Niemcy za kilkadziesiąt lat podzielą los afrykanerów w RPA

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

 

W 1994 r. w RPA biali przekazali władzę czarnej większości. Od tego czasu wiele minęło , apartheid, zmienił się w apartheid w stosunku do białych. W czasach apartheidu lewica darła szaty nad losem czarnej ludności, ale wówczas było bezpiecznie, czysto i bogato.

Czasy się zmieniły, biali są prześladowani, mordowani, zabierana jest im ziemia. Na ulicę strach wyjść, ale rządzą czarni socjaliści to im wszystko wolno. RPA jest najbogatszym krajem Afryki, jestem ciekaw jak długo jeszcze to potrwa. Coraz częściej biali bojąc się o swoje życie i życie najbliższych zaczynają wyjeżdżać z RPA. Całe bogactwo RPA opiera się na dobrym gospodarowaniu przez pokolenia potomków Burów.

Teraz w dowód wdzięczności czarni socjaliści chcą wywłaszczyć białych farmerów bez odszkodowania, czym to się skończyło w sąsiedniej dawnej Rodezji  było już przećwiczone.

Niemcy, na razie są w komfortowej sytuacji, ale co będzie za kilkadziesiąt lat nikt nie wie. Miliony muzułmanów, sprowadzonych do Niemiec za kilkadziesiąt lat mogą całkowicie sytuację demograficzną w Niemczech i wówczas  możemy mieć powtórkę z RPA.

Poprawno polityczne elity niemieckie udzielają obywatelstwa i azylu politycznego muzułmanów, a ci ściągają wieloosobowe rodziny, tak, że jednego muzułmanina należy pomnożyć przez 7. Jako przestrogę można wskazać Finlandię, gdzie na początku lat 90-tych pozwolono osiedlić się ca. 250 Somalijczykom, teraz jest ich 25 tys.

Są kraje np. w Zatoce Perskiej gdzie autochtoni ( Arabowie) są w znacznej mniejszości, ale  tam są oni trzymani w rygorze nuzułmańsko - arabskim i nikt nie ośmieli się wychylić.

Lewactwo próbuje zmienić strukturę narodowościową państw, w finansowaniu wyróżnia się węgierski lewacki Żyd Soros, który finansowo wspomaga wszystkie lewackie organizacje, które przewożą ich do Europy, a ci „ walą” drzwiami i oknami do Niemiec, bo tam jest największy socjal, bo muzułmanin i czarny nie jest do pracy, ale do brania socjalu i płodzeniu dzieci, na który łożą Niemcy

Z czym wiążą się  rządy socjalistyczne można przekonać się w Hiszpanii, gdzie przemytnicy wyczuli, że socjalistyczny premier przyjmie wszystkich, którzy dopłynął do Hiszpanii.

 

]]>https://www.pch24.pl/wywlaszczenia-w-rpa--czy-ich-ofiara-padna-biali-farmerzy-,61828,i.html]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

A w 84 socjalu na miesiąc na łebka było za żelazną kurtyną 35 DM. Fakt - spanie i wyżywienie było za frico.

Ile dostają ci ....... dzisiaj ?  Ktoś to wie ? 

#1570663

w finansowaniu wyróżnia się węgierski lewacki Żyd Soros, który finansowo wspomaga wszystkie lewackie organizacje, które przewożą ich do Europy,..."

To absolutnie - nic nowego! Było to zasadą działania komunistów-bolszewików, czyli pryncypium rewolucji, w Rosji. Chodziło dokładnie o zmianę struktury społecznej - pozbycie się inteligencji, "posiadaczy ziemskich" różnego szczebla, oraz kleru. Tę "operację" również finansowali Żydzi. Metoda, jak widać, sprawdzona, absolutnie skuteczna. A dziś - "pozbycie się" narodów i struktur lokalnych przebiega nieco mniej krwawo. Wydaje się jednak, że to kwestia czasu. Toteż - jeśli chcemy przetrwać jako Wspólnota kultury i tradycji europejskiej, oparta na fundamencie chrześcijaństwa - to najwyższy czas przeciwstawić się, zgodnie, tej "operacji". Oraz wszelkiemu lewactwu, z założenia - żydowskiemu

Pozdrawiam,

 

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1570678