Dziecięca naiwność starego capa

Obrazek użytkownika jazgdyni
Blog

 

 

 

 

O S T R Z E Ż E N I E !!!

 

 

Jakiś czas temu odbiło mi okrutnie. I teraz mam za swoje.

Podaję tutaj tą informację, by ostrzec innych internautów, by nie popełniali takiego samego błędu.

 

JAK TYLKO MOŻESZ CHROŃ SWOJĄ ANONIMOWOŚĆ W SIECI. TYLKO TAK OCHRONISZ SIEBIE I SWOJĄ RODZINĘ.

 

Myślę sobie tak – kim ja tam jestem? Mały żuczek. Marynarz siedmiu mórz i oceanów. Niewinny, przyzwoity, z dobrej rodziny. Co tu ukrywać? Dumny jestem ze swojego nazwiska, swojej historii, swojej rodziny i swoich przodków. Po co mam się maskować pod wydumanym awatarem i pseudonimem. Nie jestem żadną osobą publiczną...

Bład jak cholera. Nie uwzględniłem mojego wrednego charakteru. Już w nagłówku ostrzegam, że jestem weredykiem i walę prosto z mostu. (Jest to tak potworne w naszej cywilizacji politpoprawności, że nie ma nawet hasła w Wikipedi !!! Tylko notka słownikowa - ]]>osoba]]>, ]]>która]]> ]]>ma]]> ]]>zwyczaj]]> ]]>mówić]]> ]]>innym]]> ]]>to]]>, ]]>co]]> ]]>myśli]]> ]]>prosto]]> ]]>w]]> ]]>oczy]]>). Czyli mam stałą tendencję do tworzenia rzeszy wrogów, bo ludzi oczywiście najłatwiej zrazić mówieniem im prawdy.

Wrogowie, jak wrogowie... Każdy ich ma. Bez tej przypadłości żyć się nie da. Wrogów miał JPII, święta Teresa z Kalkuty, czy Gandhi (a nawet Budda podobno).

Lecz u niektórych ludzi wrogość przeradza się w coś jeszcze. Gorzką i gryzącą nienawiść i chorobę...

Myślicie, że wśród nas nie ma chorych psychicznie? Że wszyscy siedzą pozamykani w zakładach psychiatrycznych bez dostępu do internetu? To się grubo mylicie!

 

UWAGA!!! PILNUJ SIĘ UWAŻNIE Z KIM ROZMAWIASZ !

 

Szokujące dane...

 

]]>http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/niepokojace-informacje-okolo-8-milionow-polakow-cierpi-na-zaburzenia-psychiczne_332409.html]]>

 

Szokujące statystyki - około 8 milionów Polaków cierpi na zaburzenia psychiczne

W najnowszym numerze "Newsweek" podaje alarmujące statystyki - 8 milionów obywateli naszego kraju, czyli aż jedna czwarta Polaków, cierpi na różnego rodzaju zaburzenia i problemy psychiczne. Te niepokojące dane pochodzą z najnowszej publikacji Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Tematem badania ekspertów była kondycja psychiczna mieszkańców Polski w wieku od 18 do 64 lat. Profesor Aleksander Araszkiewicz, kierownik Katedry i Kliniki Psychiatrii z Torunia, mówi wprost: Sytuacja jest katastrofalna!

 

]]>http://www.pzh.gov.pl/page/fileadmin/user_upload/statystyka/Raport_stanu_zdrowia_2012.pdf]]>

 

]]>http://www.kserozawisza.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=31:osoby-chore-psychicznie-w-polsce-statystyki-i-prognozy&catid=14&Itemid=113]]>

]]>Osoby chore psychicznie w Polsce - statystyki i prognozy]]>

Ponad 1,5 mln. osób w ciągu roku trafia w Polsce do szpitali psychiatrycznych. Niepokojący jest fakt, że zanotowany w latach 1990-2004 wzrost o ok. 900 tys. stanowi największy odsetek w Europie.

]]>http://natemat.pl/47359,chorych-psychicznie-wciaz-przybywa-psychiatrzy-to-cena-za-kapitalizm-i-wyscig-szczurow]]>

Chorych psychicznie wciąż przybywa. Psychiatrzy: To cena za kapitalizm i wyścig szczurów

*************

 

I ja, jak dureń, ujawniając moje dane osobowe wystawiłem siebie i rodzinę na pastwę tych 8 milionów chorych psychicznie obywateli naszego kraju.

Dodam jeszcze, że systematyka medyczna nie zalicza psychopatów i socjopatów do chorych psychicznie. Także, jak się dowiedziałem, osób cofniętych, bądź zatrzymanych w rozwoju.

