Kto śmie wzywać Polaków do walki?!

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

Kto śmie wzywać Polaków do walki?! Jakże kto? Idioci i podżegacze wojenni.

Polacy do broni! Marsz na pomoc braciom Ukraińcom!

Taka jest promoskiewska interpretacja tekstu pana Tomasza Sakiewicza (]]>http://niezalezna.pl/58561-pilsudski-potrzebny-natychmiast]]> ).

Proruska agentura, zakamuflowana i ta jawna w naszej prawicowej blogosferze dostała szału, połączonego z drgawkami i pianą na ustach.

Pan Ireneusz Tadeusz, nie wiem czy Polak, czy Rusek, bo mówi o sobie – Słowianin, wystosował dramatyczny apel do wszystkich Słowian, zanim łkając pogrążył się w stuporze. Zawył:

 

" Bracia Słowianie ! żydowskie ścierwa szczują nas polskich Słowian na rosyjskich Słowian ! CEL jeden !!! MAMY SIE NAWZAJEM WYKOŃCZYĆ !!

!

obecnie na Ukrainie ten scenariusz wzajemnego wyniszczania sie Słowian jest realizowany ! ścierwa żydowskie które rządzą dziś Ukrainą tak ogłupili motłoch ukraiński ze ze zwierzęcą zaciekłością mordują rosyjskich Słowian

!

Od siebie dodam !!!

Gdyby w Rosji odsunęli od władzy tchórzliwego Putina i Rosja wkroczyła do Polski to przywitamy ich jak Wyzwolicieli !!!!! bo 25 lat okupacji

żydo-chazarskiej WYSTARCZY !!!

!

Apel do Słowian ! ta żydo -syjonistyczna władza staje sie grozna !!!!

wroga nam Słowianom !!!!

!

POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !!!!

POLSKA WOLAN OD ŻYDO-NATO !!!

POLSKA DLA SŁOWIAN !!!!

ZJEDNOCZENIE SŁOWIAN !!!!

!

Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! żydzi do Izraela WYNOCHA !!!!"


 

(reszta tej ciekawej lektury tutaj - ]]>http://spiritolibero.neon24.pl/post/112159,sakiewicz-wskakuj-na-kasztanke-i-hajda-na-moskala]]> ).

 

Sakiewicz! Masz przerąbane! Już my ci damy Piłsudskiego i Ukrainę!

 

Nie było najmniejszych trudności przewidzieć, że po takim dictum, autentycznej, nerwicowej biegunki dostaną promoskiewscy funkcjonariusze, kolejnej polskiej mutacji "Młodego Komsomolca", czyli portal Neon24.

Główny kremlowski ideolog i redaktor tajnej kancelarii, niejaki SL, w odredakcyjnym tekście na czołówce pohukiwał: "

Sakiewicz! Wskakuj na kasztankę i hajda na Moskala!

A ponieważ płacą mu za atakowanie co najmniej dwóch wrogów rosyjskiego imperium, dodał:

I niech pan nie zapomni zabrać ze sobą tow. Targalskiego, dobry politruk w taborach to skarb!

Niesamowite! Stopień wzbudzenia agentury wpływu przekroczył strefę bezpieczeństwa i dygoce na czerwonym polu paranoi.

Oczywiście, na apel swojego neonowego przywódcy zlecieli się wierni czekiści, aby wyrazić swoje poparcie i uwielbienie, a zarazem pogardę i wstręt, dla tego ohydnego Sakiewicza.

"Bardziej widziałbym

tego chazarskiego "woja" ,wuja ? na kozie z Wzgórz Golan ,niż na kasztance .Ta z bulu by pewnie padła po pierwszym skoku."

 

Pisze bojownik z pierwszej linii czerwonych okopów, tow. Kfakfa.

 

" [...]Ten patałach może, co najwyżej, zwrócić się do swojego wodza i wypożyczyć od niego znanego powszechnie kota na swoją wyprawę.PS. Chyba gościowi zaczęło "odbijać".

 

Jak zwykle mądrze dorzuca miejscowy ideolog, na miarę Uljanowa,  Krzysztof J. Wojtas.

 

"Ależ, wcale nie odbija to tylko rozwijanie stałej linii programowej. Proszę zauważyć jak lokalny Klub Gapola mocno działał, aby Zespól Floty Bałtyckiej nie wystąpił na Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej, a w rzeczy samej festiwal został odwołany, a burmistrz Mrągowa powiedziała, że "w związku z eskalacją walk na Ukrainie i sytuacją polityczną w relacjach polsko-rosyjskich oraz nasilającymi się protestami różnych środowisk". "

 

Na co, jak zwykle ni w pięć, ni w dziewięć, ripostuje dzielny bojownik, tow. Tadman.

 

"Ten politruk powinien jechać na ośle nie na kasztance

jadąc na koniu odszlachetniłby poczciwe zwierzę."

 

Musiał dodać, bo to jest silniejsze od niego, znany czerwonoarmista Nathanel.

 

"PIS-owska Chazaria stawia naród przed faktami dokonanymi.Te gnoje prowokują Ruskich bezustannie i coraz ostrzej mimo strat (na razie gospodarczych ) ponoszonych przez naród polski.Kiedy Rosja w końcu nie wytrzyma i wyśle na Polskę wojsko, wtedy te męty rozedrą koszulę (kupioną za pieniądze polskiego podatnika) i zaczną wyć : DO BRONI POLACY ! OJCZYZNA W POTRZEBIE !

I wtedy te kurwy schowają się za nasze plecy.Wtedy nie będziemy mieli wyjścia.

CZEKA NAS KOLEJNY UPUST POLSKIEJ KRWI sprowokowany jak zwykle przez tych przybłędów z Odessy."

 

Rozwinął nieco temat zapiekły rewolucjonista, Ptasznik z Trotylu.

 

"Aż trudno uwierzyć, że red. Sakiewicz takie pierdoły wypisuje.

Musi - bardzo ich prowadzący rabini przygonili, żeby goim w Polin wygonili na wojnę. Gotuje im się pod dupskami, żeby wyrżnąć to młode pokolenie, które jeszcze zostało w Polsce. [...]

 

Nie mogło też zabraknąć w dyskusji, czerwonej markietanki KOSSOBOR.

 

 

Dosyć....

Nie znęcajmy się więcej, choć towarzystwo towarzyszy tam znacznie liczniejsze i można by z nich zmontować spory oddział zielonych ludzików Putina.

 

....................

 

Przykrością mnie natomiast napawa, że podobną linię okopów zajęła proputinowska awangarda na moim ulubionym portalu niepoprawni.pl.

Ponieważ lubię tu wszystkich, niezależnie od zawichrowań umysłowo – emocjonalnych u paru osób, spuszczę zasłonę milczenia i nie wymienię nieszczęsnych krasnoarmiejców, rzuconych na ten newralgiczny odcinek.

Niech tylko ten krótki, anonimowy tekst odda frustrację i przerażenie niepoprawnych bojowników:

 

"Przecież to Sakiewicz ze swoją "elitą" spod ciemnej gwiazdy...Dawida wbił żydostwu do łbów, że każdy kto nie myśli jak nakazuje ich Kabała w postaci Gazety Polskiej(?), to "ruski agent". Nie dość, że żydzi, to jeszcze idioci."

........................................

 

No, panie Tomaszu... podkręcił pan ogień pod kotłem, aż się zagotowało i zakipiało.

 

Ale na serio – co z tymi ludźmi się dzieje?! Co powoduje, że przestają czytać ze zrozumieniem i gdy tylko zobaczą słowa, walka, krew, Ukraina, Rosja, to dostają białej gorączki, wrzeszczą, plują jadem i tupią, jak dzieci.

Przecież nikt na prawdę Polaków do walki nie wzywa i nie każe im walczyć, nawet za swoją ojczyznę.

Choć wcale nie jest wykluczone, że taki moment może nastąpić. I lepiej wtedy by było, byśmy byli gotowi i przygotowani.

Czy ci plujący na Sakiewicza ludzie, to zwykli tchórze i notoryczni defetyści, co to zawsze każą cicho siedzieć i nie wywoływać wilka z lasu? Tak już złamani wieloletnim niewolnictwem, że na jakiekolwiek próby zmian na lepsze reagują paniką i biegunką?

A może to wyszkolona piąta kolumna? Funkcjonariusze i bojownicy, którzy na każdą próbę odwołania się do dumy i godności Polaków, zaczynają warczeć, protestować, nawoływać do spokoju i porządku (jak ZOMO w czasie strajków) i wprost pluć na Powstanie Warszawskie, marszałka Piłsudskiego i pomoc bratniej Ukrainie – ostatniej zapory przed ruską nawałą.

 

Zawsze, gdy są wątpliwości, to pomaga zadanie pytania – kto na tym korzysta.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że na takich nastrojach, osłabianiu ducha Polaków, wzbudzania nienawiści do Ukrainy, oraz usprawiedliwiania poczynań Putina, korzyść odnosi tylko i wyłącznie Rosja. Oraz oczywiście Niemcy, którzy są rosyjskim przełożeniem na Unię Europejską.

Im więcej Polaków kupi takie poglądy i przekonania, tym więcej będzie witać kwiatami i pieśnią nową Armię Czerwoną "pokojowo" wkraczającą do naszego kraju. To oni właśnie, ci czekistowcy bojownicy o pokój i spokój, przygotowują grunt, by bierna i ospała Polska przypadkiem się nie broniła.

 

Bo według nich wzmacnianie i zbrojenie się Polski, by nie być łatwą i słabą zdobyczą, to to samo co przygotowywanie oddziałów młodych, nieświadomych Polaków na walkę i śmierć w obronie cudzych, szkodliwych dla kraju interesów.

 

Czy można być aż tak głupim, by w ten sposób interpretować prawdziwy patriotyzm? Nie sądzę. Kiedyś Targowica rosła za carskie pieniądze.

A teraz rośnie za czyje?

 

 

.

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (22 głosy)

Komentarze

"Przykrością mnie natomiast napawa, że podobną linię okopów zajęła proputinowska awangarda na moim ulubionym portalu niepoprawni.pl."

Ja tam się nie dziwię ,że coraz mniej ludzi kupuje "bajer",że banderowska "bratnia" Ukraina to jakiś kraj przyjazny Polsce i że Rosja to obecnie największe nibezpieczeństwo dla Polski.

