Komisja śledcza w sprawie Smoleńska

Obrazek użytkownika mustrum
Kraj

Joasia K-R domaga się powstania komisji śledczej w sprawie "katastrofy" w Smoleńsku. Dlaczego teraz? Cui bono? I przychodzi mi na myśl tylko jedna rzecz: prace śledcze zespołu A. Macierewicza otworzyły za dużo puszek robaków. Co i rusz na jaw wychodzą śmierdzące sprawy, które Ryży, Gajowy i kamaryla myśleli, że zamaskowali spray'em o zapachu szyszek sosnowych. W dodatku smród zaczyna zataczać coraz to szersze kręgi, bo aż za ocean i do Brukseli dotarł. A tam ludzie nie tacy twardzi jak u nas, i na smród są wyczuleni. W związku z tym WSIowe towarzycho musi zrobić uderzenie wyprzedzające, a wyprzedzające przede wszystkim jakiekolwiek działanie wspomagane czynnikami z zewnątrz. Do tego najlepszym, bo w pełni lege legis i lege artis*, dzialaniem jest właśnie komisja śledcza sejmu RP.

Powołanie takiej komisji upiecze dwie pieczenie na raz. Po pierwsze unieważni jakąkolwiek legitymizację międzynarodowej komisji. W końcu rząd i parlament demokratycznego państwa, członka EU, członka NATO (i ogólnie członka) powołały odpowiednią do tego instytucję, sami w pełni badają okoliczności, i co nam, międzynarodowym do tego. Po drugie, zamrozi to śledztwo smoleńskie w kraju na amen. Komisja śledcza może żądać przejęcia wszystkich materiałów zgromadzonych przez zespół Macierewicza (i wszelkich innych), nadać im status niejawny, zataić przebieg swoich posiedzeń i gotowe. Dostęp do materiałów będzie tylko dla tych, którzy mają takie pozwolenia (już nie A. Macierewicz) a i tym można je pozabierać jak będą nadto fikać. Kto wie, może nawet Miro Sekuła mógłby przewodzić, albo sama zainteresowana.

I teraz jaka jest rola w tym JK-R?

Są dwie możliwości, żadna dla niej pochlebna. Bo z jednej strony jest ona po prostu kretynką, naiwną małą dziewczynką w dobrej wierze dającą się rozgrywać przez cwaniaków tak jak sobie oni tego życzą. Albo jest ona wyrachowaną suką, która wiedząc co jest grane i tak robi to co robi, ze względu na jakieś korzyści, które albo dla siebie w tym uwiduje, albo które zostały jej przyrzeczone. Tak czy inaczej, nie sądzę, żeby to był jej autorski pomysł. Raczej został jej, albo komuś z jej "stowarzyszenia" podsunięty przez życzliwych, starszych kolegów, którzy wicie, rozumicie, ze względów politycznych (no bo Donek, Grzechu, Rychu, Miro, Zbychu czy kim tam się można zasłonić) sami tego nie mogli zgłosić. I w ten sposób "konstruktywna opozycja" zgłasza pomysł, który nierząd ochoczo podchwyci (bo nam zależy na wyjaśnieniu przyczyn tragedii smoleńskiej, by żyło się lepiej). I nikt nierządowi zarzucić nie będzie mógł, że grają komisją smoleńską, bo to nie ich pomysł.

Tak mi się wydaje, że jest. A jak będzie? Zobaczymy, bo jednak sprawy mogły już pójść za daleko tak samo jak za duża ilość strachu w porcięta.

 

www.gover.pl/news/szczegoly/guid/pjn-chcemy-powolania-komisji-ds-katastrofy-smolenskiej

Brak głosów

Komentarze

w sprawie katastrofy smoleńskiej i tak by nic nie wyjaśniła poza dojściem do wniosku, że to był błąd pilota, no bo jakże inaczej? Jak hazardowa. Powołanie jej może, jak autor pisze, oznaczać przejęcie materiałów gromadzonych przez ew. komisję międzynarodową i Pana Macierewicza. A poza tym z pewnością Pani JKR sama na to nie wpadła. Ktoś jej to zasugerował obiecując "fuchę" przewodniczącego komisji. Dobry PR na początki istnienia PJN. A partię zakłada się nie dla kaprysu, tylko dla władzy. Jaka by ona nie była.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#114256

Są tacy, co partie zakładają dla kaprysu. I siedzą potem kisząc się na swych kanapach.

