Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Michnik u Wojewódzkiego i żywy krzyż

Obrazek użytkownika kpGizbo
Blog

Z kościoła(pierwsza ławka) do kiosku po Gazetę Wyborczą na wyborach głosują na Palikota. Jak to możliwe?(znam wielu takich).I

Brak głosów

Komentarze

(vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2)
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 -2 -2 -4 -6 -9
statusy do css: comment-published

To się nazywa hipokryzja. Zjawisko bardzo rozpowszechnione. Standard.
A filmu, sorry, oglądać nie będę - lekarz mi się zabronił denerwować;).

Vote up!
0
Vote down!
0
#101445
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.6 -2 -3 -5 -7 -10
statusy do css: comment-published

Wojewódzki nie jest hipokrytą, on wielokrotnie w swoich nasiadówach w TVN-e a przed tym w Polsacie, powtarzał jak mantrę, że jest ateistą, stąd taki a nie inny u niego stosunek do wiary oraz do symboli religijnych w tym przede wszystkim do symboli chrześcijańskich i narodowych (Wojewódzki to stary anarchista). Wiedząc o tym wszystkim, jego stosunek w tej sprawie dla nas, powinien stać się jasny i zrozumiały, jest jeszcze jeden powód jego zachowania, bo Wojewódzki żyje na co dzień w Polsce i dlatego jest wrogiem narodu polskiego oraz wiary i tego wszystkiego, co stanowi o naszej polskiej narodowej tożsamości i dlatego tez jest promowany przez właścicieli stacji telewizyjnych, w których Wojewódzki ma swoje programy, ponieważ oni tak samo myślą i czują jak on, oglądalność tych programów tez ma swoją wymowę. Jednak to nie oni sprzedają swoje twarze w ich programach tylko Wojewódzki i to z nim Polacy będą przede wszystkim kojarzyć poglądy, o które przedstawia w "swoich" programach jako dobra zabawę. Tak się odium winy i swojego programu politycznego zrzuca na marionetki, które się za to co robią doskonale opłaca...

Co się natomiast tyczy nad redaktora Michnika jego wrogość do Polski rządzonej przez Polaków posługujących się polskimi narodowymi symbolami jest znany od wielu lat. Tylko na czas rewolucji korowsko-solidarnościowej w Polsce dla swoich potrzeb pan Michnik przypinał sobie do klatki polskie symbole narodowe oraz religijne, trzymał w tym czasie Krzyż święty w swoich rękach, aby tym samym zwieść głupich Polaków, do których i ja się w tamtych czasach zaliczałem, teraz jednak już nie dam im się zwieść. Ale większość Polaków dalej twierdzi, że to nie jest ważne, kto jest kim i z jakiej nacji się wywodzi i czy ktoś jest ateistą czy nim nie jest. Oczywiście w tej grupie tzw. ateistów i nie Polaków żyjących w Polsce są również i porządni ludzie oddani sprawie polskiej.

Pozdrowienia.

p.s.

Dobrze wiedzieć, że pani nie przywiązuje wagi do emblematów oraz do znaków i nie traktuje ich wszystkich jako oznaka nazizmu oraz antysemityzmu u ludzi, którzy takimi symbolami się posługują (to zdanie dotyczy wątku o Prawdziwej Rosji), jednak jak widać na obrazę Krzyża świętego przez Wojewódzkiego oraz przez tego drugiego fircyka w tym wątku akurat Pani zareagowała. Przypomina sobie Pani naszą dyskusję o Krzyżu świętym sprzed Pałacu Namiestnikowskiego i o tym o czym wtedy dyskutowaliśmy? Czy od tamtej pory coś się zmieniło w postrzeganiu przez Panią tego problemu?

Czy to nie jest kolejna próba zajęcia nas Polaków sprawami mało ważnymi, aby naszą uwagę odwrócić od tych naprawdę ważnych spraw?

Uważam, że wszystko, co dotyczy Polski jest ważną sprawą, nie ma mniej ważnych, czy bardziej ważnych.

p.s. 2
Jestem ciekaw, czy jakbym w swoim programie zaczął bezcześcić Gwiazdę Dawida, co wtedy, by się zaczęło wyprawiać w Polsce w przestrzeni medialnej, no chociażby na niepoprawnych...Jesteśmy niewolnikami swoich umysłów i systemu?!

Vote up!
0
Vote down!
0
#101456
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 -2 -2 -4 -6 -9
statusy do css: comment-published

o ludziach których znam, tych "z mojego podwórka", nie o ludziach z filmiku (a niby czegóż dobrego mogłabym się po nich spodziewać...).
Co do emblematów - nie zwykłam klasyfikować ludzi ze względu na emblematy;). W ogóle zalecam ostrożność przy "kalsyfikowaniu ludzi";)).
W innych kwestiach zdania raczej nie zmieniłam. - Znaczy nie pozwolę pluć na krzyż (w mojej obecności nikt nie bedzie tak robił, przynajmniej dopóki będę mogła ruszyć reką, nogą, lub gębą) a co do całej reszty, to sądzę, że znamy swoje (ugruntowane skądinąd) poglądy i nie ma sensu robienie tu nazbyt offtopicowego wątku.
Jednak w jakiś przediwny sposób te wątki się tu zbiegają - są tacy, dla których "wszysko, co dotyczy Polski jest ważną sprawą" i są tacy, którzy, no właśnie, są hipokrytami ("modlą się pod figurą", Wyborczą mają za skórą - hihi). Dobra, ale to nie jest forum filozofów ani socjologów:). poza tym szkoda czasu na dalsze dyskusje o kimś takim jak osoby z filmu;). To już lepiej ten czas poświęcić na dyskusję nt. zneutralziowania ich wpływów lub na porzadny trening, do czego mocno zachęcam:).
Pozdrawiam wzajemnie.

PS. Pytania o gwiazdę Dawida oczywiscie retoryczne;) - Przecież Pan wie/wiesz(?), że jakby tak jeden z drugim zrobił, to cały naród zostałby osądzony jako antysemici (wszystkie 38 mln. Polaków - hihi). Gdyby tak sprofanował koran, to by mu nieznani sprawcy poderżnęli gardło. Ot, takie tam sofizmaty;).

Vote up!
0
Vote down!
0
#101458
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.4 -2 -3 -5 -7 -10
statusy do css: comment-published

K*rwy!

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#101446
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

Nie wierzę, że Kupa Wojewódzki w latach dziecięcych nie był "oryginalny" i nie tryskał "wyrafinowanym dowcipem"... Za mało mu ojciec i matka skórę na tyłku garbowali i stąd bezkarność i eskalacja "oryginalnych" jego zdaniem ekscesów.

Odnośnie krzyża, gwiazdy Dawida i innych symbolów innych religii - moim zdaniem jeśli ktoś nie jest w stanie uszanować krzyża, nawet ateista (zaczynam od krzyża bo dyskutujemy o Polsce i Polakach, dla większości których krzyż jest symbolem ich religii) to żadnego innego symbolu innej religii nie uszanuje. To jest kwestia mentalności i kultury osobistej.
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#101515
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.8 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

W rzeczy samej gdzieś już wyczytałem że stan otępienia narodu przyjął już taką formę gdzie nastąpiły praktycznie nieodwracalne zmiany świadomości.
Proszę się nie śmiać ale to może być postrzegane jako efekt zbiorowej hipnozy ..

W kwestii materiału filmowego istotnie i ja nie umiem się jakoś zmotywować by to obejrzeć . Już na samą myśl o tym mam dziwne uczucia że ...

i ja nie miałbym żadnych zahamowań ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#101520