Lecz mamy jeszcze olbrzymią grupę ludzi z depresją, ludzi z nerwicami, no i "zwykłych" schizofreników, paranoików, borderline i bi-polar (kto chce, to sobie przetłumaczy)

 

Przez parę lat działalności w internecie, blogowania i komentowania zetknąłem się co najmniej z kilkunastoma osobami chorymi psychicznie. W tym nawet z jednym chorym doktorem psychiatrii! Przykro to mówić, ale w tej grupie przeważają kobiety. Faktycznie, mają one znacznie cięższe życie, są delikatniejsze, dodatkowo wszystkie te hormony i zależność od mężczyzn... Jednakże, że tak powiem, zwichrowani psychicznie mężczyźni są bardziej, pardą mua, upierdliwi. I to w długim dystansie.

Podczas, gdy jedna taka nieszczęśliwa kobieta, obsmarowała mnie z imienia i nazwiska w sposób, gdybym ja z kolei cierpiał na pieniactwo, nadający się do cywilnego pozwu sądowego to jeden taki inny bloger, poważnie zaburzony, założył specjalny blog na mój temat, zbiera wszystkie szczegóły mojego życia i mojej rodziny, w tym również zmarłych, czyta i analizuje wszystkie moje teksty, a następnie przepuszcza przez swój chory mózg, konfabuluje, zmyśla, przeinacza, byle by tylko dać wyraz swojej nienawiści, poniżyć, naubliżać i zaszkodzić.

Na jego wypocinach pasą się z kolei następni nienawistnicy, hejterzy i stalkerzy ( w tym jeden zdecydowany psychopata, będący na dodatek administratorem jednego portalu).

Generalnie współczuję tym ludziom, bo ja raczej nie potrafię nienawidzić i mam dosyć sporo empatii. Więc jestem w stanie pojąć, jak oni się muszą z mojego powodu męczyć.

A wszystko to tylko przez naiwność i głupotę, co doprowadziło do przedstawienia się całemu złu tego świata (choć właściwie tylko jego małemu fragmentowi).

 

Więc ponownie ostrzegam – jeżeli nie jesteście osobą publiczną i nie zależy wam na reklamie siebie samego, NIGDY nie ujawniajcie swoich danych osobowych i rodzinnych sekretów.

Nigdy nie będziecie pewni, kto i kiedy to wykorzysta w złych zamiarach i z cała logiką chorego psychicznie idioty.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (14 głosów)

Komentarze

Januszu,ja chyba sam zakwalifikuje się do grona tych 8 mln.Bo jak można żyć z tą samą kobietą ponad 38 lat

spać w jednym łóżku,patrzeć na siebie przez ponad 13 tyś dni.To jest na pewno jakieś odchylenie od normy.

Tyle fajnych "pupek" łazi po Londynku a człowiek tkwi przy tej jednej.Chociaż,która by takiego dziadka chciała

#1443683

Niestety Józiu... przelicytuję...w przyszłym roku będzie 50 lat, jak się z żoną poznaliśmy i jesteśy ze sobą.

Co ty na to? To jest szaleństwo

 

Zdrufko

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1443695

Czyli mieścimy się w tej grupie ?

#1443696

W grupie wariatów?

Niemożliwe!

Z prawdziwym wariatem długo wytrzymać nie można.

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1443699

Ok. jesteśmy w grupie podwyższonego ryzyka

#1443703

... o cześć Wam Panowie w sobotni poranek !

Trochę rozmyliście gł. temat Autora ?

A ja na początek przytoczę słowa  klasyka :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

...Chłopie, jeśli inni widzą czarne, a ty białe, to nie myśl, że wszyscy inni błądzą, a ty pozjadałeś wszystkie rozumy, tylko się raczej zastanów, czy czasami nie masz wady wzroku. Usiądź albo klęknij i pomyśl, czy ty nie cierpisz na jakiś duchowy daltonizm, a nie ogłaszaj zaraz całemu światu, że masz plan ratowania  DOBRA //

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Janusz, bardzo mnie zmartwiłeś informacją dot * Obiboka nwk*.

Wspomniany, jeszcze do niedawna był aktywnym blogerem NP.

Zachowałem go w pamięci jako człowieka oddanego Gdańskowi i  Polsce.

Jesteś pewny, ze to właśnie on tak szkaluje Twoją rodzinę i Ciebie ?

Może to pytanie retoryczne ? Czy paszkwilant może być autorem takich clipów :

[https://www.youtube.com/watch?v=6mj4U_snwCk]

pozdrawiam

 

#1443742