APEL DO D. TUSKA I WSZYSTKICH CZŁONKÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Szanowny Panie Premierze!
Szanowni członkowie Platformy Obywatelskiej!

Zwracam się do Was odnosząc się bezpośrednio do Waszej Polskości, przyzwoitości i narodowego honoru. Zwracam się do Was w poczuciu wiary, że tak naprawdę gdzieś tam w środku jednak najważniejszymi dla Was są i zawsze były: dobro Polski i Polaków. Zwracam się do Was w poczuciu wewnętrznej troski o przyszłość naszego państwa, o przyszłość kolejnych pokoleń Polaków, moich i Waszych dzieci i wnuków.

Zwracam się do Was przypominając o przeszło 1000 letniej historii Polski.

Nasz naród i nasze Państwo przeszło przez wieki wiele traumatycznych przeżyć: począwszy od zaborów, poprzez gehennę faszyzmu, wojennego komunizmu aż po lata komunistycznego obcego zniewolenia.

Pomimo tego, że wielu chciało Nas zniszczyć i wymazać z mapy państw świata to zawsze, niczym "Feniks z popiołów", z dumą powstawaliśmy udowadniając, że Polska i polskość jest niezniszczalna historycznie.

Mamy - jako Naród - swoje wady i przywary, bywamy nieraz śmieszni groteskowi. Ale w sytuacji zagrożenia naszej tożsamości narodowej i państwowej zawsze okazywaliśmy się bohaterami. Dzięki temu nawet po 100 latach rusyfikacji i germanizacji, po latach II wojny światowej i reżimu komunistycznego, po wymordowaniu przez faszystów i komunistów najznamienitszych dzieci naszego narodu... nigdy nie poddaliśmy się niewoli OBCYCH.

Tylko w Polsce mógł powstać ruch SOLIDARNOŚCI, tylko Polska mogła dać światu Jana Pawła II, tylko Polska jako społeczeństwo mogła de facto obalić po 40 latach komunizm! Nasze umiłowanie wolności i katolickiej przyzwoitości towarzyszy nam od wieków. BÓG, HONOR i OJCZYZNA - to trzy słowa, dzięki którym nasze państwo, nasza Polska istnieje i funkcjonuje, dzięki temu jesteśmy wśród narodów posiadających własny język!

W imię tych wszystkich wartości podstawowych, determinujących nasze wielowiekowe trwanie... zwracam się do Pana, panie Premierze i do Was członków Platformy Obywatelskiej:

STWÓRZMY WSPÓLNY, NASZ POLSKI DOM I PRZECIWSTAWMY SIĘ WSPÓLNIE PRÓBOM JEGO NISZCZENIA!

Jest mi smutno, że w jakiś sposób zostaliście wykorzystani przez obce i wrogie Polsce instytucje oraz bezpaństwowe plemiona narodowe. Jest mi smutno, że część z Was dała się wciągnąć do miażdżącej krytyki wszelkich oznak narodowego, polskiego patriotyzmu. Jest mi przykro, że przez swoje działania staraliście się przekonać Polaków, że patriotyzm (reprezentowany m.in. przez większość PiS-u) jest anachronizmem i śmiesznym absurdem.

Tak naprawdę byliście ostatnio tylko pionkiem wykorzystywanym dla zniszczenia naszej polskości i państwowości.

Teraz będziecie niszczeni jak PiS przez "siły", które Wami manipulowały i Was wykorzystały do jego niszczenia. Teraz to z Was zrobią niegodnych zajmowania jakichkolwiek stanowisk państwowych!

Współprzyczyniliście się do tego, że w opinii Polaków patrioci spod znaku PiS stali się "oszołomami". Teraz Wy zostaniecie degeneratami i małostkowymi ludźmi, dla których widok złotówki i euro blokuje Wasze mózgi. Zostaniecie moralnie zniszczeni.

A wtedy do głosu dojdą niepolskie siły spod znaku SLD i SD, Gazety Wyborczej i TVN-u oraz agentów spod znaku MUSTA-Olechowskiego....

Wzywam Was, porzućcie własne ambicje i zapiszcie się w historii złotymi literami. Rozwiążcie PO i gremialnie zasilcie szeregi PiS!

Niedługo zdecyduje się czy komunizm zatoczy koło historii i powróci w Polsce w postaci jego nowego wcielenia - neokomunizmu!

Nie pozwólmy, jako Polacy, żeby tak się stało!

Pozdrawiam

P.S.
Chyba, że się mylę a moje wołanie jest w sumie bezsensowne... bo tak naprawdę stanowicie świadomą część scenariusza zniszczenia Polski i Polaków...

Brak głosów

Komentarze

 i ciemniaki.Wiedziałem że są takimi,dlatego ich wybór jest tragedią naiwnego ludu prostego,oraz agentury wszelkiego pochodzenia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#40148

[quote=krzysztofjaw]

P.S.
Chyba, że się mylę a moje wołanie jest w sumie bezsensowne... bo tak naprawdę stanowicie świadomą część scenariusza zniszczenia Polski i Polaków...[/quote]

W tej kwestii jestem podobnie jak i pan przekonany że dla Tuska i jemu podobnych " Polska to dalej nienormalność ..."

Ten apel powyżej jeśli trafia na szczere serce patrioty wywołuje odzew bo inaczej być nie może , w tym przypadku chciałoby się wierzyć że jest inaczej ..ale jestem przekonany co do tego że ów apel to kolejna próba wołania na "puszczy" ..