A jakaś propozycja była na bank.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#114259

pewno gromadzi wszelkie materiały nie w dwóch, a w kilku egzemplarzach. jestem przekonana, że zdaje sobie sprawę z wszelkich zagrożeń.

Vote up!
0
Vote down!
0
#114719

Ja nie wierzę w naiwność tej renegatki. 

Nie ma mowy o żadnej naiwności jeżeli zwrócimy uwagę na fakt, że w jej drużynce są takie kanalie jak Migalski, a także Jakubiak, która jeszcze nie tak dawno opowiadała ze łzami w oczach, jaki to prezes Kaczyński był dobry u jej dzieciaka na I Komunii św.

Gdzie jest dzisiaj dobroć prezesa wg Jakubiak?

Dzisiaj odsłonięto tablicę pamiątkową ku czci posła PiS Zbigniewa Wassermana, który zginął w zamachu.

Na uroczystościach była też Joasia, ale...

Pani Joasia była obiektem WYBUCZENIA i uwag pod swoim adresem.

Wynika z tego, że nie tylko na Niepoprawnych wiedzą kim jest Kluzikowa.

Z Twoja teorią traktującą o suce zgadzam się również dlatego, że za sprawą tych kanalii w Gliwicach ło do mega przekrętu.

Otóż gnojki, które startowały z list PiS i które to łajzy weszły do rady powiatu gliwickiego, po wybraniu zmieniły piórka i stali się oni radnymi z ramienia zdrajców od Kluzikowej.

Perfidia oszustwa wyborczego, wskazuje, iż jest to zaplanowana akcja mająca na celu bezpośrednie uderzenie w PiS.

Te gnoje nie mają żadnych skrupułów ani zahamowań.

Ja ich uważam za agentów zalogowanych w PiS dużo wcześniej.

Potrzeba chwili sprawiła, że niektórzy się ujawnili.

Nie sądzę również, ażeby był to koniec  ujawniania się kanalii.

Znając metody WSIowych, należy się spodziewać, że w PiS są jeszcze zakamuflowani POlszewicy.

Ale tam, CO NAS NIE ZABIJE< TO NAS WZMOCNI!!! :)))

 

Pozdrawiam

 

Buczenie na zdrajczynię:

wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/312977,odslonili-tablice-ku-czci-wassermanna-wybuczeli-kluzik-rostkowska.html

Przekręt w Gliwicach:

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/wybory-samorzadowe-2010/artykuly/312955,jak-pis-zniknelo-z-rady-powiatu-w-gliwicach.html

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#114269

JKR i jej pomagierzy od dawna zainstalowani w PISie, to agentura WSIowa. Przynajmniej większa część tych renegatów.
Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#114413

Chętnie bym dołączyła do buczących a nawet i kilka zgrzewek jaj kurzych poświęciła.

Vote up!
0
Vote down!
0
#114720

Szkoda świeżych jaj!

Najlepiej zrobić tak:
Stawia się obmyte jajka "szpicem" do góry, i przylepia na sam szpic kawałek taśmy klejącej (tak 1x1 cm). Przez taśmę klejącą wbijsz do jajka igłę, i odstawiasz w ciepły kąt na tydzień (najlepiej na dworze, bo nigdy nie wiadomo kto dotknie).
Tuż przed użyciem zalepiamy otwór kolejnym kawałeczkiem taśmy. I voila, zbuki zaczepno-obronne gotowe.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#114739

Obudziła się!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#114280

Antysalonie, to pewnik!

Pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#114283

Dlaczego?.Dygnitarze po ustawiali ich w  (honorowych) pozycjach,a tu nagle chcą komisji-na którą po nigdy nie będzie się chciała zgodzić.pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#114373

Przeczytaj wpis Mustruma.
On wyjaśnia o co chodzi.

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#114398

znów się wygłupił:

[quote]- Martwi mnie to, że wiosną 2010 r. poparcie dla Lecha Kaczyńskiego było na poziomie 25 proc. A także to, iż dziś Lecha Kaczyńskiego pozytywnie ocenia 30 proc. ludzi.[/quote]

No pewnie - wzrost sympatii do śp.Lecha Kaczyńskiego o 5% za 8 miesięcy to jest na prawdę poważny powód do zmartwienia! Zwłaszcza dla odszczepieńców, liczących na ciepłe krzesełko od Tuska.
Pozdrawiam.
contessa

PS. Cytat pochodzi z tvn24.

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#114509