Sąd uznał apelację PiS

Obrazek użytkownika Max
Blog

W biegu wrzucam link, niestety nie mam czasu skomentować.
Ale może jeszcze nie jest aż tak źle z polskim sądownictwem.

http://wybory.wp.pl/kat,1025917,title,Sad-uznal-apelacje-PiS-od-wyroku-ws.-prywatyzacji-szpitali,wid,12387083,wiadomosc.html

Brak głosów

Komentarze

W końcu obejrzałem sobie słynny sondaż na interii - klikalny ;).

Wyniki, jakie są, widać - ale uderzyło mnie 517 tysięcy oddanych głosów.

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/ankiety/w-wyborach-prezydenckich-zaglosuje-na/wyniki,18606

Vote up!
0
Vote down!
0
#66376

Ok. godziny temu  B. Komorowski na wiecu ,przemawiając użył między innymi takich sformuowań.:{wersja moja}Nie zabierajmy na nasz okręt takich, którzy nam będą chcieli przedziurawić dno. Następnie mówi:dadzą nam fałszywą mapę.Podrą żagiel.Wszystko w podobnym stylu.Mnie to przemówienie kojarzy  się z katastrofą w Smoleńsku i Komorowski o wszystkim wiedział.Jakaś siła każe mu dawać gadki w podobnym stylu.To tak jakby miał wyrzuty sumienia.Pozdrawiam myślących                Widzę w tej mowie woiele fałszu dlatego zwracam na to uwagę i może to ktoś dokładnie przeanalizuje

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#66383

Pan K i wyrzuty sumienia?:)! Aby mieć wyrzuty, to pierwej "trza" mieć sumienie:). Ja osobiście nie posądzam Pana K. o taki zbytek:).
Zaś gadtki takowe, to IMHO tylko tyle, że ten PiS to takie psuje, żagiel drą, dziurawią burty, fałszują mapy, jątrzą, dzielą, opluwają, ogniem z pyska zioną i musi mają kontakty z siłą nieczystą (KOT! to bardzo silny chowaniec jest). Prawka jazdy nie mają, to na mietle na sabaty latają. - IHMO to właście jest całym przekazem Pana K. i całą "psychologiczną" "zagadką".

Vote up!
0
Vote down!
0
#66393

chodzi mi o to że przy katastrofie Smoleńskiej były podobne zbiegi okoliczności.Brak mapy ,brak rosyjskich nawigatorów i podobne.A jest tam o wiele więcej takich zagadkowych wyrażeń.Słuchałem na żywo i to przyp[adkiem  dlatego żeby nie wypisywać  głupstw ,musze poszukać nagranie tego wiecu.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#66397