- echo
- echo
- echo

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#40155

 tylko nie realne.Prędzej daliby się ogolić i do piaskownicy wysłać niż zapisać do PiSu

Vote up!
0
Vote down!
0
#60388

Panie krzysztofjaw, apel owszem słuszny, ale proszę nie włączać do tego apelu pierwszego sprzedajnego sługusa obcych TUSKA i jego świty, bo niezależnie jak się to teraz skończy, to liczę, że przyjdzie taki czas, że cała ta banda kolaborantów zapłaci najwyższą cenę. Dzisiaj nie wiem też jakim sądem czy legalnym czy konspiracyjnym. Więc proszę nie dawać nikomu szansy ucieczki od odpowiedzialności za zło już wyrządzone, nie będzie drugiej grubej kreski dla nikogo!!!Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#60443

znienawidzony i bezczelny martin
bydlak domaga sie spalenia na stosie za swoja dzialanosc

ale doskonale oddaje tresci tych akapitow

Vote up!
0
Vote down!
0
#286004

ja doceniam u ludzi poczucie humoru i taki specyficzny "dryg" do kabaretu, to dar, nie mozna się tego po prostu wyuczyc ;)

wnioskuję że "polaku mału" jako nowicjusz na NP jest przekonany, że my tu się prześcigamy w bogaojczyźnianych uniesieniach i nam tą satyryczna piosneczka nieco nosy utarł - no dobra, przynajmniej kulturalnie to zrobił :)

ja tylko pozwolę sobie jako "stary wiarus" na NP wyrazić opinię, że tacy bogaojczyźniani co to z żarliwością neofity żonglują zakleciami Bóg Honor i Ojczyzna często okazują się zwykłymi zadymiarzami - wielu tu już takich się przewinęło i takie ekspiacje u nuworyszow jakos nie cieszą się wzięciem

podzielę się jeszcze taka refleksja która mi przychodzi do głowy jak kolejny(a) cwelebryt(k)a pokroju Madonny, Olgi J (ostrożność procesowa!), Wojewódzkiego czy inna Kozyra "odważnie" w kraju archetypicznie katolickim nabija się z symboli i atrybutów tutejszych wiernych oraz tak wogóle z nich samych (przykład - taki jeden artysta co się przebiera za motylka i pląsa wesoło wśród uczestników procesji kościelnej)

mhm, to zależy od wrażliwości co poniektórych ale generalnie zabawa jest przednia, nikomu nigdy włos z głowy nie spadł, mainstreamowe media dowartosciowuja i wogóle jest loozik - ok, takie ich prawo do nieskrępowanej ekspresji w tolerancyjnym społeczeństwie, jednych to bardziej śmieszy a innych mniej, dobra!

ja tylko sobie tak  myślę - daliście szoł, śmiechu był kupa, czemu na tak łatwych sukcesach poprzestawać jak można mieć jeszcze lepszy ubaw?

Proponuję wam frywolni trefnisie np następujące eksperymenty:

1) pojedźcie do kraju islamskiego i tam w czasie modłów w meczecie wejdźcie grupką do środka (jasne że w butach, bo niby dlaczego bez?) rozwińcie dywanik, siądźcie z piwkiem w ręku i pośpiewajcie wasze ulubione kawałki np. Big Cyca - to chyba niezła zgrywa, śmichu bedzie quuupa, Warka i oj będzie się działo ;p

jak przeżyjecie jedna minutę tego eksperymentu socjologicznego to na prawde z was dziarskie chwaty i zróbcie jeszcze np tak:

2) włączcie się w tłumek żydów podązających np. pod Ścianę Płaczu i opowiadajcie przez megafon "szmoncesy" - tu dam przykład odpowiednio zjadliwego:

- Mosiek mówi wzburzony do Icka - nie uwierzysz ale wczoraj jak szedłem do synagogi to podbiegł do mnie bandzior, przyłożył mi nóż do gardła i wrzasnął "forsa albo śmierć!"

- Icek - to straszne! i co zrobiłeś?

Mosiek - to chyba oczywiste ŚMIERDZIAŁEM!

ha ha ha, śmieszne, no nie ;)

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#286562

jestem pod wrazeniem tego co i jak napisales
dzieki

przyznaje ze facet w przebraniu motyla byl od czapy
i nie za bardzo rozumiem taki sposob expresji...

zachowanie w meczecie/kosciele/synagodze/(tu pozostale miejsca kultu)
wymaga jednej (dla mnie prostej) rzeczy - szacunku

mimo iz jestem zdeklarowana niewierzaca
podzielam twoje zdanie - tak sie nie robi i mozesz wierzyc lub nie - ja tak nie robie - i wychowuje swoje dzieci w bezwzglednym poszanowaniu spraw religijnosci lub jej braku u innych
(w zamian oczekuje rowniez tego samego - co sie niestety zwykle nie udaje)

*dowcip o zydach kwasny ;)

--
jesli drwic to z przywar a nie z ludzi
polecam te mysl kilku obecnym tu osobom

Vote up!
0
Vote down!
0
#286633

widziany ;)

jak ktoś zdecydowanie przekracza granicę dobrego smaku to robi to na własna odpowiedzialność - przez x miesięcy tu na NP nie stwierdziłem jakichkolwiek prób cenzorowania naszego poczucia humoru - to krzepiące bo wokół dzieje się tyle przykrych rzeczy, że czasem mieć mozliwość się posmiać to bezcenna terapia dla psyche ;)

pozdrawiam!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#286644

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#286007

gość z drogi

oni swej miski niewolnika nie oddadzą,za żadne skarby...ot klientela" a patroni"?

a no

jjaki kuń jest, każdy wie,i widzi ,szczególnie gdy patrzy na  te ciągnące samolot,czyli kunie POciągowe....

serdeczności nocne....i dycha

i jeszcze jedna

 za przekaz,by une wreszcie Poszły sobie tam skąd ich ród i przestały szkodzić Polsce i NAM

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#287352