MICHAŁ KAMIŃSKI DORADCA EWY KOPACZ AGENTEM IZRAELSKIEGO WYWIADU?

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

DORADCA EWY KOPACZ MICHAŁ KAMIŃSKI AGENTEM IZRAELSKIEGO WYWIADU?

Michał Kamiński, były poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej a obecnie nieformalny doradca premier Ewy Kopacz jest pracownikiem izraelskiej firmy wywiadowczej Prism Group.

Prywatna agencja wywiadowcza Prism Group zajmuje się głównie marketingiem politycznym i gromadzeniem informacji gospodarczych.  Sam Kamiński nie widzi nic dziwnego w działalności dla obcego wywiadu. "Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce" - tak Kamiński odpowiedział na pytanie o jego działalność wywiadowczą gazecie "Fakt".

Co innego jednak można przeczytać na stronie internetowej Prism Group. Agencja ta przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mająca swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie. Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opinii publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej.

Czy nie powinno niepokoić Polaków, że jeden z dobrych znajomych premier polskiego rządu, który określany jest również jako jeden z głównych doradców prezesa Rady Ministrów jest jednocześnie pracownikiem zagranicznej żydowskiej agencji wywiadowczej? Z pewnością może on przekazywać tej amerykańsko-izraelskiej firmie istotne informacje na temat działalności polskiego rządu, zwłaszcza, że jest on częstym wizytatorem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Źródła:

]]>http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/doradca-premier-ewy-kopacz-agentem-izraelskiego-wywiadu]]>

]]>http://telewizjarepublika.pl/michal-kaminski-ekspertem-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,16480.html]]>

 

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (25 głosów)

Komentarze

A co można się sPOdziewać PO zdrajcy, który za srebrniki Judaszowe, gotowy jest sprzedać własna duszę. Bo honoru już dawno się wyzbył, żydo ubecki pachołek.

 

 

 

 

Beata Szydło premierem.

Vote up!
13
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1487194

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Fedorowicz Ewaryst został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

zaraz, moment: czy to chodzi o tego Michała Kamińskiego, który był zaufanym czowiekiem braci Kaczyńskich i ministrem w kancelarii Lecha Kaczyńskiego? Głównym spindoktorem PiSu?!
Niemożliwe...

Vote up!
3
Vote down!
-10

Ewaryst Fedorowicz

#1487195

Słyszałem tylko o jednej Osobie, która wiedziała kto Go zdradzi

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1487198

Witam! Gdzies pokretny jest Panski komentarz! Wina PISu,ze M.Kaminski okazal sie zdrajca? Wybral partie oszustow ,bo taka jest jego zyciowa moralnosc!

Vote up!
13
Vote down!
-1

ronin

#1487203

Ma niewątpliwy talent do sprowadzenia prawie każdego tematu do nagonki na PIS.

Już pisałem, że w fanatycznym antyPISiżmie Federowicz Ewaryst będzie się rozkręcał. Między innymi za to wyleciał z blogów na niezależnej. Wkrótce każdy kto się z nim nie zgadza zostanie "nobilitowany" do trola działającego w zorganizowanej grupie i pojawią się odnośniki ad personam coraz bardziej emocjonalne (czytaj chamskie) a nawet oskarżenia, że wszyscy którzy go krytykują to jedna i ta sama osoba z różnymi nickami :)

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1487264

Witam Pana! Ja zeczywiscie dzialam od lat w zorganizowanej podejrzanej grupie przez tego Pana - PIS..hi,hi! Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1487267

PZPR-  SLD  -  PO  ,  to  zbrodnicza,  faszystowska  ,  totalitarna  organizacja,  która  uwłaszczyła  się  na  majątku  dwóch  pokoleń  i  nadal  rządzi  naszym  krajem.  Ta  mafia  czerwona  nie  zrywa  swoich  kontaktów,  ona  realizuje    zamierzony  plan.  Polska  jest  dla  nich  poligonem  toczących  sie  walk  o  wpływy    obozu  Komorowskiego  i    obozu  Tuska. Polski  juz  nie  ma    od  momentu  słynnej  -  Nocnej  Zmiany-. WSI  rękami  Tuska,  Pawlaka  i  kolaborantów  i  zdrajców  żydowskich ,  dokonali  zamachu  stanu  i  obalili  nocą  rząd  pana  Olszewskiego .  Wtedy , w  tą  haniebną  noc , umarła  rodząca  sie  demokracja  polska. Następnego  dnia  zaprzańcy  przystąpili  do  rabowania  majątku  narodowego. Pamiętam   łotra  Lewandowskiego,  który  dostał  zarzuty  prokuratury.  Skrył  się  pod  immunitetem  i  uciekł  do  Brukseli,  przesiedział  tam  10  lat  i  teraz  powrócił  i  stał  się  doradcą  kłamczuchy  Kopacz. Te  łotry  sa  pozbawione  godności  i  honoru.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1487299

Witam! Czy to jest zgodne z prawem Polskim,aby agent obcego wywiadu jawnie zasiadal w Polskim sejmie jako posel? Chyba z ta zaistniala sytuacja powinna sie zajac premier z prokuratura!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1487197

Gdyby Polska była Polską, koniec osobnika noszącego nazwisko Michał Kamiński

byłby oczywisty:

pod mur !

i pluton egzekucyjny:

do Jesieni ścierwa tuskomoruskie mogą POdskakiwać,

a później........