W celu podsycania histerii utzrymywana jest opowieść o "zamachu" smoleńskim ale już ucichły pokrzykiwania ,że Putin strącił malezyjski samolot.

Z podobną prowokacją jak strącenie malezyjskiego samolotu mieliśmy do czynienia kiedy oskarżono władze syryjskie o użycie gazów bojowych przeciw ludności cywilnej.

Od Ukraińców to możemy się spodziewać drugiego katynia a nie przyjaźni .Zgodnie z wypowiedzią Jarosza. Gadki o bratniej Ukrainie to bajania naiwnych.

Wątek Polsko-Ukraiński to wątek drugoplanowy ale wazny dla nas.

Prawdziwym tematem jest dażenie USA do hegemonii na świecie i w tym kontekście Polska jest tylko narzędziem w walce z Rosją.

W interesie Polski jest odzyskanie Lwowa a nie wzmacnianie nacjonalistów banderowskich. Rosja natomiast nie ma do nas pretensji terytorialnych i należy rozróżnić ją od ZSRR.

Polecam bardzo dobre książki :" Jak bolszewicy złupili Rosję. Największ grabierz w historii" której autorem jest Sean McMeekin oraz aby dowiedzieć się kim byli tajemniczy bolszewicy:

Aleksandra  Sołżenicyna pt."Dwiescie lat razem"

Nawiasem pisząc należałoby taką książkę napisać o Nazistach bo dla wiekszości ludzi to byli Polacy.

 

Natomiast Sakiewicz to mógłby poradzić gdzie sprzedać jabłka. (banderówki)

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-10

Kazek

#1435928

Faktycznie ... Rosja nie ma w stosunku do Polski roszczeń terytorialnych.

Bo w planach Rosji Polska nie istnieje. Proste?

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1435930

Hasła przyłączenia do Ukrainy ziem znajdujących się m.in. w Polsce padły we Lwowie, na wiecu poświęconym Dniu Jedności Ukrainy – informuje lwowski portal internetowy Zaxid.net.

Podczas wiecu były deputowany lwowskiej rady obwodowej Rostysław Nowożenec nawoływał do oderwania od sąsiednich państw terenów, które – jego zdaniem – są etnicznie ukraińskie. Wtórował mu Jurij Szuchewycz, syn komendanta Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA), Romana Szuchewycza.

- Straciliśmy Łemkowszczyznę, Nadsanie, Chełmszczyznę i Podlasie, które weszły w skład Polski, oraz ziemię brzeską i Homelszczyznę, które znajdują się na Białorusi - mówił na wiecu Nowożenec.

W tym kontekście wymienił także należące do Rosji wschodnią Słobożańszczyznę i Kubań, oraz mołdawskie Naddniestrze i południową Bukowinę, która jest częścią Rumunii.

- Jedności kraju jeszcze nie osiągnęliśmy, lecz powinniśmy do niej dążyć - oświadczył Nowożenec.

- To prawda: jeszcze nie wszystkie etniczne ziemie (ukraińskie) zostały zebrane w całość. Do prawdziwej jedności dojdziemy, kiedy zbierzemy te ziemie, które znajdują się jeszcze poza granicami Ukrainy - powiedział Jurij Szuchewycz.

za http://www.fronda.pl/a/wielka-ukraina-z-terenami-polski,10416.html

Jak ktoś może podesłać odpowiednią notkę w której podane będą podobne głosy dochodzące z Rosji to chętnie przeczytam i zweryfikuję swoje poglądy.

Vote up!
5
Vote down!
-10

Kazek

#1435934

A co byś powiedział, żeby Lwów ponownie do Polski przyłączyć???

 

http://natemat.pl/85117,max-kolonko-wzywa-do-rewizji-granic-chce-przylaczyc-do-polski-lwow-i-wilno-niech-nie-budzi-demonow

 

http://pikio.pl/moglismy-odzyskac-lwow/

 

http://www.fronda.pl/a/tumanowicz-o-lwowie-polskie-miasto-ktore-zostalo-poza-granicami-kraju,33988.html

 

http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/wladimir-putin-chce-nam-oddac-lwow-proponuja-nam-rozbior-ukrainy_388049.html

 

http://wiadomosci.onet.pl/tablica/rozpad-ukrainy-lwow-wolyn-tanopol-do-polski,1666,1066587,126494515,watek.html

 

 

To ci pewnie odpowiada!

Vote up!
5
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1435937

O tym, że Rosja odmawia Polsce praw do istnienia możesz sie dowiedzieć z publikacji politologów z kręgu Putina z lat 2010-2013.

A o banderowskich rewizjach mówi jakaś mała grupa biedaków, o których nikt by nie usłyszał, gdyby nie propgandow wykorzystanie ich przez Moskwę.

PS. w zeszłym tyg. moskiewskie media pokazały propolskie manifestacje w Tarnopolu.

Napisz coś o tym.

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1435970

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-5
#1435938

chyba jeszcze nie jest,mam na myśli ten"zasrany" Świat przez Putina.

Vote up!
7
Vote down!
0

lupo

#1435956

A moze to tylko dawne granice ZSRR 

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1435958

Co ja ze względów sanitarnych wszystkim normalnym konsekwentnie odradzam...

I doprawdy nie widzę sensu aby zniżac się do poziomu neonowego ścieku i podejmować jakieś polemiki. Przecież oni nie są do tego zdolni. 

Vote up!
10
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1435940

Witaj

 

Gdyby to tylko był neon, to rzeczywiście nie warte by było wzmianki. Ale to się rozlewa. Przecieka też tutaj. Wczoraj były aż trzy wpisy pełne zatroskania nad głupotą Polaków drażniących Putina i wspierających Ukrainę.

To już skomasowana akcja. A ponieważ największe głupki są na neonie, to przytoczyłem tamten kabaret.

 

I tyle...

Vote up!
9
Vote down!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1435948

100/100

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1435952

Zamiast polemiki, znów dokopałeś tam piszącym, po raz kolejny...

Tam uchodzę za rusofobkę, a Ty tutaj przywalasz wszystkim jak leci.... bo maja inne zdanie?

Tego na neonie nie ma, jakiejś "zbiorowej odpowiedzialności"

Skoro tak się brzydzisz tym portalem, to pewnie nie czytałeś odpowiedzi SL.

Zamieściłam tam fragmenty Twojego wpisu...

 

//

@Astra 17:17:44
No paczPani Astro..

I któż to napisał? Wykopany z NEon24.pl mitoman, pajac i patologiczny wazeliniarz dupek z Gdyni :))))

Jak tu był to zalewał wazeliną Oparę.
Teraz, jak już dostał kopa w 4litery znalazł przytulisko u Targalskiego.
Ale ostatnio szef Targalskiego pojechał po bandzie, odkrył się i dostał bęcki w całym necie.
A kto pospieszył na ratunek? Kto ma tyle wazeliny na składzie?
No oczywiście Dupek z Gdyni.

Wiesz co? Teraz nie mam czasu ale wysmażę jakąś noteczkę na jego "cześć".
I tak zbieram materiały do sądu, w którym niebawem spotkam tę mende.
Tylko tak się zastanawiam skąd wziąć stary model OP1, żeby mnie jego wazelina nie poraziła :)))))))))))
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 22.08.2014 17:29:50//

Vote up!
6
Vote down!
-10

Astra - Anna Słupianek

#1435962

Czy ty na prawdę wiesz, co mówisz????

Polemika???? Jaka polemika?

Czy ty nie czytasz innych komentarzy u Ruszkiewicza? Choćby tych, co zacytowałem?

Rany Julek! Z czym tam polemizować? Przecież to kloaka. I rozlewa się coraz dalej.

Ja z tym nie polemizuję, ja to piętnuję. Rozumiesz?

 

A ty bierzesz w tym udział...

 

Ps. Miło mi, że doznałaś małej przyjemności, wklejając te miłe słowa tutaj. Patrz, a ja ciebie oszczędziłem...

Vote up!
6
Vote down!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1435964

Jakaś wojna?

Nie można skrytykować Sakiewicza? Dlaczego? On skrytykował o o.Rydzyka i ks. Isakiewicza i co? Zgadzasz się we wszytskim, bo piszesz u niego. Na salonie też kpili z Sakiewicza, nie wysmażysz jakiejś notki? Nie zaatakujesz tamtejszych blogerów?? 

W komentarzach u Ruszkiewicza były jakieś, które atakowały autora a broniły Sakiewicza?  jakie? zacytuj!

Nie doznałam żadnej "przyjemności", tylko wkleiłam odpowiedź SL na Twoje pomówienia, bo ten wpis jest jednostronny i po raz kolejny atakujący blogerów, którzy mają inne zdanie od Twojego.

//Przecież to kloaka. I rozlewa się coraz dalej//

Gdzie się rozlewa? na NP? Nie podoba mi się takie opluwanie blogerów, teraz już tutejszych.

Kiedyś byłeś inny... kłóciłeś się o swoje, ale nie poniżałeś innych....

 

Vote up!
9
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1435968

To, co uprawia @jazgdyni na tym portalu (nie wiem, co uprawiał, bądź uprawia na innych) to intryganctwo.

Łatwo można zauważyć, że jego wypociny stanowią w większości oczernianie innych blogerów i komentatorów, polegające na osobistych wojażach.

Sam nigdy nic ciekawego do powiedzenia nie ma i zawsze ogranicza się do pouczania innych i to w jakże autorytatywnym tonie. Pisze o jakichś włosach i czekać tylko jak zreferuje odrastanie paznokci, wskazując przy tym, że jest to ze wszech miar temat ciekawy.

Liczy się tylko intryga.

Stara się zastąpić dixiego i przyznać należy, że z sukcesem, choć polszczyzna dixiego jest lepsza, gdzie @jazgdyni operuje plebejskim, para polskim językiem.

Powinien raczej sie udzielać na którymś z bazarów jako przekupień, tylko czym by handlował?

Może dziełami sztuki, choć niektórzy mówią, że i w tym kieruje sie intrygą.

 

Pzdr!

 

PS Aż dziw bierze, że @Gawrion to promuje.

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-9
#1435972

Wszystkich anty-polskich i pro-sowieckich ludzi będę zwalczał. Bezwzględnie i surowo.

To jest portal patriotyczny, a nie putinowski. Czyż nie?

