwzględnieniem dziewcząt od Ryśka. Ściągnięto również Przewodniczącego KRS. Poseł Gajewska bawiła się światłem co chwilę je wyłączając, ale cała ta obstrukcja nic nie dała.

Przewodniczący Piotrowicz zastosował manewr PO-PSL z poprzedniego sejmu i wszystkie poprawki opozycji odrzucił.

W youtube są filmiki z obrad Komisji i można zobaczyć jak zachowywała się hołota z totalnej opozycji i jej niektórzy przedstawiciele w tej komisji.

Opozycja dostała obuchem w łeb co można było zobaczyć na dzisiejszym wznowionym posiedzeniu sejmu a zwłaszcza zachownie Myszki i Lubnauer  i posła Mieszkowskiego, który za swoje zachowanie został wykluczony z obrad.

Nowoczesna dostała zadanie harcowania i stara się z tego wywiązać jak najlepiej.

 

]]>http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/poprawkowa-wojna-po-z-ruchem-palikota-sejm-pokazuje-nagranie,294362.html]]>

]]>http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/445008,solidarna-polska-zglosila-999-poprawek-do-ustawy-o-ofe-po-je-odrzuci.html?test_login=prod]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

 w podobnych sytuacjach pisaliśmy : "psy szczekają karawana idzie dalej/do celu/

i podobnie jest dzisiaj,tylko pozostaje smutne pytanie,czyje polecenia wykonuje grześ,bo Myszka,czy jej towarzyszki to już zupełnie inna bajka,oni przyszli do Polskiego Sejmu,po to by go rozwalić,nic dla dobra Polski ,wszystko dla ROZRÓBY 

pozdrowienia

gość z drogi

#1544635

Na razie prowadzący się nie ujawnił.

#1544639

budy wysłano na przeszpiegi,a to już ZNAK ,jakimi bukwami czy innymi literami pisane,tego niestety nadal nie wiadomo,niemniej jednak,"przybył"...:)

/z niedalekiej krainy/

serdeczne pozdrowienia :)

gość z drogi

#1544709

– To, co wczoraj działo się w nocy podczas obrad sejmowej komisji sprawiedliwości, jest absolutnie po za wszelkimi normami - stwierdził Adrian Stankowski. - Poseł Misiło rzucający kartkami, to już będzie symbol postkomuny. Ona umiera bardzo nieładnie. Nawet nie dba o ładny obrazek wizerunkowy. Koniec postkomuny będzie miał twarz posła Misiło z karteczkami - powiedział Stankowski. 

"Dziś w nocy byliśmy świadkami momentu, gdzie autorytet Sejmu sięgnął bruku"

– Można zrozumieć ludzi, którzy leżą tupią, płaczą, mogę nawet przyjąć, ze są to w jakimś sensie ofiary mediów. Granica dobrych obyczajów przez posłów została jednak przekroczona - stwierdził publicysta. 

– Po raz pierwszy te granice zostały przekroczone przez Palikota - podkreślił prof. Wawrzyk. - Teraz ta granica jest sukcesywnie przesuwana. Dziś w nocy byliśmy świadkami momentu, gdzie autorytet Sejmu sięgnął bruku. Cieszę się, że wszystkie telewizje to transmitował. Wyborcy powinni to oglądać 24 h. na dobę,  by zobaczyć, jak wygląda praca osób przez nich wybranych. Lepiej zachowują się dzieci w przedszkolu - mówił Wawrzyk.

"Problem polega na efekcie wizerunkowym. Jeśli wychodzi pewna grupa, to przyciąga to kolejnych"

- Dotarłem do części poprawek, które wniosła .Nowoczesna - mówił Adrian Stankowski. - Część dotyczy nawet zmiany interpunkcji. Charakterystyczne jest dążenie, żeby prokurator generalny był zobowiązany do udziału w rozprawach, a także uroczystościach, o ile zażąda tego prezes SN pod rygorem kary porządkowej w wysokości 5-krotności jego miesięcznego wynagrodzenia brutto za miesiąc. To jest poprawka, która łamie zasadę trójpodziału władzy. Minister wybrany na podstawie demokratycznego wyboru, zostałby sprowadzony do poziomu kamerdynera pani prezes - stwierdził dziennikarz. 

(...)

Źródło: Telewizja Republika

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1544651

Wczoraj oglądałem program E.Stankiewicz "Otwartym Tekstem", to co wyprawiała tam opozycja, to określenie wściekłe małpy to mały pikuś.Podziwiam posła Piotrowicza, za jego spokój , na chamskie zachowanie  opozycji , obrażanie go. Przodowały dziewczęta z .N z wiadomymi paniami na czele.  

#1544691

to jest zwykłe posowieckie bydło sprzedane naiwnemu elektoratowi przez "zaprzyjaźnione media" typu GW/TVN jako intelektualna elita.
Jest natomiast kwestia co z tym bydłem dalej robić bo normalnie po dobroci to oni po prostu nie rozumieją. To jest różnica cywilizacyjna, ich nie można traktować jak ludzi z kręgu naszej kultury bo to prowadzi do poważnych nieporozumień - brak kary widzą jako słabość więc jadą dalej jeszcze mocniej i jeszcze bezczelniej. To trochę podobnie jak różnica mentalności z Arabami czy innymi semitami, my domyślnie rozumiemy jedno, a oni to interpretują po swojemu na opak.

Tutaj potrzeba porządnego knuta, to jedyne co działa i do nich dociera. A żeby nie produkować "męczenników" to żadne tam widowiskowe akcje tylko na początek bez rozgłosu walić finansowymi karami ile wlezie. Za grudniowe ekscesy chyba nawet nie skasowano im poselskich diet i teraz są tego efekty. Z tymi ludźmi dobroduszność absolutnie nie popłaca i byłoby dobrze gdyby PiS to wbił sobie wreszcie do głowy.

#1544671

Polska Russia Today czyli TVN, pierze mózgi tak jak nazistowski Sturmer. Jak podaje prasa, TVN ma 100 mln do zapłacenia, do US. Czas , żeby organa państwowe, zajęły się tą sprawą na poważnie.

#1544692

to szkoda słów,żadne określenie do nich nie pasuje,a "misio" misio ma ładną fryzurkę,ciekawe ,kto go tak ładnie trefuje ?

gość z drogi

#1544710

oni już powinni mieć zajęte konta.

#1544749

Jestem tego samego zdania.

#1546192