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1487204

..... zaraz, zaraz - Ewaryst , czy Ty jesteś kuzynem tego geniusza kabaretu i estrady - Jacka Fedorowicza :-)))) ?

Dzięki za odpowiedź .

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1487210

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Fedorowicz Ewaryst został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tk, Jck Fdrwcz t mj córk.
wrcjąc d tmt: t tn Kmńsk   (jk twrdz tr - gnt bcg wywd...)  t jdnk tn lbnc brc Kczyńskch? Przykr...

Vote up!
2
Vote down!
-12

Ewaryst Fedorowicz

#1487213

..... panie Aleksandrze, dobra wiadomość.

Jeśli MOSSAD przyjmuje takie łajzy jak Misiu Kamiński-  to znaczy, że schodzi na psy !!

pozdrawiam,

Vote up!
15
Vote down!
0
#1487211

mając przydziałowy jeden  komentarz, napisze tyle że faktycznie MOSAD zszedł juz na psy

ps.

nastepny koment za tydzień :-))))))))

Vote up!
9
Vote down!
0
#1487236

nie jest niczym zaskakującym. Dla koga ma pracować wysoko ulokowany w Polsce, Żyd?. Dla Chin?. Nie bądźmy walczącymi mieczem antysemitami, ale żydzi w Polsce, od pokoleń najlepiej znają się na handlu obwoźnym. Dajmy im szanse po następnych wyborach, pożegnać definitywnie polską politykę, parlament i bankowość!. Niech zajmą się tym, czym ich starozakonni dziadowie!. Do rządzenia Polską, mamy znakomicie wykształconych Polaków i patriotów!. Na cholerę nam, obcy kosmopolici?..

Vote up!
10
Vote down!
0
#1487212

Antypolska gnida Michał kamiński od dawna jest wspólpracownikiem wywiadu żydowskiego, na pewno jeszcze od czasu pracy w kancelarii śp. L. Kaczyńskiego. Poza tym ma stały, dziwaczny układ z oligarchą ukraińskim ,żydowskiego pochodzenia Firtaszem, którego był "doradcą"...

Vote up!
7
Vote down!
-1

Yagon 12

#1487219

Zajrzałam do materiałów źrodlowych, pochodzą ze stycznia. Dziwne, że ta informacja minęła bez echa.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1487228

M.Kamiński, R. Giertrych, K.Marcinkiewicz, Kuzik - Rostowska i inni. Jak widać sprzedawczyków było i jak sądzę jest nadal bez liku. Kwestia kasy, dostępu  do mediów, do koryta z którego można chlipać wszystko co dadzą do żarcia i to niezaleznie od towarzystwa.. Powiecie zwykłe świnie ! O nie - nie można  obrażać tych b.pożytecznych i jednak przyzwoitych stworzeń. To po prostu miernota , pozostająca bez twarzy gotowa na każdą podłość i nikczemność kwesta koniunktury. Jedynym lekarstwem to takimi osobnikami nie zajmować się, nie zwracać na nic uwagi, nie cytować ich wypowiedzi, nie komentować ich zachowań. Przypomnę jak to o R.Giertrychu kiedy był ministrew oświaty wypowiadali się zwolennicy z PO z którymi obecnie jest w komitywie "wsadzić do wora i wrzucić do jeziora"! Ja jednak wrzucam ich wszystkich w NIEPAMIĘĆ! I tylko tyle i aż tyle!

Vote up!
6
Vote down!
0
#1487260

możemy zobaczyć na bardzo celnym filmie. Polecam wszystkim.

https://www.youtube.com/watch?v=ML7JTQDNKyM

Vote up!
2
Vote down!
0
#1487263

Co Michał Kamiński, przez wiele lat, jako wyrazista osoba z otoczenia śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, robił u boku śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego? Czy może był "okiem i uchem" Mossadu?

Vote up!
4
Vote down!
0
#1487293

Rodacy  ,  gdyby   diabeł  mial  twarz    ohydną,   już  to  by  zdradzało  kim  jest.  Choć  Misza  Kamiński  urodą  nie  byłyszczy,  ale  zachowanie   maskuje   jego  tożsamość.  Kiedy  był  w  partii  PIS  ,  zachowywał  sie  jak  oddany  kundel ,  lizacy  rece  pana.  Trudno  po  tak  wyrafinoiwanych  zdrajcach  cokolwiek  wyczuć.  Jest  to  przestrga  dla  nas  wszystkich,  bądźmy  ostrożni  i  nieufni  wobec  osób  skradajacych  się  na  palcach  .

Vote up!
7
Vote down!
0
#1487300