W Niemczech baner „German death camps” dozwolony, w Polsce nie

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Polscy sędziowie chcą być bardziej papiescy niż sam papież. Sędzia  z tyskiego sądu skazał kibica za baner „German death camps”. W ten sposób tyski sędzia dołączył do innego sędziego z nadzwyczajnej kasty o nazwisku Łączewski, który skazał Mariusza Kamińskiego za łapanie przestępców na bagatela 3 lata bezwzględnej odsiadki.

Sędzia miał rację, nie można przypominać Niemcom ich odpowiedzialności za zbrodnie w czasie wojny, żeby nie psuć im humoru.

Inny „ wybitny” sędzia z Warszawy niestety nazwiska nie znam, skazał byłego księdza Międlara za wpis „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?” na pół roku. Mowa o posłance Szlezwig Holstein z .N.

Te dwa przykłady świadczą o tym , że nadzwyczajną kastę trzeba pogonić(wszyscy won) albo, żeby w jakiś sposób sędziowie odpowiadali za swoje bzdurne wyroki.

Zarówno społeczeństwo w swojej większości domaga się zmian , ale zmian głębokich i radykalnych, w tym personalnych, bo żadne pudrowanie nie poprawi sytuacji.

 

 

]]>https://wpolityce.pl/polityka/359724-nasz-news-sad-w-tychach-skazal-za-baner-german-death-camps-w-niemczech-flaga-nie-wywolala-zadnych-reakcji]]>

]]>https://wpolityce.pl/kryminal/359764-byly-ksiadz-jacek-miedlar-skazany-za-zniewazenie-joanny-scheuring-wielgus-ma-pracowac-spolecznie-przez-6-miesiecy]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

To w takim razie, mierząc proporcjonalnie, autorzy "Klątwy" powinni dostać co najmniej kilkunastoletnie wyroki, a występujący w niej aktorzy przynajmniej kilkuletnie. Tymczasem ten wściekle antypolski gniot, ziejący wręcz genetycznie rasistowską nienawiścią do tego co najdroższe Polakom, dalej wystawiany jest z pieniędzy polskich podatników! 

Pozdrawiam

jan patmo

#1549182

#1549183

Trzeba jednak, do tego co napisałem wyżej koniecznie dodać, że to finansowanie w przypadku Warszawy idzie z budżetu miasta, co przegłosowała Rada Warszawki. Zdecydowane natomiast kroki przeciwko wystawianiu "Klątwy" podejmuje Ministerstwo Kultury, obcinając dofinansowanie tym, którzy chcieliby ją wystawić, choćby w ramach festiwali teatralnych. Podobnie MK obcina fundusze różnym gender fundacjom, za co chwała ministrowi Glińskiemu i pracownikom ministerstwa, którym on kieruje.   

jan patmo

#1549191

... za te weta, a dzisiaj przez to, sędziowie skazują Polaków za mówienie prawdy o niemieckich obozach zagłady, na terenach podbitej Polski przez państwo  niemieckie.

Wstyd i hańba panie Duda.

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1549187

I zapomniał o odebraniu odznaczeń Grossowi oraz innym wściekłym antypolonitom. Również nic nie słychać, mimo wielokrotnych obietnic, o jakże potrzebnej ustawie umożliwiającej karanie tych, którzy używają określenia "polskie obozy". 

Pozdrawiam 

jan patmo

#1549192

Na krzywdzenie Braci w Wierze.

#1549207

...że u nas mieszka więcej folksdojczów niż w Niemczech...to nikt nie chciał mi wierzyć ;-)

Verita

#1549196

#1549209