Vote up!
9
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1435973

Wlasnie sie czarownice z NeOnu24 ru sie zlecialy  a ja  obserwuje na biezaco

jak minusuja moje wszystkie wpisy

Paszly scierki -  won do Ruszkiewicza 

A ja i tak wam sie odwdziecze .............podwojnie.

Zagadka - ktore to byly ......... kobyly ?

 

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1435975

na swój zmywak

Vote up!
3
Vote down!
-11

Kazek

#1435982

Józefie, jesteś nie samowity!

 

To nie czarownice, to zabłąkane dusze.

Sprowadźmy je na ziemię.

Vote up!
5
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1435994

A jakie zadowolone - skasowaly mi 160 pkt po czym natychmiast sie wylogowaly.

Jak szczurzyce

Nie wiem jak mozna byc tak msciwym

 

Vote up!
9
Vote down!
-4
#1435996

Oprócz tego, że patriotyczny, to także demokratyczny, a od momentu kiedy sie tu pojawiłeś, to nosi znamina także hipokryzji i demagogii.

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1435976

Jinksie,

 

wytłumacz proszę, co to znaczy demokratyczny. Czy to tak, że każdy może mówić bezkarnie to, co chce? Czy może obrażać Polskę i Polaków?

Jeśli uważasz, że powinniśmy być spolegliwi wobec Putina, to uzasadnij to.

Ale nie jak król Poniatowski wobec Katarzyny.

Vote up!
8
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1435995

Jak zdążyłem zauważyć, to Ty bezkarnie obrażasz Polaków, o których się to niby troszczysz, a tym samym Polskę.

Kto Tobie dał legitymację do tego i można powtórzyć Twoje pytanie, "kto Tobie za to płaci"?

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1436004

Co za bzdury!?

 

Obrażać Polaków??? Co to znaczy???

 

Czy te 50% które notorycznie nie głosuje?

Czy może te 25% które głosuje na Tuska?

 

To nie obrażanie mój drogi panie. To mobilizacja.

Nakrzyczenie, by wreszcie się obudzili.

Vote up!
6
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436008

Masz problem ze zrozumieniem prostego i zwięzłego przekazu. 

Przeczytaj sobie raz jeszcze swój powyższy paszkwil i policz na paluszkach ilu osobom naubliżałeś? Liczyć chyba potrafisz?

Co do mobilizacji, to zalecam się zmobilizować i zaprzestać pisać intryganckich notek, przepojonych osobistymi wycieczkami. Ogarnij się trochę choć!

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1436013

Dla ciebie paszkwil, bo slowami potrafisz operować, a dla mnie oskarżenie.

 

Ilu ludziom naubliżałem. Tulu ile byó trzeba. I wielu oszczędziłem. Ciebie miedzy nimi.

 

Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. 16 Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: "Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska!" (J.2 13-17)

 

Żeby ci do głowy nie strzeliło, że przyrównuję się do Zbawiciela.

Chodzi o sens i o cel Jinksie.

Vote up!
6
Vote down!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436019

Żałosne!

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1436023

ŻAŁOSNE ?????

 

A te twoje słowa:

 

[...]

To, co uprawia @jazgdyni na tym portalu (nie wiem, co uprawiał, bądź uprawia na innych) to intryganctwo.

Łatwo można zauważyć, że jego wypociny stanowią w większości oczernianie innych blogerów i komentatorów, polegające na osobistych wojażach.

Sam nigdy nic ciekawego do powiedzenia nie ma i zawsze ogranicza się do pouczania innych i to w jakże autorytatywnym tonie. Pisze o jakichś włosach i czekać tylko jak zreferuje odrastanie paznokci, wskazując przy tym, że jest to ze wszech miar temat ciekawy.

Liczy się tylko intryga.

Stara się zastąpić dixiego i przyznać należy, że z sukcesem, choć polszczyzna dixiego jest lepsza, gdzie @jazgdyni operuje plebejskim, para polskim językiem.

Powinien raczej sie udzielać na którymś z bazarów jako przekupień, tylko czym by handlował? [...]

 

To jest własnie żałosne... Przychodzisz w zabłoconych buciorach w gości i ubliżasz...

 

Bardzo proszę, nie pojawiaj się na moim blogu, bo nie masz nic do powiedzenia.

 

Vote up!
4
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436073

To Ty ubliżasz, a ja jedynie obnażam Twoje niecne postępowanie, hipokryto!

Brakuje Tobie elementarnych zasad dobrego wychowania i kultury.

Jesteś megalomanem pozbawionym jakiejkolwiek zdolności oceny realiów panujących wokoło. Jesteś intrygantem i wichrzycielem. Podtrzymuję to, co napisałem powyżej, dodając, że @Pixi i Dixi znakomicie były rozeznane w Twoim wazeliniarstwie.

Spójrz w lustro panie Kolego. 

 

Nie proś mnie mnie, abym tu nie wchodził, bowiem na tym portalu nie ma blokowania komentatorów i na moim blogu żydostwo często dokazuje, więc korzystam ze swojego demokratycznego prawa, tym bardziej, że niejako wywołujesz mnie do tablicy w swoim pierdzie.

Ucz się zasad Kolego, bo o kulturze już pisałem.

 

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1436102

Nie karmić trolli. Szczególnie ruskich trolli.

 

Zmaiataj putinek.

Vote up!
4
Vote down!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436117

trudno jest uświadczyć.

Spadaj żydku na chanukę!

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1436120

bardziej zależy, kto ją bardziej kocha?

Portal patriotyczny, to taki który broni interesów Polski przed każdym, kto jej zagraża, rozumiesz? przed każdym!

Nie wszyscy widzą go jedynie w Rosji, niektórzy w Niemcach, inni w usraelu.

Niektórym śni się I Rzeczpospolita, są tacy, którzy mają inny pomysł na bezpieczeństwo Polski,niż bratanie z Ukrainą, która za mordy dokonane na setkach tysięcy Polaków, nawet głupiego przepraszam nie powiedziała...

Są też tacy, którzy uważają,że powinniśmy przetrwać jako naród i nie pozwolić znowu by nam kolejne elity i młodzież skasowano, kiedy znów wojna zawita.

Przetrwać za wszelką cenę..... i wiesz co? maja do tego prawo, a Ty jak kiedyś, stosujesz metodę, kto nie z nami ten przeciw nam.

Już to przerabialiśmy... takie jednomyslne myslenie, nieważne, że tak mówiły komuchy, oni też byli przekonani o swojej racji kiedyś, zapomniałeś?

Vote up!
9
Vote down!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1435977

Ależ ty jesteś emocjonalna! I mało logiczna...niestety.

Kto nam zagraża? Wszyscy! Takie są prawa natury.

Dlatego walczę o siłe i niezależność Polski, by inni musieli się z nami liczyć.

Wrogami Polski są, w kolejności od mocy zagrożenia:

- Rosja,

- Niemcy

- Unia Europejska

- żydowska wsdpólnota bankowa

- islam

- wewnętrzne siły post - komunistyczne

- NWO

 

Musimy sie zdecydować, czy walczyć, z kim walczyć i z kim w pierwszej kolejności.

 

Ja najbardziej obawiam się Rosji.

 

 

Ps. Kto nam chce skasować młodzież? Sakiewicz, wysyłając na Ukrainę, czy Tusk wysyłając na zachód????

 

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1435997

Z moją logiką jest wszystko oki, ale Ty normalnie sobie chyba jaja z normalnych ludzi robisz :)))))))))))

//Dlatego walczę o siłe i niezależność Polski, by inni musieli się z nami liczyć.//

No weź się przeczytaj, naprawdę... żenada...

A z kim Ty walczysz? Ktoś Cię mianował na dowódcę, za Marszałka chcesz robić?

Marszałek był tylko jeden, nie ośmieszaj się...

Powymieniałeś tych wrogów i decydujesz o kolejności? U mnie kolejność np. zaczyna się od UE, która nas z Rosją przehandluje i co?

//Ps. Kto nam chce skasować młodzież? Sakiewicz, wysyłając na Ukrainę, czy Tusk wysyłając na zachód????//

Sakiewicz jest idiotą, rozumiesz?!!  na żadną Ukrainę ten pętak nie będzie nikogo, a zwłaszcza młodzieży wysyłał.

Ruszkiewicz ma rację, niech na jakąś chabetę wsiądzie i sam nagina.

A Tusk to może z nim sobie rękę albo nogę podać.

Vote up!
8
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1436003

Z twoją logiką niestety nie jest wszystko oki.

Jeżeli myślisz, ze ja będę z tobą konwersował, jak ten przygłup ruszkiewicz, to się mylisz.

Tu nie miejsze na jaja i durne zaloty.

Premier Tusk stwierdził, że może dzieci nie pójdą do szkoły 1 września.

 

A wam się pierdoły i ruskie sentymenty rozpościerają.

Vote up!
6
Vote down!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436012

 

//Premier Tusk stwierdził, że może dzieci nie pójdą do szkoły 1 września//

Co Ty powiesz? Pewnie jesteś ostatnim Polakiem, który mu wierzy...

No i poza tym, to ja jestem pojedyńcza, zrozumieliście ?!

Vote up!
6
Vote down!
-4

Astra - Anna Słupianek

#1436018

Słuchajcie pojedyncza Astro!

 

Mimo kpin i dziewczęcych umizgów, sytuacja nie jest lekka.

Więc może coś ugotujesz i zamkniesz w słoikach?

Vote up!
4
Vote down!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436020

Nie ma sprawy, dla Sakiewicza? na wojenkę na Ukrainie?

dla konia też coś naszykować?

Macie załatwione chłopaki.. kiedy już zapakujecie placaki, daj znać na PW

No wiesz, gdzie to podesłać, do Kijowa...Donbasu... konkretnie :)

Vote up!
8
Vote down!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1436021

Widzisz? Zadowolona?

Takiego spokojnego człowieka, jak ja wyprowadzić z równowagi...

Tłumaczę jeszcze raz i przyswój sobie to raz na zawsze - POLACY NIE MAJĄ IŚĆ WALCZYĆ NA UKRAINĘ - ALE POWINNIŚMY IM ZAPEWNIĆ WSZELKĄ POMOC MATERIALNĄ.

BO ONI WALCZĄ RÓWNIEŻ DLA NAS.

