Zakazany film ...

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Warto popatrzyć na "wyborców" Bronka.
Film nakręcił Rafał Gawroński - ten sam którego Państwo PO-licyjne Tuska aresztowało za "stanie na Krakowskim Przedmieściu" i bezprawnie przetrzymywało w więzieniu.

"Dokument który wywołał wściekłość władzy. Aresztowano bezprawnie dziennikarza Rafała Gawrońskiego, a Marka Podleckiego zastraszono do tego stopnia, że wycofał orginalny film z internetu mimo, że filmy cieszyły się kilkuset tysięczną oglądalnością i zostały zrobione w celu publikacji prawdy o zyciu politycznym w Polsce. Dokument ukazuje prawdziwe oblicze władzy w Polsce i jej elektoratu."

Poczytajcie to :
http://www.aferyprawa.eu/Urzednicy/Donald-Tusk-i-sprawcy-na-ul-Rakowiecka-Rafal-Gawronski-3255
A zobaczcie to - warto :). Bydło głosuje zawsze na podobnych do siebie :

Brak głosów

Komentarze

Pointa filmu zarąbista.

#140933

Elektorat pierwsza klasa! Znawcy:)

#140962

Niestety jaki jest koń każdy widzi.
Puenta jest rewelacyjna.

Pozdrawiam

____________________________
Prawda ma w sobie znamię trwania i wychodzenia na światło dzienne, nawet gdyby starano się ją skrupulatnie i planowo ukrywać. Kłamstwo zawsze kona szybką śmiercią.- Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko

#140973

Puenta jest rewelacyjna.

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#140996

Nic dodać nic ująć, komentarz zbędny. Powiem tylko tyle- jaki elektorat taki prezydent

POZDRAWIAM

#141011

Szkoda tylko, że ten elektorat głupków na dzień dzisiejszy stanowi ,niestety wiekszość i że to są osobniki nie tylko z marginesu, ale  na przykład też nauczyciele z mojego srodowiska  i to należący do Solidarności

#141027

bycie nauczycielem, nawet z Solidarności (pytanie: z której Solidarności? Tej od Bolka Wielkiego, czy Od Anny Solidarność?) nie chroni przed głupotą.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

#141038

ja o tym wiem, tylko nie moge się pogodzić z faktem, że owa głupota ma taki zasięg, że nieustannie krzywdzeni i niszczeni są ludzie uczciwi, ludzie z zasadami a celebrowani zdrajcy i karierowicze, którzy każdą okazję wykorzystają dla własnych interesów . Już nie potrafię znaleźć miejsca w tym amoralnym i bezmyślnym świecie, gdzie profanuje się świętość tradycji, depcze "przeszłości ołtarze" , gdzie nie ma odrobiny honoru, sumienia, gdzie giną wartości duchowe i szacunek dla bliźniego. Gdzie tłamszeni są ci, którzy się temu szatańskiemu szaleństwu opierają.

#141106

Optuję za pracą organiczną choć wiem że niektórym na to wszystko co się w tym kraju dzieje marzy się Kaczyński... Ted Kaczyński znaczy się...:)
Sapere Aude

Sapere Aude

#141123

ale puenta super...10

Marika

#141061

gość z drogi

super 10 dla tego Pana.....pięknie TO powiedział.....:)

gość z drogi

#141141

A "puenta" filmu okazuje się 100% prawdą.

#141154

co z tego że puenta rewelacyjna skoro statystycznie - tylko w tym filmie - przeważyli idioci ktorzy wybierajac peowca zgodnie z propaganda szkodzą Polsce, Polakom, sobie?!
juz mamy za soba wybory prezydenckie i samorzadowe i co bedzie z kolejnymi wyborami? duze watpliwosci czy poprzednie wybory i jedne i drugie wyzej wymienione byly przeprowadzone w uczciwy sposob - blisko 2 mln nieważnych glosów i chocby dwa skandale platformy badane w prokuraturze(jeden warszawski drugi walbrzyski) wykazano ze glosy byly niepoliczone albo policzone niezgodnie z prawem oczywiscie na korzysc po, jedyne dobre w tym wszystkim bylo to - rozwiazanie walbrzyskiej po... ale to i tak za malo by ludzie sie obudzili i zażądali unieważnienia wyborów i ich powtórzenia
biernosc idiotyzm....

#141156

a te dyskusje nad dwudniowym okresem wyborów? Głowę dam, ze to już przesądzone, że już sondaże od dawna opracowane i już dzisiaj wiadomo, ze wygra PO - przeciez bronek znowu się wypaplał jak to on zadecyduje o wyborze premiera. Pewnie juz na te okoliczność orędzie mu przygotowali.

#141162

autocytat

 

Ja tego z ruskiej budy radził bym uważnie słuchać, bo zadufanie, radość z dopuszczania do tajemnych informacji powoduje, że zwarcie na masę objawia się zdolnościami, które za profetyczne należy uznać.

I zwarcie na masę - będą wybory, albo prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni (cytat z pamięci)
II zwarcie na masę - rozmawiałem wczoraj o wycofaniu wojsk z Afganistanu, to wiem co mówię (jeszcze nie dokonane proroctwo)
III zwarcie na masę - ? (pożywiom, uwidim)

 

 III zwarcie na masę, podwójne - "Mam suwerenne prawo wybrać kandydata na premiera. Lider zwycięskiej partii ma największe szanse, ale nie ma gwarancji. Mam nadzieję, że po jesiennych wyborach będę mógł powierzyć misję tworzenia rządu zwolennikom modernizacji, ale i zdrowego rozsądku".

Dołączając do tego przebłyski doradcy Nałęcza "W mojej ocenie minister Nowak jest przyszłym kandydatem na premiera, ale pewnie jeszcze nie w tej kadencji, a może i nie w następnej".

#141323

bigosa trzeba uważnie słuchać !  Facet w przypływie euforii i podniecenia wypowiada rzeczy, które proroctwem co prawda nie są, ale konkretnym znakiem kreciej roboty jego towarzyszy  - na bank. Gdybyśmy wcześniej brali na poważnie jego rubaszne paplanie - być może nie doszłoby do smoleńskiej tragedii.

#141332