Eksploatacja Deresza...

Obrazek użytkownika Zebe
Kraj

Nie od dziś wiadomo, ż e Paweł Deresz, mąż tragicznie zmarłej Jolanty Szymanek-Deresz stał się gwiazdą medialną pierwszej wielkości. Gdybym był złośliwy, to napisałbym, że to murowany kandydat do kolejnego „Tańca z gwiazdami”. Nie wiem, czy pan Deresz jest jeszcze w żałobie, ale wiem, że on już wie. Pan Deresz  jest stałym bywalcem  stacji TVN , a i w innych stacjach bywał nader często.
 
Pan Deresz jeszcze nie tak dawno komentował:
 
"Paweł Deresz, mąż Jolanty Szymanek-Deresz, posłanki SLD, która zginęła w katastrofie, powiedział, że na pierwszym spotkaniu ( z D. Tuskiem – przyp. mój) otrzymał już odpowiedzi na swoje pytania. - Teraz jestem bardzo ciekaw jak pan premier będzie walczył z tymi, którzy nie wierzą, że tragedia smoleńska była splotem nieszczęśliwych wydarzeń. Chciałbym śmiało spojrzeć w oczy tym, którzy z tragedii smoleńskiej chcą czerpać korzyści polityczne - zaznaczył." – pisała GW.
 
Wczoraj jeszcze, po drugim , „wysoce kontrowersyjnym” spotkaniu z Premierem stwierdził, że nie wydarzyło  się nic kontrowersyjnego i nie rozumie opuszczenia sali przez Panie Kochanowską oraz Wassermann.
Dziś jednak w konfrontacji z córką Wassermanna na antenie TVN24 nie był już taki stanowczy w osądach.
Na sugestię Pani Wassermann, że dobrze by było, żeby opublikować nagrania ze spotkań z premierem i przekazać opinii publicznej treść tych spotkań, oświadczył, że jest przeciw. Można i tak, ale wtedy wypada najzwyczajniej milczeć. Tego jednak pan Deresz nie robi.
 
Wygodniej komentować bez weryfikacji niż być zweryfikowanym w wypowiedziach.
 
Chciałbym wyjaśnienia tej sprawy, chciałbym wiedzieć kto zawinił, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, żeby nigdy do takiej katastrofy już nie doszło, żeby zakończyć wojnę polsko-polską - mówił w Poranku Radia TOK FM Paweł Deresz, uczestnik niedzielnej pielgrzymki do Smoleńska( 12.10.2010 dla TOK FM).
 
Pan Deresz był też kilka dni temu  na spotkaniu opłatkowym u Pani Prezydentowej.
Po wyjściu ze spotkania opłatkowego Paweł Deresz
powiedział:
Spotkanie to przebiegało w bardzo miłej,  wręcz
rodzinnej atmosferze, był nawet pies państwa
Komorowskich, cocker spaniel, w kolorze biało -
beżowym...
 
To już kolejna, poprzednia  wypowiedź pana Deresza. Niezły był
gdy opowiadał, jak pani prezydentowa,  jak matka,
opiekowała się nimi na lotnisku, otaczała ich
matczyną troską, gdy mieli awarię samolotu w
drodze powrotnej ze Smoleńska.
Czekam na następne hity medialne pana Deresza.
Można go jeszcze eksploatować. Przyda się na pewno.
 
Pani Jolanto, niech Pani spoczywa w spokoju.
R.I.P.
Brak głosów

Komentarze

(vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2)
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.4 -2 -3 -5 -7 -10
statusy do css: comment-published

Dało się bezsprzecznie zauważyć nawet, że bycie wdowcem bardzo służy p. Dereszowi. Opalenizną nie ustępuje, a nawet przewyższa byłego wicepremiera Leppera. Tylko nie wiem, czy korzysta on od niedawna regularnie z solarium, czy wypoczywa w ciepłych krajach w nagrodę za szkalowanie części rodzin poległych ofiar pod Smoleńskiem i popieranie "rządu"?
Możliwe, że już po krótkiej, ateistycznej (PRowskiej) żałobie ten pan jest "wdowcem" na wydaniu?
Pozdrawiam.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#115457
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

pani Sariusz - Skąpska są cacy, panie: Wassermann, Gosiewska, Kochanowska - są be... kolejna próba dzielenia w wydaniu dworu tuska...

Vote up!
0
Vote down!
0
#115462
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.4 -2 -3 -5 -7 -10
statusy do css: comment-published

w TV budzi zażenowanie u wielu.Sprawia on bowiem wrażenie jakby mu bardziej zależało na komforcie rządu niż na prawdzie o okolicznościach i przyczynie śmierci żony.Poza tym jak na pogrążonego w żałobie zbyt często się uśmiecha i ta opalenizna o tej porze roku!

Vote up!
0
Vote down!
0
#115482
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.8 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

" Łowca skór" -
inna postać szmalcownika

Vote up!
0
Vote down!
0
#115494
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

byłoby się dowiedziec jakiej prowieniencji jest ten Pan? Kim był, czym się zajmował za komuny? Czym się zajmuje na co dzień? Nic nie znalazłem w internecie. Takie osoby mają przecież jakąś przeszłość, NIe przyszedł do TVNu z nikąd? Jesli mówi to co mówi to znaczy, że albo tak mysli naprawde, albo kłamie w zamian za coś co mu się opłaca. Żałoba nie dla wszystkich bywa przykra. Widywałem wdowy (najczęściej) które były nawet z lekka uśmiechniete na cmentarzu. pal licho jeśli wierzy w to co mówi. W końcu każdy ma jakieś przekonania i jesli do tego jest gotowy o nie walczyć... Byłoby przykro skonstatować że się aprzedał. Nawet jeśli ma sporo długów. Tak czy tak wystepuje w roli opowiadacza ichniej prawdy. Prawday ekranu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#115533
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.2 -2 -2 -4 -6 -9
statusy do css: comment-published

Paweł Deresz (ur. 1937) – polski dziennikarz, wieloletni korespondent polskiej prasy w Czechosłowacji, w latach 1984–1999 zastępca redaktora naczelnego "Kuriera Polskiego".

Vote up!
0
Vote down!
0
#115537