Vote up!
5
Vote down!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436053

W Twojej wyliczance na pierwszym miejscu, przed Rosją, powinno widnieć - GŁUPCY!!!

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1436005

Zgoda.

 

Dałem punkty, za słuszną uwagę.

 

ps. mozę jeszce dodać szubrawcy?

Vote up!
4
Vote down!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436011

Patrio , Sakiewicz nazwal Radio Maryja sowiecka agentura , atakowal ks. Zalewskiego a Grzegorza Brauna nazwal prowokatorem , po tym gdy powiedzial , ze Polacy powinni chodzic na strzelnice . Za nazwanie Radia Maryja sowiecka agentura do tej pory nie przeprosil oj. Rydzyka ani sluchaczy RM i tvTRWAM . Komu sluzy takie zachowanie Sakiewicza ?- na pewno nie Polakom . Wiec dziwie sie , skad nagle wziela sie ta jego ochota na strzelanie , moglby dac przyklad , na Ukrainie ochotnikow przyjma z otwartymi rekami . Co do Ukrainy zdania Polakow sa podzielone i nie dziwie sie , po tym co dzialo sie na Wolyniu mamy prawo byc nieufni . Moja Matka widziala na wlasne oczy jak rezuny mordowaly Polakow i nawet polskie dzieci . Ukraincy postawili po wojnie sporo pomnikow tym bandziorom a o przeprosinach nawet nie chca slyszec . Nie kazdy kto obawia sie Ukrainy musi byc automatycznie agentem Putina .

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1436041

Powinniśmy sprzedawać broń Ukraińcom. Ile wlezie. A nawet dać.

Już wcześniej o tym pisałem, że to świetna okazja na sprawdzenie naszej technologii militarnej w warunkach bojowych.

Drugim plusem bedzie to, że Rosja będzie zajęta Ukrainą, a nie Polską.

Żeby jeszcze znaleźć zajęcie Niemcom, a kto wie, może wybilibyśmy się na niepodległość. Taką prawdziwą. Jak za Piłsudskiego.

Tego nam wszystkim życzę.

Amen.

 

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1435974

Amerykanie już dawno by sobie urządzili poligon.

Węgrzy, ten pragmatyczny Orban, podpisał umowę z Ruskimi w sprawie elektrowni, a Ukrainie sprzedaje broń pancerną. Co za świnia panowie patrioci.

A my stoimy z rozdziawioną gębą. Jak ten Jasiek z gęsiami.

Vote up!
5
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436000

Taki Tusk i spółka dzięki swojej polityce doprowadzają do ruiny sadowników natomiast ci od Sakiewicza gdyby mogli to wywołali by wojnę doprowadzając kraj do naprawde dużych kłopotów.

Nie ma co się dziwić ich patronami są rózni wywoływacze nieudanych powstań które przynosiły tylko ofiary. To są ludzie dla których coś takiego jak uczenie się z historii nie istnieje.

Póki co  prowadzą wojnę w internecie ze wszystkimi , którzy mają nawet nieco odmienne zdanie.

Nie widzą ,że ich polityka dla kraju jest polityką samobójczą .

Polska jest już teraz a pod ich rządami byłaby po stokroć więcej  tylko takim kundlem trzymanym na smyczy co obszczekuje zajadle po czym merdając ogonem czeka na nagrode od swojego Pana.

Teraz są zaskoczeni ,że nie wszyscy podzielają ich rusofobie więc piszą śmieszne tyrady o agentach Putina hasających na polskich portalach.

Może i w swojej ograniczoności wierzą w tych agentów ale ja to postrzegam jako  objaw ich bezsilnosci.

 

Nasi sojusznicy nawet nie zaprosili Polski do rozmów w sprawie Ukrainy bo po co zapraszac niepoważnych dyskutantów.

Takie Polska miałaby poparcie  wrazie jakiejś draki z Moskwą ale takie przewidywanie  przekracza ich możliwości intelektualne

Vote up!
6
Vote down!
-10

Kazek

#1435992

Kazek,

ty się puknij w czachę.

Jak będziesz stał cicho w kąciku, to cię ruskie nie zauważą?

Wiedz o tym, że ta chałastra reaguje tylko na potencjalny odpór. Chinczycy im dali i ich nie tykają. W Afganistanie dostali po dupie i się wycofali.

 

Siedź cicho i się módl, a bedziesz miał ruskich na progu.

Vote up!
7
Vote down!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436001

Z czym Ty chcesz iść na tą wojnę z Rosją? Gdzie ta polska potęga militarna?

Te kilkaset milionów, które Sakiewicz tak hojnie rozdaje, należałoby natychmiast przeznaczyć na budowanie OT w Polsce.

To jedyny racjonalny scenariusz.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1436049

Witaj!

 

Boże! Dlaczego ja muszę tłumaczyć każdemu z osobna?

Wszystko co robię i piszę jest właśnie po to, BY UNIKNĄĆ WOJNY Z ROSJĄ.

Po to musimy być silni. Po to, jak piszesz, powinniśmy mieć potężną OT.

Lew się na ciebie natychmiast rzuci, gdy zaczniesz uciekać. Gdy pokażesz słabość. A idź na niego, nawet machając rękoma, to się cofnie.

Mamy być tylko silni, a nie iść na wojnę z Rosją.

A Ukrainie powinniśmy udzielić wszelkiej pomocy materialnej, bo to oni za nas walczą. Jednakże do walki nie powinniśmy się przyłączać.

Teraz to chyba jasne?

 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436052

Tak, chyba rzeczywiście jedyne nasze możliwości, to intensywnie machać rękoma.

To taka prosta metoda na lwa :)

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1436057

Po co ta ironia?

 

Tak, uwierz, to jest dobra metoda, powie ci to każdy w Afryce, jeżeli chcemy, by lew nas nie zjadł. Lew to tchórz i leń. Lubi łatwą zdobycz.

Lecz gdybym lwa chciał upolować, to muszę mieć dobry sztucer i celne oko.

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436058

Teraz są zaskoczeni ,że nie wszyscy podzielają ich rusofobie więc piszą śmieszne tyrady o agentach Putina hasających na polskich portalach.

Neon został oczyszczony z normalnych ludzi ZANIM (!) Putin zaczął ofensywę. Taka była kolejność. Lojalnie trzeba przyznać że nie ze wszystkich został oczyszczony. Myślę że decyzję o dodejściu z neonu , powinny podjąć te osoby zanim pozostawanie tam stanie się niesmaczne. Kiedyś byłem zwolennikiem polemiki u źródeł zła, teraz przekroczyło to już ten próg przy którym pozostawanie tam legitymizuje zło.

Agentura wpływu jest faktem ! Objawiła się na wielu portalach. Ludzie którzy nie wiadomo po co, od czasu do czasu pisali bezsensowne notki obalające fizykę - nagle ! - (choć nigdy nie komentowali polityki), wpisują pracowicie prorosyjskie tyrady !

Ba ! Znaleźli się tacy dwaj na Salonie (szukaj sam !) co ze względu na różnicę czasu, zaczęli komentować zbyt szybko, zanim rankiem pojawiły się notki. Ich komentarze miały przygotować negatywny grunt pod reakcję. Jak nie wiesz jak to wyglada : Możecie mnie nazywać ....- pisze taki agent - ale Putin powinien....Nie zdziwię się ....

Antycypanci się znaleźli !

Vote up!
6
Vote down!
-2


#1436031

Kto jest największym wrogiem Polski?. Gudłaje?. Putin? czy może banderowcy?. I gudłaje i Putin i banderowcy!. Gudłaje niszczą Polskę od wewnątrz, jako posłowie, senatorowie i ministrowie RP. Jako hierarchowie kościoła w cudzysłowie "katolickiego". Jako nadredaktorzy portali i gazet. Jako szefowie TV!. Jako mieszkańcy polskiego Belwederu!. Putin z koleji, zawłaszcza naszą ojczyznę,poprzez swoją agenturę. W większości pochodzącą z pierwszej, wymienionej grupy!. Lojalnej wobec Kremla, nie wobec Polski!. Najpierw zawłaszczyć, a potem podbić zbrojnie!. Co do banderowców wreszcie, to tylko medialna piana!. Prawdziwych żywych i działających przeciwko Polsce, policzyć na palcach rąk i nóg!. Sowieccy propagandyści, przyklejają taką łatkę, narodowi ukraińskiemu. Jako całości. A to błąd równy temu, co o Polakach mówią głośno Niemcy. O powrotach z saksów ich samochodami. O polskim antysemityzmie!. O polskim nieistniejącym w rzeczywistości faszyzmie. O polskich mordach etnicznych, dokonywanych niby na Niemcach, Żydach, czy Ukraińcach!. Te relacje powstają w zaciszach gabinetów obcych służb specjalnych!,  Polacy nie są zdolni do czystek etnicznych, jako naród z korzeni katolicki i brzydzący się bandytyzmem!. Dlatego zawsze dostawaliśmy od wszelkich bandytów po dupie!. I będziemy dostawać nadal!. Czy wam się to podoba czy nie!. Jestem śmiertelnym wrogiem Rosji, żydostwa i ukraińskiego nacjonalizmu. Tyle, że należy zachować zdroworozsądkowe proporcje. Wroga wewnętrznego należy zgładzić w pierwszej kolejności!.  Szkody które czyni, bezpośrednio rujnują kraj i gospodarkę. Putin nawet jeśli Polskę zajmie, to nigdy jej nie zniewoli!. Duch naszych przodków, zawsze po latach zwycięży. Obali każdego najeźdzcę i agresora!. Doceńcie tytaniczną i dobrą robotę "onego z Gdyni". Wziął na celownik jednego wroga. Ze wszystkimi na raz walczyć się nie da!. Nie będąc oczywiście Don Kichotem!...Nacjonaliści z Ukrainy to margines, w porównani z normalnymi, lgnącymi do kultury zachodu, zwykłymi, biednymi ludźmi. Nie można ich piętnować, uogólniając w czasie, kiedy bronią własnego domu!. Zdradzeni przez cały, niby cywilizowany świat. Zdradzeni i oddani na pożarcie kanibalowi z Kremla. Po to by tylko chwilowo, nasycić jego niepohamowany apetyt!. By własną apokalipsę odsunąć w czasie. Co się odwlecze, to nie uciecze!...Pozdrawiam niedocenionego zupełnie, autora.

