Polityczna reklama podprogowa przeciw PO

Obrazek użytkownika deszczowy
Blog

Zapewne większośc mieszkających w Polsce kojarzy taką reklamę obligacji skarbu państwa pojawiającą się w TV i wersji dźwiękowej w radiu.
Akcja zaczyna się mniej więcej tak:

Drzwi otwiera tatuś z dzieckiem na ręku.
W progu stoi nastolatka - kandydatka na nianię i mówi:
“To ten dzieciak? Mmaały... Ale to nic. Tak go wykarmię, że w tydzień urośnie ze 20%. A, ... i go nauczę pisać. Zobaczy pan.”
Potem ojciec zatrzaskuje jej drzwi przed nosem i dowiadujemy się, że z pieniędzmi jak z dziećmi - trzeba je powierzać w pewne ręce.

Niewinna reklama? Na pewno?
A z kim się Wam ta pannica kojarzy?
Nie wiecie?

Bo mi staje przed oczami pewien facet który trzy lata temu z ekranów
mówił do nas o tym że już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, przy bezpiecznych drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie. Opowiadał o dobrze wyposażonych szpitalach i dobrze zarabiających lekarzach i nauczycielach. Obiecywał wysokie pensje i niskie podatki, okręgi jednomandatowe i “rzeczywistą” walkę z korupcją. Warunek był jeden: “Musimy tylko wygrać te wybory.”

Niestety, zamiast zatrzasnąć mu drzwi przed nosem wpuszczono go do środka i powierzono mu Polskę.

Swoją drogą, czy mi się zdaje, czy youtube został wyczyszczony z pamiętnego spotu PO z 2007 roku?

Brak głosów

Komentarze

 Ja nie mogę znaleźć J.Kaczyńskiego u Lisa a jest co pooglądać. A co do głównego tematu to nadarza się extra okazja do zatrzaśnięcia im drzwi. Wybory prezydenckie, lokalne i do sejmu. Czeka nas pracowity rok.

pzdr 

#59589

   nie zmęczyli się za szybko.

#59693

capitanemo
YouTube nawiazalao wspolprace z Agora. Ma pierwszenstwo przy reklamie swoich klijentow. I umieszania swoich odnosnikow i reklam. Co za tym idzie napewno wykozystuja do cenzury. Jezeli ludzie bojkotuja Gazete Wymiotna to odrabia sobie przez Google. Uciac tej hydrze nie jest latwo. Trzeba znalesc sposob aby wykonczyc tych kryminalistow wolnej prasy, internetu

capitanemo

#59718