9 maja - to IM należą się dziś znicze...

Obrazek użytkownika Żołnierze Wyklęci
Historia

9 maja 1945 - Pierwszy dzień zwycięstwa w Grajewie

W kontekście amoku "pojednania" jaki opętał w ostatnich dniach poputczików z "Wyborczej" i apelu grupy pożytecznych idiotów z "TPPR -bis" nawołujących do palenia zniczy na grobach sowieckich okupantów, polecam lekturę tekstu o ataku oddziałów Armii Krajowej na Grajewo . .. jeszcze mamy komu palić dzisiaj znicze !

9 maja 1945 r. był utrwalany przez komunistów w świadomości Polaków jako Dzień Zwycięstwa i zakończenia II wojny światowej. Paradoksalnie, dla partyzantów podziemia poakowskiego z okolic Grajewa i Łomży był dniem największego zwycięstwa nad powstającym tam kolaboranckim i zbrodniczym aparatem władzy komunistycznej.
Z 8 na 9 maja 1945 r. około 200-osobowe zgrupowanie mjr. Jana Tabortowskiego "Bruzdy" opanowało Grajewo... czytaj dalej:

Strona główna>

Brak głosów

Komentarze

Mój wuj 9 maja 1945 "świętował" w areszcie bezpieki w Jeleniej Górze! gdzie brat łżeredaktora GWna Stefan Michnik robił przyśpieszony kurs mordowania polskich patriotów!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#58485

 a jak nie daj Boze ten sukinsyn Cammrruski wygra wybory prezydenckie....to beda znow wykleci na nastepne dziesieciolecia. Nie za taka Polske jaka mamy dzisiaj oddali swe zycie.

CZESC ICH PAMIECI !

Vote up!
0
Vote down!
0

Zbyszek Lowcakangurow

#58486

Świetny choć zarazem ponury komentarz prawdziwego (a nie sowieckiego) konserwatysty Jacka Bartyzela:

http://www.bibula.com/?p=21418

Vote up!
0
Vote down!
0
#58491

Jestem tego samego zdania. Każdego 9 maja, co roku każdy Polak powinien zapalać znicze na grobach Polaków zamordowanych przez sowieckie żołdactwo i przez polskich zdrajców, a nie na grobach naszych niby wyzwolicieli. 9 maja nie jest żadnym świętem zwycięstwa dla Polaków, tylko dniem klęski i symbolicznego rozpoczęcia w Polsce sowieckiej okupacji. Jest również dniem zdrady dokonanej w Jałcie przez naszych aliantów Anglików i Amerykanów. Polacy nie powinni tego dnia świecić jako daty zwycięstwa tylko jako datę zniewolenia i zdrady. W tym dniu powinniśmy upamiętniać ludzi, którzy nie mając żadnych szans na zwycięstwo dalej walczyli z sowieckim i rodzimym okupantem, ponosząc przy tym straszliwą daninę ze swojego życia dla Polski również dla nas wszystkich. Polacy tych ludzi powinni czcić, a nie sowieckich morderców i polskich kolaborantów!

Vote up!
0
Vote down!
0
#58492

Też o tym pisałem
http://niepoprawni.pl/blog/656/ja-zapale-swieczke-9-maja

W Moskwie wielka defilada zwycięstwa, a IM kto dał szansę na defiladę ?!!

Idź wyprostowany wśród tych co kolanach..

Vote up!
0
Vote down!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#58508

Szacunek dla Pana, oby więcej takich ludzi żyło w Polsce jak Pan. Chwała wielkiej Polsce!

Vote up!
0
Vote down!
0
#58750