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1436038

Witam!

 

Bardzo słuszne uwagi. Można rzeczywiście powiedzieć, że Polskę dopadło tysiąc plag. I z wszystkimi trzeba walczyć. Bez wyjątku. Lecz gdy blogerzy popierają, jak piszesz, kanibala z Kremla, to trzeba reagować. On jest tu i teraz. Pręży muskuły u naszych granic. Zwierze drapieżne ma to do siebie, że tak długo nie atakuje, jeżeli stoimy twardo wobec niego. Lecz wystarczy pokazać tylko najmniejszą słabość, a rzuca się do ataku.

Dlatego mówię - bądźmy silni. A już beznadziejną naiwnością jest, że możemy się uczynić jego przyjaciółmi.

 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436051

Ja mam praktyczne pytania.

Na Ukrainie rząd podał się do dymisji, prezydent chce rozwiązać parlament, nowe wybory prawdopodobnie w październiku.

Więc komu ma być przesyłana ta kilkusetmiliowa pomoc? Prezydentowi? Bezpośrednio armii? Na jakich warunkach? Co zrobić, aby nie trafiło to w "niepowołane ręce"?, etc.

Kurcze, przecież te koncepcje to jakaś dziecinada.

 

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1436056

Widzę, że jesteś zagubiona, a Ukraina to już jakieś Burkina Faso. Pełna anarchia.

Tylko minister spraw zagranicznych spotyka się z ruskimi, niemieckimi i francuskimi odpowiednikami. Armia walczy i odnosi nawet jakieś sukcesy. Parlament się zbiera. Policja działa. Ludzie normalnie żyją. Jest radio, telewizja i telekomunikacja.

Jeżeli chcemy dać pomoć, to, zapewniam, odbiorca się znajdzie.

Vote up!
3
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436059

Nie jestem zagubiona. Jestem realistką. Sytuacja jest tam bardzo niestabilna i nie ma co idealizować sytuacji.

Poza tym uważam, że wypowiedź Sakiewicza - na szczęście - nie ma charakteru pragmatycznego. To czysta propaganda w związku z polityczną oceną sytuacji na Ukrainie przez środowisko GaPola.

Żadna władza w Polsce kilkuset milionów na wspieranie wojny domowej na Ukrainie nie wysupła.

i na tym możemy tą rozmowę zakończyć.

Natomiast, jak chcesz coś dobrego dla Polski zrobić, to żądaj budowy OT w Polsce. Dopóki mamy jeszcze od tego polskich specjalistów. Bo za chwileczke wymrą i będziemy mogli tylko czytać wspomnienia o AK.

Przyjemnego dnia.

 

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1436060

Wiele wskazuje na to, że wojna domowa na Ukrainie zakończy się federalizacją kraju. Tzw. Europa będzie wspierała tą koncepcję, bo w najmniejszym stopniu narusza ona jej interesy.

Natomiast my budujmy OT, bo to się zawsze przyda.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1436062

Prawdziwy realizm musi uwzględniać teorię chaosu i teorię gier.

Poziom przypadkowego rozwiązania jest bardzo wysoki. Wie o tym bardzo dobrze Putin i jego ludzie, wprowadzając dodatkowe zamieszanie, jak biały konwój, czy zestrzelenie cywilnego samolotu. To jest dynamika nieliniowa i sprawy mogą się potoczyć różnie.

Ja już od dwóch lat nawołuję publicznie, że nie mamy co liczyć na jakieś pakty i przymierza, lecz mamy budować własną siłę. Zalecam OT usilnie. W moich czasch było w szkole PW - przysposobienie wojskowe dla każdego. Strzelaliśmy na strzelnicy i poznaliśmy ówczesną broń. Teraz nawet nie wiem, czy coś takiego jest w szkołach. A być powinno. Obowiązkowo. Kończąc wówczas studia uzyskałem jednocześnie stopień oficera.

Czy tak nie powinno ponownie być?

 

A Ukraina, bez pomocy, pozostawiona sama sobie skończy marnie. Czy tego chcemy?

Vote up!
4
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436065

..... witaj Janusz.

Kilka dni byłem poza politycznym zgiełkim i niepoprawnymi wiadomościami..... a tu czytam, że jesteś podżegaczem wojennym, że rozrzucasz stonkę ziemniaczaną po naszym kraju -

.... no jak tak można :-)))) ?

A, tak poważnie, ale Ci się trafiła neo/ Wandzia Wasilewska.... te Córy są po szkoleniu u  POMIDOROWEGO ? !

ps.

... wieśc gminna niesie, że pewna znana artystka, już maluje Wowę na białym koniku , a obok rumaka biegnie z kwiatami -  Spirytusowy.

pozdrawiam,

Marek

pps.

..... kto jest autorem nazwania : " Córy trzech kurew - Stalina, Doginina i Wowy " ??

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1436072

Witaj Marku!

 

Mam nadzieję, że nie kłopoty cię zatrzymały?

 

Oni tam utworzyli Klub Miłośników Kremla (wejście od Łubianki).

 

A już najgorzej, gdy Pan Bóg kobietom rozum odbiera...

 

Serdeczności

 

Vote up!
4
Vote down!
-8

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436075

Te kobiety, z których szydzisz, w razie czego będą gotowały wojenne bieda-zupki i opatrywały rany. Ciekawe jaką rolę dla siebie widzisz i jaki masz program, w jaki sposób zacząć jaK NAJSZYBCIEJ BUDOWAĆ w Polsce OT.

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1436096

Wybacz - zupełnie ciebie nie rozumiem. O co ci chodzi? Jakie kobiety?

Nie pomyliłaś blogów?

Ja mam zakładać OT? Nie rozumiem?

Vote up!
4
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436118

Wszyscy się mamy tego domagać. Ci, którym leży na sercu dobro Polski i jej możliwości obronne. Tu przede wszystkim trzeba wywierać presję na władzę, a nie bawić się w pyskówki z blogerami na temat tego, co kto powiedział.

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1436127

Proszę, domagaj się. Ja też się domagam.

Ale w międzyczasie toczy się wojna - wojna informacyjna i propagandowa. Tak jak OT masz się domagać walki z wrogiem na tym polu.

Tylko, że dla ciebie to są pyskówki. Bo jesteś zagubiona. I jeszcze sobie patriotyzmu nie zdefiniowałaś.

Vote up!
4
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436149

Te protekcjonalne pouczenia i rozkazy zachowaj dla swoich dzieci. Jeśli chcesz je pchać do walki w imię interesów amerykańskich i ukraińskich oligarchów. Bo ja ani interesów polskich, ani zwyczajnych ukraińskich śmiertelników w tej wojnie informacyjnej nie widzę. 
Eot.

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1436165

Te kobiety, z których szydzisz, w razie czego będą gotowały wojenne bieda-zupki i opatrywały rany. Ciekawe jaką rolę dla siebie widzisz i jaki masz program, w jaki sposób zacząć jaK NAJSZYBCIEJ BUDOWAĆ w Polsce OT.

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1436097

Te kobiety, z których szydzisz, w razie czego będą gotowały wojenne bieda-zupki i opatrywały rany. Ciekawe jaką rolę dla siebie widzisz i jaki masz program, w jaki sposób zacząć jaK NAJSZYBCIEJ BUDOWAĆ w Polsce OT.

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1436098

To jest wypowiedź w sprawie budowy w Polsce OT? Jakie masz przygotowanie w tej sprawie, lekarzu? Bo rzucanie się na słabsze kobiety, to nie jest żadna wartościowa idea.

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1436099

.... Dobra Kobieto... proszę zejdż ze mnie ! Nawet przez sekundę nie pisałem o Tobie ,.... opiekunko skrzywdzonych .

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1436106

Ja też nie w swojej sprawie pisałam, tylko pro publico bono

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1436107

The End

Zbyt prostacki by ten moj wpis

 

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1436156

No cóż, po co wpuszczali na Majdan prowokatorów i brali miliony dolców  z USA na "rewolucję"? Co z tego mają, poza wojną domową?

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1436100

Byłaś kiedyś na czymś takim, jak Majdan? Myślisz, że tam się wpuszczało za biletami?

A, że forsę brali, to dobrze. Dlaczego tak nie sądzisz?

Vote up!
3
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436119

że ci do dają forsę na rozruchy - jak się w ostatnich latach okazuje - wcale nie mają na względzie interesów społeczeństw, którym "pamagają budować demokrację", tylko swoje własne. Najczęściej to skutkuje potworną destabilizacją takich "obdarowanych" krajów, z której nic dobrego się nie wyłania. Mało przykładów na całym świecie?

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1436125

Bla, bla.... pejsate szuje dają motłochowi durnemu pieniądze, by ten dokonał przewrotu.

Masz bardzo złe zdanie o zwykłych ludziach. To kompletna ciemnota, prawda?

Vote up!
4
Vote down!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436150

Niestety, dali się oszukać. Nie pierwsi, nie ostatni. Po owocach to widać. Zamiast "wolności i demokracji" mają pogorszenie poziomu życia i krwawą wojnę domową.

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1436166

http://narodowcy.net/publicystyka/10216-o-dmowskim-rosji-i-polskich-wyzwaniach-rozmowa-z-robertem-winnickim

Komu powinniśmy kibicować - wspierać Ukraińców czy myśleć o odzyskaniu Lwowa we współpracy z Moskwą?
 
