Pedalska prowokacja w Częstochowie.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Duchowa stolica Polski Częstochowa nie ma szczęścia. Niestety częstochowianie wybrali lewaka , a ten pokazuje, że wiarę ma w głębokim poważaniu , jemu bliższe jest promowanie pedalstwa i sodomitów, niż umiar.

Prawie 100 tys. uczestników,  pielgrzymów Rodziny Radia Maryja zebrało się pod Jasną Górą , a tego nie mógł znieść lewak prezydent Częstochowy, zwłaszcza , że współorganizatorem tych katolickich uroczystości był o. Rydzyk.

Tego lewackiemu prezydentowi było za wiele, stąd spuścił ze smyczy swoje pedalskie psy, żeby profanowali uroczystości, ale nie tylko uroczystości , ale i godło polskie, które sodomici wpisali w pedalską tęcze.

Całe szczęście, że był tam ONR i była policja, która w końcowej fazie rozwiązała marsz sodomitów. Prezydent Częstochowy swoimi sodomitami niczym faszystowskie lub komunistyczne bojówki, próbował rozbić prawie 100 tys. pielgrzymkę, albo sprowokować  do rozruchów.

Sodomici, próbują na wszelkie sposoby dopiąć tego, żeby ogół społeczeństwa ich akceptowało, ale skoro oni nie szanują wiary ojców naszych, polskiego godła, to niech nie oczekują od ogółu akceptacji, bo takiej na pewno nie będzie.

Mam nadzieję, że sami Częstochowianie zrozumieją, że lewacki prezydent przynosi miastu więcej szkody niż pożytku.

]]>http://www.niedziela.pl/artykul/36577/Jasna-Gora-100-tys-uczestnikow]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)