Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Marcin Plewka zwykły obywatel o Tusku - odważna wypowiedź

Obrazek użytkownika kpGizbo
Kraj

"- Prawda jest taka, że 10 kwietnia źle został naprowadzany samolot. Rząd polski wczoraj pokazał kawałek tej prawdy. Tylko dlaczego dziewięć miesięcy to ukrywali? Dlaczego przez dziewięć miesięcy bezczelnie kłamano?"

]]>http://www.youtube.com/user/SolidarniTV]]>
]]>http://www.facebook.com/POinTV]]>

Brak głosów

Komentarze

Brawo Marcin!!!!! Mam nadzieję że nic złego go nie spotka.

POZDRAWIAM

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#126883

Prześlijcie znajomym ten film. Niech wszyscy zobaczą, że PO nie jest partią obywatelską. CO obywatele mówią. PO działa jak PZPR wg Moczulskiego.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.po.mixxt.pl

#126889

Jan Bogatko

...brawo Marcin!

...obywatele odzyskują niepodległość?

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#126891

Jan Bogatko

...dodałem ten film do mego fejsbuka - a czyta go wielu lemingów...

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#126893

by powstała partia wspierająca wszystko co dobre dla narodu.?Polska Partia Patriotyczna.Myślę że zwolenników takiej partji byłyby miliony-tak cichych jak i zdeklarowanych..To już istnieje ,ale nie ma nazwy i rejestracji.Pozdrawiam.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#126920

Ukłony Marcin od nas niepoprawnych również!
Bardzo dobra akcja i to w dodatku jednoosobowa.Sparaliżował wszystkich i nikt go nie poparł bijąc brawo lub dodając coś od siebie.Lub ktoś trzymający mikrofony nic się nie dopytuje więcej słuchając jak świnia grzmotu.
Sparaliżował motłoch służbistów i funkcjonariuszy.
------------------------------------------------------------
Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#126951

Solidarni 2010 - dziekuję Wam za biało-czerwone róże i apel odczytany wdowie po generale Błasiku, Pani Ewie Błasik, podczas programu 'Warto rozmawiać'.

Dziękuję za ten protest w Sejmie pana Marcina - niech się lemingi obudzą!

Niech się śpiący obudzą! 

Sejm został powołany przez nas wszystkich. I mamy prawo wyrażać głośno również tam, w tym gmachu, własną opinię na temat władzy, która ma służyć obywatelom, a nie z nich kpić, obrażać, wyśmiewać i narażać na utratę honoru Państwo Polskie.

Bardzo wyraziste i przemawiające do wyobraźni akcje!

Vote up!
0
Vote down!
0
#126968

Brawo! Pełne uznanie!

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.nessundormablog.com

#126991

W końcu jestesmy w WOLNYM KRAJU. Bezczelny mundurowiec (ciekawe czy nie były SBek) pyta Obywatela : " Ale pan krzyczał w czasie wypowiedzi premiera" . To ja się pytam czy gdyby kryczał NIechżyje Donal Tuski , niech żyje PO, brawo premier to tez by go wyprowadzano ?

Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#127011

Brawa ode mnie i gratulacje dla pan Marcina Plewki, za to co zrobił wczoraj w sejmie RP!

Vote up!
0
Vote down!
0
#127012

Pomysł: co Wy na to, żeby dołożyć do tego napisy po angielsku, puścić to z tymi napisami na Youtube i polecać ile się da, aby nabić licznik odwiedzin? W ten sposób ten materiał ma szansę zostać zauważony nie tylko przez przeciętnego odbiorcy nie tylko w RP ale także poza jej granicami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#127017

Każdy kto potrafi powinien realizować. Brawo Marcin, są jeszcze POLACY, to daje nadzieję!

Vote up!
0
Vote down!
0

Niueste

#127237

uzupełnienie ściągnięte z Faceeboka.

„Przerwałem przemówienie Tuska swoimi okrzykami ale inni ludzie obok mnie krzyczeli też hańba, zdrada stanu, honor polskiej armii. Krzyczeliśmy i nikt nas nie usuwał. Skończyło się przemówienie i po prostu zaczęliśmy wychodzić, ja starałem się wtedy skorzystać z okazji i wyciągnąć na galerii tabliczkę SMOLEŃSK CHCEMY PRAWDY i za to mnie usunięto.”
„Premier Donald TUSK tak bardzo chce prawdy o Smoleńsku, ze wyrzuca z galerii sejmowej człowieka, który chciał spokojnie stanąć z tabliczką SMOLEŃSK CHCEMY PRAWDY”
„Myślę, że dziś Schetyna, Tusk i Komorowski żałują, że strażnicy brutalnie wypchnęli mnie wprost na dziesiątki kamer i mikrofonów z Polski i ze świata. Jeszcze po drodze strażnik mówił mi: Pan pójdzie z nami, dowód proszę pokazać. Nagle jak ...otoczyły nas kamery, i powiedziałem, że właśnie to jest demokracja w wydaniu PO, kiedy usuwa się mnie za niewinną tabliczkę to strażnicy zrobili się mali, i miałem wrażenie, że chcą zapaść się pod ziemię. Już nikt nie żądał dokumentów ode mnie. Mogłem spokojnie przemawiać do dziennikarzy, udzielając o dziwo wywiadu telewizji rosyjskiej.”

Vote up!
0
Vote down!
0
#127242