Zanosi się na nowe "PANOWIE, POLICZMY GŁOSY"?

Obrazek użytkownika krisp
Blog

Od kilku dni na NE i NP, może też na innych portalach (nie wiem, rzadko zaglądam z braku czasu), trwa dyskusja i wymiana opinii na temat wypowiedzi ŁŁ, że projekt NE przestaje być tym, czym miał być w szczytnych zapowiedziach i staje się „trzecią drogą”.

Naczytałem się opinii braci blogerskiej po pachy i, niestety, trudno się nie zgodzić z tymi, które wielce krytycznie oceniają tę nową odsłonę NE.

Wielce cenię A. Ściosa, Seawolfa i wielu innych blogerów, u których troska o Polskę wyziera z każdego wpisu. Rozumiem, dlaczego dla 1Maud „nowe dziecko ŁŁ” to twór na kształt Tymińskiego, Samoobrony i LPR, itd., a dla spiritus_movens to nowe KLD, bo dla mnie osobiście ten ŁŁ wynalazek kojarzy się ze słynnym cytatem z Tuska:

"Panowie, policzmy głosy".

Rzeczywiście, projekt NE prezentowany przez ŁŁ przed "odpaleniem" niespecjalnie ma coś wspólnego z bieżączką. Miał być przeciwstawieniem dla Onetu, Interii, Wyborczej. Miał być full informacyjny, jak regularna gazeta, a wyszło podrasowane blogowisko od sasa do lasa (przy całym szacunku dla jakości pracy znakomitej większości blogerów), i do tego jeszcze z rozbijackim projektem na koniec, który jak nic „zrobi kaszanę” na prawej stronie sceny politycznej .

Nie będę chyba zbyt radykalny gdy powiem, że wszelkie próby rozbijania prawicy tuż przed wyborami, jak bywało to w przeszłości, pachnie mi sprzeniewierzeniem się szeroko pojętym interesom Polski, żeby jeszcze dosadnej tego nie nazwać.

Za próbę wykorzystania zapału setek osób do niejasnych własnych (????????) interesów, Administratorom NE i ukrytym za nimi puppet masterom pociągającym za niewidoczne sznurki - DUŻA CZERWONA KARTKA.

Dziadunio zawsze przestrzegali, żeby "nie robić z gęby cholewy", a wychodzi na to, że głosząc dziesiątkom ludzi chwałę NE i przekonując ich do projektu, dałem się zrobić "w bambuko" i zwyczajnie wyszedłem na idiotę.

Pozdrawiam Niepoprawnie, zawsze radosny, a dzisiaj wściekły i rozczarowany,

krisp

Brak głosów

Komentarze

Ła()zarz pracuje ostro na jescze jedną ljterkę ?

Vote up!
0
Vote down!
0

UPS

#158809

spokojnie..NE tak samo jak PJN to dziecko WSIowych stworzone na użytek przyszłych wyborów..NE ma za zadanie wprowadzić zamet w szeregach niezdecydowanych lecz prawicowych, zneutralizowac jak najwięcej głosów które moga byc oddane na PiS. Owszem..ŁŁ zapewne liczył na wiekszy sukces, taki choćby jak niegdyś Tymiński który na bazie tego sukcesu stworzył partię X, ale sie chyba przeliczył..Zaś takim blogerom jak Seawolf i innym chciałbym radzić aby OLALI CIEPŁYM MOCZEM NE i Łazarza!  Dla mnie każdy kto udzerza w Jarosława Kaczyńskiego, nawet gdy dokumentuje swoje zarzuty, uzasadnia w sposób logiczny, pracuje na niekorzyść Polski!! Dzisiejsza Polska jest w stanie swoistej wojny w której reprezentantem strony polskiej jest Jarosław Kaczyński! On udowodnił kim jest, o co MU chodzi i dlatego kazdy kto czuje sie Polakiem, każdy dla którego Polska jest rzeczywiscie najważniejsza winien go wspierać tak jak potrafi..

Vote up!
0
Vote down!
0
#158810

policzmy więc głosy:
- ŁŁ
- Fiatowiec
- nikander
- Mariovan
- Antonioiwaldi
- circ
- Carcajou
- ...

ŁŁ zostanie premierem ciekawe tylko czy SLD nie skrewi :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#158819

Dobosz
mnie interesuje kim zostanie czołowa aksjolożka circk izaura

Vote up!
0
Vote down!
0

Dobosz

#158926