Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Warto Rozmawiać Online

Obrazek użytkownika kpGizbo
Idee

Rządzący nami politycy od kilku lat radzą nam, by nie robić polityki. A rządowe media, przekonują nas, że polityka jest podła i lepiej trzymać się od niej z daleka.

Witam wszystkich starych i nowych niepoprawnych po długiej przerwie.

Wszystko zmierza do rychłego przesilenia. Trudno siedzieć z założonymi rękami i obojętnie przyglądać się temu.

Ponad rok temu reklamowałem i namawiałem do rozmów i dyskusji online. Do demaskowania kłamstw i nazywania rzeczy po imieniu - organizowaniu się. Moje starania skutecznie zostały storpedowane. Nauczony doświadczeniem ruszam ponownie ze spotkaniami online. Nazwa projektu nie jest wyszukana, ale wymowna: "Warto Rozmawiać Online"

Warto Rozmawiać Online Na każdy temat. Od pn. do czw. o 21.00 na ]]>http://neonaucipl.clickwebinar.com/warto]]> wpisz swoje imię i e-maila.

Dzisiaj porozmawiamy o przygotowaniach do 29.09 i 11.11 o zmielonych, Amber Gold, pieniądzach i długach. O czym jeszcze będziemy rozmawiać, zdecydujemy w trakcie spotkania. Do zobaczenia i usłyszenia wieczorem.

Brak głosów

Komentarze

Cytat z wpisu:

"Witam wszystkich starych i nowych nowoekranowiczów po długiej przerwie."

Vote up!
0
Vote down!
0
#289572

Niepoprawnych witam oczywiście!

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.po.mixxt.pl

#289853