Sondaże - prosto w ryj...

Obrazek użytkownika Qeid
Blog

W PO-lszcze zanotowano pierwszy na świecie przypadek że to władza dostosowała wynik wyborczy do sondaży a nie sondaże pokazywały preferencje wyborcze. Jak dla mnie sondaże mogły się w tym przypadku pomylić , władza na pewno by się nie pomyliła... :)

Ostatnio pojawiło się u nas coraz więcej katolików zwalczających swoją wiarę. Po PO i dziczy Palikota (a także jednym tzw. księdzu-redaktorze) dziś w Radiowej Jedynce objawił się jakiś mało znany p.oseł SLD który jednym tchem bronił wiary katolickiej i wypowiadał konkordat oraz likwidował lekcje religii i krzyż. Jak znam już "przyjaciół" mojej wiary to wrogów już się nie boję :).

Podobno połowa facetów głosujących na Dzicz Palikota myślała że skrót RPP to Ruch Powiększania Penisa. No normalnie mózg staje...

Holocausto pożegnał się z TVP. Brauna oświecił duch święty ? Nie, przyszły rozkazy z Kancelarii Tuskmiera.

Dzicz po sprawdzeniu przez PO sondaży że 80% Polaków nie chce zdjęcia krzyża w sejmie zaczęła coś p...yć o wykluczonych. Znaczy teraz będzie od d..y stron ? Zacznie się pewnie festiwal Biedronia. Dla nich biedni to Biedroń a nie Biedronka.

W PO dintojra. Rżną się jak na Urodzonych Mordercach a nasze merdia klikaniem szmalcowników szukają dziury w całym PiSie. "Im kultura nie zabrania robić takie polowania.". Pałkarze dziczy są urabiani codziennie.

Ostatnio coś tam powiedział Żakowski. Tak się zastanawiam czy gość jest już u Palikota. Pamiętam jego audycję w Bełk-TOK FM o, za przeproszenie "lizaniu rowa". Słuchając jego wypowiedzi wiem jedno facet wie o czym mówi.

A ludzie ? W większości mają dosyć. Część po "spełnieniu obowiązku" i zagłosowaniu na Dzicz i Dzikusów teraz zastanawiają się co robić.

Szczyt złośliwości :
Zagłosować na PO i wyjechać za granicę.

Brak głosów