Rozumiem, że pytanie ma charakter prowokacji, ukazującej pustotę haseł, jakie wybrzmiewają w debacie publicznej w Polsce. Po pierwsze - jakakolwiek rewizja granic to dziś sprowadzenie na Polskę takiej ilości problemów, których nasze państwo nie byłoby w stanie udźwignąć. To są postulaty całkowicie niepoważne, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę skład narodowościowy i proporcje ludności na Zachodniej Ukrainie. Po drugie - "wspierać Ukrainy" tak jak to robią nasi niepoważni politycy, czy to z PiS-u czy z PO, od jesieni ubiegłego roku, oczywiście nie powinniśmy. Jest to nasz ważny sąsiad, więc w każdej sytuacji, również konfliktu, powinniśmy mieć zdolność:
a) prowadzenia na tym obszarze gry dyplomatycznej i politycznej niezależnie od tego, która strona weźmie górę 
b) co z tym związane - występowania w roli mediatora 
c) realizowania własnych interesów - w zakresie praw naszej mniejszości, naszych przedsiębiorstw, polityki historycznej
 
Jak łatwo zauważyć, wszystkie trzy punkty są znakomicie realizowane. Tyle, że przez... Republikę Federalną Niemiec. Bo przecież nie Polskę, która poprzez jednostronne zaangażowanie i histerię polityczną, jaką wykazały się nasze elity rządowe oraz opozycyjne, właściwie całkowicie wyautowała się z jakiejkolwiek poważnej rozgrywki. Politycznie się nie liczymy, co wręcz manifestacyjnie udowadniają nam ostatnio Paryż, Moskwa i Berlin. Gospodarczo ponosimy największe straty, a w zabezpieczaniu elementarnych interesów wobec sytuacji na Ukrainie o kilka długości wyprzedzili nas nie tylko Niemcy, ale i wspomniani wcześniej Węgrzy. Po raz kolejny przegrywamy ważną sprawę i po raz kolejny nasi głównonurtowi politycy oraz niektórzy publicyści ogłaszają coś w rodzaju "zwycięstwa moralnego". A to ani zwycięstwo, ani moralne.
 

 

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1436103

Nie przeczytam. Po co mi to?

Vote up!
3
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436121

Nie interesuje Cię, co Ruch Narodowy ma do powiedzenia? Ciekawe.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1436126

Może mnie zainteresuje, jak mi wyjaśnisz ciemne interesy pana Zawiszy.

Vote up!
3
Vote down!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436151

tylko Winnickiego.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1436167

o tym, jak Poroszenko nisko kłania się Merkelowej za jej starania podejmowane w sprawie pokoju na Ukrainie. Wielkie wyrazy wdzięczności składał.

Co Wy myślicie, że Ukraińcy naprawdę chcą wojny?

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1436108

pokazuje jednoznacznie, przekrój odwiedzających portal. Zaroiło się od siergiejów, antonów i polikarpów, wszyscy dwojga imion. Po otczestwie!. Tu udają, mniej lub bardziej nieudanie, polskich patriotów. Zwracam się przy tej okazji, także do nadredaktora, o przewartościowanie obecności niektórych. Jeśli szkodzą polskiej racji stanu, to inteligentny człowiek to zauważa i jeśli ma taką władzę, eliminuje!. Dlatego moim zdaniem portal spsiał, że wpuszczono tu większość, rwącej łańcuchy agentury. Obcej!. Poważni ludzie wyszydzani i poniżani woleli dać stąd drapaka....Kiedyś moje anyżydowskie posty, sekował głównie Dixi. Dziś robią to prawie wszyscy. Wszystko co spotyka się z krytyką jest sekowane!. Czy to jest portal Kasi Tusk?. A może rabina z Biłgoraja?. To daje wiele do myślenia!....Pozdrawiam ciepło.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1436070

Mnie też jest przykro, że portal psieje. Widzę, że sam Gawrion nie jest w stanie merytorycznie ogarnąć całości.

Administracja na przykład wrzuca na czołówkę mistrza "copy & paste" Nathanela, który na innych portalch bez skrupułów pluje na niego.

To jest taka paranoja w imię źle pojętej demokracji.

Ciągle mam nadzieję, że w końcu będzie to prawdziwy portal patriotyczny.

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436071

Zróbcie pilnie listę nicków do eksterminacji. To polecenie. Rękę podniesioną na antysemickie teksty odrąbiemy - strzałem w tył wirtualnej głowy! Nie będzie nam portal psiał różnorodnością punktów widzenia i poglądów! Pomożecie? :-)  

Vote up!
10
Vote down!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1436077

Witaj!

 

Jaja sobie robisz!

A powinieneś poważnie przemyśleć moderację. Jaki chcesz mieć profil portalu?

 

Patrz co piszą o portalu , ci co zniesmaczeni odeszli:

 

[...]

gawazi 2014-08-23 [01:34]

niepoprawni...zajrzałam,zainspirowana Twoją notatką, bo też kiedyś był to mój portal. No, ręce opadają.
Natomiast warto było zajrzeć, żeby przeczytać Twój komentarz. Po snajpersku, bez pudła : " Kto nam chce skasować młodzież? Sakiewicz, wysyłając na Ukrainę, czy Tusk wysyłając na zachód???? " Znakomite !!!
Serdecznie pozdrawiam [...]

 

Pozdrawiam

 

Vote up!
4
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436078

Mamy standard moderacji z szeregiem określonych zasad - jest w przewodniku. Możesz odnieść się tam. Ale jeśli postulatem mają być nowe zasady: promocja tekstów antysemickich, odbieranie blogów krytykujacym Gawriona, to szkoda Twojego czasu.

A Gawazi to jaki nick na niepoprawnych? :-) Jakiś spalony chyba bo nikogo o ncku Gawazi nie kojarzę :-) 

Vote up!
10
Vote down!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1436079

Lecz to są tylko techniczne zasady.

Mnie chodzi o teksty niezgodne z polską racją stanu, czy wręcz sabotujące opinię publiczną. Wiem, że to coś ulotnego.

Jednak chyba nie masz wątpliwości, że agentura wpływu odwala kawał roboty. A to rzutuje na obraz i opinię portalu. Ja nie chcę, żeby o niepoprawnych źle mówili w internecie z powodu paru putinistów.

 

A Gawazi? Nie wiem, nie znam. Kobiety często zmieniają nicki, gdy zmieniają portale (np. Patria - Astra).

Vote up!
5
Vote down!
-8

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436080

Nie tylko techniczne. Wszystko ma swoją relację z Regulaminem i misją. To system naczyń połączonych. Pewnie czasem zdarzają się błędy w moderacji - przy moderowaniu przez jedną osobę non stop. Cały czas szukamy pomocy. Jakoś nikt specjalnie nie chce tego robić.. 

Agentura. Jeszcze niedawno Ty byłeś oskarżany o to. Daj mi narzędzie do wykrywania agentury.. 

Zmiany nicków - zawsze bardziej szanowałem zdanie ludzi, którzy występują pod jedną postacią, nazwą. Kilka komentarzy wcześniej wlodeusz podawał jako argument "wiele imion".. Z całym szacunkiem, ale opinia Gawazi niewiele dla mnie znaczy. Jeszcze nie było tak, że wszystko, wszystkim się podobało. 

Vote up!
1
Vote down!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1436302

lista bez "żydów", tfu kleksów, będzie niebawem gotowa. A hoj!...Wszędzie ci żydzi?.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1436081

.... no Gawrionie, wiedziałem, że wcześniej czy póżniej napiszesz te słowa.

Teraz jest wszystko jasne , przynajmniej dla mnie.

Byłem absolutnie pewny, że mimo rokoszu, zachowasz kręgosłup  Starych, dobrych Niepoprawnych .

Pomyliłem się.

Dzięki...., za prawie czteroletnią Gościnę !

pozdrawiam,

Marek S.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1436131

Nie rozumiem. Wiedziałeś że napiszę te słowa ale jednocześnie absolutnie byłeś pewny że nie napiszę,  zachowując kręgosłup starych Niepoprawnych? Co jest teraz jasne? Co jest wg Ciebie kręgosłupem Starych Niepoprawnyvh? Piszesz sprzecznie sam ze sobą i bardzo mało konkretnie. 

Jacy byli niepoprawni w 2008, 2009 roku można sprawdzić organoleptycznie. Są wszystkie wpisy. Było to miejsce różnych pogladow, punktów widzenia. Forum nie ograniczało się tylko do całego spektrum prawicy. 

Ja osobiście odczuwam przyjemność z dyskusji z ludźmi, którym mogę zaprezentować punkt widzenia którego nie znają, jednocześnie oni mogą zaprezentować i spróbować przekonać mnie do swojego.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1436233

Przepraszam, pozwól, że się wtrącę.

 

Popieram twoje stanowisko o róznicy poglądów i dyskusji. Ale jeśli to jest dyskusja.

Szanuję np. odmiene poglądy Matki 3 Córek, choć są dalekie od moich. Wszystko w ramach cywilizacji i kultury.

 

Ale jakże tu znosić odmienne stanowisko Jinksa, gdy towarzyszą mu inwektywy, obelgi i wyzwiska. Pożegnał mnie - "skocz żydku na chanukę". Zabawne, prawda?

Ja rozumiem, że jak ludziom brak argumentów, to najchętniej przywaliłby z piąchy, albo glana.

Lecz z tym powinniśmy stanowczo walczyć. Nie uważasz?

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436247

Czy nazwanie kogoś Żydem jest obelgą? Poza tym określanie czyjejś przynależności narodowościowej, czynienie takich argumentów jest tanim i głupim chwytem, biorąc pod uwagę że już dziadkowie i babcie to zasadniczo cztery niespokrewnione ze sobą osoby. Biorąc dodatkowo pod uwagę mieszankę narodowości, kultur, na polskich ziemiach.. Tego rodzaju zarzuty to nieuczciwe chwyty.. 

Poza tym - ja nie czytam wszystkich komentarzy. Widzisz naruszenie - zgłoś. Ale przedtem proponuję szczegółowe zapoznanie się ze standardem obsługi naruszeń, aby nie tracić czasu i swojego, i mojego. 

Dobra rada - nie ze wszystkimi trzeba dyskutować. Ponadto nie każdy posiada zdolność honorową i w związku z tym nie każdy może obrazić. 

Vote up!
5
Vote down!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1436299

.... jest podstawowa różnica między nami, Szanowny Gawrionie.

Po prostu Ty jesteś właścicielem tego Portalu , a ja skromnym komentatorem .

W/g, mnie .... wszystkie prawa są po Twej stronie.

Ale jeszcze  coś co nas różni - jesteś absolutnym demokratą , natomiast ja konserwatystą/ republikaninem :-)))

Słusznie wytykasz mi mój błąd w określeniu : "Stare Niepoprawne". Tak przez moment zapomniałem, że zakładałeś tę Stronkę - n/b z Dixim,  już w AD 2008.

Dla mnie datą zero, jest rok 2010.

......................................................

Minęło sporo czasu od sławetnego niepoprawnego rokoszu.... powiedz proszę , nigdy nie zastanawiałeś się gdzie są Ci "starzy" NP-owcy ?

Pamiętasz ? Ossalę, JWP,  TŁ, Ellenai i kilkoro innych ?

Czy zrobiłeś wystarczająco dużo aby ich zatrzymać ?

Czy jest do pomyślenia, aby  *koronna kanalia* z innego portalu, wylała tyle rzygowin na Niepoprawnych, aby póżniej bezkarnie hulać na naszym portalu , pod kilkoma nickami ?

To jest ten szczyt demokracji ?

Gratuluję przyjemności w dyskusjach z Putinowską V kolumną .... ja nie potrafię !

3maj się Gospodarzu,

Marek S

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1436262

No właśnie ja demokratą nie jestem. Przykładem niech będzie system portalu, który nie daje równych praw wszystkim. Demokracja jest tak naprawdę sloganem działającym tylko na głupich po to, aby znosili niesuwerenne wybory innych. Demokracja jest fałszywą świętością, której nie można dotykać, bo dotykanie tej świętości jest wielkim grzechem tej fałszywej demokracji. 

Wracając do portalu - ktoś musi przecież mieć prawa, własność aby o nią dbać. Tutaj jednak prywatna własność została tak zorganizowana aby służyć ludziom zgodnie z misją portalu. Najwięcej do powiedzenia mają zaangażowani użytkownicy i jednocześnie dobrze oceniani przez innych zaangażowanych i dobrze ocenianych. Ja tylko w sumie dbam o właściwe działanie techniczne. Moderacja to jedna osoba, która musi być praktycznie cały czas. Na pewno można by było momentami robić to bardziej idealnie ale pamiętajmy że jest to totalny wolontariat. Gdy prosze, pytam ludzi o pomoc, nikt specjalnie nie jest zainteresowany poświęcaniem się dla ideałów. Do krytyki zawsze jest wielu. Nie było takiego moderatora, który nie popełnił błędów. 

Ossalę, JWP,  TŁ, Ellenai, innych, tak samo jak exredaktorów i byłych współpracowników,  serdecznie tu zapraszam - i jako gości, pełnoprawnych  Niepoprawnych. Jesteśmy tylko ludźmi - u mnie nie zawsze działają chrześcijańskie odruchy, szczególnie, jeśli mnie się atakuje, obraza, oskarża - nie potrafię nadatawiać policzków do bicia. 

Vote up!
7
Vote down!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1436297

.... co mogę zrobić abyś uwierzył,  że należę do tych, którzy docenili Twoją pracę i wiele wysiłku aby uratować  ten portal.

Naprawdę nie jestem skory do krytyki. Zawsze szukam  błędu najpierw  w sobie.

Mój wkład w egzystencję Niepoprawnych -  jest minimalny - ale mimo wszystko wydawało mi się, że mam prawo  zmartwić się expansją pro/putimowców .... przynajmniej w ostatnim czasie na NP ! ?

Może masz rację, chyba za dużo oczekiwałem od Ciebie jako Gospodarza ?

Chyba znakomicie, że nie jesteś KARBOWYM  czy profosem :-))))

pozdrawiam i proszę o ukłony dla Małej Mi !

Marek

Vote up!
1
Vote down!
0
#1436300

Ale ja Tobie wierzę. 

Ostatnio mamy bardo poważny polityczny światowy kryzys. Do tej pory pewne tematy nie istniały - dziś dyskutuje się różne scenariusze polityczne. Te szachy można wygrać na wiele sposobów, tak samo jak na wiele sposobów można dostać mata. Nie zawsze odmienny pogląd oznacza przynależność do agentury i wykonywanie pracy dla Kremla. Czasami głupie poglądy wynikają z glupoty, braku doświadczenia, czy głupich ideałów. Czasem te mądrzejsze są na pozór pozbawione idealizmu a wynikają z matematycznej pragmatyki i chłodnej kalkulacji. Najgorsze jest to że większość dyskusji dotyczących obecnej sytuacji Polski na tle konfliktu zbrojnego na Ukrainie nie jest uporzadkowanych, metodycznych. Więcej w tych tematach emocji i populizmuz jednej strony podsycajacego do nienawiści do Putina, z drugiej do USA i UE. Niektóre scenariusze są tymczasem dla nas obiektywnie dobre bo wynikają z politycznej, geopolitycznej matematyki i logiki. Z takiej matematycznej analizy na samym początku wychodzi że obecnie nie należy skupiać się na innym zagrożeniu niż ze strony Moskwy. Co do szczegółów - np. formy i zakresu, momentu naszego zaangażowania w ten konflikt - nie podam gotowych przepisów. Nie ma tych idealnych - sytuacja jest bardzo dynamiczna. 

Vote up!
2
Vote down!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1436307

jeżeli prosisz o pomoc..i ta nie nadchodzi to pewnie nie dlatego ,że brak nam ideałów,ale dlatego ,że nie jesteśmy wstanie pomóc Ci w tej trudnej materii.Myślę ,że mówię nie tylko za siebie.....bo ja za Tobą..na koniec świata:-)

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

Verita

#1436305

Dziękuję za komplementy. Jest mi niezręcznie. 

Czasami pomoc to tylko dobre slowo. Często jednak zaangażowanie w portal nie wymaga wielkiej wiedzy. O ile nawet jakiejś wymaga, to łatwo i szybko można ją przyswoić.

Jestem zadowolony z przywrócenia do życia portalu jako miejsca nieskrępowanych dyakusji, czasem ostrych, które pokazują oś sporów politycznych - to dobrze. Brakuje mi jednak struktury, która w sposób zorganizowany potrafiła bardzo skutecznie działać na rzecz osiągania różnych celów, co do słuszności których nie ma wątpliwości, a które wpisują się w wykonanie całości misji. Od czasu dyskusji na blogu Rebeliantki chodzi mi to często po glowie, ale nie starcza czasu na odtworzenie struktur. Będę jednak zmierzać w tym kirunku. Każdy może pomóc - nawet ten ktoremu wydaje sie to totalnie niemożliwe

Vote up!
3
Vote down!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1436310

tak wiec moze by najpierw uzbroic siebie, a potem z nadwyzki innych? 

Zbrojenie ukraincow

- a ktorych?  Tych co glosno mowia ze Krakow to stare ukrainskie miasto?  Czy innych i jak Pan to skontroluje ktorzy dostana ta bron?  Ci czy tamci?

- o Wolyniu pisac Panu nie trzeba.  Przypomne tylko, ze tam mieszkali polscy osadnicy wojskowi - ale bez broni, WOJSKOWI.

A ile by to kosztowalo?

Np. karabin strzelca wyborowego w US w sprzedazy detalicznej, to zalezy;

- dystans do 300 yard'ow (270 m), za U$ 1000,

- dystans ponad 900 yard'ow (810 m), rekorodzisci moga to uzywac na ponad 2000 m, to okolo U$ 12000 w detalu.

Detal to minumum 30% marzy jesli nie 50% czy wiecej, wiekszosc ceny w hurcie to projekt i obrobka precyzyjna.  Gdyby, duze GDYBY, rzad polski chcial to w Polsce zrobic to mozna zrobic ten pierwszy za U$ 350, a ten drugi za okolo U$ 3000.  Zamiast tego kupiono czolgi praktycznie bez amunicji, a samoloty bez rakiet - w Sejmie komisje od tego prowadzi pan posel Niesiolowski.  Co za przypadek.

Jak rowniez z powodu takich a nie innych zakupow jest praca w US czy innych Niemczech, ale nie w Polsce.  Przypadek?

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bogdan

#1436124

Witam

 

Czy nie należy najpierw dostarczyć broni tym, którzy walczą i dzisiaj jej potrzebują>

Vote up!
2
Vote down!
-8

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436152

- fakt, ze w Benghazi nie bylo zadnej ambasady czy kosulatu, ale mogl byc punkt handlowy,

- dlatego (fakt) nie zabito zadnego ambasadora, tylko raczej oficera CIA, ktory sprzedawal cos (?) tym ktorzy wtedy walczyli w Syrii z Assadem.  Co to mogly byc?  Jablka?  Tusze? Piasek?

- dostali tyle, ze mieli dosc nie tylko aby zatrzymac Assada, ale i na budowe ISIS (no bo czyms to ISIS zbudowano).

I co teraz?  Gdzie te zabawki sa te zabawki ktore rzad US dal?  Stracili kontrole i chca to nadrobic to daja nam tu jakies bzdety na uzasadnienie ataku na ISIS.

Teraz wrocmy do "teraz".

Pan by dal tym tam co kiedys "lachow riezli" jakies zabawki?  Jak Pan to skontroluje ktorzy do dostana?  Czy Krakow "stare ukrainskie miasto' bedzie te zabawki ogladal?

Czy my mamy taka kontrole/srodki jak US aby ISIS zatrzymac?

Vote up!
7
Vote down!
-1

Bogdan

#1436155

On uratowal zycie NASZEGO prezydenta !!

Przeciez mogl zabic - a tylko Bronka pobrudzil 

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1436141

Mógł zabić.
Jajo było pokaźnych rozmiarów, że udekorowało pół marynarki bronka, a bronek - chłop! - nie ułomek.
Może tam też są farmy strusie....?
Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1436143

szybka zmiana figurek na personalnym ołtarzyku autora. Figurki spadają w niesławie jak np. p. Opara, ale szybciutko ląduje następna, nowa figurka. Ostatnio strasznie był chołubiony Józef Targalski. Właściciel ołtarzyka nawet zapisał się na niezalezna.pl, aby być bliżej tej persony. Sądy Targalskiego przyjmował jako objawione. Ostrzegali co niektórzy, ale budziło to agresję.

Środowisko Gapola od ponad dwóch lat w sposób czytelny prowadzi kurs mający nam przysporzyć kłopotów, a pomóc rozwiązać problemy ich mocodawców, którym wysługują się za dobre słowo i poklepanie po plecech. Najpierw zaanektowano Frondę i rozgrywającymi byli Terlikowski, Dawidek Wildstein i Pereira, która teraz zajmuje się antysemityzmem w pierwszym rzędzie, a nie życiem KK, Ostatnio pojechał po bandzie red, Sakiewicz i zmiękła trochę mu rura, kiedy natrafił na zdecydowany odpór, zwłaszcza internautów. No ale redaktor Targalski, stare resortowe dziecko, nie z tych co zraża się przeciwnościami, więc zachęca Ukraińców w pierwszym rzędzie do strzelania do konwoju tzw. humanitarnego, a, potem zastanawiać się co dalej. Link do tego kuriozum poniżej. No może oddajmy głos temu specjaliście ze Studium Europy Wschodniej UW:

 

"- W tej sytuacji Ukraina powinna walczyć z tzw. konwojem humanitarnym, strzelać. Najkorzystniejsze zachowanie jest zawsze strzelać. A potem patrzeć co dalej – podsumowuje Targalski."

 

A oto tekst, którym jastrząbek o przeżytej gębie judzi, nomen omen, znad klawiatury.

http://niezalezna.pl/58626-ukraincy-powinni-strzelac-do-tzw-konwoju-humanitarnego

 

Jeżeli w Gdyni zabraknie w sklepach wazeliny to będzie znaczyło, ze figurka Targalskiego kończy swój żywot na ołtarzyku i szykuje się zmiana.

 

A tak swoją drogą to zastanawiam się dlaczego człowiek związany tak emocjonalnie z Ukrainą siedzi tu, zamiast w Donbasie, czy na Majdanie.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1436164

że Merkel wykolegowała tutejszych podżegaczy wojennych mediując w sprawie pokoju na Ukrainie.

http://wpolityce.pl/polityka/210545-niemcy-wykorzystaly-szanse-ktora-czekala-na-polske

Co to będzie, co to będzie przy takiej idiotycznej polskiej polityce. 

Ciekawe, kto tych podżegaczy tak nakręca. Ja rozumiem, że są silni gracze na świecie, którzy robią interesy na wojnach, ale żeby Polacy stawali po ich stronie, to czysty kretynizm. I jeszcze ubierali to w ornamenty patriotyczne. 

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1436186

to fakt

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1436187

że ewentualne zawieszenie broni lub pokój na Ukrainie służyć będzie przede wszystkim Putinowi.

Oczywiście, że przysłuży się przede wszystkim Rosji. I Niemcom też. Ale to należało przewidzieć przed majdanem. W ten sposób "bracia-Ukraińcy" nic nie uzyskali, z tego na co mieli nadzieję, a jeszcze zafundowano im wojnę domową. 

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1436188

Z dużą przykrością stwierdzam, że od pewnego czasu piszesz bzdury. Powinnaś całkowicie przestać pisać o Ukrainie, bo nic nie rozumiesz. Oczywiście, nie przestaniesz, bo musisz zabrać głos.

Nie rozumiesz tej sytuacji. I wcale się nie dziwię, bo wobec takiego ostrzału propagandowego nawet tęgie głowy są zagubione.

Proszę cię tylko o jedno - nie przeszkadzaj Ukraińcom swoim pisaniem. To wystarczy.

Vote up!
3
Vote down!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436207

Przede wszystkim jest dla mnie ważna Polska.
U Ciebie już nie będę pisać, bo masz taki punkt widzenia, który wyklucza zapoznawanie się z racjonalnymi i prawdziwymi argumentami.

No cóż, jesteś wolnym człowiekiem, masz prawo do mylnej oceny rzeczywistości. Na własny koszt, oczywiście.

I pamiętaj, że obecnie budowa OT jest najważniejsza.

 

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1436213

Ciekawe.. piszesz eot, a potem dalej dyskutujesz. Taka kobieca przekora?

 

Czy ty może chcesz zasugerować, że dla mnie Polska nie jest najważniejsza?

Jeżeli tak, to jest to bardzo nieuprawniona opinia i wszystkie moje artykuły temu przeczą. Jeżeli to sugerujesz, to jest to świństwo, którego się nigdy po tobie nie spodziewałem.

Ja walkę o Polskę widzę swoimi oczami. A one mi dyktują, że, jak piszesz poniżej, okrucieństwa wojny mamy od Polski trzymać jak najdalej. Więc, jak Ukraina, również w naszym, niewypowiedzianym imieniu, stara się przeciwstawić ruskiemu imperializmowi, to my mamy na to patrzeć z założonym rękoma? Czy zapomniałaś, jak właśnie w Monachium Neville Chamberlain i Edouard Dleadier stali z założonymi rękoma, gdy Adolf Hitler zajmował Czechy? I co to stanie z założonymi rękoma, jak radzisz, w końcu przyniosło światu?

Gratuluję dobrego samopoczucia - ja mam mylną ocenę rzeczywistości, a ty się nie mylisz. Ani cienia wątpliwości?

 

Przykro, ze nie wytrzymujesz prawdziwej polemiki i nie będziesz ze mną dyskutować. To za ważne dla wszystkich sprawy, by używac eufemizmów i politpoprawności. Tym bardziej, że wróg w środkach nie przebiera.

 

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-7

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436222

Obudź się człowieku i zacznij w końcu używać tego co masz pod czaszką. Jak dotychczas, to słyszę tylko slogany i propagandę tego ruskiego agenta Ruszkiewicza. Popsułem mu stosunki z szefem, to teraz skomli i gebelsuje. A ty powtarzasz, jak papuga. Nierozgarnięta papuga.

Gdy wszyscy napadali na Oparę, bo posiedli tajemną wiedzę, to twierdziłem, że tak nie można. Najpierw trzeba zebrać dowody. I zebrałem - w Polsce, w Australii i na całym świecie. Wyłonił się obraz paskudny, co wszem i wobec oznajmiłem. Możesz sobie odszukać, ale to nie pasuje pod tezę, którą ci dureń zaszczepił. To właśnie za to ujawnienie, neoniarze mszczą się do dzisiaj. A ty, jak kretyn powtarzasz za nimi dziecięce wyliczanki.

 

Targalskiego nienawidzicie, jak ciebie i twoje równie durne koleżanki wywalił z portalu za pisanie bzdur. Bo niestety, nic rozsądnego dotychczas nie napisałeś. Podczepiasz się tylko do jakiejś sitwy i wtórujesz im w bełkocie. Jajca to twój szczyt intelektualny. Gratulacje. Idź tam, graj Tadzinka, bo to najlepiej ci wychodzi. Takie cofnięcie się do dzieciństwa. A dorosłe sprawy zostaw dorosłym. Tymczasem Targalski w małym palcu ma więcej rozumu niż wasza cała banda domorosłych "analityków". Żeby to chociaż były wasze przemyślenia. Nie, to jest właśnie ta sieczka, którą was karmią putinowscy agenci. Łyknęliście te bzdury jak gęś kluskę. I uznaliście to za prawdę objawioną. No cóż, nie cierpicie, bo głupota nie boli. Inaczej wylibyście jak wilki do księzyca.

 

Dobrze ci radzę - do polityki się nie mieszaj. Nawet tej najmniejszej z sąsiadami na podwórku. To cię przerasta.

I rada na przyszłość - słuchaj dalej debili i skończysz marnie. Wykorzystają ciebie i wyplują biedaku.

Vote up!
6
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436206

.

 

 

To tacy dobrzy ludzie, ci Rosjanie:

 

 

http://niezalezna.pl/58664-zatrwazajace-relacje-i-zdjecia-bestie-putina-morduja-na-ukrainie

 

 

.

Vote up!
3
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436208

Tym bardziej należy unikać wojny, aby okrucieństwa nie wpuścić na teren Polski.

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1436216

Pełna zgoda.

 

Moja opinia przy poprzednim komentarzu.

Vote up!
3
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436226

Boże, ile Ty masz rad dla nas maluczkich. A jakie odkrywcze masz przemyślenia. Specjalnie ruszyłem Twojego idola abyś, popadł w kolejną śmieszność głoszoną ex cathedra.
Teraz ja radzę Ci z dobrego serca nie gadać znad klawiatury, ale pojechać na rodzimą Ukrainę i pokazać nam jak należy współpracować i walczyć za ten piękny kraj, Nie widzieć tego, że Ukrainą grają nie tylko Rosjanie to skrajna głupota, albo zwykłe sqrwysyństwo.

A teraz jeszcze sprawy porządkowe. Jeśli się do kogoś zwracasz na piśmie to kindersztuba wymaga pisania Ty, Tobie itp. dużą literą. Niania nie mówiła?

Nie wiem czy pamiętasz, jak wymieniakiśmy uwagi na temat marynarzy na emerytyrze? Jak kończą? Powiem, że wybrałeś najgorszy wariant.

 

A tu mały wybór sądów i rad głoszonych przez naszego umiłowanego blogera:

 

Z dużą przykrością stwierdzam, że od pewnego czasu piszesz bzdury. Powinnaś całkowicie przestać pisać o Ukrainie, bo nic nie rozumiesz.. (uwaga osobista do Rebeliantki)

Czy nie należy najpierw dostarczyć broni tym, którzy walczą i dzisiaj jej potrzebują. (postulat naszego ukochanego blogera)

Mnie chodzi o teksty niezgodne z polską racją stanu, czy wręcz sabotujące opinię publiczną. Wiem, że to coś ulotnego.

 Popsułem mu stosunki z szefem, to teraz skomli i gebelsuje. (od tego miekjsca do końca to uwagi i przemyślenia dedykowane specjalnie mnie)

Najpierw trzeba zebrać dowody. I zebrałem - w Polsce, w Australii i na całym świecie.

Dobrze ci radzę - do polityki się nie mieszaj. Nawet tej najmniejszej z sąsiadami na podwórku. To cię przerasta.

I rada na przyszłość - słuchaj dalej debili i skończysz marnie. Wykorzystają ciebie i wyplują biedaku.

 

 

A tak przy okazji to na jajach świetnie się bawimy, a doszlusował do nas poeta i to nie taki przewidywalny, jak Twój sąsiad z Orłowa, którego dedykowany Tobie wiersz zamieszczałeś jako swoje pisanie.

Cóż, farewell Mr. Kaminski!.

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1436221

daj sobie spokój dzieciaku...

 

Wiem, wiem, że umiesz cytować. Ale może napisałbyś swoje wypracowanie?

Tylko własnymi słowami, proszę.

Vote up!
3
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436224

.

 

 

http://naszeblogi.pl/49004-sztorm-z-odessy

 

 

.

Vote up!
2
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436234

nielicznym bywającym tu, którzy zyskali moją sympatię. W tym autorowi. Teraz będziemy się spotykać, wyłącznie na Niezależna.pl. Dziękuję i pozdrawiam. Włodzimierz Skarbień-Ciechanowski vel wlodeusz.

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1436259

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!

Vote up!
3
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1436260